PDA

View Full Version : Предложете ми дерматолог



Chipsan
02-07-2010, 14:54
Здравейте :)
Искам да отида на дерматолог заради леки проблеми с пъпките. Не е нещо много сериозно, но все пак искам да ги махна от лицето си :)
Живея в София.

kalpazanka
02-12-2010, 14:27
Бял списък на лекарите в бг мамма.

amk933
02-12-2010, 14:42
Честно казано съм адски разочарован от дерматолозите тук...Имам едно такова като гъша кожа само междъ лакътя и рамото и никой не може да даде нещо ефикасно. Не виждам никой от приятелите ми, които ги мъчи акне и ходят при какви ли не "светила" да са се подобрили. В този ред на мисли съм доста скептичен за резултата от такъв лекар. Най-много да ти нахендри някой доксицилин за 3 месеца, което ще има временен ефект и един куп странични ефекти. :?

Ако не ти е много тежко положението според мен най-доброто, което можеш да направиш е да подържаш добра хигиена на лицето... :)

djuki
02-13-2010, 08:32
аз тъй като минах през 3ма стигнах до някой лични изводи .. докато си пиеш лекарствата , в които в повечето случай има и антибиотик, всичко е ок . После ги като решиш да ги спреш и горе долу нещата се връщат . А и само си тровиш организма изчакай те сами ще се махнат , но можеш да ги понамалиш като си вземеш едни комбинирани витамини , пиеш много вода , избягваш сладко и мазно и си почистваш лицето редовно (можеш да си вземеш салицилов спирт за да изсушиш по - големите и нещо за почистване , което да не изсушава много кожата) , гарниер пюр маха петната и си готова можеш да има някоя друга пъпчица но за малко .

А все пак ако искаш да отидеш отиди при личната ти да ти даде насочи а и можеш да си вземеш направление по - евтино ще ти излезе , защото аз в една частна клиника давах 15-20 лв . на преглед

Chipsan
02-15-2010, 17:17
Момче съм :)
Какви са тези комбинирани витамини?
Аз реших да постя тази година - без месо. Ще видя какъв резултат ще даде. От месец насам пробвам всеки ден да пия вода.
А за почистването на лицето - по-конкретни имена на продукти ако може? :)

Kmet4e
02-15-2010, 22:37
Не ползвай гарниер пюр ! При мен се получи временно скиване но и един страничен ефект (нежелано окосмяване на лицето) !

an0nimenn
02-16-2010, 09:34
Не ползвай гарниер пюр ! При мен се получи временно скиване но и един страничен ефект (нежелано окосмяване на лицето) !
НАИСТИНА ЛИ :-o :-o :-o защото досега ползвах акне аут но ми се дехидратира пръста и почнах с този рол-он