PDA

View Full Version : Мъжествеността. Или как бирата и футбола ни 'правят' мъже...



Psychoman
02-08-2010, 01:00
С какво се характеризира една мъжественост? Мислите ли, че като награбите бирата и се радвате на футобла, ставате големите мъже? Има ли мъже, които нито се радват на футбола, нито пък на бирата или алкохола? Гледам, че всеки втори се хвани колко бири е изпил или колко мача е изгледал... Винаги оправданието за ходене някъде е или пиене на бира в компания, или гледане на мач в компания...
Явно по - голямата част от мъжете смятат, че за да са мъже трябва или да пият, или да се кефят на футбола.
Вие какво мислите?

realantisocial
02-08-2010, 06:34
Смятам, че си кух като лейка и този извод го вадя от несвързаните глупости, които си написал по-горе.

ZipFail
02-08-2010, 07:00
Смятам, че си кух като лейка и този извод го вадя от несвързаните глупости, които си написал по-горе.
+1 ;-)

FockidyFockFock
02-08-2010, 07:07
На мен ми мяза на педерастко негодувание, отгоре на всичко в ранен час.
Какво ти сториха бе, младеж?

WILD__BOY
02-08-2010, 07:09
ако беше малко по-интелигентен и начетен, сам щеше да стигнеш до извода какво е това мъжественост и проявлението й в живота.

бирите и безмозъчните мании са за разпускане ;)
мъжествеността е начин на живот - ако живееш разпускайки непрекъснато, все някога ще се насереш

realantisocial
02-08-2010, 07:53
прави те по МАЧОООООО - което е мъжествен и латино едновременно. :D

Canis_Dirus
02-08-2010, 07:54
Няколко неща, които правят истинския мъж, такъв какъвто е. Тези няколко неща го отличават от нещастните гейчета, които се мотаят околовръст, сложили по едно венче върху изрусената си на кичури коса. Мъж, достоен за уважение и вдъхващ респект в двата пола. Ето и двадесет и две причини, поради които се зове изтински мъж:


1. Истинският мъж мирише на тютюн и ракия. Употребата на парфюми е изклюително гейско занимание. Освен това, качествената мъжка миризма се допълва и от вонята на пот. Къпането също е едно досадно дребно занимание.

2. Пиенето на твърди алкохоли по светло. Кафето сутрин е абсолютно забранено. Пие се едно голямо на екс за отскок и така се започва деня. Истинските мъже винаги са леко подпиинали.

3. Махмурлука. Не може да излезе вечер с приятели, да пие една минерална вода или да се лигави на една бира цяла вечер. Десятка бири е само за загрявка, а от там нататъка никой не може да каже... На сутринта е ясно, каквъв махмурлук го чака, но това си е за суртинта. Да се оправят нещастните педерастчета, той е пич и не му пука.

4. Бирения корем е задължителен. Изобщо един мъж, се отнася пренебрежително към външния си вид. Какъв е истинския мъж без бирен коремем и някой килограм в повече.

5. Истинския мъж бие поне веднъж дневно жена си. Поне.

6. Истинския мъж харесва футбола. Знае на изуст всички имена на играчите от ЦСКА, Левски, Реал Мадрид, Манчестер Юнайтед, Ливърпул и Барселона. Мрази Дейвид Бекъм, този отвратителен рус гей, на който ти се ще да го минеш на задна без да се замислиш.

7. Драпаненето на ташаците. Особено на обществени места. Жените са възмутени от този начин на поведение, обаче истинския мъж винаги се почесва демонстративно пре тях, за да покаже, че не му пука от тяхното мнение.

8. Маструбирането. Истинският мъж е способен да си удари мощна чикия десет минути след секс. За него чикията е истинското удоволствие, секс прави само за пред другите хора - за престиж.

9. Демонстративното оригване и пърдене. В хубавия човек лоши неща не бива да стоят. Съблюдаването на този принцип е задължителен. Обикновено, когато му се допърди на истинския мъж, демонстративно повдига крак и на всеослушание изревава мощно с гъза си.
Казвайки с уригня “Алибабаичетиридесеттера бойника”, уплашвайки разярени тигри, го прави герой в очите на много други мъже, завиждащи за способността му за изява.

10. Сбиванията. Никой не може да каже нещо наопъки или на въпреки. Тогава рискува да се размине минимум с разбит нос. На истинския мъж, поне веднъж му е чупен носа, избиван зъб или леко е ръгван с нож.

11. Шофирането. Истинския мъж може едновременно да паркира хладнокръвно на задна, да пуши и да говори по мобилния си телефон. За него успоредното паркиране винаги става от първия път, карането винаги в най - лявата лента е закон.

12. Срането. Истинския мъж, когато сере го прави демонстративно. Стоейки на маса, става, казва на всеослушание, че отива да сере и поемайки към кенефа си взема нещо за четене. Едно истинско сране трае минимум половин час.
Най – истинските мъже, не пускат водата в тоалетната, ами се връщат на масата, събират всички хора, повеждат ги към тоалетната и им показват какво са сътворили. Вонята на лайна се носи на далеко.

13. Истинският мъж не прави любов – той ебе, чука, клати и т.н.. На него не му правят френска любов, ами му въртят свирки, духат му и пр. Многобройни са случайте, когато групово, с приятели са въртяли на “шиша” разни жени, обещавайки им разни неща.

14. Към приятелите, никога не се обръща по име. Колкото е по – близък човека токлкова по – вулгарно е обръщението към него. Куре, педал, смотан, бастун...

15. Жените за него не са просто жени, те са путки. “Абе тази путка вчера една свирка не можах да я накарам да врътне. Тъпа кучка”. Освен путки, те са и курви, мастии, дрисли, пръдли (защото опърдяват кучана) и т.н. и т.н.

16. Един истински мъж, е винаги хладнокръвен. Когато сгази на улицата малко котенце, а приятелката му през това време се дере от рев заради това, той излиза на вън, най – необезпокояван го изтъргва от асфалта и го хвърля в канавката, за да не пречи на движението.
“Добре де, сега защо ревеш? Кво толкова?”, така и не му става ясно защо се сополи тази на дясната седалка.

17. Псувните. Абсолютно цветущи. При разни проблеми, около 50 % от думита са задължителни псувни. Така, е почти сигурно, че ще потръгне от раз.

18. Мъжът говори малко, само при необходимост и то ако не псува нещо и някой. Винаги се нервира на приказливите жени. Защитава мнението, че би трябвало да се затворят устите им, само с шамар.

19. Истинския мъж е факир пред скарата. Напълно възможно е да не може да си изпържи две елементарни яйца, но това кебапчета, кюфтета, паржоли и пр... няма равен на себе си.

20. Телефонните разговори – кратки, ясни и точни. Това, обаче не може да го обясни на жена си, на която той плаща сметките.

21. Музикалните предпочитания. Моторхед, Менъуор, Джудас... Тези групи са истинските за него. Леми Килмистър истинския фронтмен. Онези, мръсни педали от кирливите си педалски бойз групи, стават само за свирки и за нищо друго. Принципно му се драйфа, като види някои от тях...

22. Казармата. Всеки истински мъж е изкарал казармата, срал в мизерните кенефи, давал е наряди, влизал е в ареста, напивал се е безобразно с другите войнници и се е сбивал с по - вишестоящ.

Това е. Който, не се покрива поне на 50 % с тези двадесет и две точки, трябва да се замисли доста сериозно, дали не му се ще да го чукат други мъже, понякога. Да се погледне в огледалото и да види дали не си е лакирал ноктите или изрусил косата. Ако е така, трябва да се вземат незабавни мерки и то на време. В противен случай... пасивното гейство не се одобрява от истинските мъже...

http://www.e-bane.net/modules.php?name=News&file=article&sid=1839

Мисля темата се изчерпа!

Disrespect
02-08-2010, 08:33
На мен ми мяза на педерастко негодувание, отгоре на всичко в ранен час.
Какво ти сториха бе, младеж?

ХАхахахахаа, мдам, абсолютно :Д

SunSmile
02-08-2010, 08:43
Смятам, че си кух като лейка и този извод го вадя от несвързаните глупости, които си написал по-горе.

+

Ако ти се мислиш за мъж, пиейки бира и гледайки мачове цял ден със сигурност има мъже, които са много повече мъжествени и без да гледат футбол и да се наливат с бири! Много тъпо умозаключение вадиш, да не говорим за липсващия смисъл и техническите грешки, които още повече правят несвързано мнението ти!
Много жалко, ако това е твоята представа за мъжественост!

LadyDi
02-08-2010, 08:45
Добре де, аз като обичам да гледам футбол и да пия бира... това прави ли ме мъжествена?

DimovB
02-08-2010, 08:46
Смятам, че си кух като лейка и този извод го вадя от несвързаните глупости, които си написал по-горе.

+

Ако ти се мислиш за мъж, пиейки бира и гледайки мачове цял ден със сигурност има мъже, които са много повече мъжествени и без да гледат футбол и да се наливат с бири! Много тъпо умозаключение вадиш, да не говорим за липсващия смисъл и техническите грешки, които още повече правят несвързано мнението ти!
Много жалко, ако това е твоята представа за мъжественост!

за съжаление се намираш доста по-ниско от неговото интелектуално ниво. даже не си схванала идеята на темата.

по темата:
аз пия рядко, а мачове гледам само като играят българите. все пак не се усещам по-малко мъж от останалите. даже никога не ми е минавало през ума нещо подобно. смея да кажа, че съм повече мъж от някои набори. :)

LiLGrizzly
02-08-2010, 09:06
Спам

Raybeez

malone
02-08-2010, 10:19
Добре де, аз като обичам да гледам футбол и да пия бира... това прави ли ме мъжествена?За мъжествена незнам,но жена мечта те прави.... :D .Авторе посолчил си две неща,които правят някой от хората независимо от пола им,тоест те няма как да са признак за мъжественост.

Disrespect
02-08-2010, 10:22
Смятам, че си кух като лейка и този извод го вадя от несвързаните глупости, които си написал по-горе.

+

Ако ти се мислиш за мъж, пиейки бира и гледайки мачове цял ден със сигурност има мъже, които са много повече мъжествени и без да гледат футбол и да се наливат с бири! Много тъпо умозаключение вадиш, да не говорим за липсващия смисъл и техническите грешки, които още повече правят несвързано мнението ти!
Много жалко, ако това е твоята представа за мъжественост!

whoops :D

iLovePussyJuice
02-08-2010, 10:29
100% пичето, което "уважава" 3 пъти днвено и иска да му роди 4-5 деца е предпочела някой, който пие бири и се кефи на футбола... :lol:

при мен футбола не е въпрос на избор... :D

realantisocial
02-08-2010, 11:44
my fail.

raduna
02-08-2010, 20:44
Добре де, аз като обичам да гледам футбол и да пия бира... това прави ли ме мъжествена?
:D :D Ти защо си признаваш без бой?

По темата - нямат връзка. Но пък може да пият бира, да обичат футбол и пак да не са мъжествени. ;р

skuck
02-08-2010, 21:05
Бирата и Футбола не са показатели.

Според мене, мъжествеността се изразява в това да държиш на думата си ... и още куп други работи.....

cherinka
02-08-2010, 21:07
Аз не познавам мъж, който не пие бира и не се интересува от футбол...

LadyDi
02-08-2010, 21:08
Аз не познавам мъж, който не пие бира и не се интересува от футбол...
Аз познавам такива дето не се интересуват от футбол. Но за сметка на това пият бира с Broodwar...

cherinka
02-08-2010, 21:10
Живи и здрави да са. 8-)

LadyDi
02-08-2010, 21:13
Ама идея нямаш колко са здрави... и широки в кръста :) От тая бира, такова шкембе :D

plmn
02-08-2010, 21:17
Аз не познавам мъж, който не пие бира и не се интересува от футбол...

аз не се интересувам от футбол. но пък обичам бира, особено ако се консумира с приятна компания. ;д

ScionOfStorm
02-08-2010, 21:38
Доста умозаключително, хаха...


...бруудуор ли чух? :Р

Иначе аз рядко пия бира и още по-рядко гледам футбол. Деба :(

Psychoman
02-08-2010, 22:01
Доста добре. Очаквах подобни отговори, но не чак толкова "остри". Виждам, че се отнасяте доста злобно към някакви обикновени въпроси и бих искал да ви попитам: Каква точно е причината за това? По-голямата част от отговорите виждам, че са изпипани във вид на нападки, което говори само и единствено за ниска култура. Не съм направил темата, за да събирам мнения, които да разбиват моята теза. Темата е сериозен въпрос, които разбраха малцинството от постналите. Булшинството е отговаряло по всякакъв начин, но не и културен. Доста "ефектно" е да обидиш някой, но няма да се спирам или да визирам поведението и обидите на потребителите. Тъй като не мога да се обидя от един форум, ще се опитам да разгранича темата, защото виждам, че почти нищо не разбрахте от нея.
Вмятам, че съм неграмотен и доста неук, имам завършен 4-ти клас, така че няма нужда от излишни коментари относно начина ми на изказване и "техническата" част на текста. Благодаря предварително.
Всеобхватен ми е основният въпрос, които се опитах да ви задам, но явно го дефинирахте доста погрешно.
Не съм казал, че бирата и футбола правят хората мъже. Съвсем друга е посоката на въпроса.
Голяма част от мъжете СИ МИСЛЯТ, че пиенето на бира и гледането на футбол е признак за мъжественост. Това мисля, че е най-простият вариант за обяснение. От тук вярвам, че се досещате какво питам...
Има ли мъже, които нито се интересуват от футбол, нито пият бира И ВСЕ ПАК са мъже, дори повече мъже от тези, коти го правят?
Не мисля, че има някаква логика да се отговаря по този начин. Вярвам, че няма да продължите с едносмислените постовете и нападки.

skuck
02-08-2010, 22:26
Има мъже, които нито се интересуват от футбол, нито пият бира И ВСЕ ПАК са мъже, дори повече мъже от тези, които го правят?

Е моя отговор.

KO3
02-08-2010, 22:49
На мен ми мяза на педерастко негодувание, отгоре на всичко в ранен час.
Какво ти сториха бе, младеж?
:smt002

iLovePussyJuice
02-08-2010, 23:07
Доста добре. Очаквах подобни отговори, но не чак толкова "остри". Виждам, че се отнасяте доста злобно към някакви обикновени въпроси и бих искал да ви попитам: Каква точно е причината за това? По-голямата част от отговорите виждам, че са изпипани във вид на нападки, което говори само и единствено за ниска култура. Не съм направил темата, за да събирам мнения, които да разбиват моята теза. Темата е сериозен въпрос, които разбраха малцинството от постналите. Булшинството е отговаряло по всякакъв начин, но не и културен. Доста "ефектно" е да обидиш някой, но няма да се спирам или да визирам поведението и обидите на потребителите. Тъй като не мога да се обидя от един форум, ще се опитам да разгранича темата, защото виждам, че почти нищо не разбрахте от нея.
Вмятам, че съм неграмотен и доста неук, имам завършен 4-ти клас, така че няма нужда от излишни коментари относно начина ми на изказване и "техническата" част на текста. Благодаря предварително.
Всеобхватен ми е основният въпрос, които се опитах да ви задам, но явно го дефинирахте доста погрешно.
Не съм казал, че бирата и футбола правят хората мъже. Съвсем друга е посоката на въпроса.
Голяма част от мъжете СИ МИСЛЯТ, че пиенето на бира и гледането на футбол е признак за мъжественост. Това мисля, че е най-простият вариант за обяснение. От тук вярвам, че се досещате какво питам...
Има ли мъже, които нито се интересуват от футбол, нито пият бира И ВСЕ ПАК са мъже, дори повече мъже от тези, коти го правят?
Не мисля, че има някаква логика да се отговаря по този начин. Вярвам, че няма да продължите с едносмислените постовете и нападки.При такъв въпрос, какви отговори очакваш? :-o

Psychoman
02-08-2010, 23:36
Нормални.

PullTheTrigger
02-08-2010, 23:38
Е аз пък не съм срещал мъж, който да претендира че е мъж, защото пие бира и гледа футбол. Не знам такива индивиди къде си ги намирал...

ZipFail
02-08-2010, 23:43
При идиотски зададен въпрос кви отговори очакваш ?

Купуването на дрехи прави ли те жена ?

Ако си космат по гърба маймуна ли си ?

Ако имаш розов пуловер гей ли си ?

Вършенето на дадена дейност представя аспект от теб, а не те прави някакъв. Не можеш да поставиш половината човечество под общ знаменател. Темата е идиотска, не знам защо въобще я обсъжаме.

Psychoman
02-09-2010, 01:39
При идиотски зададен въпрос кви отговори очакваш ?

Купуването на дрехи прави ли те жена ?

Ако си космат по гърба маймуна ли си ?

Ако имаш розов пуловер гей ли си ?

Вършенето на дадена дейност представя аспект от теб, а не те прави някакъв. Не можеш да поставиш половината човечество под общ знаменател. Темата е идиотска, не знам защо въобще я обсъжаме.

Гледаш твърде буквално на нещата, може би за това не ги разбираш. След второто пояснение не виждам какво повече мога да допълня. По-добре не се напъвай да го разбереш, явно просто не можеш.

BlueAvalanche
02-09-2010, 09:43
"Мъж, който не пие бира и не гледа футбол, не е мъж" - Английска поговорка.

plmn
02-09-2010, 09:45
"Мъж, който не пие бира и не гледа футбол, не е мъж" - Английска поговорка.

измислена от някой луд запалянко. глупости.

BlueAvalanche
02-09-2010, 09:46
Да не би току що да осъзна, че си хомо,а ? 8)

plmn
02-09-2010, 09:48
Да не би току що да осъзна, че си хомо,а ? 8)

не. ти?

skuck
02-09-2010, 09:52
Кво му е на въпроса на човек а? Не знам кой е, не знам къв е, ама си отговорих без да ХЕЙТЯ! Не може ли и вие да направите подобно нещо, и да се приключи?

iLovePussyJuice
02-09-2010, 10:18
Кво му е на въпроса на човек а? Не знам кой е, не знам къв е, ама си отговорих без да ХЕЙТЯ! Не може ли и вие да направите подобно нещо, и да се приключи?Не. :-o

xoxi
02-09-2010, 11:09
Има ли мъже, които нито се интересуват от футбол, нито пият бира И ВСЕ ПАК са мъже, дори повече мъже от тези, коти го правят?

Защо си мислиш, че един мъж, който не пие бира и не гледа футбол е мъжествен ?
Нима мъжествеността се определеня от интересите ? Защото това са си интереси..
Все едно да кажем, че жените определят женствеността си от манията за пазаруване и клюкаренето.
Пълни глупости.
Познавам и от двата вида "мъже" и мога да кажа, че са еднакво мъжествени.

Bimmer
02-09-2010, 13:01
Еми не знам, ама много са ми смешни тея с кена бира в ръка и се държат сякаш са големи алкохолици :lol:

realantisocial
02-09-2010, 13:07
Леле Боже... :razz:

BlueAvalanche
02-09-2010, 13:11
Еми не знам, ама много са ми смешни тея с кена бира в ръка и се държат сякаш са големи алкохолици :lol:

По-добре да си беше мълчал...

Bimmer
02-09-2010, 13:14
Еми не знам, ама много са ми смешни тея с кена бира в ръка и се държат сякаш са големи алкохолици :lol:

По-добре да си беше мълчал...
що 8-)

BlueAvalanche
02-09-2010, 13:28
Има една мъдрост: Когато не можеш да кажеш нещо смислено, по-добре си замълчи.

realantisocial
02-09-2010, 13:47
Бимър, пичовете с лъскавите коли са по малко мъже от тия с прогнилите москвичи.
Коментирай.

Canis_Dirus
02-09-2010, 13:47
Мъжете пърдят звучно и миризливо!

И серат на тази тема!

Bimmer
02-09-2010, 13:58
Има една мъдрост: Когато не можеш да кажеш нещо смислено, по-добре си замълчи.
Вече ще знам.

Бимър, пичовете с лъскавите коли са по малко мъже от тия с прогнилите москвичи.
Коментирай.
Не мога. Не съм на достатъчното интелектуално ниво за тази тема. Все пак тук всички са с три висши и пишат само смислени коментари, къде са те, къде съм аз...

Bimmer
02-09-2010, 14:05
Добре.

dajdi
02-09-2010, 17:51
Мъж е ония, който усмели да каже на приятелката си"Обичам те", онзи, който не крия чувствата си или пък сълзите! Другото за бирата и футбула и т.н е въпрос на интереси и какво харесва мъжът! ... :-o

LadyDi
02-09-2010, 18:09
По това се определя, естествено, не ставай смешен!!!

Момчета... мъже, не проумяхте ли, че трябва да плачете, за да сте истински, че трябва да пиете чай вместо бира и да гледате "Тетрадката" с нас, вместо футбУл...

:D

Някъде бях казвала, че работата на мъжа е да бъде мъж, и не мога да разбера, защо някои жени непрекъснато се мъчат да го категоризират и да го поставят в рамки...

LadyDi
02-09-2010, 18:18
Как не е имало бира? Имало е.

LadyDi
02-09-2010, 18:40
Не знам точно каква е разликата пиво/бира, но доколкото съм чела за бирата, тя се е произвеждала още от Древен Египет.

Но дори и пиво да е било, истинските мъже в Средновековието са се наливали с пиво и са гледали европейските турнири по... набучи другия на пиката :) Примерно.

realantisocial
02-09-2010, 18:44
Излиза, че съм жена.

LadyDi
02-09-2010, 18:46
Излиза, че съм жена.
Никога не е късно да преоткриеш себе си 8-)

Тая тема няма ли да я заключите?

dajdi
02-09-2010, 18:53
Нямах предвид да плачат, а да не крият чувствата си! Момиче сам пия бира и гледам мач тфа мъж ли ме прай?!или пък че кара някой си пиклиу яка кола тфа прай ли го мъж? а тфа че пие бира тфа мъжествено ли е? нее ти мой си малак софийски дрисклиу дето нз как се изкарва и една стотинка!Тия дет ходят и си ебЬт тъпите курвета да не е пък да са мъже!? ... Смятай! Ако и на тфа кажете ДАА начи сте с промити мозъци...
.... не бъдете роботи моля ви се!... :-P

LadyDi
02-09-2010, 18:55
Боже, прибери си вересиите...

Canis_Dirus
02-09-2010, 19:01
http://i45.tinypic.com/335ft68.jpghttp://i45.tinypic.com/335ft68.jpghttp://i45.tinypic.com/335ft68.jpghttp://i45.tinypic.com/335ft68.jpghttp://i45.tinypic.com/335ft68.jpghttp://i45.tinypic.com/335ft68.jpghttp://i45.tinypic.com/335ft68.jpghttp://i45.tinypic.com/335ft68.jpghttp://i45.tinypic.com/335ft68.jpghttp://i45.tinypic.com/335ft68.jpghttp://i45.tinypic.com/335ft68.jpghttp://i45.tinypic.com/335ft68.jpghttp://i45.tinypic.com/335ft68.jpg

Губя вяра в човечеството!

dajdi
02-09-2010, 19:06
Всеки си има мнение! И нямам намерение да се заяждам за това, какво е мъжът за теб!

И ако Господ трябва да прибира някой, то трябва да започне с тия които го молят за това!

jghgh
02-09-2010, 19:07
Излиза, че съм жена.
Това много ме развесели 8-)

LadyDi
02-09-2010, 19:07
Ние с Бог сме гъсти като средновековно пиво. Пием заедно бира и гледам футбУл.

iLovePussyJuice
02-09-2010, 19:09
Мъж е ония, който усмели да каже на приятелката си"Обичам те", онзи, който не крия чувствата си или пък сълзите! Другото за бирата и футбула и т.н е въпрос на интереси и какво харесва мъжът! ... :-oзаааеби

значи съм педераст защото не съм чувствителен, не ревем и т.н? :razz:

realantisocial
02-09-2010, 19:27
КофТиТУуУ е чИ ИмПУлСЧиТъТъъ И ВсЕоБхвАтНиЯт МеТрОсЕкСуАлИзЪъЪмЪ ИбАхА МайКъТъъЪ нА МлАдЕжИтИ !
..

и на книжовните норми.

..

и на ценностната система.


ГОЛЕМИ ЛИ СТЕ МЪЖЕ, А?? АЙДЕ БЕ! АЙДЕ БЕ МЪЖЕ!! АЙДЕ ДА ВИ ВИДИМ! К'ВО КАТО ПИЕТЕ БИРА И ГЛЕДАТЕ МАЧОВЕ, А ?? АЙДЕ!!!

8) :lol:

woshata
02-10-2010, 09:48
мчи то значи и аз съм мъж 8-)

porkporn
02-10-2010, 17:48
....

Psychoman
02-10-2010, 21:35
Дай ми една причина да ти оставя абсурдната тема?


Знам кой се крие и зад този профил, то си личи по начина на писане и абсурдните аргументи, но все пак - темата е елементарно зададена и колкото и да неговдуваш - острите изказвания на участниците в нея са напълно оправдани. ;)

Добре, Холмс, но не знам за какви профили говориш. Ще те попитам нещо... Само сложните термини ли правят темите достатъчно не елементарни? Вероятно ще добавиш и начина на изразяване, начина на мислене и така нататък. Намираме се в тийн форум и сложните термини не са най-добрия вариант. Да не говорим, че високопарните изказвания в този форум са табу...
Причина: Има доста по-абсурдни теми от тази.

Psychoman
02-10-2010, 22:24
Не смятам, че си в позицията да ми говориш по такъв начин. Това, че пишеш от друг профил, не значи, че не знам кой седи зад него.

Това е едно.

Второ, темата е смешна, защото е зададена по типичния за теб начин - безинтересно и ограничено.

Ходи се чуди после, защо всички те взимат на подбив и не те възприемат на сериозно за всичките дискусии. ;) Най-малкото, че е абсурдно твърдението ти, което се явява основна дискусионна теза в този нещастен опит за предизвикване на някаква дискусия.

Мисля, че тонът ти е малко грубичък, а не виждам нещо да е предизвикало това. Дори и да знаеш кой се крие зад този профил, не е голяма привилегия.
Това като първо.
Всеки има право на собствено мнение, нали така? На теб тази тема не ти харесва и предполагам ти е безинтересна, но все пак си остава твоето мнение. Знаеш ли Raybeez, когато на мен някоя тема не ми харесва, дори не си правя труда да я отварям. Просто не виждам логика да влезна и да кажа, че темата не ми харесва, при положение, че може на някой да му харесва.
Това като второ.
И не, темата не е никак ограничена, защото няма да ти казвам колко от момчетата правят това САМО И САМО да изглеждат като мъже... Толкова са много, че чак изглежда жалко...