PDA

View Full Version : МоMчЕ...



naditoOobeb4o
02-08-2010, 09:05
Има едно момче, което много ма много харесвам.Той ме смята за най-добрата си приятелка :-) :-) :-) :-) :-) За Sвeти Валентин ще му сложа на чина принтирана картичка от анонимен, за да не разбере, че е от мен.Моля Ви помогнете мi! :-o :-o :-o :-o :-o 8) 8) 8) 8) Как да му кажа???

ludata90
02-08-2010, 09:11
Като сложиш картичката не от анонимен, а от твое име :) :)

NeZaPoznat
02-08-2010, 09:58
Има едно момче, което много ма много харесвам.Той ме смята за най-добрата си приятелка :-) :-) :-) :-) :-) За Sвeти Валентин ще му сложа на чина принтирана картичка от анонимен, за да не разбере, че е от мен.Моля Ви помогнете мi! :-o :-o :-o :-o :-o 8) 8) 8) 8) Как да му кажа???

Нека 'картичката' да е твоя снимка :-P

Stellsy
02-08-2010, 10:11
Напиши си името .. или ако си имате някакъв прякор го напиши. Напиши нещо, с което да се сети, че си ти, ако не искаш да си напишеш името. :-)

SmilezZz
02-08-2010, 10:13
Като сложиш картичката не от анонимен, а от твое име :) :)

+++
Защо криеш,че имаш чувства към него..Това не е нещо срамно..
Махни този страх,че можеш да бъдеш отхвърлена..Бъди смела и покажи чувствата си към него..
А пък ако не се получи нещо между вас - тогава му кажи,че не искаш да се отдалечаваш от него,и че искаш да си останете добре приятели :-)
Успех!! :-)

Gigigi
02-08-2010, 10:17
Като сложиш картичката не от анонимен, а от твое име :) :)

+++
Защо криеш,че имаш чувства към него..Това не е нещо срамно..
Махни този страх,че можеш да бъдеш отхвърлена..Бъди смела и покажи чувствата си към него..
А пък ако не се получи нещо между вас - тогава му кажи,че не искаш да се отдалечаваш от него,и че искаш да си останете добре приятели :-)
Успех!! :-)
Детс ит! ++

ivcheto0o
02-08-2010, 11:48
Напиши си името .. или ако си имате някакъв прякор го напиши. Напиши нещо, с което да се сети, че си ти, ако не искаш да си напишеш името. :-)

armanilove
02-08-2010, 13:16
Като сложиш картичката не от анонимен, а от твое име :) :)

+++
Защо криеш,че имаш чувства към него..Това не е нещо срамно..
Махни този страх,че можеш да бъдеш отхвърлена..Бъди смела и покажи чувствата си към него..
А пък ако не се получи нещо между вас - тогава му кажи,че не искаш да се отдалечаваш от него,и че искаш да си останете добре приятели :-)
Успех!! :-)
btw и при мен е същата случка, но аз не му казвам НАИСТИНА КОЛКО СИЛНО го харесвам, за да не си помисли, че искам нещо... Аз го искам САМО КАТО ПРИЯТЕЛ... Той за мен е страхотен! Дори и стихче ще му подаря за Св. Валентин...
А ти, сестро по съдба :lol: , наистина напиши примерно някакъв прякор или името, с което той те нарича. Ако не изпитва същото към теб, просто му обесни, че си го искаш да приятел. :) Успехи!

kobrichka
02-08-2010, 13:32
Като сложиш картичката не от анонимен, а от твое име :) :)


Напълно съгласна съм :)

sunshinepp
02-08-2010, 13:37
Добре, не разбирам . . защо ще правиш двойна работа?! :-o Хем му даваш картичка, хем се криеш . . но в същото време искаш да му кажеш! . .
Просто остави валентинката .. подпиши се отдолу и когато евентуално дойде при теб за да те попита . . го цункай . .дори и по бузката (където успееш) . . и ще видиш каквото стане, ако те харесва всичко ще е ОК :)

Айде успеех . . и после да пишеш какво е станало . . :-)

uBuTo
02-08-2010, 15:43
Като сложиш картичката не от анонимен, а от твое име :) :)
и аз съм на това мнение .. ако искаш нещо повече по-добре си признай .. от къде знаеш че например и той не изпитва такива чувства към теб, но да смята че ти го смяташ за просто приятел .. :)

Sexy_boy_94
02-08-2010, 16:00
Като сложиш картичката не от анонимен, а от твое име :) :)

+++
Защо криеш,че имаш чувства към него..Това не е нещо срамно..
Махни този страх,че можеш да бъдеш отхвърлена..Бъди смела и покажи чувствата си към него..
А пък ако не се получи нещо между вас - тогава му кажи,че не искаш да се отдалечаваш от него,и че искаш да си останете добре приятели :-)
Успех!! :-)

+

Annity
02-08-2010, 16:06
хах че защо анонимно :-o сякаш не може да направиш валентинка за най-добрия си приятел, макар че ти искаш да го направиш като нещо повече

soul1199
02-08-2010, 16:27
Добре, не разбирам . . защо ще правиш двойна работа?! :-o Хем му даваш картичка, хем се криеш . . но в същото време искаш да му кажеш! . .
Просто остави валентинката .. подпиши се отдолу и когато евентуално дойде при теб за да те попита . . го цункай . .дори и по бузката (където успееш) . . и ще видиш каквото стане, ако те харесва всичко ще е ОК :)

Айде успеех . . и после да пишеш какво е станало . . :-)

aniie
02-08-2010, 16:39
Напиши си името .. или ако си имате някакъв прякор го напиши. Напиши нещо, с което да се сети, че си ти, ако не искаш да си напишеш името. :-)


:)

justonegirlwithonehope
02-09-2010, 12:44
И какъв е смисъла в картичката, та и в това да е анонимна ? :shock:

ReachlessGirl
02-09-2010, 13:28
хахааааааа .. искала да му каже ама картичката щяла да е анонимна .. мм даа страхотна логика!! :lol: :lol: :lol:

Преди да правиш каквото и да е реши ще му казваш ли или не .. :lol:

pussucetka
02-09-2010, 13:33
Наистинаа както казват другитее .. напишии твоятаа име на валентинкатаа .. няма смисъл да криешш .. ако той изпитва същото към тебб би трябвалоо да направии следващатаа крачкаа .. ако не кажии че искаш да си останете приятели .. :)

naditoOobeb4o
02-11-2010, 08:17
И аз така мислех...веднъж се носеше слух, че го харесвам...Той дойде и ми каза:Представям, си ако беше истина как щяхме да си развалим приятелството...или нещо от тоя сорт... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

EmiKodaTiKaja
02-11-2010, 12:57
Има едно момче, което много ма много харесвам.Той ме смята за най-добрата си приятелка :-) :-) :-) :-) :-) За Sвeти Валентин ще му сложа на чина принтирана картичка от анонимен, за да не разбере, че е от мен.Моля Ви помогнете мi! :-o :-o :-o :-o :-o 8) 8) 8) 8) Как да му кажа???

най-много да я земе за базик и да я фърли в коша.По добре измисли нещо да сте двамата и на ухо или там направо му кажи ко чувстваш...има кина барчета къщи тури малко имъджинейшън и ще стане :)

ScarletBite
02-11-2010, 16:05
Ох, тъпа си... :roll:

justonegirlwithonehope
02-11-2010, 16:27
И аз така мислех...веднъж се носеше слух, че го харесвам...Той дойде и ми каза:Представям, си ако беше истина как щяхме да си развалим приятелството...или нещо от тоя сорт... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Ми тогава с какъв акъл ще му сподеиш за чувствата си бе ? Щом е казал така значи не иска да имате нищо повече от приятелство.Аз лично бих предпочела да го запазя като добър приятел, от колкото да прееба взаимоотношенията ни за едните чувства.Неска той, утре друг.Нищо не е вечно.Ако си мислиш, че ще умреш с любовта си към него, лъжеш се :)

ThedramaQueen
02-11-2010, 16:51
Ох, тъпа си... :roll:

m1nik
02-11-2010, 17:06
Ох, тъпа си... :roll:

rulzz :)

AnzaRe
02-11-2010, 17:39
Ако искаш да сте знаедно,стига с тея анонимни щуротии пишеш писанце и да е от твоето име,защото ще е загуба на време пък и той може да не се интересува кой го е писал за какво. :)

6okolad4ety95
02-11-2010, 18:08
Ако искаш да сте знаедно,стига с тея анонимни щуротии пишеш писанце и да е от твоето име,защото ще е загуба на време пък и той може да не се интересува кой го е писал за какво. :)

;-)

pi4man
02-11-2010, 18:57
Има едно момче, което много ма много харесвам.Той ме смята за най-добрата си приятелка :-) :-) :-) :-) :-) За Sвeти Валентин ще му сложа на чина принтирана картичка от анонимен, за да не разбере, че е от мен.Моля Ви помогнете мi! :-o :-o :-o :-o :-o 8) 8) 8) 8) Как да му кажа???

Нека 'картичката' да е твоя снимка :-P

Тва определено ще е яко, а на гърба на снимката напиши каквото искаш да му кажеш и айде с успех :-)

BeezyJey
02-11-2010, 19:46
Като сложиш картичката не от анонимен, а от твое име :) :)


Напълно съгласна съм :)