PDA

View Full Version : Любовта... истината е...



pavelvasilev
02-07-2010, 20:25
Истината за истинска и успешна любов е..

Освен взаимните харесвания, симпатии и многото общи теми е...

Доверие!

Уважение!

Приятелство!

Секс!

...имате ли ги тези чувства... и най-вече да умеете да говорите за ВСИЧКО открито и решаване на даден проблем или дадено желание помежду ви!

Това е ЛЮБОВТА и начина да я съхраните дълго време...!

mArMaLaDkA
02-07-2010, 20:33
а стига с тея наръчници бе, скучни сте. Т'ва, че сте осъзнали нещо(по-често, месеци след другите), не значи че всеки път трябва да пускате теми!

pavelvasilev
02-07-2010, 20:44
а стига с тея наръчници бе, скучни сте. Т'ва, че сте осъзнали нещо(по-често, месеци след другите), не значи че всеки път трябва да пускате теми!

... не съм съгласен, относно мнението ти има някои неща които колкото и да обяснявам, някои хора като теб с дадени предразсъдъци трябва да усетят това чувство и тогава би мe разбрала за какво става дума... дотогава ти пожелавам да усетиш това чувство защото е най-великото чувство в човечеството ни...

mArMaLaDkA
02-07-2010, 20:56
Тоя форум вече съвсем е заприличал на кокошарник. Всеки гледа в чуждото канче и дава акъли. Ми хубаво, щом при теб нещата са потръгнали и смяташ, че това е рецептата - бъди си прав за себе си. Не е гаранция обаче, че ако утре Петка, Драганка и Гинка имат всички тези неща във връзките си, ще са щастливи и че изобщо ще има любов. Всичко е толкова относителноо... нещата по такъв начин се засукват, омешват и всичките тея кръчмарски сметки с наръчниците изобщо не могат да помогнат. Толкова. Да не говорим, че и не си написал баш всичко като хората, ама сам си мъдри какво си изпуснал.

valdesbg
02-07-2010, 21:00
*йей*

Един вече е разбрал истината, остават още 6.5 млрд.

Рони, душичке не се пали :) За твое добро е :)

mArMaLaDkA
02-07-2010, 21:07
що? ще ставаш модератор и ще ми триеш постовете ли бе, Влад?
много доУно ще е! :x

valdesbg
02-07-2010, 21:13
Хехе, кой по точно ще ме направи модератор? :) На тепсия се поднасям няколко пъти, ама не ме искат.

Приказвам каквото си искам, както си искам на когото си искам - с такова поведение не се става от ЕЛИТА :)

Ставаше дума че хабиш излишни нерви :)

А иначе какво правиш ти? :)

mArMaLaDkA
02-07-2010, 21:18
Е, той и мачо все за градинското маркуче приказва(ше), 'ма стана админ. 8-)

Аз уча, но много се разсейвам(така е вече от 3 дни ;д).
нЕма стане човек от мен, Влади, аз ти казвам!

sh3_1s_7h3_0n3
02-07-2010, 21:50
...и да допълня
не само говорене (за проблемите), ами и слушане от другата страна и осъзнаване/разбиране.

Че то с много говорене без адекватно отношение от отсрещната страна - любов йок. (:

Chacho
02-07-2010, 22:27
Секс!


Само това ми излиза от мнението. 8-)

xoxi
02-07-2010, 23:23
Откри Америка 8-)