PDA

View Full Version : Как ?



malkata_princeska13
02-07-2010, 07:23
Как се постига там ефекта, койтo наричат - `накъдрена на лъжичка`

http://alfa.kachi-snimka.info/images/opt1265530732g.jpg

С каква преса/маша се прави, ако може снимки на пресата да постнете.. Стана ми много интересно, защото вече всеки втори или е на `лъжица` или на `вилица` :shock:

Sunrisee
02-07-2010, 07:28
Може би нещо такова? http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=315410

cherrygloss
02-07-2010, 07:47
^ Да , това е ;)

titinkaa
02-07-2010, 08:02
^Да

malkata_princeska13
02-07-2010, 08:22
Ми не е това.Правят се с някакви преси с преставки не с моливи и други глупости.Мислех, че почти всички тука ще го знаят :shock:

dqvolcheto9
02-07-2010, 08:23
На мен ми прилича на това :Вълни в косите : http://www.fashion-lifestyle.net/hair_style_broi29

ReachlessGirl
02-07-2010, 08:25
"Ми не е това"

хаха .. питаш ни и ние ти отговаряме! Като знаеш с какво е защо ни питаш? Ебасии .. :lol: :lol:

Zarity
02-07-2010, 08:51
Това се прави с обикновенни плитки бе хора. :-o Моята става така.

SmilezZz
02-07-2010, 09:21
И аз мисля,че е с плитки..

Sunrisee
02-07-2010, 09:40
Ми не е това.Правят се с някакви преси с преставки не с моливи и други глупости.Мислех, че почти всички тука ще го знаят :shock:
Прости ми, че постнах глупавия си пост с цел да помогна. Извинявам се също за невежеството си. Боже, как може да не знам, че това се прави с някакви приставки, а с преси с прЕставки ?! :shock:

nymphadora
02-07-2010, 10:30
Като знаеш закво питаш мааа :-x

П.С Е,беше малко грубо.. 8-)

magicfairy
02-07-2010, 10:37
Божеееее хората ти помагат, а ти 'Не е това', ми като не е това ае у лево, бахти и неблагодарността.. :?

malkata_princeska13
02-07-2010, 11:47
Абе вие сте зле и то много ,. Хах .. Имам някаква идея как се прави това, което е направило момичето на косата си, просто казах на момичетата който ми отговориха, че не е с молив.Питам за точната преставка от пресата или машата нищо друго.Това не зная.. не , че не съм благодарна на тези, който се опитаха да отгатнат..

П.С - ReachlessGirl ако не се обадиш няма да те бъде .. За другите, който изказаха грубото си мнение,, грам не ме интересува.. :lol:

infinity05
02-07-2010, 13:06
http://i9.ebayimg.com/04/i/001/2b/ag/8e42_2.JPG

може би с триглава маша ?! :oops:

ReachlessGirl
02-07-2010, 13:14
Абе вие сте зле и то много ,. Хах .. Имам някаква идея как се прави това, което е направило момичето на косата си, просто казах на момичетата който ми отговориха, че не е с молив.Питам за точната преставка от пресата или машата нищо друго.Това не зная.. не , че не съм благодарна на тези, който се опитаха да отгатнат..

П.С - ReachlessGirl ако не се обадиш няма да те бъде .. За другите, който изказаха грубото си мнение,, грам не ме интересува.. :lol:

пхахьхах .. много ясно!! :lol: :lol: .. ако не съм аз да кажа на някой нещо, което не му изнася кой ще бъде? :lol: Трябва да има ред .. като сме еди какви си няма да питаш нас? Ясно?

Зле сме били а? хаха .. само като ти прочета ник-а и ми се отщява всичко!!! :lol: :lol: А това, че спориш с хора, които са маалко по - големи от теб и си вириш носа на горе не те прави повече от нас .. нито на акъл, нито на години ..!!! Форума е, за това да те съветват и след като си пуснала тема ще приемаш тези отговори независимо дали ти харесват или не! Като не те интересуват .. НАПУСНИ! 8)

Нямаш думата .. точка!!

Zarity
02-07-2010, 13:27
Абе вие сте зле и то много ,. Хах .. Имам някаква идея как се прави това, което е направило момичето на косата си, просто казах на момичетата който ми отговориха, че не е с молив.Питам за точната преставка от пресата или машата нищо друго.Това не зная.. не , че не съм благодарна на тези, който се опитаха да отгатнат..

П.С - ReachlessGirl ако не се обадиш няма да те бъде .. За другите, който изказаха грубото си мнение,, грам не ме интересува.. :lol:

пхахьхах .. много ясно!! :lol: :lol: .. ако не съм аз да кажа на някой нещо, което не му изнася кой ще бъде? :lol: Трябва да има ред .. като сме еди какви си няма да питаш нас? Ясно?

Зле сме били а? хаха .. само като ти прочета ник-а и ми се отщява всичко!!! :lol: :lol: А това, че спориш с хора, които са маалко по - големи от теб и си вириш носа на горе не те прави повече от нас .. нито на акъл, нито на години ..!!! Форума е, за това да те съветват и след като си пуснала тема ще приемаш тези отговори независимо дали ти харесват или не! Като не те интересуват .. НАПУСНИ! 8)

Нямаш думата .. точка!!
Аве кво са впрягаш и ти ве,малоумни ли сте,кво,не мога да разбера :-o
Авторкее,плитки,момиче,пли ки.

ReachlessGirl
02-07-2010, 13:29
Аве кво са впрягаш и ти ве,малоумни ли сте,кво,не мога да разбера :-o

Да се впрягам? Не, просто си правя кефа .. 8)
Като не разбираш .. жалко за теб ..

Zarity
02-07-2010, 13:31
Аве кво са впрягаш и ти ве,малоумни ли сте,кво,не мога да разбера :-o

Да се впрягам? Не, просто си правя кефа .. 8)
Като не разбираш .. жалко за теб ..
:-o : :shock: Сериозно нещо ви има бе,дами :razz: