PDA

View Full Version : Синините ми не минават с месеци.. :s



lovegaga
02-07-2010, 20:26
:( Много кофти... наскоро забелязах,че ако се ударя и ми излезе синина не иска да мине после доста дълго време.. може би имам недостиг на някой витамин? Започнах да се притеснявам. .

ameli
02-08-2010, 14:01
зависи колко дълбока е синината (ако мога да се изразя така)

Valento
02-08-2010, 15:29
^ Под дълбока да разбираме колко силно сме се ударили нали ?...

lovegaga
02-08-2010, 16:17
Ох,говоря за най-обикновена синина.. не само това.. като се одраскам съвсем леко и ми остават белези.. :x даже по-лошо е че ако се махне самото синьо болката си остава като се натисна на същото място.. :o

ImmortalSportFreak
02-08-2010, 17:16
не изглежда нормално.. нямам представа
не се притеснявай и питай лекар .. ;)

lovegaga
02-08-2010, 17:27
и на мен не ми изглежда нормално.. но нали знаете как претупват в днешно време лекарите.. :x особено мойта личната подхожда със снизхождение към всеки мой въпрос и почва да въздиша,сякаш учи маймуна да играе покер... :?

clever
02-08-2010, 20:29
много е гадно че доста от лекарите работят по този начин...
смени си опл-то според мен .. ;)
успех :)

_butterfly_
02-09-2010, 11:30
Първото нещо, за което се сетих когато прочетох темата ти беше, че това е симптом за диабет-не искам да те плаша, просто това ми изникна като идея, погледни в интернет за повече информация за диабета и сравни дали имаш и други симптоми за болеста. Естествено аз не съм лекар затова просто се консултирай с такъв, нищо не губиш освен излишни притеснения

kalpazanka
02-12-2010, 14:23
За начало си пусни кръвни изследвания. Ако няма нищо обезпокоително, може да ти предпишат витамини. Ако искаш, можеш да се консултираш с хомеопат- ще ти предпише медикамент, с който да предотвратяваш появата на синини.

ThisIsMe
02-12-2010, 19:24
иди на дерматолог да ти изпише нещо...не е нормално прости синини да остават за дълго.Изследвай се!

BiGBaDWolF
02-17-2010, 12:27
Бавното зарастване на рани,исчезването на синини и отоци са признаци за ДИАБЕТ но не се плаши ходи на лекар .. той ще ти каже с точност ..

lovegaga
03-24-2010, 10:54
ами четох и от 11 всевъзможни симптома имам 5 :shock:

ImmortalSportFreak
03-24-2010, 17:50
не се плаши ходи на лекар .. той ще ти каже с точност ..
и просто кажи оплакванията си а не развивай научни термини на болести/диагнози прочетени от интернет и съответващи на някои от твоите симптоми ..
успех

vesito13
03-24-2010, 18:21
Първото нещо, за което се сетих когато прочетох темата ти беше, че това е симптом за диабет-не искам да те плаша, просто това ми изникна като идея, погледни в интернет за повече информация за диабета и сравни дали имаш и други симптоми за болеста. Естествено аз не съм лекар затова просто се консултирай с такъв, нищо не губиш освен излишни притесненияРеакцията ми беше горе долу същата, в главата ми веднага изскочи диабета, като вариант. Ако има болни от диабет в семейството, това увеличава шанса за диабет. Но отиди на лекар, нека ти се направят някакви изследвания, а може и да е просто недостиг на някой витамин. :)