PDA

View Full Version : Един за всички-всички до Сащ



pifiella
02-08-2010, 08:31
Здравейте!Сигурна съм,че всички сте чули за така нашумялата промоция на Pepsi.Мислите ли да участвате с класа си,харесвали ви идеята?Изобщо какво вие е мнението за такива промоции?..
http://www.all4class.com/
Потребителите на Pepsi могат да гласуват за най-добрия клас, а класът събрал най-много гласове, ще отиде на страхотна едноседмична екскурзия в САЩ.



Чрез новата кампания, която върви под надслов „Един за всички - всички до САЩ! Най-добрият клас отива в САЩ”, Pepsi осигурява на младежите средство, чрез което да изразят и покажат себе си. Те могат да разкажат за това, което ги вълнува и към което се стремят, да са креативни и интересни, така че профилът на техния клас да бъде по-впечатляващ и да привлече повече гласове. Всеки ученик трябва да допринесе за спечелването на своя клас, а всички заедно получават наградата.



Дали един клас може да е „неразделен” и днес? Дали пътуване до САЩ и титлата „най-якия клас” е достатъчно привлекателна цел, за да накара младите хора да се обединят около нея? Кое, според потребителите на Pepsi, e критерият, който определя „най-добрия” клас? Предстои да разберем.





:) Днес отивам в училище (и се изненадах приятно) дойде eдна жена и носеше 12 бутилки Pepsi и ни ги даде,каза да участваме,да не се притесняваме..Също така и някви брошурки беше раздала....
На мен ми допада цялата компания и мисля,че днеска ще се регистрираме.... :D току виж спечелим 8-)

Valento
02-08-2010, 08:35
100 % ще изберат някое елитно училище , а не някое пропаднало като моето .. механотехникума ... просто цялата работа покрай тия глупости е нагласена .....

pifiella
02-08-2010, 08:39
100 % ще изберат някое елитно училище , а не някое пропаднало като моето .. механотехникума ... просто цялата работа покрай тия глупости е нагласена .....
И аз мисля нещо подобно,че ще изберат клас,които да учи английски и да го говори перфектно..Все пак не трябва да се излагат с простите българчета 8-) ........Но като гледам кви са се регистрирали-най-обикновени СОУ-та :-o ..
Не се знае.......

Valento
02-08-2010, 08:43
100 % ще изберат някое елитно училище , а не някое пропаднало като моето .. механотехникума ... просто цялата работа покрай тия глупости е нагласена .....
И аз мисля нещо подобно,че ще изберат клас,които да учи английски и да го говори перфектно..Все пак не трябва да се излагат с простите българчета 8-) ........Но като гледам кви са се регистрирали-най-обикновени СОУ-та :-o ..
Не се знае.......
Да ти кажа , тези "по-простите" се па оправни от "по-учените" , тези учените са мамини синчета и дъщерички и на врЪзано куче , лЕб не мигат да дадът ....

pifiella
02-08-2010, 08:49
100 % ще изберат някое елитно училище , а не някое пропаднало като моето .. механотехникума ... просто цялата работа покрай тия глупости е нагласена .....
И аз мисля нещо подобно,че ще изберат клас,които да учи английски и да го говори перфектно..Все пак не трябва да се излагат с простите българчета 8-) ........Но като гледам кви са се регистрирали-най-обикновени СОУ-та :-o ..
Не се знае.......
Да ти кажа , тези "по-простите" се па оправни от "по-учените" , тези учените са мамини синчета и дъщерички и на врЪзано куче , лЕб не мигат да дадът ....
Знам,че е така :) И никой няма да го отрече,но попринцип не гледат дали си умен или не,а като кажеш аз съм от ПМГ например и айде започват привилегиите!

Valento
02-08-2010, 08:54
100 % ще изберат някое елитно училище , а не някое пропаднало като моето .. механотехникума ... просто цялата работа покрай тия глупости е нагласена .....
И аз мисля нещо подобно,че ще изберат клас,които да учи английски и да го говори перфектно..Все пак не трябва да се излагат с простите българчета 8-) ........Но като гледам кви са се регистрирали-най-обикновени СОУ-та :-o ..
Не се знае.......
Да ти кажа , тези "по-простите" се па оправни от "по-учените" , тези учените са мамини синчета и дъщерички и на врЪзано куче , лЕб не мигат да дадът ....
Знам,че е така :) И никой няма да го отрече,но попринцип не гледат дали си умен или не,а като кажеш аз съм от ПМГ например и айде започват привилегиите!
Напълно съм съгласен с теб ... според мен а и всички останали съученици от другите училища могат да подвърдят че този начин на оценка , не е честен .... и кажи ми каде отива смисъла за полагане на уилия .. да учиш ... да си редовен в часовете ... няма такъв просто ... .

ospower
02-08-2010, 10:28
100 % ще изберат някое елитно училище , а не някое пропаднало като моето .. механотехникума ... просто цялата работа покрай тия глупости е нагласена .....
И аз мисля нещо подобно,че ще изберат клас,които да учи английски и да го говори перфектно..Все пак не трябва да се излагат с простите българчета 8-) ........Но като гледам кви са се регистрирали-най-обикновени СОУ-та :-o ..
Не се знае.......
Да ти кажа , тези "по-простите" се па оправни от "по-учените" , тези учените са мамини синчета и дъщерички и на врЪзано куче , лЕб не мигат да дадът ....
И с какво са по-оправни, че само не разбрах? :lol:

Valento
02-08-2010, 10:35
100 % ще изберат някое елитно училище , а не някое пропаднало като моето .. механотехникума ... просто цялата работа покрай тия глупости е нагласена .....
И аз мисля нещо подобно,че ще изберат клас,които да учи английски и да го говори перфектно..Все пак не трябва да се излагат с простите българчета 8-) ........Но като гледам кви са се регистрирали-най-обикновени СОУ-та :-o ..
Не се знае.......
Да ти кажа , тези "по-простите" се па оправни от "по-учените" , тези учените са мамини синчета и дъщерички и на врЪзано куче , лЕб не мигат да дадът ....
И с какво са по-оправни, че само не разбрах? :lol:
Ами има неща които не се оправят само с пари и познати ... а трябва малко да дадеш от себеси , в случая ти да не се засегна , май си поредното богаташче което ще се оплаче на мама :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Chacho
02-08-2010, 10:51
100 % ще изберат някое елитно училище , а не някое пропаднало като моето .. механотехникума ... просто цялата работа покрай тия глупости е нагласена .....
И аз мисля нещо подобно,че ще изберат клас,които да учи английски и да го говори перфектно..Все пак не трябва да се излагат с простите българчета 8-) ........Но като гледам кви са се регистрирали-най-обикновени СОУ-та :-o ..
Не се знае.......
Да ти кажа , тези "по-простите" се па оправни от "по-учените" , тези учените са мамини синчета и дъщерички и на врЪзано куче , лЕб не мигат да дадът ....
И с какво са по-оправни, че само не разбрах? :lol:
Ами има неща които не се оправят само с пари и познати ... а трябва малко да дадеш от себеси , в случая ти да не се засегна , май си поредното богаташче което ще се оплаче на мама :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Уж се водя, че съм в най-елитното училище за града. В ПМГ уча. Богаташчетата дето се оправят с пари и връзки се броят на пръсти. Буквално. Думата "оправен" я приемам, че значи да се адаптираш лесно към разнообразни ситуации. Не мисля, че училището определя дали ще си оправен или не, това си е до личността, възпитанието, приятелската среда.
Това, че учат само "мамини синчета и богаташчета" в елитните училища си е чисто и просто предразсъдък.

ameli
02-08-2010, 11:19
и ние уж щяхме да се записваме, ама какво стана не знам ...

Sintya
02-08-2010, 11:31
Ние не сме се, никой не е идвал и не ни е казвал... и надали ще спечелим. 8-)

great_mari
02-08-2010, 11:51
А някой изобщо направил ли си е труда да прочете,че всеки 1 глас за даден клас=1 код от капачка,а и също така,за да участваш трябва да имаш минимум 1000 гласа? :) Хайде дерзайте сега кой ще ходи на почивка в САЩ - май единствено тея от Пепси щото има мн балъци дето се връзват на тая глупост. :-o 8-) :P

Bimmer
02-08-2010, 14:49
100 % ще изберат някое елитно училище , а не някое пропаднало като моето .. механотехникума ... просто цялата работа покрай тия глупости е нагласена .....
И аз мисля нещо подобно,че ще изберат клас,които да учи английски и да го говори перфектно..Все пак не трябва да се излагат с простите българчета 8-) ........Но като гледам кви са се регистрирали-най-обикновени СОУ-та :-o ..
Не се знае.......
Да ти кажа , тези "по-простите" се па оправни от "по-учените" , тези учените са мамини синчета и дъщерички и на врЪзано куче , лЕб не мигат да дадът ....
И с какво са по-оправни, че само не разбрах? :lol:
Ами има неща които не се оправят само с пари и познати ... а трябва малко да дадеш от себеси , в случая ти да не се засегна , май си поредното богаташче което ще се оплаче на мама :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ми мой всяко правило си има изключения, а точно това - много ;)

А иначе не мога да коментирам по темата. Ако се сметне за спам - del

Valento
02-08-2010, 15:12
100 % ще изберат някое елитно училище , а не някое пропаднало като моето .. механотехникума ... просто цялата работа покрай тия глупости е нагласена .....
И аз мисля нещо подобно,че ще изберат клас,които да учи английски и да го говори перфектно..Все пак не трябва да се излагат с простите българчета 8-) ........Но като гледам кви са се регистрирали-най-обикновени СОУ-та :-o ..
Не се знае.......
Да ти кажа , тези "по-простите" се па оправни от "по-учените" , тези учените са мамини синчета и дъщерички и на врЪзано куче , лЕб не мигат да дадът ....
И с какво са по-оправни, че само не разбрах? :lol:
Ами има неща които не се оправят само с пари и познати ... а трябва малко да дадеш от себеси , в случая ти да не се засегна , май си поредното богаташче което ще се оплаче на мама :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Уж се водя, че съм в най-елитното училище за града. В ПМГ уча. Богаташчетата дето се оправят с пари и връзки се броят на пръсти. Буквално. Думата "оправен" я приемам, че значи да се адаптираш лесно към разнообразни ситуации. Не мисля, че училището определя дали ще си оправен или не, това си е до личността, възпитанието, приятелската среда.
Това, че учат само "мамини синчета и богаташчета" в елитните училища си е чисто и просто предразсъдък.
Разпъниме на кръст , моля теее :razz: :D

ospower
02-08-2010, 16:13
Разпъниме на кръст , моля теее :razz: :D
Явно ще има нужда. :-o
Така и не разбрах с какво са по-оправни? Мислиш, че са се оправяли само с пари и познати? :razz: Точно такива деца са по-интелигентни по биха се разбрали, ако отидат в Щатите.

sladkish_14
02-08-2010, 16:30
Винаги съм се възхищавала на начините, с които бизнеса процъфтява 8-)

Unendlich
02-08-2010, 16:46
Честно казано съм скептична към всичките подобни "оферти" като цяло. С класа ми не сме говорили нищо по въпроса, едва ли ще участваме. :)

Johney
02-08-2010, 17:54
100 % ще изберат някое елитно училище , а не някое пропаднало като моето .. механотехникума ... просто цялата работа покрай тия глупости е нагласена .....

^ Сичко са некви взаимоотношения , пари и т.н.

До автора: май само с надеждата ще си останете :D Успех иначе де :-P

svetlio714
02-12-2010, 03:50
Някой видял ли е как се случва всичко-с много пиеене на "Пепси" и яко гласуване. Те да не са луди да изберат, който си харесат, а не най-яко гласувалия- нали ще ги осъдят! А и екскурзията- Шопинг по 5-то авеню/ само маркови дрешки продават там/, вечеря в "Планета холивуд/Няма начин да няма някоя звезда на "пепси"9 Бионсе, Пинк, Шакира, Джъстин Тимбърлейк- все някой ще е на масата или на съседната, Ниагара....ох ох ох. Проблема е ,че има много тъпи съученици и цепят колектива на групички и това проваля идеята- а са тъпи, защото не осъзнамат колко яка е таградата! :grin:

marin4itu
02-12-2010, 06:56
Нашия клас участва! Това ни е кода 840764 , Ако исакте гласувайте 8-)

superpenguin
02-12-2010, 10:48
Принканвам ви да се присъедините към групата във фейсбуук - ``Един за всички - всички до сащ!`` . И на се притеснявайте всеки може да спечели . Дори както казвате вие и СОУ-ТАТА желая успех на всички и предварително благодаря на тези които ще изпълнят молбата ми .

blue_ice
02-12-2010, 13:01
няма да избират по елитност на училището бе вий в ред ли сте :D :D :D ква им е файдата от тва 8-) няма никво значение колко ученици от класа ви са се регнали или колко снимки имате.. важното е да си купувате само пепси и да пращате някакви кодове или капачките не разбрах мн мн :D просто целта им е да си продават пепсито :-D

DesireToFire
02-12-2010, 15:50
Пред даскало идваха 2-3 момичета целите в розово. Ако не ми дразнеше толкова очите това бонбоненото щях да си взема и листовка, ама нали от класа си бяха взели. Чудим се дали да участваме. Като цяло класът въобще не може да се каже че е много сплотен и подобни, но пепси се пие :D

svetlio714
02-16-2010, 11:30
Аре, сички сме разделени, дори за Коледа не се събрахме класа, ама за екскурзия в САЩ всички се навиха...е 2-3 трябваше да бъдат убедени по един особен начин, но всичко мина мирно и тихо. :D И макар, че не знаем дали ще спечелим екскурзията, идеята за подобна възможносте жестока, просто!!! :grin: Успех на всички!...А,бе как да си вземе тениската, че една наша спечели? :grin:

SUPERPENGUINN
02-24-2010, 15:55
Аре, сички сме разделени, дори за Коледа не се събрахме класа, ама за екскурзия в САЩ всички се навиха...е 2-3 трябваше да бъдат убедени по един особен начин, но всичко мина мирно и тихо. :D И макар, че не знаем дали ще спечелим екскурзията, идеята за подобна възможносте жестока, просто!!! :grin: Успех на всички!...А,бе как да си вземе тениската, че една наша спечели? :grin: всеки, спечелил тениска ще получи на мейла, който е подал при гласуването, телефонен номер, на който да се обади, да си даде адреса за доставка от куриер. Доставката от куриера до посочения адрес е безплатна.

Biskfitka
02-24-2010, 17:03
А някой изобщо направил ли си е труда да прочете,че всеки 1 глас за даден клас=1 код от капачка,а и също така,за да участваш трябва да имаш минимум 1000 гласа? :) Хайде дерзайте сега кой ще ходи на почивка в САЩ - май единствено тея от Пепси щото има мн балъци дето се връзват на тая глупост. :-o 8-) :P+1
И моя клас се регистрирал ..така чух де..не съм проверила 8-) и айде ся всички да пием Пепси...ми аз като не обичам :( :-o
Друг е в-са,че за мене е глупост...

elsy
02-24-2010, 19:12
Уж се водя, че съм в най-елитното училище за града. В ПМГ уча. Богаташчетата дето се оправят с пари и връзки се броят на пръсти. Буквално. Думата "оправен" я приемам, че значи да се адаптираш лесно към разнообразни ситуации. Не мисля, че училището определя дали ще си оправен или не, това си е до личността, възпитанието, приятелската среда.
Това, че учат само "мамини синчета и богаташчета" в елитните училища си е чисто и просто предразсъдък.

Предразсъдък е и че ПМГ е най-елитното :)

nicolepcd
02-24-2010, 19:15
Уж се водя, че съм в най-елитното училище за града. В ПМГ уча. Богаташчетата дето се оправят с пари и връзки се броят на пръсти. Буквално. Думата "оправен" я приемам, че значи да се адаптираш лесно към разнообразни ситуации. Не мисля, че училището определя дали ще си оправен или не, това си е до личността, възпитанието, приятелската среда.
Това, че учат само "мамини синчета и богаташчета" в елитните училища си е чисто и просто предразсъдък.

Предразсъдък е и че ПМГ е най-елитното :)
:lol: Верно си е :razz:

SUPERPENGUINN
02-25-2010, 12:26
Гласовете ви трябва да са над 1500 и не е нужно нали класа да пие само Пепси можете да кажете на братя сестри роднини или пък ваши познати които са под 9-ти клас ... едно от важните неща е да "спечелите вота " имам предвид че ако във самия сайт сте активни така и хората които не могат да участват биха гласували за вас ! За това бъдете активни и не мислете че е невъзможно да спечелите или ще спечели някоя елитна гимназия - това са пълни глупости даже не е нужно да знаете английски . Всички имате шанс !

SUPERPENGUINN
02-25-2010, 12:36
А някой изобщо направил ли си е труда да прочете,че всеки 1 глас за даден клас=1 код от капачка,а и също така,за да участваш трябва да имаш минимум 1000 гласа? :) Хайде дерзайте сега кой ще ходи на почивка в САЩ - май единствено тея от Пепси щото има мн балъци дето се връзват на тая глупост. :-o 8-) :P+1
И моя клас се регистрирал ..така чух де..не съм проверила 8-) и айде ся всички да пием Пепси...ми аз като не обичам :( :-o
Друг е в-са,че за мене е глупост... ама не схващам защо мислите че е няква глупост ... напълно реално си е Пепси е голяма компания няма начин да лъжат ако се замислите малко . Аз пък мисля че промоцийката е страхотна :grin: :grin: :grin: !

unipop
02-25-2010, 13:44
Молба. Ако някой има капачки, но не иска да участва в промоцията - моля гласувайте за нас. Ние сме много готини. Номер на класа - 268117
9 Б КЛАС СОУ "Любен Каравелов"
Пловдив

NeverTheSame
02-25-2010, 17:45
Никакъв шанс да участваме нашия клас..гледах,че в началото сте казали,че елитните училища привилегироват и какво..аз съм от ПМГ и искам да кажа,че няма и едни клас,в който да са само `елитни ученици`...във всеки клас има простаци да ви кажа това всеки го знае ;)

SUPERPENGUINN
02-25-2010, 18:41
Никакъв шанс да участваме нашия клас..гледах,че в началото сте казали,че елитните училища привилегироват и какво..аз съм от ПМГ и искам да кажа,че няма и едни клас,в който да са само `елитни ученици`...във всеки клас има простаци да ви кажа това всеки го знае ;) Глупости ! Никой не е превилигирован ! Ама сички сме свикнали да има превилигировани в тази промоция са равни ! Не се заблуждавайте

Biskfitka
02-25-2010, 19:04
А някой изобщо направил ли си е труда да прочете,че всеки 1 глас за даден клас=1 код от капачка,а и също така,за да участваш трябва да имаш минимум 1000 гласа? :) Хайде дерзайте сега кой ще ходи на почивка в САЩ - май единствено тея от Пепси щото има мн балъци дето се връзват на тая глупост. :-o 8-) :P+1
И моя клас се регистрирал ..така чух де..не съм проверила 8-) и айде ся всички да пием Пепси...ми аз като не обичам :( :-o
Друг е в-са,че за мене е глупост... ама не схващам защо мислите че е няква глупост ... напълно реално си е Пепси е голяма компания няма начин да лъжат ако се замислите малко . Аз пък мисля че промоцийката е страхотна :grin: :grin: :grin: !Няма какво да го схващаш...всеки си има мнение...

MrUnnamed
02-25-2010, 19:15
Това всичко го правят заради парите ... правят някакви шибани промоции и чрез гласуване става работата и след 30 май ще обявят победителя и ще отидат в САЩ .... за 1 човек за 4 дена до САЩ излиза към 3500-4000 лева а представете си 25-30 деца ... Какво става от там на сетне.Хората си дават парите и не разбират къде ги дават едно пепси е 1 и 80 говоря за 2 литра а гледам из този сайт хората по цели стекове си купувата за да отидат до САЩ.Тези промоций ги правят само заради парите ще дадат до 100.000 лева за тази екскурзия и другите пари ще си ги приберът в такава държава живеем и няма да се промени.Сега хората да си дават парите до 30 май и накрая ако се класират но не изберат тях тогава вече ще го проумеят и няма повече да участват в такива игри.И на мен ми се ходи в САЩ но като знам , че няма начин да отида като нашето училище е забравено от бога и съм се примирил вече ...

SUPERPENGUINN
02-26-2010, 09:24
Това всичко го правят заради парите ... правят някакви шибани промоции и чрез гласуване става работата и след 30 май ще обявят победителя и ще отидат в САЩ .... за 1 човек за 4 дена до САЩ излиза към 3500-4000 лева а представете си 25-30 деца ... Какво става от там на сетне.Хората си дават парите и не разбират къде ги дават едно пепси е 1 и 80 говоря за 2 литра а гледам из този сайт хората по цели стекове си купувата за да отидат до САЩ.Тези промоций ги правят само заради парите ще дадат до 100.000 лева за тази екскурзия и другите пари ще си ги приберът в такава държава живеем и няма да се промени.Сега хората да си дават парите до 30 май и накрая ако се класират но не изберат тях тогава вече ще го проумеят и няма повече да участват в такива игри.И на мен ми се ходи в САЩ но като знам , че няма начин да отида като нашето училище е забравено от бога и съм се примирил вече ... еми не бе човек екскурзията излиза далеч по малко когато е с тази промоция и пак казвам няма значение от кое даскало си ... време е малко да се позамислите щото мненията са ви леко предубедени .. пък и кой казва че трябва само класа да гласува нали за това са конкурсите за шантави снимки и т н ! имаите малко доверие има фирми които не лъжат смисъл в този случай съм убедене че е така и че тези които спечелят ще си изкарат зверски яко ! а и не могат да заведат цяла България в САЩ и за това най - готините отиват а стават такива чрез гласуване ако трябжаше само класа да гласува щеше да е далеч по - трудно :( ... найстина смятам че цялата промоция си струва не може всички да спечелят а и никой няма да спечели с корупция в това съм 100 % сигурна хайде успех и не бъдете толкова недоверчиви !

FlowerPower
02-26-2010, 11:12
няма да избират по елитност на училището бе вий в ред ли сте :D :D :D ква им е файдата от тва 8-) няма никво значение колко ученици от класа ви са се регнали или колко снимки имате.. важното е да си купувате само пепси и да пращате някакви кодове или капачките не разбрах мн мн :D просто целта им е да си продават пепсито :-D
+
Нашият клас се регна (1/2 от него, ама все пак). Само че никой не си е купувал Пепси на скоро, Кола поне да беше. 8-) И така, като видя някой познат да си е взел и го моля да ми отстъпи кода си :oops: Нелепо е, ама кауза, какво да се преви 8-) Пепси обаче няма да пропия!

FlowerPower
02-26-2010, 11:15
Това всичко го правят заради парите ... правят някакви шибани промоции и чрез гласуване става работата и след 30 май ще обявят победителя и ще отидат в САЩ .... за 1 човек за 4 дена до САЩ излиза към 3500-4000 лева а представете си 25-30 деца ... Какво става от там на сетне.Хората си дават парите и не разбират къде ги дават едно пепси е 1 и 80 говоря за 2 литра а гледам из този сайт хората по цели стекове си купувата за да отидат до САЩ.Тези промоций ги правят само заради парите ще дадат до 100.000 лева за тази екскурзия и другите пари ще си ги приберът в такава държава живеем и няма да се промени.Сега хората да си дават парите до 30 май и накрая ако се класират но не изберат тях тогава вече ще го проумеят и няма повече да участват в такива игри.И на мен ми се ходи в САЩ но като знам , че няма начин да отида като нашето училище е забравено от бога и съм се примирил вече ...
Това не се отнася само за Булгария :lol: . Да си чувал за комерсиални цели?Промоции се правят по целия свят и хората са наясно,когато участват ;)

SUPERPENGUINN
02-26-2010, 16:15
няма да избират по елитност на училището бе вий в ред ли сте :D :D :D ква им е файдата от тва 8-) няма никво значение колко ученици от класа ви са се регнали или колко снимки имате.. важното е да си купувате само пепси и да пращате някакви кодове или капачките не разбрах мн мн :D просто целта им е да си продават пепсито :-D
+
Нашият клас се регна (1/2 от него, ама все пак). Само че никой не си е купувал Пепси на скоро, Кола поне да беше. 8-) И така, като видя някой познат да си е взел и го моля да ми отстъпи кода си :oops: Нелепо е, ама кауза, какво да се преви 8-) Пепси обаче няма да пропия! Бдл точно така се прави това имам предвид през цялото време еее някой да се сети не говоря за не пиенето на Пепси :razz: ами за това че молиш приятели и познати за кода ! се пак не е нужно само класа да гласува :grin: :grin:

unipop
02-26-2010, 19:51
незабравяте да гласувате за нас. вместо да хвърлите капачката в кофата, пуснете един глас за нас

SUPERPENGUINN
02-28-2010, 10:09
Регистрирай се за боулинг турнира „На боулинг с Pepsi”!

До полунощ (24 часа) на 1 март, понеделник, можеш да се регистрираш за участие в боулинг турнира, организиран специално за класовете в all4class.com! Турнирът ще се проведе в боулинг „Принцес” в Младост 4, София, от 13 часа. http://www.all4class.com/public/files/news_articles/20/20_thumbnails/20_314x233.jpg

kamy
03-12-2010, 13:47
Нашия клас се рег-на тази седмица. Мислите ли, че е вече късно?
Пък и ако участват някои класове от елитни училища могат да пият по цял ден пепси вместо вода и ще спечелят. Няма да отиде някоя обикновена гимназия. Ама все пак нищо не губим! Надявам се че има шанс да спечелим!

SUPERPENGUINN
03-12-2010, 21:26
Е 100 пъти ли ще говорим за това кой има шанс и кой не . Ето например моето даскало уж е елитно пък мн малко са се навили да участват не са задружни един вид . Така че май всички имат шанс . А също така днес имаше момичета от Пепси в даскало и те казаха че има още голям шанс да настигнете останалите класове . Хаха защо елитните училища да пият повече Пепси от другите не всички влизат с парите под масата някои хора са просто умни .. Аре късмет да спечелите

L0ST
03-12-2010, 22:02
Не мога да се въздържа да не го кажа:

Боже на тея хора, кой им е правил сайта. Толкова грозно изпълнение не бях виждал скоро :D .

А иначе и нашият клас е егистриран, но съм далече т мисълта, че можем да спечелим нещо...по-добре да си пуснем по еидн фиш в тото-то :D

nIkEnCeTy_bE
03-12-2010, 22:25
6/49 :-D много се печели ейййй :D :D

Nakadah
03-13-2010, 07:04
не ми се чете темата
ма ще ви кажа какво ще стане ако отидете в САЩ!

както сте си мързеливички и глупави и не говорите английски, ще влезнете в даскалото и ще ви е мноо кеф, след 5-6 месеца ще осъзнавате че всички ви се смеят зад гърба а вие едвам искарвате 50%, даже и тях ви е труднода го направите,ще усетите дискриминацията от накой учители и накрая ще разберете че там не е лесно и трябва да учите. Докато почнете да учите вие ще сте останали без пари, няма да имате приятели и ще ревете за БГ...

-> спрете да гледате скапаните Hollywood movies!

L0ST
03-13-2010, 08:04
не ми се чете темата
ма ще ви кажа какво ще стане ако отидете в САЩ!

както сте си мързеливички и глупави и не говорите английски, ще влезнете в даскалото и ще ви е мноо кеф, след 5-6 месеца ще осъзнавате че всички ви се смеят зад гърба а вие едвам искарвате 50%, даже и тях ви е труднода го направите,ще усетите дискриминацията от накой учители и накрая ще разберете че там не е лесно и трябва да учите. Докато почнете да учите вие ще сте останали без пари, няма да имате приятели и ще ревете за БГ...

-> спрете да гледате скапаните Hollywood movies!

Абе, то става дума за екскурзия до сащ :D

someonerandom
03-13-2010, 08:23
не ми се чете темата
ма ще ви кажа какво ще стане ако отидете в САЩ!

както сте си мързеливички и глупави и не говорите английски, ще влезнете в даскалото и ще ви е мноо кеф, след 5-6 месеца ще осъзнавате че всички ви се смеят зад гърба а вие едвам искарвате 50%, даже и тях ви е труднода го направите,ще усетите дискриминацията от накой учители и накрая ще разберете че там не е лесно и трябва да учите. Докато почнете да учите вие ще сте останали без пари, няма да имате приятели и ще ревете за БГ...

-> спрете да гледате скапаните Hollywood movies!
Пък аз ще ти кажа,че трябваше да прочетеш темата.

teenems
03-13-2010, 09:02
Според мен всичко е нагласено ,още преди да е обявена тази "промоция"

Infinity
03-13-2010, 11:35
Според мен всичко е нагласено ,още преди да е обявена тази "промоция"

SUPERPENGUINN
03-13-2010, 13:29
ама вие сте много навътре в нещата кое е нагласено ? ей това ни е ,,поколението,, вечно знаете сичко .. някой ви каже че няя дискриминация ама вие си знаете така е при най-малката пречка вдигате ръцете и се отказвате .

SUPERPENGUINN
03-17-2010, 17:24
В периода 18 март – 10 май имаш нова възможност да гласуваш за любимия си клас! По 40 кода за гласуване ще бъдат публикувани всеки делничен ден между 15:00 и 17:00 ч. на един от трите сайта: www.all4class.com в секция „Новини”, Facebook , Impulse.bg !



Списъкът с кодове ще бъде достъпен в рамките на половин час от този часови пояс. Часът и сайтът на публикуване ще бъде различен всеки ден и след изтичане на този половин час списъкът с кодове няма да бъде достъпен.



Всеки на възраст над 13 години може да използва тези кодове, за да гласува за регистриран на all4class.com клас. Всеки код може да се използва само веднъж. След като се използва, кодът става невалиден.



С цел да се избегнат злоупотреби, всеки от регистрираните класове на all4class.com може да получи не повече от 5 гласа на ден от публикуваните кодове за гласуване.



Всеки делничен ден между 15:00 и 17:00 ч. най-бързите печелят! Успех!

SUPERPENGUINN
03-22-2010, 10:46
Задава се следващият конкурс на all4class.com и този път има голяма награда – класът, чието участие набере най-много гласове, ще има възможност да се представи в национален ефир. До края на промоцията остават 62 дни, в които ще има още конкурси, още събития, още изненади. Обещаваме ви, че няма да скучаете!

SUPERPENGUINN
03-29-2010, 12:24
В сайта на промоцията е побликувано кои печелят тениска също така и 2 Част как да спечелин повече гласове с минимални усиля (сън)

dPa3HuTeJl
03-29-2010, 18:56
А някой изобщо направил ли си е труда да прочете,че всеки 1 глас за даден клас=1 код от капачка,а и също така,за да участваш трябва да имаш минимум 1000 гласа? :) Хайде дерзайте сега кой ще ходи на почивка в САЩ - май единствено тея от Пепси щото има мн балъци дето се връзват на тая глупост. :-o 8-) :P
Евала ! :D

dPa3HuTeJl
03-29-2010, 18:57
А някой изобщо направил ли си е труда да прочете,че всеки 1 глас за даден клас=1 код от капачка,а и също така,за да участваш трябва да имаш минимум 1000 гласа? :) Хайде дерзайте сега кой ще ходи на почивка в САЩ - май единствено тея от Пепси щото има мн балъци дето се връзват на тая глупост. :-o 8-) :P
Евала ! :D

pussucetka
04-03-2010, 19:52
пфф .. 1500 гласа . . Все едно аз си плащам екскурзията . . а нали трябва `` да я спечели " . . печелиш я с други ден . . а на бас, че ще спечелят някои които са мамини синчета . . които биха направили сичко за да се изфукат . . :? не си заслужава . .

minionka
04-04-2010, 08:39
Едни единайсетокласници от нашето училище стигнаха до финала! Много се надявам да спечелят. :grin: :)

Jessie
04-04-2010, 12:31
100 % ще изберат някое елитно училище , а не някое пропаднало като моето .. механотехникума ... просто цялата работа покрай тия глупости е нагласена .....


В такива "конкурси", ако щеш, винаги е така ... :? И нашия клас имаме рег, но нищо няма да стане. Лично аз бас ловя, че ще е някое софийско училище ... :-o

e_r_d
04-04-2010, 13:43
Уж се водя, че съм в най-елитното училище за града. В ПМГ уча. Богаташчетата дето се оправят с пари и връзки се броят на пръсти. Буквално. Думата "оправен" я приемам, че значи да се адаптираш лесно към разнообразни ситуации. Не мисля, че училището определя дали ще си оправен или не, това си е до личността, възпитанието, приятелската среда.
Това, че учат само "мамини синчета и богаташчета" в елитните училища си е чисто и просто предразсъдък.

Предразсъдък е и че ПМГ е най-елитното :)
+1 :-D :-D :-D
а вие останалите не бъдете песимисти!!!!Съседният клас се е регистрирал,но честно казано не знам дали са стигнали до финалите. И според мен тва за елитните училища е глупост.... ние сме от ФЕГ-а(а ФЕГ-а се води за елитно училище)и кво да не би да са спечелили?! Според мен тва че сте от обикновени СОУ-та не трябва да ви кара да се отказвате! успех на всички и най-вечена тия от мойто даскало :D :) 8)

SUPERPENGUINN
04-11-2010, 17:01
аз пък мисля че нма да спечелят мамини синчета щото те няма да се хвърлят да събират капачки и всичко свързано с промоцията . ще застанат някой ден пред мама и тате и ще кажа ,,искам да отида еди къде си ,, и те ще му го дадът . те знаят че това въобще не е лесния начин . за това ще спечели един наистина задружен клас .

SUPERPENGUINN
04-16-2010, 11:47
Остават Само 34 ДНИ до края на промоцията трябва да побързаме ако искаме да спечелим :grin: :shock:

PlamitOo
04-17-2010, 18:52
Много ме е яд, че е от 9ти клас. :x

SUPERPENGUINN
04-26-2010, 14:42
Статия за един от класовете който наистина иска да спечели (забелязвате ли че почти всички класове които наистина очастват и са задружни не са от София ?Сега нещата предрешени ли са ?)


Те са амбициозни и щури, много различни един от друг и еднакво нахъсани от американската си мечта. Те са ученици от 11-и клас в Гимназията с преподаване на чужди езици "Христо Ботев" в Кърджали, изучават немски и английски. И са победители в конкурса "Каква е силата на новото поколение", част от кампанията "Клас 2010". До върха ги доведе есето, което Петър Петков написа, а останалите допълниха и редактираха. Оттогава сън не ги хваща заради мерака да прелетят заедно над Океана и да видят Америка. Дали на 21 май ще има парти за кеф или парти за рев, зависи от резултата на националното състезание. С Петьо, основния мотор на "заверата", Петко Мазнев, Емел Караибрям и Теодора Хаджидимова се срещаме на чаша кола в едно от градските кафенета. Деница Грудева отсъства този път http://www.teenproblem.net/forum тя живее в Момчилград и всеки ден още в тъмна доба пътува към гимназията в Кърджали, а после се прибира обратно.

Идеята за участието в кампанията разпалил Петьо, като занесъл в училище рекламни брошури. В началото всички реагирали скептично. Мислехме, че като всички конкурси и състезания у нас и този път резултатът ще е предрешен, но се навихме като на шега и сега мислим непрекъснато за това, казва Теодора. След това започнали да агитират всичките си познати, близки, роднини да ги подкрепят с гласуване.

На учителите http://www.teenproblem.net/forumс любов!

"Много от нашите учители са прекрасни и като хора, и като преподаватели. Можем да разчитаме на тях по всяко време http://www.teenproblem.net/forum и проблем да споделим, и на кафе да излезем заедно. Класната ни, математичката Миглена Николова е много слънчев човек, тя е винаги до нас и ни покрепя. В общи линии тук ситуацията е "Каквото повикало, такова се обадило", обяснява Петьо, а останалите се опитват да го надприказват. От думите им става ясно, че границите между поколенията не съществуват, когато са заедно с учителите фаворити. И отсега се замислят колко трудно ще им бъде да се разделят, когато настъпи краят на гимназията. "В часовете ни по език и в другите часове ни учат на работа в екип, на креативност, да сме оригинални и уникални, а това е безценно", уточнява Петьо.

За амбициите

"Всеки има различни цели, но сме наясно, че животът никога няма да ни поднесе пълния резултат. Човек трябва да бъде винаги амбициозен, да следва безотказно целите си. Няма начин при положени усилия и при огромно желание целта да не бъде постигната", категоричен е Петьо. Той е избрал професията на архитекта, иска да завърши и да работи непременно в България. Прекалено много съм привързан към България, за да се разделя дори за месец-два, казва той. "Всяко пътуване без завръщане в родината е просто скиталчество", припомня цитат на Алеко Константинов от есето си. Ние трябва да останем тук, за да променим всичко онова, което не ни харесва, подчертава убедено Петьо.

Петко пък е избрал за свое бъдеще професията на Зигмунд Фройд http://www.teenproblem.net/forum вижда се като психоаналитик в собствен кабинет. Като начало обаче смята да завърши психология http://www.teenproblem.net/forum ако има възможност, би записал в престижен университет в чужбина, но и Софийският университет го устройва. Емел се раздвоява между професионалната фотография и маркетинга и рекламата. "Тя е прекрасен фотограф, естет, рисува чудесно, интересува се от филми, театър", уточняват момчетата. "Не съм достатъчно убедена, че хобито може да ми бъде професия, не зная дали ще мога добре да се реализирам у нас с това", признава момичето. Теди смята да се реализира в икономическите специалности http://www.teenproblem.net/forum международни икономически отношения , маркетинг, туризъм. Предпочита образование в България, а практика http://www.teenproblem.net/forum в чужбина.
.
Есе на четири гласа

Класната Миглена Николова е винаги с любимците си.
Нашето поколение безспорно има доста предимства над по-възрастните. Първо, това са новите технологии, ние сме израстнали с тях и дори поколението ни бива наричано "интернет" поколение. От съвсем малки ние боравим с телефони, компютри, айподи. За нас това е ежедневие, докато за по-възрастните тези технологии са сериозен проблем. Да, истина е, че не ние сме изобретили тези технологии, но ние сме буквално закърмени с тях. Ние сме хората, които ще ги доразвият, за да стигнат те до нови нива на технологичен напредък. Светът ни от ден на ден става все по-глобализиран, разстоянията се скъсяват, чрез използването на модерните комуникации като интернет и свръхбързите самолети, но между хората си остава границата, наречена език, но за нас и останалите ученици от гимназията езикът е не граница, а мост към другите хора и култури. Ние имаме възможността да пътуваме и да комуникираме с други народи, като по този начин трупаме опит и знания, които един ден могат да се окажат безценни, когато дойде време родината ни България да се нуждае от нас. Конкуренцията в днешния свят ни е научила на креативност, знанието на чужди езици ни е дало комуникативност, а трудностите са ни научили на работа в екип. Това сме ние, младите.
.
Живот извън учебниците

Петьо, Емел, Теодора и Петко се заричат да останат в България.
Интересите и хобитата им са разностранни. Петьо се увлича от природата, градинарството, животните, полускъпоценни камъни, разходките по горите, риболова. В колекцията си е събрал изключително красиви ахати, намерени в Родопите. Петко е запален читател на книги от типа на "Хомо Фабер" на Макс Фриш. Той е много социален тип, дай му кауза и само гледай какво става, има и талант на художник, но не си признава, казва компанията за него. Активист е в Детския младежки парламент, отдаден на благотворителност. Теди разтоварва с музика, танци и пеене, но това последното насаме. Емел не се разделя с фотоапарата си и във всичко вижда по нещо усмихнато. Класът е неразделен в почивните дни, устройват си луди купони. "Хубавото ни е, че не се влияем от лошите примери, можем да се веселим и без алкохол и цигари", уточнява тя. "Научили сме се да спазваме някакви граници, макар, че у нас навсякъде можеш да си купиш алкохол и цигари. Ябълка, която не е забранена, не е сладка", философства Петьо. Петко през смях припомня как на последното им събиране се появил ирландец, който събрал очите на целия ресторант, защото бил ужасяващо пиян и необуздан.

SUPERPENGUINN
05-10-2010, 17:14
Само 10 дни до края !!!!!!!!!!!!!!!!