PDA

View Full Version : УЖАС ! УЖАС ! УЖАС !



anonimchetou
02-07-2010, 06:32
Незнам дали темата е за тук или за някъде др и чесно казано не ме инт особено. Днес когато седнах на компа и влязох в тоя сайт първо че се ядосах второ че се спеках от всички тея тъпи теми и еднакви въпроси. Е да ся се замислих че не би трябвало темата да е за тук ,но слабо ме вълнува. Влизам в този раздел и що да видя само тъпи теми от рода на с ква прическа сте с кво сте облечени с кви чорапи сте и т.н. Супер тъпите теми бе хора , много рядко да се срещне някоя тема която да ме заинтригува и да реша да пиша с инетрес и да следя темата с инетерес.Тук вече всеки си пита за квот му дойде на ума.. айде ся кой ще пита ква тоалетна хартия използваме и по колко пъти ходим по голяма нужда.. Напрао е жалко за сайта а още по жалкото е че и в други раздели като например "любов" е фъкано с ЕДНАКВИ теми и направо е досадно.. Даа дааа знам че не ви е*е и че даже ня да ми прочетете темата ама мен пък още по малко ме е*е!

coolness
02-07-2010, 06:37
права си,но това е тиийн форум,а това са темите които вълнуват тийновете..така че щом има хора като теб..пускай по интересни темички :)

Nadyty
02-07-2010, 06:38
напълно съм съгласна с теб :) :) :) :)

KumchoValcho
02-07-2010, 06:52
ок

nymphadora
02-07-2010, 06:56
така е

Sunrisee
02-07-2010, 07:22
Че тя и твоята тема е супер тъпа и повтаряща се, но слабо ме вълнува.

anonimchetou
02-07-2010, 07:31
Че тя и твоята тема е супер тъпа и повтаряща се, но слабо ме вълнува.

е поне не те питам с ква прическа си или да питам за преса за коса през 5 мин нали !> така че не се прай на мн вървежна .

Sunrisee
02-07-2010, 07:40
Оценявам опита ти да вкарваш готини лафове. :) Така, първо, че всеки има право да пуска колкото и каквито теми иска (като спазва правилата, разбира се). В това да питаш, примерно, с каква прическа, чорапи, бельо, дреха си, не виждам нищо лошо. Напротив - може да вземеш някакъв мотив (и не само мотив) от идеята/предложението/съвета на друг потребител. А и темите от този тип са поне 2/3 от форума. Така че, ако всеки тръгне да казва коя тема или кой пост не му харесва теми във форума надали ще останат.. ;o]

giveupbitch
02-07-2010, 07:46
да и аз между другото се чудя с кво може да им помогне като им кажа с ква прическа съм примерно,или с кво съм облечена.. :-o
КОФА ПОВЕР! :grin:

sunshine955
02-07-2010, 07:46
Незнам дали темата е за тук или за някъде др и чесно казано не ме инт особено. Днес когато седнах на компа и влязох в тоя сайт първо че се ядосах второ че се спеках от всички тея тъпи теми и еднакви въпроси. Е да ся се замислих че не би трябвало темата да е за тук ,но слабо ме вълнува. Влизам в този раздел и що да видя само тъпи теми от рода на с ква прическа сте с кво сте облечени с кви чорапи сте и т.н. Супер тъпите теми бе хора , много рядко да се срещне някоя тема която да ме заинтригува и да реша да пиша с инетрес и да следя темата с инетерес.Тук вече всеки си пита за квот му дойде на ума.. айде ся кой ще пита ква тоалетна хартия използваме и по колко пъти ходим по голяма нужда.. Напрао е жалко за сайта а още по жалкото е че и в други раздели като например "любов" е фъкано с ЕДНАКВИ теми и направо е досадно.. Даа дааа знам че не ви е*е и че даже ня да ми прочетете темата ама мен пък още по малко ме е*е!
така ее.. и на мен ми писна вече от все едни и същи темии :?
на ден по 4-5 пъти пиша какви ми е пресата за коса.. (нали за това сме в тоя форум.. да си помагаме.. )вече ми писналоо.. сяка 2ра тема се повтаря ...

StreetFame
02-07-2010, 07:49
Като ви е писнало за кво ги четете? :-o

BlackKeys
02-07-2010, 07:49
И на мене ми е писнало от теми със заглавие "Какво да правя", "Леле", "Проблем" и всякакви други, които за да разбереш какво става дума, трябва да влезеш и да четеш всичко, ама...

DevilWish
02-07-2010, 07:51
Ами не могат да измислят нищо по-интересно ;)

StreetFame
02-07-2010, 07:53
Ами не могат да измислят нищо по-интересно ;)
Еми измислете вие. ;)

ReachlessGirl
02-07-2010, 07:55
Като ви е писнало за кво ги четете? :-o

++ 8-)

Иначе така е .. всеки пуска тема за каквото му хрумне и най - важното няма да провери дали има вече такива 74957 теми, а просто започва с "да знам, че има такива теми, но ..", което е доста дразнещо .. 8-)
Кофти ама какво да се прави .. като се има на предвид какви тийнове влизат тук .. повечето са на не повече от 15 (не обиждам никой!!) ..

titinkaa
02-07-2010, 08:01
така е,ама има много потребители,на които като им кажеш "тая тема я има,потърси малко" или нещо от сорта,и веднага автора/ката почва да се заяжда,тва е много дразнещо,и другия веднага почва да обяснява кво що и т.н.,щото тоя потребител явно не си е прочел правилата и не знае,ами като не знае,поне да си признае че не е прочел правилата,и тогава да земе да ги прочете,вместо да се заяжда с мнението на някой,който го е посъветвал :x Аман от такива празноглавци :-x

smiirnoff
02-07-2010, 08:09
.. като се има на предвид какви тийнове влизат тук .. повечето са на не повече от 15 (не обиждам никой!!) ..

е ти к'во искаш .. тия под 15 не са тийнове, или ти ги изкара се едно не са хора о.О
тука само 17-18 годишни ли могат да влизат, за да пускат 'остроумни' теми о.О

съжалявам, че пиша извън темата и се заяждам, ама к'во се прайш са
се едно и ти не си била под 15 о.О
.. се едно



а като има такива теми, не ги четете .. модераторите да се оправят
аз за т'ва вече рядко влизам, щото всичко се повтаря пак и пак
има хора, които да се грижат за това ..

giveupbitch
02-07-2010, 08:13
пиши в кофата-стани човек 8-)

ReachlessGirl
02-07-2010, 08:31
е ти к'во искаш .. тия под 15 не са тийнове, или ти ги изкара се едно не са хора о.О
Какво искам? Да се понамалят повтарящите се теми както и тия без смисъл .. колкото до останалото за мен така или иначе тия след 94+ не съществуват .. ;д

тука само 17-18 годишни ли могат да влизат, за да пускат 'остроумни' теми о.О
Къде го написах? ;д

съжалявам, че пиша извън темата и се заяждам, ама к'во се прайш са
се едно и ти не си била под 15 о.О
Не се правя .. аз като съм била под 15 (и съм влизала тук) не съм пускала тъпи теми .. или ако съм имала да питам нещо първо съм проверявала в търсачката и гугъл .. ;д

Romance
02-07-2010, 08:48
Авторке, теми като твоите са още по - тъпи и досадни. Все едно като се оплачеш ще се промени нещо..

Infinity
02-07-2010, 09:00
Да , и на мен ми писна !! Супер тъпо е само едни и същи теми да се пускат и да не се полага никакво усилие, за да се намери информацията , която вече е писана във форума поне 10 пъти.
Тъпо е , тъпо е , и по-тъпо ще става. 8-)
Форума пропада. 8-)

Stellsy
02-07-2010, 09:01
Авторке, теми като твоите са още по - тъпи и досадни. Все едно като се оплачеш ще се промени нещо..

+1 8-)

TeenSpirit
02-07-2010, 09:06
Ами не могат да измислят нищо по-интересно ;)
Еми измислете вие. ;)

Мда, знаете да се оплаквате, ама не правите нищо по въпроса.

StreetFame
02-07-2010, 09:07
Авторке, теми като твоите са още по - тъпи и досадни. Все едно като се оплачеш ще се промени нещо..
+++

reini334422
02-07-2010, 09:28
Незнам дали темата е за тук или за някъде др и чесно казано не ме инт особено. Днес когато седнах на компа и влязох в тоя сайт първо че се ядосах второ че се спеках от всички тея тъпи теми и еднакви въпроси. Е да ся се замислих че не би трябвало темата да е за тук ,но слабо ме вълнува. Влизам в този раздел и що да видя само тъпи теми от рода на с ква прическа сте с кво сте облечени с кви чорапи сте и т.н. Супер тъпите теми бе хора , много рядко да се срещне някоя тема която да ме заинтригува и да реша да пиша с инетрес и да следя темата с инетерес.Тук вече всеки си пита за квот му дойде на ума.. айде ся кой ще пита ква тоалетна хартия използваме и по колко пъти ходим по голяма нужда.. Напрао е жалко за сайта а още по жалкото е че и в други раздели като например "любов" е фъкано с ЕДНАКВИ теми и направо е досадно.. Даа дааа знам че не ви е*е и че даже ня да ми прочетете темата ама мен пък още по малко ме е*е!
така ее.. и на мен ми писна вече от все едни и същи темии :?
на ден по 4-5 пъти пиша какви ми е пресата за коса.. (нали за това сме в тоя форум.. да си помагаме.. )вече ми писналоо.. сяка 2ра тема се повтаря ...

MISkrisinkaaa
02-07-2010, 09:43
Авторке, теми като твоите са още по - тъпи и досадни. Все едно като се оплачеш ще се промени нещо..

+1 8-)

++

nymphadora
02-07-2010, 09:50
И на мене ми е писнало от теми със заглавие "Какво да правя", "Леле", "Проблем" и всякакви други, които за да разбереш какво става дума, трябва да влезеш и да четеш всичко, ама...

айде айде
преди имаше по 3 твои теми на страница и всичките бяха некви..ми тъпи :-|
попринцип има "тъпи" теми,щот всеки го мързи да търси в търсачката,пък ако всеки търсеше,то нямаше да има нови теми 8-)

BlackKeys
02-07-2010, 10:12
И на мене ми е писнало от теми със заглавие "Какво да правя", "Леле", "Проблем" и всякакви други, които за да разбереш какво става дума, трябва да влезеш и да четеш всичко, ама...

айде айде
преди имаше по 3 твои теми на страница и всичките бяха некви..ми тъпи :-|
попринцип има "тъпи" теми,щот всеки го мързи да търси в търсачката,пък ако всеки търсеше,то нямаше да има нови теми 8-)

Поне не съм почнала да пускам теми, щото нещо в тоя форум не ми харесвало. Да не говорим, че не в този раздел им е мястото.
Като имам въпроси, на които не съм и намерила отговора, много ясно, че ще правя нова тема. Този форум е за това.

DqVoLsKoJeLaNiE
02-07-2010, 10:22
Като ви е писнало за кво ги четете? :-o

+1 Като не ти харесва този раздел защо влизаш...? Пишем неща, които ни вълнуват, на теб като не ти харесва, никой не те кара да ги четеш.

magicfairy
02-07-2010, 10:48
мъка, мъка......

Luscious_Heart
02-07-2010, 11:01
А аз никога няма да мога да си отговоря на един въпрос.
ЗАЩО, когато някой напише поредната тема за преса, всички го пращате да търси; а когато някой извади тема от 2005-2008, всички се изреждате да пишете кооолко е тъп, щото вади стари теми?! З А Щ О?

katericArofl
02-07-2010, 11:17
Като не ви изнася не посещавайте форума и си спестете злобните коментари .. :)

sladyr4etoo
02-07-2010, 12:54
Ами не могат да измислят нищо по-интересно ;)
Еми измислете вие. ;)да

darka1
02-07-2010, 15:10
Много си проста ... кво се праиш на много интересна ... на който не му понася, да се изнася ... какъв ти е проблема ... като не ти харесват темите и сайта - ЧУПКА ... :grin: :lol:

gret4ety
02-07-2010, 15:25
Много си проста ... кво се праиш на много интересна ... на който не му понася, да се изнася ... какъв ти е проблема ... като не ти харесват темите и сайта - ЧУПКА ... :grin: :lol:

http://storage3.album.bg/262/3ir_4m99s_60d52_7441188.jpg

ПО ТЕМАТА: напълно съм съгласна с авторката! =D>

heiress
02-07-2010, 15:37
Като не ви изнася не посещавайте форума и си спестете злобните коментари .. :)
Мхм...

darka1
02-07-2010, 18:46
Много си проста ... кво се праиш на много интересна ... на който не му понася, да се изнася ... какъв ти е проблема ... като не ти харесват темите и сайта - ЧУПКА ... :grin: :lol:

http://storage3.album.bg/262/3ir_4m99s_60d52_7441188.jpg

ПО ТЕМАТА: напълно съм съгласна с авторката! =D>

Я се гръмни бе мила :-x

Shia
02-07-2010, 20:58
УЖАС УЖАС УЖАС

и аз вече не чета темите,които се повтарят,но най-много ме дразни,когато заглавието съква


"Абе знаете ли начин..."
"Какво използвате..."
"Ужас голям проблем имам"


аз затова ходя у BGmama ,че темите са големи и една тема има и всички пишат в нея като обменят идеи и продукти(ако е за козметика)

И много ме дразни,когато настане спор в темата и 3 страници отиват за спора и накрая винаги свършва с
"Не ме интересувате,не ме занимавайте ,не ми пука за вашето мнение" и спора пак си продължава.

Нямаме организация просто.

mArMaLaDkA
02-07-2010, 21:05
Имаше толкова хубави големи теми, събрано всичко вътре: маски за коса, лице, крака, ръце, за всичко! 8-) Имаше няколко такива теми всъщност и модераторите така и не я направиха важна! Има тема за преси: изтиква се на последната страница и никой не търси - така е по-лесно! Лично аз съм правила сборна тема за маши, епилатори и всякакви такива, 'щото в темата за преси пък, само за преси питат - и темата пак изчезна някъде в небитието. К'ва организация, за мързел говорим. Същото се отнася и за другите раздели.

И аз като теб ходя в бгмама от време на време, 'щото ако ми трябва нещо - си го намирам на мига, а не да търся 30 минути из 6 различни теми и накрая пак да не намеря мнението, което ми трябва.

BigFakeSmile
02-07-2010, 21:08
еми права си ама нищо не може да се направи

ThePrettyReckless
02-08-2010, 04:10
да така е ама нямше лиэ нещо да питаш? :D

gret4ety
02-08-2010, 11:24
Много си проста ... кво се праиш на много интересна ... на който не му понася, да се изнася ... какъв ти е проблема ... като не ти харесват темите и сайта - ЧУПКА ... :grin: :lol:

http://storage3.album.bg/262/3ir_4m99s_60d52_7441188.jpg

ПО ТЕМАТА: напълно съм съгласна с авторката! =D>

Я се гръмни бе мила :-x
Нямам това намерение, щото ще те лиша от удоволствието да ме целунеш по гъзъ 8-)

billytalent
02-08-2010, 11:50
Винаги и за всичко ще има недоволни,така че на който не му харесва да не влиза

brokeninside13
02-08-2010, 13:25
УЖАС УЖАС УЖАС

и аз вече не чета темите,които се повтарят,но най-много ме дразни,когато заглавието съква


"Абе знаете ли начин..."
"Какво използвате..."
"Ужас голям проблем имам"


аз затова ходя у BGmama ,че темите са големи и една тема има и всички пишат в нея като обменят идеи и продукти(ако е за козметика)

И много ме дразни,когато настане спор в темата и 3 страници отиват за спора и накрая винаги свършва с
"Не ме интересувате,не ме занимавайте ,не ми пука за вашето мнение" и спора пак си продължава.

Нямаме организация просто.

Четеш ми мислите... НАПЪЛНО съм съгласна :?

December
02-08-2010, 13:48
А аз никога няма да мога да си отговоря на един въпрос.
ЗАЩО, когато някой напише поредната тема за преса, всички го пращате да търси; а когато някой извади тема от 2005-2008, всички се изреждате да пишете кооолко е тъп, щото вади стари теми?! З А Щ О?

+
и аз тва се чуда :?
трябва да се заяждат с някой :? о не скъпа,не се извинявай с тва.Ти вадиш теми от преди 3 години да "даваш съвети".Някво момче преди 3 години се е чудело дали да си махне космите,ти сега изкарваш темата като пишеш,че примерно не ти харесва това нещо(не помня кк тоно беше написала) ти просто си просиш бан!Ще вдигна банкет като те изритат оттука :-)

December
02-08-2010, 13:50
и аз вече не чета темите,които се повтарят,но най-много ме дразни,когато заглавието съква
"Абе знаете ли начин..."
"Какво използвате..."
"Ужас голям проблем имам"
пропусна и
"снимки на вашите..."
"пъпка спешно"

Shadowsogirl
02-08-2010, 15:11
е ти к'во искаш .. тия под 15 не са тийнове, или ти ги изкара се едно не са хора о.О
Какво искам? Да се понамалят повтарящите се теми както и тия без смисъл .. колкото до останалото за мен така или иначе тия след 94+ не съществуват .. ;д

тука само 17-18 годишни ли могат да влизат, за да пускат 'остроумни' теми о.О
Къде го написах? ;д

съжалявам, че пиша извън темата и се заяждам, ама к'во се прайш са
се едно и ти не си била под 15 о.О
Не се правя .. аз като съм била под 15 (и съм влизала тук) не съм пускала тъпи теми .. или ако съм имала да питам нещо първо съм проверявала в търсачката и гугъл .. ;д

Ох, стига с тва тия 94+ не са хора.
Годините не винаги са в съотношение с умствения багаж.
поне измеслете нов лаф, тва еди-коя-си-връзаст + не са хора се изтърка вече..

shell
02-08-2010, 15:13
Че тя и твоята тема е супер тъпа и повтаряща се, но слабо ме вълнува.
:) Е то и мене ми е тъпо понякога ама вместо да пускам тъпи теми не пиша и си излизам от форума

vellvet
02-08-2010, 15:35
има еднакви теми защото ако зададеш своя въпрос в подобна тема обикновено не ти отговарят и за това след като не намираш търсения отговор си пускаш собствена тема. Ако мод. решат, че е ненужна я заключват какъв е проблема?

IbiZaA
02-08-2010, 16:10
Че тя и твоята тема е супер тъпа и повтаряща се, но слабо ме вълнува.
:) Е то и мене ми е тъпо понякога ама вместо да пускам тъпи теми не пиша и си излизам от форума

shell много точно си го каза \:D/

onqtam
02-08-2010, 16:35
прочетох ти я права си welcome to teenproblem!

BeezyJey
02-08-2010, 20:04
Стига сте се карали хора..а и не разбирам защо темата още не е заключена ?!

roshlichka
02-08-2010, 20:14
Като ви е писнало за кво ги четете? :-o

++ 8-)

Иначе така е .. всеки пуска тема за каквото му хрумне и най - важното няма да провери дали има вече такива 74957 теми, а просто започва с "да знам, че има такива теми, но ..", което е доста дразнещо .. 8-)
Кофти ама какво да се прави .. ..