PDA

View Full Version : Какво ще се яде се пита в задачата :]



zero
02-08-2010, 15:39
Решил съм тая година да постя, понеже
имам нужда от сваляне на килограми и другото, че си е полезно :)
Макар, че съм спортист и имам нужда от месо мисля, че нема ми стане нищо ако не ям месо месец и нещо 8)
Ии чудно ми е кво ще ям кат няма месо яйца сирене извара ...
Дайте некви идеи :)

PinkFloydSound
02-08-2010, 15:41
Лайна яж.
Хората точно такова ядат, за да отслабнат.

UnForgettableDream
02-08-2010, 15:45
Ами плодове, зеленчуци, препечени филийки.. Като не ти се ядат само такива неща за какво минаваш на тоя пост бе :D Кой те кара.. Иначе ако не ти е проблем това са ти продуктите или мюсли и някакви зърнени храни. Може и жито, погледни темата с житния пост и правилата му.

zero
02-08-2010, 15:46
Ей дрисльо ... ела ми го кажи в очите и щи стопя лагерниците !

zero
02-08-2010, 15:47
Хляб не ям :)
Боб, леща, ориз, грах, картофи -> за сега тва ми идва на ум :)

Annity
02-08-2010, 15:49
ми то месо пак може да си ядеш, по-скоро не яж мазни неща или някфи чипсове снаксове и такива работи, движи се ии така :) щом си спортист, значи би трябвало да нямаш проблеми

zero
02-08-2010, 15:51
Движа се ежедневно по много :)
>> Просто забелязах, че ръцете ми са се умазнили както и корема малко :) Треа ги оправя малко ^^ че лятото идва хихиииии :oops:

PinkFloydSound
02-08-2010, 15:53
Ей дрисльо ... ела ми го кажи в очите и щи стопя лагерниците !
Момиче съм.
Щом си спортист, е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО важно да ядеш месо. Говоря за пилешко, пуешко, телешко, че и свинско дори. Иначе после ще се питаш къде са ти изчезнали мускулите...
То малко акъл трябва.
За хубав режим яж месо, млечни продукти, яйца, пълнозърнест хляб, плодове, зеленчуци, варива, т.н. Макаронените изделия също не трябва да ги изключваш. Овесени ядки, трици... Толкова неща можеш да ядеш.

UnForgettableDream
02-08-2010, 15:54
Ето тук пише, че месото може да се замести с ядки и може да ядеш риба.
:)
http://health.actualno.com/news_272524.html

zero
02-08-2010, 15:58
Ей дрисльо ... ела ми го кажи в очите и щи стопя лагерниците !
Момиче съм.
Щом си спортист, е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО важно да ядеш месо. Говоря за пилешко, пуешко, телешко, че и свинско дори. Иначе после ще се питаш къде са ти изчезнали мускулите...
То малко акъл трябва.
За хубав режим яж месо, млечни продукти, яйца, пълнозърнест хляб, плодове, зеленчуци, варива, т.н. Макаронените изделия също не трябва да ги изключваш. Овесени ядки, трици... Толкова неща можеш да ядеш.
Мускулите не се разграждат толкова лесно, колкото си мислят всички ;)
Ще ти го обясня по прост начин
Мускулите се пълнят с едни работи дето организма се храни с тях в кризистни ситуации ;) ама след като почнеш си хапваш нормално те пак се възстановяват ;)
>> Първо се разграждат мазнини, но не е казано, че трябва да свършат мазнините, че да почне да ти "се топи и мускула" ;)

PinkFloydSound
02-08-2010, 16:01
^ Еми то по тая логика и мазнините са така – гладуваш/ядеш малко и еднообразни храни известно време, мазнините се топят, а после се възвръщат двойно.
Трябва да си избереш доста балансиран режим на хранене, за да не съжаляваш после.

zero
02-08-2010, 16:07
^ Еми то по тая логика и мазнините са така – гладуваш/ядеш малко и еднообразни храни известно време, мазнините се топят, а после се възвръщат двойно.
Трябва да си избереш доста балансиран режим на хранене, за да не съжаляваш после.
Преди година точно това правих и повярвай нищо не се е качило от тогава ;) Млади хора сме, не сме някой дъртюги на които им е забавен метаболизма :] Сега се радвайте на този метаболизъм, щот кат станете над 30 ии ще се разделите с него :D

PinkFloydSound
02-08-2010, 16:08
Диетите забавят метаболизма страшно много.

zero
02-08-2010, 16:10
Стига офф-топик ! По същество искам да се пише :)
Ииии тва са врели некипели ;)
>> Кат спазваш хран режим да не ти се забавя метаболизма ...
Тва е г/д същото само дето месо няма :lol:

Dopeass
02-08-2010, 16:11
Абе тя иска да ПОСТИ БЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ кво почвате пак с лапешките си глупости. Целта и не е основно да отслабне. Иска да ПОСТИ !!! И кво ако яде само постни неща няма ли да отслабне??? Ще отслабне много ясно, независимо от това колко е здравословно.

zero
02-08-2010, 16:11
мисля, че въпросът ти е глупав. искам да кажа, че аз съм вегетарианка и що за въпрос е какво да ям?! яж всичко без месо. храната не се върги около месо. яйца, сирене, мляко, плодове, зеленчуци, грах, боб, леща.......... храни колкото ти е кеф. :) аз от както не ям месо започнах да си измислям разни неща.. вчера взех една бисквитка, намазах я с кисело мляко и сложих 1 парче киви- стана муцунка 8-)
Пълна вегитарианка ли си?
>> Дай си скайпа ако може :-)
-----
Мъж съм !

PinkFloydSound
02-08-2010, 16:15
Баси, дори не знаете кое как се нарича. :Д
Вегетарианец е човек, който не яде месо.
Веган – който не яде нито месо, нито млечни продукти, яйца и т.н.

Dopeass
02-08-2010, 16:22
Баси, дори не знаете кое как се нарича. :Д
Вегетарианец е човек, който не яде месо.
Веган – който не яде нито месо, нито млечни продукти, яйца и т.н.
ей пикло...ти кога разбра а?
Момичето може да не се рови секи ден в нета, с цел да чете некви неща за храненето и т.н. Ти и болестите проучи много добре, за да споделиш, че се разболяваш ... и продължаваш да пазиш некви режими, въпреки ще изчезнеш скоро от слабеене. На всичкото отгоре си даваш правото да упрекваш некви хора, че нямат нужда да слабеят и че са тъпи, щото се филмират, а ти ква си???

tanchu
02-08-2010, 16:45
Ами баба ми като пости яде само хляб и сирене май..смисъл не яде никакви мазни неща,месо не яде,за олио не съм сигурна дали слага :-o .Попитай някой,който пости той ще ти помогне :)

Sissy90
02-08-2010, 18:08
PinkFloydSound, държиш се (пишеш) безкрайно арогантно и грубо, затова някои хора решават, че си момче (виждала съм и в други теми). Не че ако си момче, това те оправдава, просто отбелязвам.

Това беше офтопик. Сега по темата - хляб със сирене не е подходящо, защото не се ятат и млечни продукти. Има разни сирена "с растителен протеин", ама са ми съмнителни честно казано. Иначе можеш да ядеш хляб и тестени изделия, варива, плодове, зеленчуци, да ползваш само растителна мазнина (олио, зехтин и маргарин, без масло и мас), растителна сметана, сладко (вафли, кроасани и т. н., въпреки че надали те интересуват, щом искаш и да отслабнеш), има разни соеви измишльотини - тофу, "кайма", "мялко" (ама такова още не съм виждала в магазин), те също са позволени. Това се сеща аз, дано съм помогнала.