PDA

View Full Version : Красиви момичета ft. грозни момчета / обратното



TheOnee
02-07-2010, 17:44
Темата е следната:
Виждали ли сте красиво момиче с грозно момче.( не мога да ви дефинирам грозно, защото всеки е красив сам по себе си). Знам че красотата в една връзка не е важна, но все пак да попитам :) . Защото съм виждала двама влюбени и хората само коментират : " Тая ква е яка а пък с къв палячо се е захванала" - и етц.
Може и обратния случай :).
Е кажете мнението си. :arrow:

kuklichka_bg
02-07-2010, 17:48
други не виждам 8-)

terrrs
02-07-2010, 17:56
срещала съм

tainaTaa
02-07-2010, 17:59
И аз съм виждала

ReachlessGirl
02-07-2010, 18:00
Знам че красотата в една връзка не е важна ..

Сама отговори на въпроса си .. привидно за всеки един един човек някой може да е красив, за друг да е грозен .. важното във връзката е това как в техните очи се приемат (става дума за самата двойка) .. :-|
Важното е да не се влияят от чуждото мнение .. :?

bathory
02-07-2010, 18:02
и аз, и аз :D
но няма значение.. не ми пука! хD

Romance
02-07-2010, 18:03
Мога да кажа, че приятеля ми е по - красив от мен.. понякога е малко подтискащо.
Има хора, за които външният вид не е на първо място. Никога не съм избирала хората, с които излизам по това как изглеждат. Вероятно и при другите е така и за това се получават тези неща, съпроводени с подобни коментари.

crazymm
02-07-2010, 18:11
незнайно защо съм заобиколена от красиви момчета, които излизат с отвратителни момичета.. :?

TheOnee
02-07-2010, 18:12
незнайно защо съм заобиколена от красиви момчета, които излизат с отвратителни момичета.. :?дефинирай тия грозни момичета :)

crazymm
02-07-2010, 18:14
например високо, стройно момче с ниска, трътлеста нафондютирана кифла.. :-o

DaemonBoy
02-07-2010, 18:16
Виждал съм и двата случая. Просто им се чудя на някои момичета как ходят с некви олигофренчета.

MichellePhan
02-07-2010, 18:26
Много ме е яд когато видя свястно момче на 15-16г(не надуто,красиво,умно,не слуша чалга<3) с някаква 13 годишна кифла(не може да се облича,слуша яко тъпа чалга,проста е...и т.н).Една приятелка пък ходи с един зубар само,защото той и пише домашното и и подсказва на контролни....(на 16 е) :/ Има яко тъпи 2-ки

kypo
02-07-2010, 18:26
любовта е сляпа. аз съм много красив 8-) ама се в некви грозновати се влюбвам деба... поне така се случваше, затова сега седя сам и чакам некоя манекенка да ми се хвърли на врата и после на уя :lol:

katetohita
02-07-2010, 18:27
да и аз съм виждала даже и една фр ходи с един мн грозен :Д поне според мен де а то момичето е симпатично

DevilWish
02-07-2010, 18:29
Често съм срещала, н овътрешната красота е по-важна ;) + това, това ,че на мен не ми е харесал не значи, че и на момичето не й харесва.Някой може да смята моят приятел за грозен ,но за мен е НАЙ-красивият ;)

Zarity
02-07-2010, 18:36
Доста стрещани случаи...

britzy
02-07-2010, 18:39
И за кфо обсъждате чужди връзки-никфа полза не се извлича от тая тема,само празни приказки .пффф щом момчето/момичето са си избрали партньора,значи за тях е красив/а,а оттам нататък другите нема смисъл да се месят.Докъде стигнахте с тея безсмислени теми вече....

ra43ty
02-07-2010, 18:40
и аз също съм виждала 8-)

bebe7o
02-07-2010, 18:55
например високо, стройно момче с ниска, трътлеста нафондютирана кифла.. :-o


Дефинирай ниска и трътлеста?

Luscious_Heart
02-07-2010, 18:57
Да, виждала съм.
В един английски форум бях чела следният лаф за мъжете - "You can be ugly, you can be fat, you can be old, and you can have cancer but you can still get a date!"
Обратното също съм виждала и то по ме учудва! Какво намира едно красиво, добре сложено момче в една дебелаца в тесни дънки, не разбирам???

MichellePhan
02-07-2010, 19:01
Много ме е яд когато видя свястно момче на 15-16г(не надуто,красиво,умно,не слуша чалга<3) с някаква 13 годишна кифла(не може да се облича,слуша яко тъпа чалга,проста е...и т.н).Една приятелка пък ходи с един зубар само,защото той и пише домашното и и подсказва на контролни....(на 16 е) :/ Има яко тъпи 2-ки


абееее ти пък си яко тъп....кво общо има чалгата с тва кой е умен и кой красив :shock: :? :-x
идиоти :o :?
Аз да не съм казвала,че е тъпа защото слуша чалга.Казах,че слуша чалга,пък той не.И "яко тъпа чалга" означава кючеци,не поп-фолк :-p

lipstik
02-07-2010, 19:03
Често се случва.

crazymm
02-07-2010, 19:07
например високо, стройно момче с ниска, трътлеста нафондютирана кифла.. :-o


Дефинирай ниска и трътлеста?

уот дъ фак :lol:
ниска и трътлеста, не си ли виждала?! какво пък има да се дефинира точно на това.. :)

Luscious_Heart
02-07-2010, 19:13
И за кфо обсъждате чужди връзки-никфа полза не се извлича от тая тема,само празни приказки .пффф щом момчето/момичето са си избрали партньора,значи за тях е красив/а,а оттам нататък другите нема смисъл да се месят.Докъде стигнахте с тея безсмислени теми вече....
Защо ли? Щото е едно голяяямо затваряне на очите! Не може аз, ако бях момче, да ходя с една свиня и да й казвам, че е най-хубава на света. То само с красив фейс не става, и тяло требва. И тя като навири едно самочувствие от моите любовни комплименти, земната ос ще направи ротация на 90 градуса! :P

StreetFame
02-07-2010, 19:16
И за кфо обсъждате чужди връзки-никфа полза не се извлича от тая тема,само празни приказки .пффф щом момчето/момичето са си избрали партньора,значи за тях е красив/а,а оттам нататък другите нема смисъл да се месят.Докъде стигнахте с тея безсмислени теми вече....
Защо ли? Щото е едно голяяямо затваряне на очите! Не може аз, ако бях момче, да ходя с една свиня и да й казвам, че е най-хубава на света. То само с красив фейс не става, и тяло требва. И тя като навири едно самочувствие от моите любовни комплименти, земната ос ще направи ротация на 90 градуса! :P
На теб може да не ти харесва, ама щом момчето е с нея значи я харесва.
Много сте зле в тоя форум.
Аре гледайте вас и оставете хората да си живеят, с когото искат.
:x :x :x

billytalent
02-07-2010, 19:18
Не разбирам какво толкова ужасно намирате в по-пълните момичета,те също са хора и имат право на живот,тук като чета някой коментари едва ли не-дебелите нямат право да си имат гаджета,виждала съм толкова закръглени момичета които са адски красиви в лицето,много е повърхностна цялата тази история-все пак това е само обвивка,по-важно е какво има отвътре.Излизала съм с хубави момчета,които са супер ограничени мозъчно и няма какво да си кажеш с тях и обратното,с не толкова симпатични,с които ми е адски приятно да си говоря и можем да го правим с часове,така че понякога външността не е толкова важна!!!

ReachlessGirl
02-07-2010, 19:21
И за кфо обсъждате чужди връзки-никфа полза не се извлича от тая тема,само празни приказки .пффф щом момчето/момичето са си избрали партньора,значи за тях е красив/а,а оттам нататък другите нема смисъл да се месят.Докъде стигнахте с тея безсмислени теми вече....
Защо ли? Щото е едно голяяямо затваряне на очите! Не може аз, ако бях момче, да ходя с една свиня и да й казвам, че е най-хубава на света. То само с красив фейс не става, и тяло требва. И тя като навири едно самочувствие от моите любовни комплименти, земната ос ще направи ротация на 90 градуса! :P
На теб може да не ти харесва, ама щом момчето е с нея значи я харесва.
Много сте зле в тоя форум.
Аре гледайте вас и оставете хората да си живеят, с когото искат.
:x :x :x

Не разбирам какво толкова ужасно намирате в по-пълните момичета,те също са хора и имат право на живот,тук като чета някой коментари едва ли не-дебелите нямат право да си имат гаджета,виждала съм толкова закръглени момичета които са адски красиви в лицето,много е повърхностна цялата тази история-все пак това е само обвивка,по-важно е какво има отвътре.Излизала съм с хубави момчета,които са супер ограничени мозъчно и няма какво да си кажеш с тях и обратното,с не толкова симпатични,с които ми е адски приятно да си говоря и можем да го правим с часове,така че понякога външността не е толкова важна!!!

++++++ Много точно казано ..

Luscious_Heart
02-07-2010, 19:25
Пак ви казвам - излиза едва ли не като промотиране на неподдържан външен вид. В никакъв случай не искам да обидя хора, които са така поради здравословен проблем (някои хора дебелеят не от ядене, а от диабет, от хормонален дисбаланс) - те не са виновни затова, не пожелавам болест никому и наистина се надявам болните деца и т.н. да се излекуват, защото не е справедливо. Но в повечето случаи това затлъстяване не е породено от болест, а от прекомерен мързел и чипс пред телевизора.

Stellsy
02-07-2010, 19:32
Виждала съм. Според мен не е важно дали единият е хубав, а другият грозен. Важното е да се харесват, обичат и да са щастливи заедно.

mArMaLaDkA
02-07-2010, 19:38
Требе има баланс. Ако кажем, че хората са ябълки - съберат ли се две хубави външно ябълки, все една от двете е с червей.

TeenSpirit
02-07-2010, 19:41
Пак ви казвам - излиза едва ли не като промотиране на неподдържан външен вид. В никакъв случай не искам да обидя хора, които са така поради здравословен проблем (някои хора дебелеят не от ядене, а от диабет, от хормонален дисбаланс) - те не са виновни затова, не пожелавам болест никому и наистина се надявам болните деца и т.н. да се излекуват, защото не е справедливо. Но в повечето случаи това затлъстяване не е породено от болест, а от прекомерен мързел и чипс пред телевизора.

Ти си отвратителна.

Има много какво да ти кажа и нито една дума няма да ти хареса, зат'ва предпочитам да не казвам нищо- достатъчно наказание за теб и за другите ти подобни, е че сте толкова повърхностни и плоски!

billytalent
02-07-2010, 19:44
Еми то всеки си решава сам за себе си как ще се храни и т.н. красиви и грозни,слаби и дебели-все тая,накрая всички ще отидем на едно и също място 8-)

Romance
02-07-2010, 19:54
Защо го изкарвате така сякаш всичко опира до външен вид. Не казвам, че за някой не е едва ли не определящ, но за много други както вече писах в предния си пост това изобщо не е най - важното.
Когато се чувстваш добре с някой, дава ти всичко от което имаш нужда и т.н. ще го оставиш само защото не е красив/висок/слаб?!
Това са глупости.

Luscious_Heart
02-07-2010, 19:59
Пак ви казвам - излиза едва ли не като промотиране на неподдържан външен вид. В никакъв случай не искам да обидя хора, които са така поради здравословен проблем (някои хора дебелеят не от ядене, а от диабет, от хормонален дисбаланс) - те не са виновни затова, не пожелавам болест никому и наистина се надявам болните деца и т.н. да се излекуват, защото не е справедливо. Но в повечето случаи това затлъстяване не е породено от болест, а от прекомерен мързел и чипс пред телевизора.

Ти си отвратителна.

Има много какво да ти кажа и нито една дума няма да ти хареса, зат'ва предпочитам да не казвам нищо- достатъчно наказание за теб и за другите ти подобни, е че сте толкова повърхностни и плоски!
А човек преди всичко не е ли длъжен да се грижи за себе си и за здравето си? Виж, човек се е родил, за да се движи. Ние не сме само души, а и тела.
Ако бях тооолкова отвратителна, щях да обиждам БОЛНИ хора, не онези, които сами си го причиняват и не им дреме.
Моля да ми спестиш онова, което тооолкова много имаш да ми кажеш, защото вероятно ще е пелтечене около моята повърхностност, разтягане на локуми за висшите човешки ценности и т.н. Повърхностна или не, аз не мога да променя света. Аз съм наблюдале и изказвам мнение.

Luscious_Heart
02-07-2010, 20:03
Когато се чувстваш добре с някой, дава ти всичко от което имаш нужда и т.н. ще го оставиш само защото не е красив/висок/слаб?!

Разбира се, че не, но тогава връзката става все по-приятелска и по-приятелска. :) При любовната връзка (гаджета, брак) има много по-интимен физически контакт, който предполага и привличане.
Но има и хора, които обичат по-пълни и заоблени форми. Това не мога да го отрека.

TeenSpirit
02-07-2010, 20:08
Ние не сме само души, а и тела.

Вместо само да го пишеш, вземи помисли над него.




Може и обърнато.

TheOnee
02-08-2010, 06:02
Така, нека и аз да кажа няколко думи: Темата НЕ Е направена с цел да обидим/нараним някого. Просто по улиците чувам такива коментари и реших да чуя мнението на тийнейджърите в този форум какво мислят по този въпрос.
А по темата:
Всъщност, защо обиждате само дебелите и не толкова слаби момичета? Всъщност виждала съм доста момчета който ходят със скелети или момичето може да е супер красиво и да е като фиданка ама да е толкова тъпа без никакви покрития ;) . Защо само дебелите/тлъстите и т.н са ви в устата? Смисъл, може да е ДЕБЕЛА (както казаха някой от вас), да си има гадже, да е симпатична, и да е 854098504985409 пъти по-умна от гаджето си. Както и да е..
Просто всеки има право на избор. Красивите момчета, може да са готини, но дали са умни? Как можете да прецените вие от пръв поглед? :-o

nymphadora
02-08-2010, 09:13
Злобата ше ми довърши ей :wink:
Темата е толкова тъпа и безсмислена,че се учудвам,че The Onee я е пуснала..Да и ако съм виждала какво?

Kpuculove
02-08-2010, 12:05
Виждала съм много често

TrickyAngel
02-08-2010, 12:33
Виждала съм двойки, които не си подхождат, да, но не мога да кажа, примерно, че някой е прекалено грозен, за да е с тази или обратното. Аз примерно много се дразня, когато някой ме пита "Ти защо излизаш с този, много по-хубава си от него". Предпочитам да водя един хубав и смислен разговор с гаджето си, вместо да го слушам как ръси прототии, а и както и да погледнем на нещата, никой не е първа хубост в очите на всички. ;)

PinkFloydSound
02-08-2010, 12:39
И за кфо обсъждате чужди връзки-никфа полза не се извлича от тая тема,само празни приказки .пффф щом момчето/момичето са си избрали партньора,значи за тях е красив/а,а оттам нататък другите нема смисъл да се месят.Докъде стигнахте с тея безсмислени теми вече....
Защо ли? Щото е едно голяяямо затваряне на очите! Не може аз, ако бях момче, да ходя с една свиня и да й казвам, че е най-хубава на света. То само с красив фейс не става, и тяло требва. И тя като навири едно самочувствие от моите любовни комплименти, земната ос ще направи ротация на 90 градуса! :P
Пф, добре ще е за малко да ти се наложи да спреш спорта, да нямаш време за друга храна освен джънк, та да видиш какво е да те обиждат и да те плюят по такъв начин.
Просто го заслужаваш... То бива, бива злоба, ама... И аз съм злобна, но в друг аспект. Не плюя по външен вид и е такива неща, плюя по такива тъпи гъски като теб.
Ама искрено ти го пожелавам!

SmilezZz
02-08-2010, 12:41
Всеки с вкуса си..
например:
На теб може да ти харесва едно момче,но на друга не..

lubomirky
02-08-2010, 15:39
И за кфо обсъждате чужди връзки-никфа полза не се извлича от тая тема,само празни приказки .пффф щом момчето/момичето са си избрали партньора,значи за тях е красив/а,а оттам нататък другите нема смисъл да се месят.Докъде стигнахте с тея безсмислени теми вече....
Защо ли? Щото е едно голяяямо затваряне на очите! Не може аз, ако бях момче, да ходя с една свиня и да й казвам, че е най-хубава на света. То само с красив фейс не става, и тяло требва. И тя като навири едно самочувствие от моите любовни комплименти, земната ос ще направи ротация на 90 градуса! :P
На теб може да не ти харесва, ама щом момчето е с нея значи я харесва.
Много сте зле в тоя форум.
Аре гледайте вас и оставете хората да си живеят, с когото искат.
:x :x :x

нЕма пък.

Annity
02-08-2010, 15:43
аз пък гледам хубавите момичета тръгнали с някфи там изроди.. то верно, че свестните са малко ама те пък се събрали с някфи момичета детоо.. блях нее ги разбирам ама кфо да се прави :(

Pepincetyy
02-08-2010, 16:57
Всеки с вкуса си..

Dopeass
02-08-2010, 17:13
радвам се, че форОма е научил лапетата на една нова за тях дума "дефиниция, дефинирай и тн"
пт - най-често такива виждам :)

StreetFame
02-08-2010, 17:26
Божее... и на вас не ви е лесно.... :lol: :lol: :lol:

Shia
02-08-2010, 17:30
И какво,ако е по-грозен от мен.Той не до мен за рейтинг,а за да е с МЕН.
Олигофрен бих нярякла нечии гадже на приятелка,което се държи като такова,а не изглежда като такова.

Сякаш като си влюбен ти пука кой какво мисли.
Любовта променя светогледа.
Характерът също е част от процеса влюбване не само външността,която си е важна,но характерът измества всичко.

zaiobaio
02-08-2010, 18:31
често срещано явление е готини мацки с по-невзрачни младежи. но рядко виждаме хубав мъж с грозна жена. това се дължи на липсата на мозък у мъжете за които външността е най-важна. за жените красотата не винаги е от значение, макар че има всякакви "кифли" както каза някой преди мен ;)

TeenSpirit
02-08-2010, 19:07
^ Аз съм виждала повече красиви момчета с по-некрасиви момичета., отколкото обратното!

И стига обиждайте мъжете, щото не само от техния пол има такива лекенца!!!

lubomirky
02-08-2010, 19:19
често срещано явление е готини мацки с по-невзрачни младежи. но рядко виждаме хубав мъж с грозна жена. това се дължи на липсата на мозък у мъжете за които външността е най-важна. за жените красотата не винаги е от значение, макар че има всякакви "кифли" както каза някой преди мен ;)

лапай, краво.

zaiobaio
02-11-2010, 11:51
благодаря за отговорите на мъжете. потвърдихте изказването ми ;) :-)

Inn0cenCe
02-13-2010, 15:49
Знам че красотата в една връзка не е важна ..

Сама отговори на въпроса си .. привидно за всеки един един човек някой може да е красив, за друг да е грозен .. важното във връзката е това как в техните очи се приемат (става дума за самата двойка) .. :-|
Важното е да не се влияят от чуждото мнение .. :?

И аз съм на това мнение : )

Inn0cenCe
02-13-2010, 15:50
често срещано явление е готини мацки с по-невзрачни младежи. но рядко виждаме хубав мъж с грозна жена. това се дължи на липсата на мозък у мъжете за които външността е най-важна. за жените красотата не винаги е от значение, макар че има всякакви "кифли" както каза някой преди мен ;)

лапай, краво.

Извинявай, ама си е точно така ;) . Ааа да и тук не се толерират обидите, всеки има собствено мнение :) .

a1a2b3v
02-13-2010, 15:54
Ами най-често е срещаното "красиво" момиче+красиво момче и "грозно" момиче+"грозно"момче (незнам защо на днешно време всички гледат външния виж, въпреки, че той не е най-важен и за "по-грозничките" не остава голям избор( пък и да си призная не бих тръгнала с човек ако ме отвращава)) Но да има и такива случеи "грозен" + "красива" и обратното. Важното е да се чувстват добре заедно :)

britzy
02-13-2010, 15:58
Ами най-често е срещаното "красиво" момиче+красиво момче и "грозно" момиче+"грозно"момче (незнам защо на днешно време всички гледат външния виж, въпреки, че той не е най-важен и за "по-грозничките" не остава голям избор( пък и да си призная не бих тръгнала с човек ако ме отвращава)) Но да има и такива случеи "грозен" + "красива" и обратното. Важното е да се чувстват добре заедно :)
Вземи научи БГ-пише се случАи...лелеее

tonie__
02-13-2010, 16:25
ние пък и двамта сме хубави :lol: :smt007

MaLty
02-13-2010, 19:33
незнайно защо съм заобиколена от красиви момчета, които излизат с отвратителни момичета.. :?
+

а иначе и хубави момичета,с грозни момчета съм виждала..
но все пак,не е от значение :)

Ag
02-13-2010, 19:50
ние пък и двамта сме хубави :lol: :smt007
;-)

guinessgirl
02-14-2010, 19:12
а може би външният вид не е на първо място?

а и когато си влюбен,виждаш човека като най-прекрасният тип на земята,дори да не е особено хубав.

любовта е сляпа,знаете,чували сте се,случвало ви се е

bloodyF
02-14-2010, 19:59
а може би външният вид не е на първо място?

а и когато си влюбен,виждаш човека като най-прекрасният тип на земята,дори да не е особено хубав.

любовта е сляпа,знаете,чували сте се,случвало ви се е

права си
а и ако се обичате и се харесвате взаимно това какво мислят други за вас няма да е от особено голямо значение

NoShTnO_iZkUsHeNiE
02-14-2010, 21:14
Мда доста често срещана ситуация...

ValLoveYa
02-15-2010, 06:03
една моя съученичка имаше по-грозно от нея гадже но щом се харесват външния вид няма значение

Teenajer_993
02-16-2010, 18:32
Виждал съм много такива случаи и в големи и малки градове но всичко опира до това как се възприемат хората пожеду си.

KoRnFlAkE
02-17-2010, 00:42
толкова сте повърхностни.. напълно съм съгласна с гинесгърл.

TheOnee
02-17-2010, 08:25
Така, нека и аз да кажа няколко думи: Темата НЕ Е направена с цел да обидим/нараним някого. Просто по улиците чувам такива коментари и реших да чуя мнението на тийнейджърите в този форум какво мислят по този въпрос.
А по темата:
Всъщност, защо обиждате само дебелите и не толкова слаби момичета? Всъщност виждала съм доста момчета който ходят със скелети или момичето може да е супер красиво и да е като фиданка ама да е толкова тъпа без никакви покрития ;) . Защо само дебелите/тлъстите и т.н са ви в устата? Смисъл, може да е ДЕБЕЛА (както казаха някой от вас), да си има гадже, да е симпатична, и да е 854098504985409 пъти по-умна от гаджето си. Както и да е..
Просто всеки има право на избор. Красивите момчета, може да са готини, но дали са умни? Как можете да прецените вие от пръв поглед? :-o

повтарям се .. :(

art
02-17-2010, 08:37
Да, виждала съм. Най-добрата ми приятелка е красива, а приятеля й не стига, че не е никак хубав ами и с ужасни навици от типа на-бърка си в носа, пипа се докато е на дъската и то пред учитеката, вади си гащите от задника, яде като прасе. Общо взето е ужасен ама какво да се прави. Като се обичат хората не им пречи колкот и ужасе да е другия.

missTwlight0208
02-17-2010, 09:16
хувавите ябълки ги ядат прасетата. Аз пък искам да съм прасе :-x

darkflower
02-17-2010, 12:29
Какво изобщо им се бъркате на хората...данеби те да излизат с вас? Не нали? ОСтавете ги да си ходят заедно и не им се бъркайте! Важното е, че те си се харесват и обичат. Мен не ме интересува дали ходя с грозно или хубаво момче(въпреки че моя си е много хубав руснак :D ) важното е какви сме от вътре. Какво ако тръгнем с някой красавец, но нямаме общи интереси? Понякога по-грозните хора са много по-яки хора от красивите (да не кажа почти винаги).

ShiZo
02-17-2010, 12:49
Да, много често.
Но това е лесно обяснимо.
Който знае нещо за физиономиката, като начин да разкриеш характера на един човек, чрез чертите на лицето му, би трябвало да знае, че едни от най добрите черти в характера на човек съответсват на "грозни", според хората черти на лицето. Например големите уши, което означава, че човека е силно интелигентен. Или големият нос, което означава чувствителност. А жените..определено харесват умни и чувствителни мъже с чувство за хумор.

cteliinka
08-29-2010, 21:03
о ами според мен и външният вид си има значение , защото ако не познаваш човека , а именно външния вид те привлече и нали съответно трябва да го опознаеш , но вече красавците станаха машини за ебане :? .. или пък да имаш някво гадже което на теб ти хар но всички да го смятат за грозен .. ддз гадно си е :-#

EarthShaker
08-29-2010, 21:14
хувавите ябълки ги ядат прасетата. Аз пък искам да съм прасе :-x

е тва е проблема.

колкото и гнили ябълки да останат за мене, никога не бих искал да се превръщам в прасе ;)

mecheeeee
08-29-2010, 21:33
Стига да се обичат ........ къв е проблема ??!?!?!?!

galet0
08-29-2010, 21:39
Стига да се обичат ........ къв е проблема ??!?!?!?!

На същото мнение съм :)

Minerva
08-29-2010, 22:29
Няма хубав/ грозен - това не пречи в любовта. За мене някой е супер грозен, за друг е много красив. Някой бройка само заради външния вид, друг търси душевност. За всеки влак си има пътник!

SummerDream
08-29-2010, 22:39
Мхм, хубавите ябълки все прасетата ги ядат..
И аз не мисля, че външния вид е най-важният фактор в една връзка.Смисъл, от значение е, но само до една степен..Много по-важен за мен е характера на момчето, какво му е отношението към едно момиче и т.н.
Пък, и както казаха по-горе, когато си влюбен, си мислиш, че твоя човек е най-якия/най-хубавия..виждаш само най-добрите му черти ..

TheNewReligion
08-30-2010, 01:10
Ебаси повърхностната тема, честно. Не съм очаквала от авторката да си занимава мозъчето с такива простотии. Адски тъпо.

П.П.: Поздрав: Lordi- Would you love a monsterman. :smt095