PDA

View Full Version : правилно ли постъпва ?



playboyche
02-07-2010, 13:53
здравейте ... Един фр ми сподели нещо и тъй като той е с мен у нас (доста честичко) а аз съм постоянно в форума и той ме помоли да пусна една тема от негово име щот неможе да се регне че няма НЕТ....
и така --> значи той е девствен .. няма гадже и си търси от има няма 1,2 години и никога не намира подходящата а от 1 год и повече вобще и гадже няма и сега се е запознал с едно момиче и е решил да се пробва с нея ... до тук добре но той не я харесва и просто иска да се пробва за да е готов ?? няма чувства към нея а иначе момичето е хубаво давайте му съветчета ..
п.п. моля без коментари от сорта на "знам ги аз тея приятели" ... и т.н. аз си имам момиче и т.н. помагайте на него :)

ReachlessGirl
02-07-2010, 13:55
Тя е човешко същество не може просто така да си я изпробва, за да се подготви .. :? :? пфф мислете някой път и за другите освен за себе си! :?

Постави м утака въпроса .. приятно ли ще му е ако някое момчие го използва по същия начин без чувства? :? :?

uBuTo
02-07-2010, 14:14
не мисля че постъпва правилно. както каза колежката и на него не би му било приятно някой да го използва ей така без да има някакви чувства .. :?

Fifooooo
02-07-2010, 14:16
Тя е човешко същество не може просто така да си я изпробва, за да се подготви .. :? :? пфф мислете някой път и за другите освен за себе си! :?

Постави м утака въпроса .. приятно ли ще му е ако някое момчие го използва по същия начин без чувства? :? :?

Sh@d0w
02-07-2010, 14:37
Да ви имам пубертетското мислене... :?

И какъв точно съвет искаш не разбрах?Как да зариби момичето и да я използва ли...ай сиктир ходете си пишете домашните.

SmilezZz
02-07-2010, 15:07
А според теб постъпва ли правилно..
Попитай него - дали ще му е приятно,да го използват по същия начин :?
Първо да си намери едно сериозно момиче,пък после да мисли за секс

Valento
02-07-2010, 15:17
Щом мисли само за себеси ... да си праска една и да ляга да спи ....
П.С Момичетата не са опитни зайчета ... !

Ma3x
02-07-2010, 16:03
аз пък си мислим че нямаш приятел а това си ти :Д:Д:Д

justonegirlwithonehope
02-07-2010, 16:11
А според теб постъпва ли правилно..
Попитай него - дали ще му е приятно,да го използват по същия начин :?
Първо да си намери едно сериозно момиче,пък после да мисли за секс

peshost
02-07-2010, 16:11
Да хване да си гледа даскалото, то момичета колкот искаш, ще намери.

playboyche
02-07-2010, 16:58
Да хване да си гледа даскалото, то момичета колкот искаш, ще намери.ей вижте и аз му казвам но той иска чужди мнения и тъй като форумчето е супер той искаше тук ! кфо съм виновен аз ??

playboyche
02-07-2010, 16:59
аз пък си мислим че нямаш приятел а това си ти :Д:Д:Д
аз пък мислим, че ти си простак аз написах де ма простаци като теб колкото щешшшшш :smt097 :smt097 :smt097 :smt097

golqmumnik
02-07-2010, 18:01
Кажи на приятеля си да тегли една патка на кучката.Само аз казвам истината брутално и директно, без да ме интересуват филмите, в които са се вкарали невинните тийн принцове и принцески.Сексът не е никакво използване, щото е за двама, майна 8)

dominating
02-07-2010, 18:56
Е като е хубава и не е някава чума защо да не и тегли една патка? Тва с тая любов и чувства е пубертетско изпълнение... Като попораснете ще видите, че такова нещо като любов няма и ще започнете масово и безразборно да се чифтосвате!

SkyEatsAirplane
02-07-2010, 18:59
здравейте ... Един фр ми сподели нещо и тъй като той е с мен у нас (доста честичко) а аз съм постоянно в форума и той ме помоли да пусна една тема от негово име щот неможе да се регне че няма НЕТ....
и така --> значи той е девствен .. няма гадже и си търси от има няма 1,2 години и никога не намира подходящата а от 1 год и повече вобще и гадже няма и сега се е запознал с едно момиче и е решил да се пробва с нея ... до тук добре но той не я харесва и просто иска да се пробва за да е готов ?? няма чувства към нея а иначе момичето е хубаво давайте му съветчета ..
п.п. моля без коментари от сорта на "знам ги аз тея приятели" ... и т.н. аз си имам момиче и т.н. помагайте на него :) :-o

ozzy
02-07-2010, 20:26
Хора ?! Я се осъзнайте пич кажи на фр-то ти да й каже че иска просто секс и тя ако се навие да действат .. никой не се е родил научен

Addiced
02-07-2010, 21:10
здравейте ... Един фр ми сподели нещо и тъй като той е с мен у нас (доста честичко) а аз съм постоянно в форума и той ме помоли да пусна една тема от негово име щот неможе да се регне че няма НЕТ....
и така --> значи той е девствен .. няма гадже и си търси от има няма 1,2 години и никога не намира подходящата а от 1 год и повече вобще и гадже няма и сега се е запознал с едно момиче и е решил да се пробва с нея ... до тук добре но той не я харесва и просто иска да се пробва за да е готов ?? няма чувства към нея а иначе момичето е хубаво давайте му съветчета ..
п.п. моля без коментари от сорта на "знам ги аз тея приятели" ... и т.н. аз си имам момиче и т.н. помагайте на него :)


Не е правилно!Тя случайно да не е запалка от магазин за лев та да я пробва!?Или някаква вещ?!

да права си тя можеби не е като теб :D

FunkyBoy
02-09-2010, 21:56
Тя е човешко същество не може просто така да си я изпробва, за да се подготви .. :? :? пфф мислете някой път и за другите освен за себе си! :?

Постави м утака въпроса .. приятно ли ще му е ако някое момчие го използва по същия начин без чувства? :? :?

ако е толкова отчаян за секс, едва ли ще се дърпа :D

pe6osa
02-09-2010, 23:14
абе да я прасне девойката па после кой откъде е