PDA

View Full Version : :( Много ме е страх....



foxylady
02-07-2010, 13:12
Значи на 28 януари с приятеля ми правихме секс обаче презерватива се скъса.5 часа след това пих Ескапел.Нямаше никакви странични ефекти.Проблема е, че още не ми е дошло а и няма никакви признаци - нито ме боли корема, нито кръста.Въпроса ми е може ли хапчето да не е подействало?Все пак са минали 10 дни ...... :neutral: :( :( :( :cry: :cry: :cry:

GossipGirl89
02-07-2010, 13:20
А попринцип кога е трябвало да ти дойде?
Може нещо от времето да е... На мен например тоя месец ми дойде 5-6 дни по-рано от когато трябва...

foxylady
02-07-2010, 13:22
А попринцип кога е трябвало да ти дойде?
Може нещо от времето да е... На мен например тоя месец ми дойде 5-6 дни по-рано от когато трябва...


На 13ти обаче нали от Ескапел трябва да ми дойде по-рано :o

Emilen
02-07-2010, 13:23
Нито едно средство за контрацепция не дава 100% сигурност, дори и да е някъде около този процент. Така че-макар и малко вероятно, но е възможно хапчето да не подейства, особено ако е използвано извън посочения срок.
Колкото до признаците-така и не разбрах кои очакваш, но самата употреба на хапче може да измести менструацията. От друга страна признаците, че си забременяла се появяват някъде около шестата седмица, с изключение например на чувствителността на гърдите, който при някои се появява доста по-рано(ако изобщо се появи, разбира се). Чакай и ще разбереш.

За няколко дни, откакто следя този форум, вече май си петата "щастливка" в играта "тука има-тука нема"... Пазете се, бе хора! Най-странното ми е, че изобщо не ви е на главата опасността от HIV, а ви плаши бременността... Тя в крайна сметка се решава максимум след 9-9 и половина месеца!

GossipGirl89
02-07-2010, 13:26
Направи си тест най-добре. Така ще се поуспокоиш малко... Другият вариант е да седиш и да чакаш, но предполагам, че ще полудееш от притеснение... така че си купи тест

K0rTexXx
02-07-2010, 13:28
Направи си тест най-добре. Така ще се поуспокоиш малко... Другият вариант е да седиш и да чакаш, но предполагам, че ще полудееш от притеснение... така че си купи тест

+1

t0d1t0
02-07-2010, 13:41
Добре :)
Що не почакаш още малко?! Бахти и случаите...

foxylady
02-07-2010, 13:47
Не е задължително да ти дойде по-рано.Когато сестра ми пи и дойде със 17-18 дни по-късно..Щом си пила ескапел толкова малко време след рисковия секс,е почти сигурно че е подействало..Купи си все пак ако искаш тест,но трябва да са минали 14 дни от рисковия полов акт. :)


Ох, Благодаря за отговора успокои ме малко.
В четвъртък ще купя тест и ще пиша какво е станало.Стискайте палци и благодаря за отговорите. ;-)

Fifooooo
02-07-2010, 14:17
Направи си тест най-добре. Така ще се поуспокоиш малко... Другият вариант е да седиш и да чакаш, но предполагам, че ще полудееш от притеснение... така че си купи тест

Sh@d0w
02-07-2010, 14:39
Защо ли ми се срува че съм чел вече тази тема доста пъти? :-o

SmilezZz
02-07-2010, 15:05
Направи си тест най-добре. Така ще се поуспокоиш малко... Другият вариант е да седиш и да чакаш, но предполагам, че ще полудееш от притеснение... така че си купи тест

Така си е..
Но щом е пила Ескапел - не мисля,че е станала беля..А и все пак това е "хормонална бомба" за организма ти..А и съм чела,и чувала от моите приятелки,че им идва и по-късно..Но за по-сигурно направи си тест


Защо ли ми се срува че съм чел вече тази тема доста пъти?


Защото на ден се пускат,най-малко 3 теми със същия въпрос :?

_butterfly_
02-07-2010, 17:04
А попринцип кога е трябвало да ти дойде?
Може нещо от времето да е... На мен например тоя месец ми дойде 5-6 дни по-рано от когато трябва...


На 13ти обаче нали от Ескапел трябва да ми дойде по-рано :o

Като страничен ефект може да предизвика по-рано менструация, но не е задължително. Т.е сега си очаквай да ти дойде на датата, на която по принцип ти идва- около 13

orhidea95
02-07-2010, 18:41
една приятелка ми каза че като пила ескапел й закъсняло 1 седмица заради хапчето но после и дошло и й течало много силно..

AnzaRe
02-07-2010, 18:44
Може да е страничен ефект от хапчето.

Emilen
02-07-2010, 18:50
Може да е страничен ефект от хапчето.
А може и да е страничен ефект от секса...
Не се стърпях...

AnzaRe
02-07-2010, 18:53
Може да е страничен ефект от хапчето.
А може и да е страничен ефект от секса...
Не се стърпях...
Всичко е възможно.

Amnezia
02-07-2010, 18:55
По принцип като пиеш такава химия като Ескапел ( тъй като в България не е на ниво ) може да има странични реакции и да ти се забави доста . За това избягвай Ескапел уврежда те :) и аз за това гледам да внимавам къде си хвърлям семето =)