PDA

View Full Version : Оргазъм при първия път



playboyche
02-06-2010, 20:22
Здрастии аз съм .. :lol: ... Искам да попитам трудно ли е да докарате момиче до оргазъм АКО Е ДЕВСТВЕНО и сте им първи .... щот заради болката притеснението тя неможе да се отпусне и т.н. но все пак да питам ии ?? :)

AlokiNn
02-06-2010, 20:28
Вагинален - да
Клиторен - не

niktik
02-06-2010, 20:34
Абе да ти кажа от личен опит,първия път нестана нищо не изпитах даже се панирах че нещо не съм наред :D .Обаче след 10 мин като повторихме си беше е.аси кефа :-D незнам как го направи момчето обаче беше мн готино.Сега като се замисля и като го сравня със сегашното ми лесно е що не :grin: стига да знаеш как ;)

YouDontKnowMe
02-06-2010, 20:43
Вагинален - да
Клиторен - не
Клиторен - да
Вагинален - не. :D

ReachlessGirl
02-07-2010, 07:12
Чакай сега .. ако говориш само за любовната игра и пръстите може да я докараш! Просто трябва да знаеш как и къде да пипаш .. ;д Колкото до секса .. ако момичето ти вярва и е сигурна притеснението се намалява, а удоволствието засилва ии също е възможно .. + това болката не е задължителна .. може да се намали ако започнеш с пръстчета и ако момичето се отпусне, но това става само ако се чувства сигурна и го иска! :-o

Bellatrix
02-07-2010, 07:17
Възможно е, ама е малко вероятно, тъй че ако не стане не се сдухвай. При някои момичета болката е силна, има кръвотечение първия път и това ама хич не ги предразполага към оргазми. Ти опитай да я отпуснеш на максимум, да сте някъде, където няма как да ви прекъснат и да имате лубрикант под ръка в случай, че прекалено много се шашардиса. Да е максимално спокойна и, ако природата и го позволи (демек да не е от типа момичета, които ги боли много) няма защо да не стане.

Wikzinka
02-07-2010, 07:24
Възможно е, ама е малко вероятно, тъй че ако не стане не се сдухвай. При някои момичета болката е силна, има кръвотечение първия път и това ама хич не ги предразполага към оргазми. Ти опитай да я отпуснеш на максимум, да сте някъде, където няма как да ви прекъснат и да имате лубрикант под ръка в случай, че прекалено много се шашардиса. Да е максимално спокойна и, ако природата и го позволи (демек да не е от типа момичета, които ги боли много) няма защо да не стане. +1 :)

TheX
02-07-2010, 08:40
Не знам,бившата ми беше девствена и 1-вият път не получи оргазъм обаче следващият беше ... бомба :oops: :lol:

Assshley
02-07-2010, 09:28
Възможно е,защото приятеля ми още при първия ми път ме докара до оргазъм,така че няма невъзможни неща скъпи мои. :-D Има ли желание има и начин са казали хората. :D

ozzy
02-07-2010, 21:49
да що не даже според мен айде твория път от рас

BigFakeSmile
02-08-2010, 07:26
трудничко ще ти е...то верно не е болка за умиране, ама си има болка, удоволствието остава на заден план...

_butterfly_
02-08-2010, 10:38
Според мен шансът е минимален. При мен лично (въпреки че имаше болка само 1вия път и то минимална) не стана нито от първия, нито от втория, нито от третия път...Трябваше ми известно време да свикна и да се отпусна максимално. Предполагам при всяко момиче е различно.

Ma3x
02-08-2010, 12:57
алокин бате объркал си се майче те клиторния си го правят и без да са е... с пръстчета , за 20-30 секунди :Д мисля че вагинален е трудничко ама клиторен лесно :)

LP_GirL
02-08-2010, 19:46
Вагинален - да
Клиторен - не
Клиторен - да
Вагинален - не. :D
+1 вагинален - не ....

BlueParadise
02-09-2010, 17:08
Трудно ...

t0d1t0
02-09-2010, 18:22
Жена и оргазъм?
Да,Да...

cveteto64
02-09-2010, 18:32
Според мен шансът е минимален. При мен лично (въпреки че имаше болка само 1вия път и то минимална) не стана нито от първия, нито от втория, нито от третия път...Трябваше ми известно време да свикна и да се отпусна максимално. Предполагам при всяко момиче е различно.