PDA

View Full Version : Обица на хрущяла?



lovegaga
02-08-2010, 12:54
Искам да си дупча хрущялите на ушите на няколко места.Кажете много ли боли? Има ли много големи рискове?Търпи ли се болката най-вече.. защото имам страх от болка... :?

ImmortalSportFreak
02-08-2010, 17:21
боли повече отколкото на меката част ..всъщност на меката част не боли никак според мен
ако наистина имаш желание да си сложиш обица на хрущяла болката не би трябвало да те притеснява много и давай...
иначе от инфекции и подобни.. винаги има риск но когато отидеш при специалиста той ще ти обясни подробно колко време трябва да седиш с медицинската обица и дали трябва да почистваш ухото...
успех

lovegaga
02-08-2010, 17:29
мерси мерси много и аз това си повтарям,че като искам ще изтърпя болката.. :grin: просто искам да се пробия на такова място,че даже една моя съученичка каза,че без местна упойка съм щяла да умра от болки едва ли не :shock: (дупчих се на меката част и ми мина за седмица,после даже ме сърбеше.. не е фатално значи ще издържа)

smnna.
03-02-2012, 12:14
Докато го продупчват не боли, ама после може да боли доста.. Като ти харесва, дупчи смело

broken-barbiee
03-03-2012, 14:34
Аз имам една обица там и доста ме боля. Мисля пак да се дупча, но с пистолет. Някой знае ли дали има рискове от това? :) Иначе към авторката, няма как да не изтърпиш болката - щом го искаш ще го направиш!.. :)

DesireToFire
03-03-2012, 14:53
Давай смело! И аз изпрочетох купища мнения по въпроса (главно тук). Само дето както ме беше все тая се понаплаших :Д Все се намираше някой който да каже как болката не си струвала и други такива глупости. Е, продупчиха ме и седях и си мислех "Това ли беше само?!" Болката не е повече от колкото при нормална инжекция. Може после вече да те наболява първите няколко дена при силен вятър, или като я пипаш. Може би няма и да спиш на тази страна където ти е обицата поне месец, но не е нищо особено. Само помни да я прочистваш редовно и питай за някакъв крем, ако не ти предложат (ускорява зарастването). А и ако те питат с игла/абокат или с пистолет, никога не избирай пистолета.

divacheee
03-03-2012, 18:03
Имам обица за трагуса от 5-6 години .. и изобщо не ме боля :д нито пък съм имала проблеми с нея след пробиването :) Дупчи смело .. при специалист, с абокат !!

Pandora's
03-06-2012, 07:58
Izwinqwam se predwaritelno nqmam fonetika na komputara na koito pisha w momenta. Imam obshto 12 ili 13 dupki na ushite . 2na hrushtqla na ednoto uho i edna na drugiq hrushtql . Sama sum probiwala wsichki. Ne se plashi ne boli ,no ima opasnost ot kurwene Ne znam kak da kacha snimka da widish kak izglejda .

vickey.mcgraw
12-19-2014, 21:12
Искам да си дупча хрущялите на ушите на няколко места.Кажете много ли боли? Има ли много големи рискове?Търпи ли се болката най-вече.. защото имам страх от болка... :?

I az se izvinqvam predvaritelno, no nqmam funetika :D iskam da spodelq moeto mnenie i opit tui kato si probih navednuj 3dupki na ushnata mida edna do druga i beshe s pistolet, ne me boleshe mnogo samoto dupchene, no sled tova 4,5 meseca oshte me ponabolqva... edvam sum spala na dqsnata si strana.. beshe nqkakuv AD :( sega sled 6tiq mesec me boli oshte, no ne chak taka :) samite dupki pone pri men puskat mnogo sekret, koito zasuhva po samata obichka i e dosta nepriqtno. Zapomete che NE TRQBVA da slagame tenekieni ili nqkwi izmisleni obici zashtoto dupkata se zamursqva s cherno ot obicata i sulzi mnogo poveche. Po dobre si kupete swestni obichki za da ne vi suzdavat problem ushacite :D no pak kazvam men lichno mnogo me boleshe i do den dneshen oshte mi e nekomfortno sigurno az sum nqkakva nedugava :D:D hahah uspeh inache