PDA

View Full Version : Как да подходя с момичето.



SaLoIv
02-06-2010, 20:37
Здравейте. Това е 1вата ми тема тук. Понеже видях че има отговори за какви ли не въпроси отностно любовта и цялата тази тема която няма край, реших да си направя 1 регистрация и да попитам това онова. Се пак виждам че има свястни хора който дават хубави савети.

Към темата.

Аз съм на 15. Тя е на 14. Понзавам я от години, всяка вечер си лафим по скайпа, засичаме се в училище, съптветно си казваме набарзо 2-3 думи. Обаче не знам какво да и кажа че да почне 1 дълаг но приатен и за 2мани разговор. Като за начало попитах каква музика слуша, и тя ми каза че слуша чалга. Тук е 1вия проблем. Аз чалга не слушам, съответно тази тема я задраскваме от листа :) . После попитах какви филми гледа. И естествено все пак е момиче тя гледа романтични,драми и такива. Аз гледам принципно страшни,екшън и много рядко някоя друга романтика. За това тази тема също я задраскваме от листа. След това попитах дали обича да се разхожда из природата "като в някоя планина и т.н." (малко тъпичко но0о0о...) а тя ми каза че рядко ходи на такива места "не вслючвам море" . А аз съм човек който не обича да излиза из града, а някаде кадето не съм ходил. Примерно на някое месетенце на планина, някое хубаво селце. Или етара,царевец и такива места. Така че тази тема също я задраскваме от листа. Та въпроса ми е как мога да подходя с това момиче. Не искам да и казвам директно че я харесвам защото така ще си помисли че съм някакъв отчаян тип. Аз всъщност вече от доста време съм много затворен човек. Та поканиях я да отидем на кафе, питах я кога и е удобно а тя каза "незнам" . Това означава ли нещо? И ако да какво. Значи работата става мешена защото хем ми е приатно да си пиша и прикавам с нея хем не знам дали тя има изобщо някакви чувства към мен. И сега моля за някакъв савет , за това как да подходя с нея :) Благодаря предварително на хората който ще ми помогнат.

MaLkaTa_LaDy
02-06-2010, 20:43
Какво точно харесваш в нея? Защото от това, което написа излиза, че имате ужасно различни интереси.

h0usel0ve3r
02-06-2010, 20:50
Какво точно харесваш в нея? Защото от това, което написа излиза, че имате ужасно различни интереси.
тва щях да питам ама си ме изпреварила

myNameIsImmortal
02-06-2010, 20:51
Оф.
Тук е доста трудно като за начало за разяснение.
Това, че си на 15 не е толкова голям проблем, а проблема идва оттам, че нямаш толкова опит, на който да се опреш.
Значи 1во не трябва да си правиш "списък" от неща с които ще можеш да я заговаряш и прочие, а нещата да идват отсамосебеси. Да разговаряте на теми за училище, родители, проблеми, извънкласни дейности, личности, проблеми и какво ли още не, но всичко да си идва само и на момента, а не преди срещата да се затвориш у вас и да си намислиш за какво да я питаш през цялото време и за какво да говориш.

Освен това, всяко момиче е различно и предпочита различни неща - едни обичат да се смеят, харесват закачките, не са толкова срамежливи, докато други пък не са толкова големи фенки на хумора, не обичат да приказват много и са по-затворени.. трябва ти сам да разбереш какво е точно твоето момиче и щом я познаваш от доста време не би трябвало да ти е трудно ;)

Освен това още 1 съвет. Ограничи малко скайп-а и премини на по-дългите разговори когато се засечете в училище ;)
Вземи и номера и чат пат например 1-2 пъти в седмица й звънкай под предтекст, че си искал да я чуеш как е, какво прави, или пък нещо друго - всичко е до креативизъм ;)

А това "не знам" означава, че не знае.. нито да, нито не..
Недей всеки свободен момент да я питаш: какво стана? Ще излезем ли? и да я задушаваш.. дай й малко време ..
Ако иска да излезете тя сама ще ти каже, че е свободна и има желание. :)


надявам се да съм помогнал :)
Успех с мадамата.

XTREMEFREERIDE
02-06-2010, 20:52
Много сте различни и това би ви дало възможността да се допълвате страхотно.Поне това е моето мислене.Опитайте да си задавате въпроси.Един пъ ти,после тя,и така докато не се изчерпате.По този начин можете да подхванете и някоя тема,за която не подозираш.Например питаш я какво не харесва в теб,какво си мисли,когато си говорите..бла,бла,бла.. или пък нещо непринудено като "Ако скочиш от скала надолу или нагоре ще гледаш?" .. има много чисто приятелски теми,от които може без да искаш да захванете разговор.

myNameIsImmortal
02-06-2010, 20:53
Какво точно харесваш в нея? Защото от това, което написа излиза, че имате ужасно различни интереси.
това, че имат различни интереси, не означава че не я харесва. Може да харесва характера й, обноските, самата нея. Не всеки харесва човек от другия пол заради стила музика който слуша, или защото обича да се разхожда..
Замислете се.. не е трудно.. :-o

SaLoIv
02-06-2010, 20:55
Какво точно харесваш в нея? Защото от това, което написа излиза, че имате ужасно различни интереси.


Какво харесвам в нея... Няма да започвам от тялото защото често казано... за мен то е на пред последно място. Колкото и стрнно да звучи от момче. Харесвам очичките и смеха и начина по който си прикрива усмивката,косата и всичко. Не мога да измисля нещо което не харесвам спрямо нея. През тея няколко години от както се запоснахме все нещо ми липсваше.. но не знаех какво. И сега на 1 приателка на рождения ден бяхме аз тя иии още няколко човека. Беше спр яко кючеци ала бала... иии стана то към 1:30 и решихме да гледаме филмец. Обаче на леглото се качиха всички момичета и другите момчета бяха по столовете аз бях на земята и си се бях облегнал лекичко. Та рожденичката ме пита дали искам да се кача при тях, аз им отказах тогава де. После на 1то момиче му се доспа и си легна. След това се качих горе, естествено до нея "без да правя резки движения :D " и понеже не стигаше завивката и дадох якето си защото то беше на 1 от столовете. Стана към 3 часа и трябваше да си лягаме. И така се завъртяха нещата че аз спах на 1 легло с нея. И естествено проблема с завивките не престана да се случва двамата си я дърпахме към себе си и си се хилихме на ината, тогава и казах да се завие като хората мене да неме мисли. И така.. после на сътринта като станахме всички и като пийнахме кафенце ала бала. Тогава вече ме одари яко любовта... понеже тя стана последна 20 пъти и предложих да стана че да седне тя защото нямаше други столове..... и тя все викаше не ми се сяда ала бала. И тогава вече разбрах че с нея искам да прекарам може би няма да се получи за цял живот но част от живота си с нея. Когато харесвам 1 момиче, ме удря любовта точно в такива моменти... домашни.. не мога да го обясня... и така..

MaLkaTa_LaDy
02-06-2010, 21:05
Току-що ми изреди само външни белези. Нещо от характера и не харесваш ли?
Ето я и моята версия. Харесал си я на вънеш вид, пробвал си се, видял си, че ти се дърпа и си лапнал по нея. И това всичко по причина, че момчетата обичат лова на момичета. И не харесват сигурността.

SaLoIv
02-06-2010, 21:10
Просто съм пропуснал да го напиша. Колкото до характера и... ми тя е човек който като искам да и кажа нещо на каквато и да е тема даже и да и званят няма да дигне. Човек който слуша разбира и ти флиза в положението може би... Поросто не мога да го обясня по друг начин. Не харесвам единствено външния и вид... харесвам всичко което прави , харесвам всичко за нея.

ScarletBite
02-06-2010, 21:21
Чаровна е, с две думи. :)

Ще те разочаровам.Аз също съм на 14 и отлично познавам манталитета ни.Това момиче е повърхностно.За да я впечатлиш, трябва да се правиш на гъзарче.Говориш й за музика, филми, забележителности... но тя се интересува от алкохол, дали ще я пуснат на дискотека, кой с кого тръгнал и разни подобни клюки, дрешки и гримчета, ебане и прочие.Да, тъжно е.

SaLoIv
02-06-2010, 21:30
Всъщност поста ти... доста ме "натъжи силно казано" Може би защото моето детство беше от 4 до 12 години. От там на татак не съм сина на мама а момчето на татко.. винаги съм му флизал в положението,винаги когато му е тежко на човека аз съм бил човека"приателя" с който може да си каже АБСОЛЮТНО всичко. И това с дискотеките... става мнооого рядка 2 пъти на година . Та аз не съм как да се нарека... не съм лигаво моче, дето мисли как да "наебе" някоя (сажелявам за изкаването). Аз съм от онези момчета дето мислят за години напред. Сега съм на 15 а мисля какви ли не работи. Как на 18 ще си изкавам книжка до 20 ще бачкам че на 21 ще мога да си зема кола, че после да се и изместя в мой си апартамент и т.н. Рядко се случва да ме избива на лига и да слушам и разправям клюки и т.н. Трудно е за обяснение. Може би това което търся е по-далеч в времето. Но единственото нещо което мога да искам сега е това момиче. Също в +ми е това че харесвам ли 1 момиче, за мен други няма...

ScarletBite
02-06-2010, 21:35
Да, това си пролича и в предишния ти пост.Похвално е.
Но за момичето ти казах какво мисля.Възможно е да греша, разбира се.

boby88pd
02-06-2010, 22:49
Не забравяй да присъстваш на уроците по български език(както и останалите важни предмети) , изпускаш го отрано, после е страшно, май това трябва да ти е по-голяма граижа на този етап, разбира се в бъдеще може да работиш и като тираджия или дюнерджия, ама защо да не си дадеш шанс за нещо по-добро?

Sh@d0w
02-07-2010, 05:45
Откъде да започна...първо никога,ама никога не го прави това да си намисляш определени теми на разговор,т`ва е толкова тъпо и смешно че направо не мога да ти опиша.Харесваш я ок,ако нещата между вас вървят добре и приказката ще си идва.Представи си излизате намислил си си теми за разговор,и по едно време разбираш че сте изчерпали всичко което си си намислил и става кофти ситуация...това е първото и най важно,трябва да бъдеш себе си,да разговаряш спокойно,да се държиш естествено.Ако се напрягаш мислиш непрекъснато да не кажеш нещо "грешно" няма да направиш добро впечатление и ще те помисли за идиот.

Питаш как да завържете разговор-най-добрия разговор е непринудения.Спри да се правиш на идиот,защото дори и да е имала някакви намерения спрямо теб,скоро ще изчезнат.Вземи се отпусни малко има толкова много неща,за които можеш да започнеш разговор.Т`ва за музиката и филмите е толкова изтъркано,върви само първия път.Ако не я познаваш толкова добре,колкото си мисля поговори с приятелките и разбери от какво се интересува тя.

Надявам се да следиш мисълта,нали?

Айде успех ;)

pwnage
02-07-2010, 06:45
Знаеш ли как трябва да подходиш. Пъро удари една страстна целувчица по вратленце и после я зграбчи яко за котенцето. 8) Ама не,аз харабия ти говоря как може да се надъха яко.

soul1199
02-07-2010, 09:55
Откъде да започна...първо никога,ама никога не го прави това да си намисляш определени теми на разговор,т`ва е толкова тъпо и смешно че направо не мога да ти опиша.Харесваш я ок,ако нещата между вас вървят добре и приказката ще си идва.Представи си излизате намислил си си теми за разговор,и по едно време разбираш че сте изчерпали всичко което си си намислил и става кофти ситуация...това е първото и най важно,трябва да бъдеш себе си,да разговаряш спокойно,да се държиш естествено.Ако се напрягаш мислиш непрекъснато да не кажеш нещо "грешно" няма да направиш добро впечатление и ще те помисли за идиот.

Питаш как да завържете разговор-най-добрия разговор е непринудения.Спри да се правиш на идиот,защото дори и да е имала някакви намерения спрямо теб,скоро ще изчезнат.Вземи се отпусни малко има толкова много неща,за които можеш да започнеш разговор.Т`ва за музиката и филмите е толкова изтъркано,върви само първия път.Ако не я познаваш толкова добре,колкото си мисля поговори с приятелките и разбери от какво се интересува тя.

Надявам се да следиш мисълта,нали?

Айде успех ;)

playboyche
02-07-2010, 10:51
Откъде да започна...първо никога,ама никога не го прави това да си намисляш определени теми на разговор,т`ва е толкова тъпо и смешно че направо не мога да ти опиша.Харесваш я ок,ако нещата между вас вървят добре и приказката ще си идва.Представи си излизате намислил си си теми за разговор,и по едно време разбираш че сте изчерпали всичко което си си намислил и става кофти ситуация...това е първото и най важно,трябва да бъдеш себе си,да разговаряш спокойно,да се държиш естествено.Ако се напрягаш мислиш непрекъснато да не кажеш нещо "грешно" няма да направиш добро впечатление и ще те помисли за идиот.

Питаш как да завържете разговор-най-добрия разговор е непринудения.Спри да се правиш на идиот,защото дори и да е имала някакви намерения спрямо теб,скоро ще изчезнат.Вземи се отпусни малко има толкова много неща,за които можеш да започнеш разговор.Т`ва за музиката и филмите е толкова изтъркано,върви само първия път.Ако не я познаваш толкова добре,колкото си мисля поговори с приятелките и разбери от какво се интересува тя.

Надявам се да следиш мисълта,нали?

Айде успех ;)
Ахъъъммм супер :)

DevlLady666
02-07-2010, 12:40
Какво точно харесваш в нея? Защото от това, което написа излиза, че имате ужасно различни интереси.
тва щях да питам ама си ме изпреварила
Външния й вид. Сигурно е секси и той иска да му върже :D 8) :-P

valkaa
02-07-2010, 13:31
Какво точно харесваш в нея? Защото от това, което написа излиза, че имате ужасно различни интереси.

Нали знаете, че противоположностите се привличат! 8) Стига с тоя скайп, бе, хора! Направо премини на директните разговори. Това ще ти помогне да се отпуснеш пред нея. И следващия път като я поканиш на кафе бъди по - сериозен. Според мен си си измрънкал предложението на носа и тя не е приела насериозно. :? Така не става! ;) .. А и още нещо тва "задраскваме го от листа" ми изглежда все едно си написал темите си за разговор, разграфил си ги в таблица и си писал - СЪВПАДА и НЕ СЪВПАДА .. :razz: Бъди естествен, а не се движи по график, ако мога така да го нарека. К'вот' ти дойде на устата т'ва я питай, защото винаги когато й задаваш някакъв въпрос на нея й минават хиляди мисли, относно какво целиш, а да не говорим, когато си нагласяш разговора. :-x :lol: 8-) .. Кофти :) Ей, и още нещо! Вземи й GSM .. Ако ти го даде не прекалявай! Аз например имах една приятелка дето си беше дала номера на един смахнат, ама той не я остави на мира и тя го препсува. Беше адски гадно. Надявам се да не свършиш така!

Успех с мацето и не й се връзвай много ! 8)

MaLkaTa_LaDy
02-07-2010, 15:43
Кой ви излъга, че противоположностите се привличат? Във физиката може да е така, но не и в любовта.
Към автора: Харесваш я, защото хормоните ти в момента не се спират. Колко ли ще ти е приятно да я попиташ да речем за нищо твое любимо и тя да те гледа с тъп, недоумяващ поглед. И да те пита "Ъъъ кфо?"

SaLoIv
02-07-2010, 18:49
Незнам кое как защо. Обаче тя тука 2-3 дена е ядосана и въобще не пише... по-добре да се откажа преди да си разваля и приателството е нея :(

uBuTo
02-09-2010, 15:48
Като за начало попитах каква музика слуша, и тя ми каза че слуша чалга. Тук е 1вия проблем. Аз чалга не слушам, съответно тази тема я задраскваме от листа Smile . После попитах какви филми гледа. И естествено все пак е момиче тя гледа романтични,драми и такива. Аз гледам принципно страшни,екшън и много рядко някоя друга романтика.
кви са тия общи знаменатели бе?? .. :? не всяко момиче гледа шитнати драми и тъпи романтики .. аз лично ги мразя!! .. и какво толкова си харесал в нея, след като имате толкова много различия? .. :? но както са казали хората: противоположностите (ох изморих се докато я напиша тая дума :D ) се привличат :) .. а що се отнася до разговора: ми ако сте сами, кажи й че я харесваш, а-у може пък и да излезе нещо :)

SaLoIv
02-09-2010, 17:23
Я си представи че при нея не е така.. кфо прайме.. да ме изгледа странно и да каже : И? После??... нз не става така. Днеска пак и казах да отидем на кафе, но тя неще сама :D иска с фр's.... но нищо и от там нататак вече става :) Да се надяваме че ще излезе нещо...


h0usel0ve3r написа:
MaLkaTa_LaDy написа:
Какво точно харесваш в нея? Защото от това, което написа излиза, че имате ужасно различни интереси.


тва щях да питам ама си ме изпреварила


Външния й вид. Сигурно е секси и той иска да му върже

М тука мога ти кажа че работите не седят така... Ти под харесвам момичето и ще си платя 20 лева на курва да я изчукам разлика правиш ли ? Момичето ми харесва като човек с който искам да бъде навсякаде... не само под чаршафите :)

justonegirlwithonehope
02-09-2010, 17:41
Откъде да започна...първо никога,ама никога не го прави това да си намисляш определени теми на разговор,т`ва е толкова тъпо и смешно че направо не мога да ти опиша.Харесваш я ок,ако нещата между вас вървят добре и приказката ще си идва.Представи си излизате намислил си си теми за разговор,и по едно време разбираш че сте изчерпали всичко което си си намислил и става кофти ситуация...това е първото и най важно,трябва да бъдеш себе си,да разговаряш спокойно,да се държиш естествено.Ако се напрягаш мислиш непрекъснато да не кажеш нещо "грешно" няма да направиш добро впечатление и ще те помисли за идиот.

Питаш как да завържете разговор-най-добрия разговор е непринудения.Спри да се правиш на идиот,защото дори и да е имала някакви намерения спрямо теб,скоро ще изчезнат.Вземи се отпусни малко има толкова много неща,за които можеш да започнеш разговор.Т`ва за музиката и филмите е толкова изтъркано,върви само първия път.Ако не я познаваш толкова добре,колкото си мисля поговори с приятелките и разбери от какво се интересува тя.

Надявам се да следиш мисълта,нали?

Айде успех ;)

Този път Sh@dow е уникално прав ! :-)