PDA

View Full Version : Сериозен проблем ...



Valento
02-07-2010, 21:30
Спи ми се ....
дайте съвети какво да правя ... не мога да се справя с проблема ми ... :D :D

GaBs_BaBs
02-07-2010, 21:32
Легни си, господин Забавен 8-) .. ?!

А за вечен сън препоръчвам "неуспешен опит за летене" или "удар с тъп предмет по главата" - все интересни за описване във вестник случаи..

Valento
02-07-2010, 21:34
Легни си, господин Забавен 8-) .. ?!

А за вечен сън препоръчвам "неуспешен опит за летене" или "удар с тъп предмет по главата" - все интересни за описване във вестник случаи..
Ти пробвала ли си ги .. ако не си опитай ... пък аз съм след теб Г-це Банална

GaBs_BaBs
02-07-2010, 21:36
Не се обиждай.. нищо лично ;) Просто тези теми са много и вече наистина не са забавни. И наистина - щом ти се спи защо не си лягаш?

Valento
02-07-2010, 21:37
Не се обиждай.. нищо лично ;) Просто тези теми са много и вече наистина не са забавни. И наистина - щом ти се спи защо не си лягаш?
Вече се разсъних , намерих си комапнийка с който да си лафя .. а и знам че нарушавам едно правило ... от правилата ... но правилата са за това , да се нарушават по мъничко :?

GaBs_BaBs
02-07-2010, 21:40
Не се обиждай.. нищо лично ;) Просто тези теми са много и вече наистина не са забавни. И наистина - щом ти се спи защо не си лягаш?
Вече се разсъних , намерих си комапнийка с който да си лафя .. а и знам че нарушавам едно правило ... от правилата ... но правилата са за това , да се нарушават по мъничко :?
Вярно е :) Пък и няма нищо лошо в това да поплямпаш малко глупости :D Нали?

Valento
02-07-2010, 21:41
Не се обиждай.. нищо лично ;) Просто тези теми са много и вече наистина не са забавни. И наистина - щом ти се спи защо не си лягаш?
Вече се разсъних , намерих си комапнийка с който да си лафя .. а и знам че нарушавам едно правило ... от правилата ... но правилата са за това , да се нарушават по мъничко :?
Вярно е :) Пък и няма нищо лошо в това да поплямпаш малко глупости :D Нали?
Да , но всичко в нормите си!Съзажлявам за Спам темата ... надявам се няма гневни - разгневени потебители ...

mArMaLaDkA
02-07-2010, 21:42
има заспали и незаспали. 8-)

GaBs_BaBs
02-07-2010, 21:42
Хм.. ако ти се спами мога да ти правя компания за малко :D Отдавна не съм писала ненужни неща :D

GaBs_BaBs
02-07-2010, 21:45
Ъм.. явно не :D Ок, изчезвам, че стана късно. Лека нощ на всички :D

Valento
02-07-2010, 21:46
Хм.. ако ти се спами мога да ти правя компания за малко :D Отдавна не съм писала ненужни неща :D
Щом няма да ме бият (накзват) само мен с удоволствие .. таа чух че Лили Иванова има гном на бъбрека , вяено ли е :D :razz:

GaBs_BaBs
02-07-2010, 21:46
Хм.. ако ти се спами мога да ти правя компания за малко :D Отдавна не съм писала ненужни неща :D
Щом няма да ме бият (накзват) само мен с удоволствие .. таа чух че Лили Иванова има гном на бъбрека , вяено ли е :D :razz:

Даже 2 .. :D

Valento
02-07-2010, 21:47
Уфф информатора ми пак е заспал по средата на новината ... вие как сте , аз май съм добре :grin:

GaBs_BaBs
02-07-2010, 21:48
To и аз не отказвам да поплямпам, ама трябва да се къпя и утре да ставам в 6 часа ;s тва не е човешко, честно..

Valento
02-07-2010, 21:49
To и аз не отказвам да поплямпам, ама трябва да се къпя и утре да ставам в 6 часа ;s тва не е човешко, честно..
Не си единствената наказана ... хайде лека нощ и ако искаш остави скайп на лично да та си полафим без страх от наказания :grin:

GaBs_BaBs
02-07-2010, 21:49
Уфф информатора ми пак е заспал по средата на новината ... вие как сте , аз май съм добре :grin:
Уволни го утре.. и си наеми нов..

GaBs_BaBs
02-07-2010, 21:50
To и аз не отказвам да поплямпам, ама трябва да се къпя и утре да ставам в 6 часа ;s тва не е човешко, честно..
Не си единствената наказана ... хайде лека нощ и ако искаш остави скайп на лично да та си полафим без страх от наказания :grin:

Аз и страх - да, да :D То няма да е голямо наказание - за първи път ми е :D А скайпа го имаш ей сега :-P

Valento
02-07-2010, 21:51
Уфф информатора ми пак е заспал по средата на новината ... вие как сте , аз май съм добре :grin:
Уволни го утре.. и си наеми нов..
Така и ще стане :razz: пфу да го надрискат кокошките :razz: :razz:

mArMaLaDkA
02-07-2010, 21:52
А на мен ще ми е за около 20-ти път. 8-)

Valento
02-07-2010, 21:52
To и аз не отказвам да поплямпам, ама трябва да се къпя и утре да ставам в 6 часа ;s тва не е човешко, честно..
Не си единствената наказана ... хайде лека нощ и ако искаш остави скайп на лично да та си полафим без страх от наказания :grin:

Аз и страх - да, да :D То няма да е голямо наказание - за първи път ми е :D А скайпа го имаш ей сега :-P
В тоя форум сме ветерани от 2-та световна война , без страх от нищо ... препатили от всичко :razz:

GaBs_BaBs
02-07-2010, 21:52
А на мен ще ми е за около 20-ти път. 8-)
еми честито :d

mArMaLaDkA
02-07-2010, 21:54
то поне торта да имаше...

GaBs_BaBs
02-07-2010, 21:56
To и аз не отказвам да поплямпам, ама трябва да се къпя и утре да ставам в 6 часа ;s тва не е човешко, честно..
Не си единствената наказана ... хайде лека нощ и ако искаш остави скайп на лично да та си полафим без страх от наказания :grin:

Аз и страх - да, да :D То няма да е голямо наказание - за първи път ми е :D А скайпа го имаш ей сега :-P
В тоя форум сме ветерани от 2-та световна война , без страх от нищо ... препатили от всичко :razz:

Мечка страх, мен не страх!

GaBs_BaBs
02-07-2010, 21:58
то поне торта да имаше...
Как е:
http://www.shopbakersnook.com/uploaded/images/monogram%20pics%20on%20cakes/Monogram%20cake%20chocolate.jpg

Valento
02-07-2010, 21:59
то поне торта да имаше...
Кви торти , тука е само ебавка и скубанЙе под мишниците :razz: :D

mArMaLaDkA
02-07-2010, 22:02
Етажите са малко, дебим! ;\
Валенто, скубането под мишниците е в един друг раздел. Въпреки, че те девойките сега са на тема "преси" и най-вероятно не се скубят, а се изправят. 8-)

Както и да е, деца. Аз ви оставям.

Valento
02-07-2010, 22:04
Етажите са малко, дебим! ;\
Валенто, скубането под мишниците е в един друг раздел. Въпреки, че те девойките сега са на тема "преси" и най-вероятно не се скубят, а се изправят. 8-)

Както и да е, деца. Аз ви оставям.
mArMaLaDkA да не ни забравиш утре ... :D

mArMaLaDkA
02-07-2010, 22:05
кога е това "утре"? 8-)

Valento
02-07-2010, 22:12
кога е това "утре"? 8-)
По същото време :D

mArMaLaDkA
02-07-2010, 22:19
оо, това и в най-смелите си мечти не мога да го направя, ше ме прощаваш. требе ставам в 4, че да уча(не подлежи на коментар 8-) ), до към 14 съм на даскало, после се прибирам, трябва да уча и после ше спя. Или първо ще спя, после ще уча, мисълта ми е, че нЕмам време аз за тея форОмни саги.

едно времее... за част от секундата си отговаряхме, а сега.... :(

Valento
02-08-2010, 08:01
оо, това и в най-смелите си мечти не мога да го направя, ше ме прощаваш. требе ставам в 4, че да уча(не подлежи на коментар 8-) ), до към 14 съм на даскало, после се прибирам, трябва да уча и после ше спя. Или първо ще спя, после ще уча, мисълта ми е, че нЕмам време аз за тея форОмни саги.

едно времее... за част от секундата си отговаряхме, а сега.... :(
Ще се опитам да съм бърз в отговорите си .... :D

uBuTo
02-09-2010, 15:42
Легни си, господин Забавен 8-) .. ?!

А за вечен сън препоръчвам "неуспешен опит за летене" или "удар с тъп предмет по главата" - все интересни за описване във вестник случаи..
Ти пробвала ли си ги .. ако не си опитай ... пък аз съм след теб Г-це Банална
защо ли си мисля че в тоя случай ти си Г-н БАНАЛЕН?? .. :? .. има си раздел за ебавки .. :o

ReachlessGirl
02-09-2010, 15:43
тц .. нещо не ти се получи! 8)