PDA

View Full Version : Зимата..



UnForgettableDream
02-06-2010, 21:40
Напоследък, когато навън е много студено имам чувството, че съм на Северния полюс.. По принцип на всички им е студено нали, но аз нямам уросяване на крайниците и цялата изтръпвам. Ръцете ми, които дори и през лятото са студени сега не могат да се размразят, колкото и да ги топля.. И още нещо.. Случва ми се (и в момента съм така) лявата ми ръка е топла а дясната (половината от нея) е ледена. :( :( Дали наистина нямам уросяване или проблема е друг?! Ако някой е като мен, моля да пише тук.

ImmortalSportFreak
02-07-2010, 14:48
Мен ми се случва да са ми студени ръцете без да ми е студено(всъщност мен никога не ми е студено но отделен въпрос)но не ми пречи това. Ако искаш отиди на лекар да разбере дали наистина имаш проблем с оросяването и да ти помогне-тук няма как да ти съдействаме. :)

SmilezZz
02-07-2010, 15:01
Да,наистина отиди на лекар.. :) Тогава ще си най-сигурна дали ти има нещо или не :)

UnForgettableDream
02-07-2010, 15:32
Май наистина трябва да отида и ако е така да използвам някакви хапчета за уросяване, защото наистина не ми се струва нормално при положение, че в нас винаги е топло аз да съм ледена като мъртвец (само ръцете и краката де, инъче си ми е много топло).. Мерси все пак! :)