PDA

View Full Version : ON/Off



MISkrisinkaaa
02-07-2010, 08:58
Чудя се дали е хубаво да си оставям компа постоянно вкючен или трябва да го изключвам когато не го ползвам?

doomkillerr
02-07-2010, 09:16
Ами до колкото знам, не е много хубаво постоянно да го пускаш и спираш... Ако не ти бърка в джоба, консумацията на електричество от компютъра върху месечната Ви сума за тока, тогава изобщо можеш да не спираш компютъра...

П.С. - Моя го спирам само през ноща или ако няма да го ползвам повече от 5-6 часа. 8)

MISkrisinkaaa
02-07-2010, 09:16
аха..мерси :)

Biskfitka
02-07-2010, 16:03
И аз доколкото знам не е хубаво постоянно да се включва и изключва.Аз моя от пролетта до есента постоянно го държах включен (понякога рестартирах де..няма как ;д ).Сега като започнах да ходя на даскало го изключвам..и аз не знам защо 8-)

cherrygloss
02-07-2010, 16:17
Аз ит както се помня го изключвам само вечер.И без това се зарежда доста бавно и не ми се чака всеки път :lol:

Chacho
02-07-2010, 16:31
Ми аз открай време не го изключвам. Вечерно време ми е трудно да заспя, ако не бучи вентилатора. Откакто съм с този (на около 6 години), съм изгорил веднъж захранване и веднъж дъно. За толкова години според мен е нормално. Не ми е направило впечатление да консумира кой-знае-колко ток. Предишния компютър не го гасех, с него не съм имал проблеми, но пък той е доста дърт за да му правя съпоставка с днешно време. Общо взето ако искаш гаси, ако не - не. Според мен е все тая. Стига да го изключваш по културния начин.