PDA

View Full Version : 2 момчета



omgg
02-06-2010, 20:17
..

TheNewReligion
02-06-2010, 22:34
Методица, плийз...

Bukmop
02-06-2010, 22:38
ami znachi zapochwam as sum osmi klas i sam zaek v nowo dsk i ima edno momche ot moq klas koeto as super mnogo hareswam kazwa se mitko i taka toi e nai dobur prriqtel s vasil koito sushto e ot moq klas. v pyrwite dni na uchebnata godina as mnogo seh da se privlicham kum mitko no tochno kogato pochnah da go opoznawam po dobre i zapochna da mi stawa mnogo simpatichen toi sihwana priqtelka (ne ot moeto dck) togawa w tozi period vasil zapochna mnogo da me zanimawa i seshtate se zaribqwki ralti.. glp.. ii as seh da se zanimawam s vasil no wruzkata na mitko s negowata priqtelka weche produljawa 3 meseca i prez tezi meseci s nego sam si pisala v skupe wseki boji den OBICHAM TE < 3333 i taka natatuk predi 3 dni osuznah neshtu as ne prostto hareswam mitko as prosto sam WLUBENA w nego i daje weroqtno go obicham zashtoto toi e nai prekrasnoto momche koeto nqkoga sam wijdala hubaw e i e mn mn mil s men a wasil e mnogo zanimatelen choweksmisal che na mesec gi smenq po 1 2 che se e stigalo i do 3 razbirate kakuw e .. i taka kogato osuznah chuwstwata mi kum mitko nqmashe kak poweche da traq imu kazah che e naiprekrasnoto momche koeto poznawam i si priznah chuwstwata mi kum nego toi togawa mi kaza sushto che izpitwa sushtoto kum men i mnogo sujalqwa che ne sma mu kazala towa po rano i sas sig sega shteshe da e mn razlichno ..i sega kum sushtestwenata chast na sledwashtiq den estestweno ne mojehme nishtu da si kajem a i w skaip behse mn tupo zashtoto nz zashto .. nelowkost moje bi ,, na sledwashtiq den vasil mi predlojii as truggnah s nego po neznaini prichini a i zashtoto mitko mi kaza che nemoje da zahwurli 3mesechnata si wruzka s leka ruka i kaza che za sega e nawuzmojno da stane nsh mejdu nas dori imnogo da e misil za men wecherta iseriozno da se e zamsilql za chuwstwata si kum men no nemojel da misli za men dokato hodi sus priqtelkata sizashtoto tq si e rqzala rcete za nego i mislq che go e strah da q osttawi no nz moje inaistina da si q ubicha ;x .. kogato trugnah s wasil sled 2 dni toi mi pisa po skaipa che kusame zashtoto sme ot edin klas i as se pochuwstwah ujasno ii iskam da razbera kakwo shte me posuwettwate da naprawq s mitko i wasil kato se ima pod predwit che izpitwam ogromni chuwstwa kum mitko no tui kato vasil e do takawa stepen jenkar che dorii i s edin pogled i edna celufka po buzata moje da te nakara da se pochuwstwash kato kashkawal kakto stana s men ; x molq wikajete mi kakwo da naprawq blagodarq wi predwaritelno ..

Пиши на кирилица и възможно най-грамотно моето момичее защото просто си БЪЛГАРКА и убиваш кефа на някой който иска да ти помогне НЯМА ДА СИ НАПРАВЯ ТРУДА ДА ГО ПРОЧЕТА ДОКАТО НЕ Е НАПИСАНО НА КИРИЛИЦА И ГРАМОТНО !!!!!!!!!! И НЕ СЪМ ЕДИНСТВЕН

doomkillerr
02-06-2010, 23:42
Ето го и преведено (горе-долу):


Ами значи започвам... аз съм осми клас и съм заек в ново даскало и има едно момче от моя клас, което аз супер много харесвам. Казва се Митко и така, той е най-добър приятел с Васил, който също е от моя клас. В първите дни на учебната година аз много взех да се привличам към Митко, но точно когато почнах да го опознавам по-добре и започна да ми става много симпатичен той си хвана приятелка (не от моето даскало). Тогава в този период Васил започна много да ме занимава и сещате се зарибявки, работи.. глупости.. и аз взех да се занимавам с Васил, но връзката на Митко с неговата приятелка вече продължава 3 месеца и през тези месеци с него съм си писала в скайп всеки божи ден ОБИЧАМ ТЕ < 3333 и така нататък преди 3 дни осъзнах нещо... Аз не простто харесвам Митко - аз просто съм ВЛЮБЕНА в него и даже вероятно го обичам, защото той е най прекрасното момче което някога сам виждала. Хубав е и е много - много мил с мен, а Васил е много занимателен човек, в смисъл че на месец ги сменя по 1 2 че се е стигало и до 3 разбирате какъв е .. И така когато осъзнах чувствата ми към Митко нямаше как повече да трая и му казах че е най-прекрасното момче, което познавам и си признах чувствата ми към него той тогава ми каза също че изпитва същото към мен и много съжалява, че не сма му казала това по рано и със сигурност сега щеше да е много различно ..И сега към съществената част на следващия ден естествено не можехме нищо да си кажем, а и в скаип беше много тъпо защото нз защо .. неловкост може би ,, на следващия ден Васил ми предложи и аз тръгнах с него по незнайни причини, а и защото Митко ми каза че неможе да захвърли 3 месечната си връзка с лека ръка и каза, че за сега е навъзможно да стане нещо между нас дори и мнoгo да е мисил за мен вечерта и сериозно да се е замсилял за чувствата си към мен, но не можел да мисли за мен докато ходи със приятелката си, защото тя си е рязала ръцете за него и мисля, че го е страх да я остави, но не знам може инаистина да си я обича ;x .. Когато тръгнах с Васил след 2 дни той ми писа по скаипа, че късаме защото сме от един клас и аз се почувствах ужасно, и искам да разбера какво ще ме посъветтвате да направя с Митко и Васил, като се има под предвит, че изпитвам огромни чувства към Митко, но тъй като Васил е до такава степен женкар, че дории и с един поглед и една целуфка по бузата може да те накара да се почувстваш, като кашкавал, както стана с мен ; x Моля викажете ми какво да направя благодаря ви предварително ..

Скъпо момиче... Аз не мога да ти помогна в любовта, но ще си позволя да ти дам един приятелски съвет... - Научи се да пишеш на български език!!! Вече 10 минути се мъча да ти оправям грешките в изреченията. Вас в училище не ви ли учат да пишете имената на хората с главни букви, както и от време на време да слагате по някой и друг препинателен знак, като точка и запетая?!?! Направо се уплаших от твоя текст... :-D

П.С. - Айде със здраве и се научи да пишеш... Ако съдя по текста, ще имаш още много време за "Митковци" и "Василовци" :oops:

SmilezZz
02-07-2010, 09:18
Какво да правиш ли ?
- Влизаш редовно в часовете по БЕЛ..Също така сядаш и учиш уроците си (отново по БЕЛ)..
И така,към съществената част:
- Зарежи ги и двамата..
Остави Митко с приятелката му..Щом чувства нещо към теб - да реши какво да прави :? :? ..
Остави и Васил - тъпо е,да зарежеш някого (т.е. гаджето си),защото сте от един клас :?