PDA

View Full Version : Къкъв пищов...?



Gretii95
02-07-2010, 14:34
Здравейте!Утре имам контролно по английски език контролното ще е на думи (госпожата казва думата на бг ние тря да ги пи6ем на английски),но думите са адски много и немога да ги запомня :( !Някой може ли да ми даде идея за пищов?Благодаря предварително :)

bobito_th
02-07-2010, 14:42
Най-добре седни и научи думите :) ако почнеш да прайш пищови може да те хванат и после стаа лошо. Все пак английския не е толково труден :)

onestar
02-07-2010, 14:56
^^ Мхм, идеята да си научиш думите е най-добра, но аз лично съм правила пищов по английСки ез. на едно съчинение.

Вземи някакъв учебник и на гърба му, с дребен шрифт, напиши думите. Когато учителката ви раздава контролните учебника ще е от лицевата си страна и ще ти служи само за да опираш на него :::

Когато госпожата се заблее обръщаш учебника и листа в/у него, после смъкваш листа и гледаш думите, а учителката не подозира нищо, защото от далече изглежда, че... няма нищо написано. :-|

Не е много надежно, но при мен се получи. Успех... :P

Gretii95
02-07-2010, 15:05
^^ Мхм, идеята да си научиш думите е най-добра, но аз лично съм правила пищов по английСки ез. на едно съчинение.

Вземи някакъв учебник и на гърба му, с дребен шрифт, напиши думите. Когато учителката ви раздава контролните учебника ще е от лицевата си страна и ще ти служи само за да опираш на него :::

Когато госпожата се заблее обръщаш учебника и листа в/у него, после смъкваш листа и гледаш думите, а учителката не подозира нищо, защото от далече изглежда, че... няма нищо написано. :-|

Не е много надежно, но при мен се получи. Успех... :P

Благодаря ти! :) Но при мене едва ли ще е получи :( Някой да има други идеи?

psych0
02-07-2010, 15:36
ако имаш принтер-лазерен-напечатваш думите които на можеш да запомниш-залепящ тиксо отгоре на листа в вече готовите думи,отиваш на мивката-и започваш да миеш хартията-на тиксото остават само думите-и после го лепиш където искаш :) ча стане само ако имаш лазерен принтер! късмет!

dessms
02-07-2010, 15:38
Напиши в vbox-a Как Да Препишем На Тест - клипът си струва

Sintya
02-07-2010, 15:51
Препиши си ги на малко листче, сложи си го в джоба / под чина и препиши, когато не знаеш нещо... и ест, внимавай да не те види =)

Unendlich
02-07-2010, 16:51
Казваш, че думите са много - докато си направиш пищова, ще изгубиш толкова време, колкото да ги научиш. ;)

SnideOne
02-07-2010, 22:57
Ако имаш принтер, напечатваш си ги ситно на 1 лисче.. ама гледай да е четливо, сгъваш го на няколко части и си го слагаш в ръката на чина ;) и после само си го въртиш, аз винаги прая така ;p

sunstreet
02-08-2010, 08:19
Пак тей на думи ( обаче на немски ) една си беше сложила пищова от вътрешната част на колана. Не я хванаха и има 6. :-P Ако носиш колани.... :D :D

blueprincess
02-08-2010, 08:53
Моя трик е изтъркан ама пробвай ако искаш 8-) : Ако имаш кецове, или обувки с по-светла подметка напиши отдолу на подметката думите със малко по-ситнички букви за да се побере разбира се..! :) А иначе btw идеите за сутиена и колана мн ми харесаха! :D :-D

petinkataaa
02-08-2010, 09:37
направо на чина си ги напиши и ги покрий с например моливника .. сигурно ще те хванат ама.. 8-)

SweetLuna7
02-08-2010, 12:21
Нашия учебник има речник отзад и за всеки урок има към 30-40 думи, а понякога и повече. И така, госпожата ни е мн строга и всека път, когато вземем нов урок тр да си научим и думите към него.
Така че, ако наистина са много, научавай ги по групи от по 5. Когато ги повториш няколко пъти, след това направо си ги казваш механично.
А иначе за пищов... Вземи някакъв лист и (ако чина ти е до прозореца) го залепи на долната част от перваза, но така, че да не се вижда.
Или ги напиши на предната част на чина - тя е много тясна, така че пиши по-ситно.
Ако при вас е студено, напиши думите на листче и го скрий в шала (ако е дълъг), под шапката, остави ръкавиците така, че да се вижда вътрешната им част и сложи листа там, а след това просто си ги остави на чина.

xXlloveXx
02-08-2010, 13:52
напиши на едно листче думите, иди на училище с пола сложи листа под чорапогащника и готово ..аз винаги тъй правя 8) 8)

* ама трярва да си с тънък чорапогащник ..пък нa т'ва студеното нз :neutral:

0riginalSin
02-08-2010, 14:58
първо се научи да пишеш на български, пък тогава учи английски!

Shadowsogirl
02-08-2010, 16:13
Абе ако е взела повече от 2500 думи дотука като мене и по десет да ги учи в групички до утре няма да ги научи. Аз обаче не виждам и как може да ги направиш на пищови? Ако даскалката ви кара да правите речници вие с думите, които е дала речника под чина и така.. Правила съм го и върши работа, само че е бая рисковано, аз се разбирам с момичето до мене, тя да се прави, че пише, а всъщност да внимава за даскалката и ако види, че ме поглежда да ме ритне, дакихне, да ме бутне, нещо такова.. Пък и до тебе няма ли от кой да препишеш?