PDA

View Full Version : ~Skype~



elle_123
02-07-2010, 18:18
Здравейте!Искам да ви попитам има ли начин да са вписани едновременно два абоната от един и същ компютър?Благодаря предварително на всички отговорили без спам на въпроса ми :) !

AnzaRe
02-07-2010, 18:24
Да има
С програма наречена : Skype Launcher

magicfairy
02-07-2010, 18:25
^ точно, даже я имам :)

Valento
02-07-2010, 18:43
има и още една multiscype прави два администратора и секи път като си включваш машината ще те пита в кой акаунт да влизаш .... тва и е тъпото ...

Luscious_Heart
02-07-2010, 18:47
има и още една multiscype прави два администратора и секи път като си включваш машината ще те пита в кой акаунт да влизаш .... тва и е тъпото ...
Ползвала съм я, но го нямаше този проблем при мен... Всмисъл такъв, че аз винаги допреди това си имах един акаунт, а когато тя ми направи втори, компа не ми е правел запитвания. (А този multiskype акаунт се водеше лок-нат, нещо такова. :^)

doomkillerr
02-07-2010, 18:47
Има и много по-лесен вариант за стартиране на два скайпа едновременно на един компютър!!!

1. На десктопа ще създадем нов "пряк път" (Shourtcut) - става, чрез щракане на десен бутон на мишката върху десктопа - от падащото меню избираме "New -> Shortcut".

2. Намираме, чрез бутона "Browse..." стартиращия файл на скайп. По принцип пътя до не го е следния: "C:\Program Files\Skype\Phone\Skype.exe", като тук трябва да добавим следното: /secondary

В крайна сметка ето така трябва да стане:
http://img707.imageshack.us/img707/1121/screen0003.jpg

Щракнете бутона "Next"! Задавате име на "Shortcut"-а... примерно "Skype - 2", така че да се подсетите, че това е иконката за втория скайп. След това щракнете бутона "Finish" и вече сте готови. :)

3. Първия скайп си го пускате, както го правите по-принцип, а втория си го стартирате от "Shortcut"-а, който създадохте току що!

П.С. - Понякога програмата "Skype Launcher" прави "мизерии" и за това не я обичам! :?

SmilezZz
02-08-2010, 09:22
Има..

Казаха ти вече програмата

Chacho
02-08-2010, 09:51
Има и много по-лесен вариант за стартиране на два скайпа едновременно на един компютър!!!

1. На десктопа ще създадем нов "пряк път" (Shourtcut) - става, чрез щракане на десен бутон на мишката върху десктопа - от падащото меню избираме "New -> Shortcut".

2. Намираме, чрез бутона "Browse..." стартиращия файл на скайп. По принцип пътя до не го е следния: "C:\Program Files\Skype\Phone\Skype.exe", като тук трябва да добавим следното: /secondary

В крайна сметка ето така трябва да стане:
http://img707.imageshack.us/img707/1121/screen0003.jpg

Щракнете бутона "Next"! Задавате име на "Shortcut"-а... примерно "Skype - 2", така че да се подсетите, че това е иконката за втория скайп. След това щракнете бутона "Finish" и вече сте готови. :)

3. Първия скайп си го пускате, както го правите по-принцип, а втория си го стартирате от "Shortcut"-а, който създадохте току що!

П.С. - Понякога програмата "Skype Launcher" прави "мизерии" и за това не я обичам! :?

++

Използвайте този начин, заебете щуротиите.