PDA

View Full Version : Въпросчеее



Nebezizvestniq
02-07-2010, 08:30
такаа, значи от известно време(не много) съм започнал да качвам мусколна маса с много ядене и редовни тренировки ... от другата седмица почвам и протеини да пия и така , въпроса ми е може ли едновременно да пиеш протеини и да качваш маса, и да си оформяш плочките ? аз тренирам всеки ден и от както уж качвам и тренирам, корема ми стана по голям, по трърд и плочктие изпъкнаха, но сега като попчна и протеини незнам дали ше продължат да се оформят илии ? вие кажете аз нямам опит ..

Chacho
02-07-2010, 08:40
Може да се качва маса докато орелефяваш. Много зависи от метаболизма на тялото ти, колко бързо и какви резултати ще дават тренировките, взимането на добавки, яденето. Според мен с усърдни тренировки ще се орелефи бързо корема, а протеините не мисла да повлияят много на оформянето.

DimovB
02-07-2010, 08:47
колко ще си орелефен зависи единствено от процента на мазнините в тялото ти. пресата си расте успоредно с другите мускули.

от друга страна, ако прекаляваш с приема на протеини, може да се превърнат в мазнини и корема ти да се омазни.

ImmortalSportFreak
02-07-2010, 14:57
мани ги протеините

Musaebe
02-08-2010, 10:54
Ще видиш,че като напреднеш няма да можеш едновременно да качваш маса и да си релефен. Поне без забранени препарати. Аз съм свикнал да правя 6 месеца тренировки за маса и сила с много въглехидрати и протеин през този период и 6 месеца сила и издръжливост с много протеин и по-малко въглехидради и мазнини.