PDA

View Full Version : Искам само да споделя...



Converse333
02-06-2010, 19:52
Миналата година се запознах с едно момче. Мисля,че беше любов от пръв поглед. Харесвахме се, но преди да тръгнем официално, сякаш му омръзнах. И се отдръпнахме един от друг. Аз продължих напред, срещнах други момчета... Но ето, че тази година преди рождения ми ден (ноември) той ме заговори. Каза ми, че се сеща, че имам рожден ден на скоро, държеше се много мило. И ето, че отново аз тъпата и доверчивата отново започнах да го харесвам. Но сякаш този път е по-силно. Сближихме се доста, но сме просто като най-добри приятели. Смеем се заедно, споделяме си... И това стана за около месец. Имам чувството, че съм луда влюбена в него. Миналата седмица не бях на училище няколко дни и сме си говорили само по скайп. От 2 дена той не влиза дори в скайп. Когато аз се впиша, той излиза от скайп. И аз просто полудявам, сякаш имам нужда от него... А той уж харесва друго момиче (не ми е казвал име,години..), но странно как никой друг от приятелите му не знае, само аз... Харесвала съм доста момчета, но никога не съм била толкова привързана към някой.
Просто исках да споделя. :)

yozii
02-06-2010, 19:59
амии .. той те харесва сигурно .. не му досаждай много много .. той рано или късно ще ти признае :) ..

h0usel0ve3r
02-06-2010, 20:08
вижда се,че те харесва и,че се опитва да се сближи с тебе възможно най-много.Изчакай го,не досаждай,аз като момче в ситуацията бих поел първата стъпка ... сигурно и той ще го направи.