PDA

View Full Version : едно нещо се чудя



soul1199
02-06-2010, 19:45
Едно нещо се чудя и аз нз що се чудя де,но въпроса е към всички,защо,когато някое момче си има приятелка,не му стига само приятелката му,ами зарибява и други момичета и естт не казва,че си има приятелка?То ко зарибява то направо предлага някой неща...и е готов на изневяра?Такам да уточня само питам щот съм попадала в такава ситуация и то неведнъж.

Abigoria
02-06-2010, 19:49
Не всички са така. Може би не са сигурни в чувствата си... И на мен ми се е случвало ( аз да се зарибявам, не момчето 8-) ) и тогава е именно затова. :) Не си улучила на приятел явно :)

Gigigi
02-06-2010, 19:51
То зависи от човека но на повечето момчета нищо не им стига :lol:

yozii
02-06-2010, 19:52
ами просто защото гаджето или е супер досадно и вече ти е омръзнало или просто не ти е интересен/на ..

h0usel0ve3r
02-06-2010, 20:11
Едно нещо се чудя и аз нз що се чудя де,но въпроса е към всички,защо,когато някое момче си има приятелка,не му стига само приятелката му,ами зарибява и други момичета и естт не казва,че си има приятелка?То ко зарибява то направо предлага някой неща...и е готов на изневяра?Такам да уточня само питам щот съм попадала в такава ситуация и то неведнъж.
в интерес на истината и аз съм го правил .. па ако ме питаш що,не мога ти кажа .. :D :P

balu4ka
02-06-2010, 20:36
Едно нещо се чудя и аз нз що се чудя де,но въпроса е към всички,защо,когато някое момче си има приятелка,не му стига само приятелката му,ами зарибява и други момичета и естт не казва,че си има приятелка?То ко зарибява то направо предлага някой неща...и е готов на изневяра?Такам да уточня само питам щот съм попадала в такава ситуация и то неведнъж.
в интерес на истината и аз съм го правил .. па ако ме питаш що,не мога ти кажа .. :D :P

Ужас... ;Х

peshost
02-06-2010, 20:56
Защото това не е сериозна връзка. Това е връзка тип единия е курвар дето си търси няква за седмица или и двамата са такива. На него не му пука дали ще бъдат дълго време заедно, а, че е бил с нея и давай следващата, поне така мисля. Ест това е единия вариант, другия е да не е влюбен вече в момичето.

h0usel0ve3r
02-06-2010, 20:58
па ако ме питаш що,не мога ти кажа .. [/b][/color] :D :P


тука сбърках .. току що се сетих,че го направих веднъж щото оная круфентия яката ме беше ядосала заради едно котенце 8-)

onestar
02-06-2010, 21:06
На повечето момчета (мъже) им е заложено. Винаги се стремят към по-красивото, по-новото, непознатото и... с една дума "забранения плод". :-o

Тъпото е там, че не оставят приятелката си, за да въртят авантюри, а го правят под носа й, за да може, когато ку*ветината им омръзне, да си имат нещо сигурно.
Ей такива типове за жалки... :?

h0usel0ve3r
02-06-2010, 21:08
На повечето момчета (мъже) им е заложено. Винаги се стремят към по-красивото, по-новото, непознатото и... с една дума "забранения плод". :-o

Тъпото е там, че не оставят приятелката си, за да въртят авантюри, а го правят под носа й, за да може, когато ку*ветината им омръзне, да си имат нещо сигурно.
Ей такива типове за жалки... :?

добре казано !

ScarletBite
02-06-2010, 21:13
Обичаш да пазаруваш, нали, авторке?
Представи си нещо...
На шопинг си.Разполагаш с определен бюджет.Има наистина много хубави обувки, но някои са прекалено скъпи, други не ти стоят добре... и ти трябва цял ден обикаляне, за да си намериш хубави пантофки.Те са на подходяща цена, стоят ти страхотно и са невероятно сладки.Купуваш си ги и си на седмото небе, че ги притежаваш.
На другия ден излизаш на главната с тях.Приятелките ти са ги забелязали и са ти направили комплимент.Да, обаче, докато се разхождате, минавате покрай много витрини.И там виждаш също много готини сандалки, направо прелестни.Точно каквито винаги си искала да имаш.Те биха се връзвали с всички твои дрехи.Просто са направени за теб.А ти, по една случайност, имаш възможност да си купиш и тях.
Изкушението е огромно. :)

lilincituuuu
02-06-2010, 21:30
Обичаш да пазаруваш, нали, авторке?
Представи си нещо...
На шопинг си.Разполагаш с определен бюджет.Има наистина много хубави обувки, но някои са прекалено скъпи, други не ти стоят добре... и ти трябва цял ден обикаляне, за да си намериш хубави пантофки.Те са на подходяща цена, стоят ти страхотно и са невероятно сладки.Купуваш си ги и си на седмото небе, че ги притежаваш.
На другия ден излизаш на главната с тях.Приятелките ти са ги забелязали и са ти направили комплимент.Да, обаче, докато се разхождате, минавате покрай много витрини.И там виждаш също много готини сандалки, направо прелестни.Точно каквито винаги си искала да имаш.Те биха се връзвали с всички твои дрехи.Просто са направени за теб.А ти, по една случайност, имаш възможност да си купиш и тях.
Изкушението е огромно. :)
аа, не, не, ти ма уби :razz: мале, какво въображение :D браво, браво :-D :lol:

ivcheto0o
02-07-2010, 04:59
На повечето момчета (мъже) им е заложено. Винаги се стремят към по-красивото, по-новото, непознатото и... с една дума "забранения плод". :-o

Тъпото е там, че не оставят приятелката си, за да въртят авантюри, а го правят под носа й, за да може, когато ку*ветината им омръзне, да си имат нещо сигурно.
Ей такива типове за жалки... :?

ReachlessGirl
02-07-2010, 07:31
Не си попаднала на точното момче .. :o
Да, наистина повечето са склонни на това "удоволствие" за тях, НО (да знам, че ще прозвучи гадно .. ;д) трябва малко контрол! Трябва да се научи да те уважава и да оценява това, което има до себе си, без да плакне очи по някоя друга! :o

SkyEatsAirplane
02-07-2010, 07:38
Обичаш да пазаруваш, нали, авторке?
Представи си нещо...
На шопинг си.Разполагаш с определен бюджет.Има наистина много хубави обувки, но някои са прекалено скъпи, други не ти стоят добре... и ти трябва цял ден обикаляне, за да си намериш хубави пантофки.Те са на подходяща цена, стоят ти страхотно и са невероятно сладки.Купуваш си ги и си на седмото небе, че ги притежаваш.
На другия ден излизаш на главната с тях.Приятелките ти са ги забелязали и са ти направили комплимент.Да, обаче, докато се разхождате, минавате покрай много витрини.И там виждаш също много готини сандалки, направо прелестни.Точно каквито винаги си искала да имаш.Те биха се връзвали с всички твои дрехи.Просто са направени за теб.А ти, по една случайност, имаш възможност да си купиш и тях.
Изкушението е огромно. :)да но всеки ден се появяват и нови модели сандалки.. по тази логика цял живот ще си менкаш ''сандалките''... въпроса не е там как изглеждат сандалките а дали ще са ти удобни и няма да те спъват като ходиш :)
та момчетата точно в тая възраст са такива... и ти преполагам вече лесно можеш да различиш кои са сериозните и кои разхайтените дето тичат всяка седмица след различни момичета
ти се остави не са така само момчетата а и момичетата

Bellatrix
02-07-2010, 07:57
Обичаш да пазаруваш, нали, авторке?
Представи си нещо...
На шопинг си.Разполагаш с определен бюджет.Има наистина много хубави обувки, но някои са прекалено скъпи, други не ти стоят добре... и ти трябва цял ден обикаляне, за да си намериш хубави пантофки.Те са на подходяща цена, стоят ти страхотно и са невероятно сладки.Купуваш си ги и си на седмото небе, че ги притежаваш.
На другия ден излизаш на главната с тях.Приятелките ти са ги забелязали и са ти направили комплимент.Да, обаче, докато се разхождате, минавате покрай много витрини.И там виждаш също много готини сандалки, направо прелестни.Точно каквито винаги си искала да имаш.Те биха се връзвали с всички твои дрехи.Просто са направени за теб.А ти, по една случайност, имаш възможност да си купиш и тях.
Изкушението е огромно. :)
Да сравняваш жените с обувки е е*ати и тъпата логика. То няма място за асоциация дори. Май вече са на изчезване хората, които разбират, че любовта е приемане на недостатъците на другия. Тва, че отсреща има по-яка на външен вид мацка (пантофа по твоят пример) далеч не значи, че с нея ще си по-щастлив, отколкото с твоята. Докато не се научите да приемате хората до себе си и да ги виждате такива, каквито са няма да разберете какво е сериозна връзка. ВИНАГИ има по-красива пантофка. Като купиш прекрасната пантофка, дето отива на всичките ти дрехи, ще се появи друга пантофа, която пък отива на всичките ти чанти. И тн, и тн. Какво, ще сменяш момичетата през ден ли по тая логика?

На мнение съм, че когато двама човека наистина се обичат са си достатъчни (не, това не значи да нямат приятели и личен свят) нямат нужда да зарибяват и флиртуват. То е въпрос и до уважение към половинката. Според мен проблемът на авторката е, че някакси момчетата около нея не я уважават достатъчно.

bogzfaggot
02-07-2010, 09:55
Обичаш да пазаруваш, нали, авторке?
Представи си нещо...
На шопинг си.Разполагаш с определен бюджет.Има наистина много хубави обувки, но някои са прекалено скъпи, други не ти стоят добре... и ти трябва цял ден обикаляне, за да си намериш хубави пантофки.Те са на подходяща цена, стоят ти страхотно и са невероятно сладки.Купуваш си ги и си на седмото небе, че ги притежаваш.
На другия ден излизаш на главната с тях.Приятелките ти са ги забелязали и са ти направили комплимент.Да, обаче, докато се разхождате, минавате покрай много витрини.И там виждаш също много готини сандалки, направо прелестни.Точно каквито винаги си искала да имаш.Те биха се връзвали с всички твои дрехи.Просто са направени за теб.А ти, по една случайност, имаш възможност да си купиш и тях.
Изкушението е огромно. :)Колко остроумно да сравняваш хора с пантофки

ScarletBite
02-07-2010, 10:30
Как само скочихте всички! :lol:

Bellatrix, много приказки изприказва, чудесно ни обясни какво е това истинска любов - или поне холивудската версия на "истинската любов".Тук обаче разглеждаме причините момчетата да се заглеждат по други мацки, дори когато са влюбени в някоя специална.

Опитах да дам отговора на този въпрос по леко хумористичен начин - явно не схванахте.И двата пола си имат определени страсти.На нас ни е внушавано от малко да бъдем кокони, да се заглеждаме по обувчици, чантички, гримчета и разни.На тях - да са големите силни мъжаги, свалячи и половина, да бройкат всяка.Дори и да се запасим с няколко ката дрехи за сезона, като минаваме през мола, пак разглеждаме, дори и да не възнамеряваме да купуваме.Дори и те да имат чудесно момиче до себе си, когато покрай тях мине някоя секс-бомба, ще я огледат и може дори да пробват да я свалят, просто за спорта.Това не значи, че не обичат титулярната си приятелка.Но имат две глави, които, уви, не могат да мислят в синхрон.Просто са такива - полигамни. :)

Някой беше казал нещо за удобни сандалки... да, ти си преценяш, че за теб едни мокасинки са подходящи, но това не значи, че няма да въздъхнеш по някой модел на Прада, нали? :) Дори и да е на 15 сантиметра ток и с етикет с петцифрено число и да знаеш, че не е за теб.

RememberxMe
02-07-2010, 11:03
Една дума - КУРВАР! 8-)

Auby
02-07-2010, 12:03
Как само скочихте всички! :lol:

Bellatrix, много приказки изприказва, чудесно ни обясни какво е това истинска любов - или поне холивудската версия на "истинската любов".Тук обаче разглеждаме причините момчетата да се заглеждат по други мацки, дори когато са влюбени в някоя специална.

Опитах да дам отговора на този въпрос по леко хумористичен начин - явно не схванахте.И двата пола си имат определени страсти.На нас ни е внушавано от малко да бъдем кокони, да се заглеждаме по обувчици, чантички, гримчета и разни.На тях - да са големите силни мъжаги, свалячи и половина, да бройкат всяка.Дори и да се запасим с няколко ката дрехи за сезона, като минаваме през мола, пак разглеждаме, дори и да не възнамеряваме да купуваме.Дори и те да имат чудесно момиче до себе си, когато покрай тях мине някоя секс-бомба, ще я огледат и може дори да пробват да я свалят, просто за спорта.Това не значи, че не обичат титулярната си приятелка.Но имат две глави, които, уви, не могат да мислят в синхрон.Просто са такива - полигамни. :)

Някой беше казал нещо за удобни сандалки... да, ти си преценяш, че за теб едни мокасинки са подходящи, но това не значи, че няма да въздъхнеш по някой модел на Прада, нали? :) Дори и да е на 15 сантиметра ток и с етикет с петцифрено число и да знаеш, че не е за теб.

Не мисля, че знаеш какво е любов за да правиш такава асоциация. Ако двама човека се обичат, те не виждат никой друг освен този до себе си. Ако ще да ги заведеш в магазин на Прада или не знам си каква марка, на тях не им пука какво е изложено. Намираш ли разлика между любов и пазаруване? Май не, доколкото помня си на 14 така че си извинена, едва ли си наясно какво представлява любовта.

ScarletBite
02-07-2010, 12:26
А ти на колко си, Auby? :) И обичала ли си истински?Не така за месец, година или две, а истински?

Всъщност, когато става въпрос за любов, съм съгласна.Но за тийн гадженца... моля ти се... :-D

Sweetlipss
02-07-2010, 12:46
Най-голямата ми любов почна по тоя начин :( Само,че аз бях второто момиче... И в момента в който разбрах,че си има приятелка се чувствах ужасно зле! Преди два месеца му казах,че съм знаела през цялото време и за моя очудване не започна да се оправдава :"Ама такоз,ама това,онова ",а ми каза,че не ме заслужава и мога да постъпя както искам ...но аз все пак го обичах и бях превъзмогнала лъжата и към мен,и към другото момиче!
Но може би ми беше най-голямата грешка,че си траех в началото....но за минали неща,не мога да съжелявам!
Аз не го бях питала имал ли си е приятелка(нито съм го виждала с друга,бяхме постоянно заедно и други фактори,заради които си мислех,че е свободен)..и сега наскоро го питах,дали ако го бях питала той щеше ли да ми каже,че има приятелка....А отговора му беше "Не" :roll:
А защо ли го правят...може би,защото нещо им липсва във връзката с човека с когото са били,и го търсят някъде другаде :(

Alli
02-07-2010, 13:02
не съм съгласна,че като си имат приятелка после ходят по по-красивото,има случаи момчето да си има красива приятелка и да зариябява не толкова красиви момичета,там е проблема,че им омръзваме ние сме питомното,а те гонят дивото...така е устроено,нямаме избор освен да им държим интереса,правейки се на такива,каквито не сме...

GossipGirl89
02-07-2010, 13:14
То си зависи от човека - има момчета и момччета, както и момичета и момичета... Аз лично за себе си мога да тръвдя, че когато се захвана с някого е докрай - в смисъл такъв, че докато не приключат нещата между нас не се занимавам с други. Но има момичета, които не разсъждават точно по този начин... С момчетата е същото - има и сериозни и научени на уважение, има и такива които не осъзнават какво имат докато не го изгубят... а има и трети вид, които пък никога не разбират грешките си 8-) Просто не си попаднала на точно момче. А и е факт, че момчетата (както и момичетата) на възраст от 15 до 18-19 (понякога и до по-късно...) не знаят какво искат :)

uBuTo
02-08-2010, 16:42
за да се прави на оборотен .. ;)

pussucetka
02-08-2010, 18:47
Мии според мен са тезии които незнаят защщо го правятт или заради бройкатаа и газарствотоо .. 8)

justonegirlwithonehope
02-08-2010, 18:50
Щото са изк*рвели екземмпляри, за които пубертета е тежък период.Но естествено това не се отнася за всички момчета, но за някой от тях :)