PDA

View Full Version : Обем на косата



UnForgettableDream
02-06-2010, 20:50
Косата ми няма обем в корените и както и да я глася след 10 минути е сплескана и без никакъв обем.. Вие какви продукти използвате и ефикасни ли са?? Искам да си взема някакъв спрей или и аз не знам какво за обем, но да не е много скъп - до 10-12 лева..

magicfairy
02-06-2010, 21:10
http://beautycosmetic.biz/images/taftcasmirelakzakosa.jpg

Gllory
02-06-2010, 21:52
^^на мен този taft не ми върши работа .. даже според мен е голям боклук..

аз използвам на taft един лилаф с оранжава капачка .. за екстремни прически .. http://www.az-jenata.com/comp_dwt.jpg (лилавия) .. много съм доволна .. от години ползвам лак за коса и какви ли не използвах и нищо, и нищо ..все еднакав ефект ...но сега се радвам че най-накрая открих най-добрия

heiress
02-06-2010, 22:35
Да, и аз съм на мнение, че този с оранжевата капачка е най- добрия. И мерише на Fructis.

milickata
02-07-2010, 14:08
^^на мен този taft не ми върши работа .. даже според мен е голям боклук..

аз използвам на taft един лилаф с оранжава капачка .. за екстремни прически .. http://www.www.dir.bg/comp_dwt.jpg (лилавия) .. много съм доволна .. от години ползвам лак за коса и какви ли не използвах и нищо, и нищо ..все еднакав ефект ...но сега се радвам че най-накрая открих най-добрия

Съгласна съм за лилавия на Тафт (titan looks май беше) много е добър и аз съм го ползвала мн дълго време...до като не открих най-добрия на Тафт...в оранжев флакон е и пише maxx power...да направим една съпоставка м/у лилавия и оранжевия...фиксацията на лилавия е 5+, а на оранжевия 7 :-P....и направо не могат да се сравняват,не казвам, че лилавия е лош,страхотен е даже, но не мога да си изкривя душата и да кажа, че е най-добрия 8-) ...оранжевия е най-добрият на пазара в момента :booooomb: ето така изглеждат гела и лака за коса на въпросната оранжева серия -----> http://cms.dlalejdis.pl/photos/uroda/fryzury/henkel/taft_looks_maxx_power.jpg

UnForgettableDream
02-07-2010, 14:29
Мерси на всички :-) Чудя се от кой да си взема.. За този черния с малко лилаво пише, че е добър, но някои от вас отричат. Сега се колебая между лилавия и оранжевия :D :D Ще си помисля.. Има ли някои други продукти за фиксация, които ви правят добро впечатление? Аз в момента ползвам този на Fara сиво и тъмночервени който е, но не съм си го избирала, просто си го купих. Не съм доволна от него и в скоро време ще си купя нов. :) :)

milickata
02-07-2010, 21:02
Амии, мацка, лилавия и оранжевия са най-добрите :D особено оранжевия :D ....аз лично и черния и зеления, абе почти всички лакове на тафт съм използвала....като излезе този лилавия и като го пробвах се влюбих в него,защото наистина фиксира косата ужасно добре...и вече като пробвах оранжевия (само да спомена, че не си мислех, че ще излезе по-добър от лилавия) не можах да повярвам, че съществува толкова силен лак за коса 8-) 8-) 8-) ....та иначе на Seri лаковете са мн добри...обаче са професионална козметика за коса и малко по-трудно се намират....но лилавия и оранжевия лак на тафт абсолютно по нищо не отстъпват,даже за мен са в пъти по-добри....аз тука почти ти натрапвам оранжевия и го хваля само :-D , но си има един недостатък сравнено с лилавия :D :D :D ....лилавия мирише мн яко на цитруси, а оранжевия ми мирише на мъжки парфюм :-P но спокойно миризмата се усеща само непосредствено след като си го пръснеш 8-)

ThePrettyReckless
02-08-2010, 04:12
http://cms.dlalejdis.pl/photos/uroda/fryzury/henkel/taft_looks_maxx_power.jpg[/quote]

SmilezZz
02-08-2010, 07:27
http://cms.dlalejdis.pl/photos/uroda/fryzury/henkel/taft_looks_maxx_power.jpg

Този е добър :P

UnForgettableDream
02-08-2010, 08:20
E, щом повечето мислите, че оранжевия е по-добър може би от него ще си взема.. :)

iLoveChocolate
02-08-2010, 11:47
ако си мислиш, че просто със спрей или лак ще си направиш обем жестоко се лъжеш. защо не използваш преса,това е най-дълготрайния и сигурен начин. и повярвай ми и аз също съм пробвала какво ли не и знам че просто със лак не става. или ако не искаш толкова да я съсипваш - спи с ролки. дори и да я натопираш и напръскаш с лак пак като прочетох каква ти е косата няма да ти седи дълго време

SmilezZz
02-08-2010, 11:50
ако си мислиш, че просто със спрей или лак ще си направиш обем жестоко се лъжеш. защо не използваш преса,това е най-дълготрайния и сигурен начин. и повярвай ми и аз също съм пробвала какво ли не и знам че просто със лак не става. или ако не искаш толкова да я съсипваш - спи с ролки. дори и да я натопираш и напръскаш с лак пак като прочетох каква ти е косата няма да ти седи дълго време

Да,обаче с пресата ще си "мъчи" косата..
Най-добре е да се топира в корените,отколкото да си мъчи косата.. /лично мнение/

Shadowsogirl
02-08-2010, 14:00
Е, то и тупирането не е много полезно за косата. И то къса, пък за лака, че изсушава ссъщо е вярно. Тъй че не само пресата вреди.

UnForgettableDream
02-08-2010, 14:56
Аз имам преса на 2-3 месеца, която мнооого рядко използвам, защото след като си я купих и през 2-3 дни я изправях в продължение на 2 седмици (използвах защитни продукти), но тя ми изгори косата ужасно много и тя нацъфтя цялата. Сега си подрязах връхчетата и карам на маската с Тривитаминола (поне веднъж на седмица) и има резултат - възстанови ми косата. За да не се начупва си правя една опашка цялата на ластици вечерта и сутринта си е права. Така, че може и малко тупиране в корените и лак да ми свършат работа. Тя косата ми по принцип си е непокорна - ако я накъдря се изправя бурзо, ако я изправя се къдри бързо.. :D :D

Pepincetyy
02-08-2010, 17:08
http://cms.dlalejdis.pl/photos/uroda/fryzury/henkel/taft_looks_maxx_power.jpg

Този е добър :P
и аз съм за този

iLoveChocolate
02-08-2010, 18:58
е всичко съсипва косата,така че дали ще я "мъчи" с 1 или с друго,все си се "мъчи" така,че .. избора си е твой разбира се

emin3mchet0
02-08-2010, 19:10
Ако не искаш да я третираш толкова сплитай си плитки в корените. Аз преди така правих, но сега залагам на топирането, по - лесно ми е. Иначе с плитките е като с пресата, само че по малко време държи. Успех :) Ако имаш въпроси казвай. А относно лака и аз не съм доволна от черния с лилаво. Ползвам един зелен пак на тафт и съм доволна. Този в предишните коментари не съм го пробвала, но мисля следващия път да рискувам.

n3siity
02-08-2010, 19:11
Надявам се авторката да не се сърди , но за да не пускам нова тема .. вашите отзиви за продуктите от серията на нивея - Volume Sensation.

milickata
02-08-2010, 19:42
Надявам се авторката да не се сърди , но за да не пускам нова тема .. вашите отзиви за продуктите от серията на нивея - Volume Sensation.

Не съм я пробвала серията...но веднъж си бях взела един шампоан на Нивея....и се уверих (защото подозирах), че фирма известна главно със слънцезащитни кремове, си няма нищо на идея от козметика за коса :D ...мое мнение си е това де 8-) 8-) 8-) :P аз принципно Нивея не я признавам, като качествена козметика,освен продуктите им за хидратация и защита на кожата :-P :-P :-P

UnForgettableDream
02-09-2010, 08:56
Надявам се авторката да не се сърди , но за да не пускам нова тема .. вашите отзиви за продуктите от серията на нивея - Volume Sensation.

Не съм я пробвала серията...но веднъж си бях взела един шампоан на Нивея....и се уверих (защото подозирах), че фирма известна главно със слънцезащитни кремове, си няма нищо на идея от козметика за коса :D ...мое мнение си е това де 8-) 8-) 8-) :P аз принципно Нивея не я признавам, като качествена козметика,освен продуктите им за хидратация и защита на кожата :-P :-P :-P

n3siity няма проблем, нали и това е за обем.. Аз не съм пробвала, но мисля да опитам.

milickata от кой шампоан беше си взела? Защото аз пробвах Nivea Intense Repair и останах много доволна от него.. Може би действието му зависи от типа коса, не знам..

milickata
02-10-2010, 13:10
охх нз точно кой беше :D ....но си спомням ефекта :( 8-)

milichkata22
02-11-2010, 12:01
синяяя Тафтт става .. амаа аз незнам преди или след топирването да го слагам :D :D :D