PDA

View Full Version : Объркана съм .... ??



sweetme
02-08-2010, 12:33
Преди горе долу 2 седмици трагнах с 1 момче оба4е на 4 ден някак си спрях да му се кефя даже ми изглеждаше супер странен и реших да му кажа да спрем за малко и 1 седмица нали нищо обаче преди няколко дена му казах че пак чувствам не6то и сега пак ходим ама отново ми изглежда странен и онзи ден даже ме досрамя от него иначе е забавен ама не знам вече кво да правя не искам само да си мисли че си играя с него 1 седмица така и другата седмица пак и ми е много странно не искам да го карам да се 4увства използван така да кажа когато не съм с него го искам, а когато е с мен се 1увствам неудобно някак си

SmilezZz
02-08-2010, 12:37
А според теб какво си мисли,освен че си играеш с него :? :? ..
Седни и помисли - какво искаш..
Но явно твоите чувства не са силни /като любовта/,а временно привличане :? ..
Реши..и помисли дали имаш някакви чувства към него..Ако нямаш - най-добре е да не си игреш с него..Той може и да иска нещо сериозно

brutaLxxbunny
02-08-2010, 12:38
И аз съм объркана :shock:
Но доколкото схванах мисля,че ти просто не го харесваш :-|

sweetme
02-08-2010, 12:54
проблема е че не искам да му става кофти пък и на мен няма да ми е много яко пак да му казвам че не го харесвам вече. Много ми е интересно как така си сменям насторенията толкова бързо. Забравила съм да напиша че през онази седмица когато не ходехме някаква фръцла само го занимаваше( все подир него ходеше, навираше му се точно пред мен, а тя уж ми е приятелка абе с 3 думи просеше си боя ) и ми идеше да и оскубя перушната, макар и да не ходехме с него.

armanilove
02-08-2010, 13:12
Със сигурност аз съм по-объркана от теб. :lol:
Не си играй с момчето, явно ти дори не знаеш какво мислиш и чувстваш към него.
Седни (не на стола пред компютъра по възможност) и помисли какво наистина искаш да правиш. Ние не можем да ти помогнем толкова, колкото ти самата можеш, дори и да не подозираш. :)

ivcheto0o
02-08-2010, 14:01
ти не знаеш какво искаш и си играеш с него :? Какво трябва да направиш ли ?!?-Спри да го разиграваш и реши искаш ли не искаш ли,ама маи наи-добре го освободи от присъствието си

cinderella_gugutka
02-08-2010, 14:12
абе ти май не го харесваш особено ама те е страх да не останеш сама ... според мен трябва да го оставиш и да си харесаш някой ,с който ще си щастлива

onestar
02-08-2010, 17:34
В какво по-точно ти излежда странен? :-o

peshost
02-08-2010, 17:37
В какво по-точно ти излежда странен? :-o
И аз туй се чудя...

iveetyy
02-08-2010, 17:38
Не го харесваш,тва е положението.

justonegirlwithonehope
02-08-2010, 17:41
И ти самата не можеш да го обясниш както трябва.От всичко написано съдя, че и ти самата не знаеш какво чувстваш и какво искаш.Съжелявам ако греша, но това е моето мнение :)

pussucetka
02-08-2010, 18:44
В този случайй май не трябва да сте заедно .. :? Прекалено ясно,че ти не го харесвашш .. простоо любопитстваш за негоо .. какъв е живота му и т.н. .. Може бии твоитее чувства са приятелскии .. поне до това което прочетохх .. помисли сии .. :)

Zarity
02-08-2010, 18:48
Не си объркани,малоумна си.Айде реши кво искаш и не мрънкай по форумите.

ZornicaGeorgieva
02-08-2010, 21:20
Ne e li tova normalno obarkvane za hora , koito sa v pyberteta....Spored men vseki ot nas izjivqva neshto takova...Nqkoi se spravqt i go otminavat , drygi se zadalbochavat poveche v prolema.Az sashto sam obarkana, no tova momche moje bi shte promeni svoeto darjannie pone malko ,ako naistina darji na vas. . Nie ne sme nikoi,za da sadim...Trydno e da se napravi takav izbor... No se zamislete,che shtom vi pyka , kogato ne ste s nego , moje bi go jelaete i imate nqkakvi chyvstva kam nego... :P

soul1199
02-09-2010, 05:38
и ти не знаеш,какво искаш :?

AnzaRe
02-09-2010, 06:17
Сега ще ти кажа защо се получава така.
Защото не сте се опознали и сте тръгнали веднага прав ли съм?
Аз правя постоянно грешки,че не опознавам момичета и юруш тръгвам да ставам гадже с нея... :?

Hopegiver
02-09-2010, 09:01
Слушай сега... ако си шизофреничка едва ли някой ще ти помогне...
като начало се изясни сама с себе си, не може да го харесваш от растояние а когато се приближи да ти се струва страннен , дори наистина да е странен...това може би дава ясен отговор на въпроса дали той наистина ми се кефи , под въздействие на редица ми ти чувства и прочие е много възможно да се промени, просто го задръш по за дълго до себе си и ще видиш че няма да ти се струва толкова странен, дали защото ще е изразил вече всичките си чувства или щото ще свикнеш с странното в него няма значение, но... ако ти писва след седмица няма никъв смисъл да му даваш надежда и да го залъгваш... баси
не е към темата но трябва да добавя...вече ми се струва че момчетата са много по чувствителни от женските, въпреки че не го показват...
И от просто любопитство , има ли някое друго момче на което се кефиш.... и ако е така .. преосмисли си избора,
лично аз от има няма месец нямам такива разногласия за момичетата но момичето има ... :D
аиде пак се увличам в приказки - в случея постапи така както чувстваш и задръж тези си чувства за повече от седмица...

Sofff
02-09-2010, 09:25
тъпа си ... разбери какво искаш ... кво е тва тръгнахме ама пак ми изглежда странен ... като не те кефи не бъди с него ...