PDA

View Full Version : Предложение



dedodekster
02-06-2010, 21:39
Предложение към админстратора/ите на форума :):):)

Не знам дали само аз съм на това мнение, но все пак да го споделя :)

Възможно ли е към "Моят профил" да се добавят и "Моите коментари" и "Моите теми". Предпоалгам знаете какво имам предвид. Тъй като не съм се занимавал с подръжка на сайтове и т.н не знам как да го обясня, но ето пример:
В дата.бг (надявам се да не нарушавам правилата цитирайки друг форум) при личните съобщения има две такива препратки към списък с коментарите или пуснатите от дадения потребител теми.

Смятам, че ще е удобно за всеки, който не пише през един-два часа, защото ще може да следи по-лесно темите, които го интересуват :)

Благодаря за отделеното време.
С уважение,
Деян

doomkillerr
02-06-2010, 23:18
Въпреки, че не заемам някаква "позиция" във форума ще ти обясня как можеш по-лесно да се ориентираш за това което те интересува:

1-во. Като щракнеш на бутона "Профил" - там където си писал, ще ти изязат данните ти от форума, като спокойно можеш да прегледаш в кои теми си писал, като щракнеш на "Вижте всички мнения на ..."

2-ро. На всяка една тема най-отдолу има бутонче: "Наблюдавайте тази тема за отговори". Ето тук:

http://img191.imageshack.us/img191/4240/screen0002i.jpg

След като го щракнеш, ще бъдеш уведомен на и-мейл адреса си, че някой е писал в тази тема и линк към нея.

3-то. Винаги можеш да ползваш търсачката във форума, за да намериш конкретна тема или нещо което те интересува, а ако знаеш и от кой е пусната темата, можеш да ограничиш "огромния" брой на резултатите. :)

П.С. - Дано да ти помогнах малко...