PDA

View Full Version : Агресията



aizek
02-08-2010, 16:46
Тук в тази тема няма да има коментари от рода но агресията в училище. Става на въпрос за внезапната агресия ако може така да се нарече.Агресия която се поражда от незначителни неща неща от който др. не се впечатляват.

Тук в тази тема ще има място само за хората ,които смятат ,че агресията им не е просто период от пубертета. Тук се надявам поне да се опитаме да си помогнем.

Защо създадох тази тема?
Мн просто когато напиша агресия в търсачката се явява агресията в училище и т.н. Тук няма място за нея.


Надявам се да не съм единствен който да има проблеми от рода.

паля се супер лесно от елементарни неща не се удържам или започват да си го изкарвам на най-близкия до мен човек да това е най-често срещаното.

Но ето и веселата час така да си каже.

днес както си ръчках из нета коша ми заби чаках чаках чаках и неще да се оправи в следващя момент просто избухнах. Когато погледнах бях сторил една от дъските на бюрото ми. Това не е единичен случай сега няма да изброявам колко неща съм изпотрошил. Но интересното е че предимно в нас се отприщва до такава степен пред хора за сега само до бой се е стигало гледам да се задържа но по някой път не става просто усещам парене в гърдите лек задух и причерняване тогава е най страшно на 18г. съм водя нормален живот за човек на моята възраст уча ходя на фитнес не се друсам пуша мн малко цигара две на ден не пия.

ммм и имам малко може би смешен въпрос когато бях малък получих топлинен удар тогава страшно ме болеше главата до такава степен че на моменти не виждах. Това може ли да има нещо общо с агресията.

onqtam
02-08-2010, 17:42
е ти си ми извън лигата (чак такива работи не правя...)

sunshinee1936
02-27-2010, 22:24
не зная от какво може да е но и аз съм същата .. ядосвам се постоянно за глупости и си го искарвам на хората до мен които дори нямат вина // особено на майка ми ,, като съм ядосана и тя като се размрънка нещо и почвам да крища и да говоря какви ли не неща и след това като ми мине си мисля - кво ли и е на жената ся да ме търпи цял живот :? чесно казано мисля че агресията си е до човек .. има доста агресивни хора има и доста спокойни !

aizek
03-01-2010, 12:26
не зная от какво може да е но и аз съм същата .. ядосвам се постоянно за глупости и си го искарвам на хората до мен които дори нямат вина // особено на майка ми ,, като съм ядосана и тя като се размрънка нещо и почвам да крища и да говоря какви ли не неща и след това като ми мине си мисля - кво ли и е на жената ся да ме търпи цял живот :? чесно казано мисля че агресията си е до човек .. има доста агресивни хора има и доста спокойни !


Майка ми ми взе чай с някаква билка която се използва в спа центровете
уш успокоява и наистина е мн отпускащо има прекрасен аромат.
Но до едно време действа после пак се почва имам чувството че нарочно само ми дрънкат глупости и ме ядосват наще!

NeENormalen
03-01-2010, 16:33
хора на вас ви трябва Трева и Чилаут Мюзик :)
аз също съм доста агресивен, но само понякога... нз как го правя но за малки неща не се ядосвам... напира напира напира и изведнъж - тъмнина... няма нищо, все едно вс е изчезнало, дори аз... тогава се осъзнавам и продължавам да си върша каквото съм си вършил
:) :) :)

Zar4e
03-01-2010, 17:05
Ами и аз съм така...Събират ми се малки неща от ,които се ядосвам и като ми се насъбере множко си го изкарвам на близки хора,които не са виновни :? Като започна да крещя край...Поне един час крещя и беснея ,после ми минава и си продължавеам да живуркам... :D

stoenski965
03-02-2010, 08:39
хах мен не ме бият... пак ми четът конско , хах то даже и конско неможе да се нарече по точно ми обесняват :Д :D

aizek
03-02-2010, 13:28
хах мен не ме бият... пак ми четът конско , хах то даже и конско неможе да се нарече по точно ми обесняват :Д :D


Аз не издържам не мога да седна и да слушам как ми четат!
Игнорирам ги и те в опита си да ме накарат да ги чия ми стават досадни и се стига до скандал просто пет пари не давам че е майка му или баща ми.
Просто седя и го събирам в себе си но до едно време :booooomb:
Иска ми се да млъкна да не отговарям бе просто като се ядосам да съм на място където няма хора.Имало е моменти да съм супер весел и за нещо малко и целия ден отива по дяволите! Ако някой ми е казал нещо което ме е ядосало постоянно ще мисла за това няма мира докато не му го върна независимо по какъв начин. И тва е гадно защото майка ми не мога да речем да я бия родител ми е но това дето ми е казала ме убива не мога да си намеря място всичко ме дразни.
Кво да ви кажа клиничен случай на там вървят нещата ](*,)

бе получава се нещо такова

:smt052 = :smt064 = :smt014 = :smt021

EscapeTheWonder
03-04-2010, 22:52
Хмм ... аз пък съм пасивно агресивна... постоянно злобея, дори да съм в добро настроение и най-малкото нещо ми разваля деня. Винаги говоря със сърказъм и като ми хрумне шега по адрес на някого винаги я казвам... Приятелите ми казват, че съм злобарка, но не чак като теб да чупя маси :D Няма нищо, всичко е наред има ни и такива, няма как без злобари :D

Annihilati0N
03-05-2010, 00:47
Попринцип е доста полезно да се пие мента, глок и валериан. Комбинация, която се пие по 1 чаена лъжица на ден мисля, че беше - за успокоение на нервите! Не гарантирам на 100%, че ще ти помогне, но взимай - не е вредно. Колкото до нещо, което знам от момче от моя клас, което е било в "Детска педагогическа стая" каза така - психолога там ми каза да броя всеки път, в който се ядосам до 10 и да поема дълбоко въздух. Брой, пей и т.н. Само се успокоявай ;)

justunique
03-05-2010, 09:00
...

Iceshark
03-06-2010, 16:01
Тук в тази тема няма да има коментари от рода но агресията в училище. Става на въпрос за внезапната агресия ако може така да се нарече.Агресия която се поражда от незначителни неща неща от който др. не се впечатляват.

Тук в тази тема ще има място само за хората ,които смятат ,че агресията им не е просто период от пубертета. Тук се надявам поне да се опитаме да си помогнем.

Защо създадох тази тема?
Мн просто когато напиша агресия в търсачката се явява агресията в училище и т.н. Тук няма място за нея.


Надявам се да не съм единствен който да има проблеми от рода.

паля се супер лесно от елементарни неща не се удържам или започват да си го изкарвам на най-близкия до мен човек да това е най-често срещаното.

Но ето и веселата час така да си каже.

днес както си ръчках из нета коша ми заби чаках чаках чаках и неще да се оправи в следващя момент просто избухнах. Когато погледнах бях сторил една от дъските на бюрото ми. Това не е единичен случай сега няма да изброявам колко неща съм изпотрошил. Но интересното е че предимно в нас се отприщва до такава степен пред хора за сега само до бой се е стигало гледам да се задържа но по някой път не става просто усещам парене в гърдите лек задух и причерняване тогава е най страшно на 18г. съм водя нормален живот за човек на моята възраст уча ходя на фитнес не се друсам пуша мн малко цигара две на ден не пия.

ммм и имам малко може би смешен въпрос когато бях малък получих топлинен удар тогава страшно ме болеше главата до такава степен че на моменти не виждах. Това може ли да има нещо общо с агресията.

Значи човече... по принцип ми е наследство от баща ми.. изключително нервен съм.. това твоето не е нищо.. аз имам някакви като .. нз кво точно .. като ме удари нервата не мога да стоя на едно място, почвам да се извиквам , да удрям стени(хора :D) , и от нерви ТРЕПКАМ о.О удрят ме някакви вълни и трябва да направя движение.. усещам как леко се запотявам на гърба.. качва ми се адреналина на секундата.. ускорява се пулса.. за най малкото разбираш ли ? Нормален разговор с приятели :D.. а пък за родители да не говоря.. карам се на всяка дума с тях -.- .. но според мен съм винаги прав :Д !

Тва с нервите ми .. просто се натрупа от компютъра, от хората около мен .. през годините.. не изтърпях и тази година съм изключително нервен но ми е добре пък ! Няма кой да ми каже - сламка :) .. и си ми е супер.. предпочитам да съм така :D ! Нооо пък с момичетата ми е закон да не се държа така :Д ! Сред тях съм супер спокоен.. друг свят ^_^ !! Но пък за компа не се нервя вече :Д ! Ооо преди кви случки съм имал -.-

А и друго :Д ! един приятел от X (няма да казвам къде :Д) .. получи нещо като гърч от нерви :X .. за това пич, по полека.. аз .. не мога да се контролирам де.. нз кво правя кат се изнервя ама - ок си ми е :) :ДД:Д



Аа и още нещо ! Не си изкарвам агресията в/у хората нене :)) За това ми е - стената :Д БАМ БАМ ! И готово :) .. или пък летя (т.е. тичам и удрям отново нооо тичам.. xD) .. За това ми е фитнеса, боксовата круша в нас и тренировките дето ходя да правя малко спаринг :) там пък ми е най спокойно xD..

аа и ощее едно последно нещо ! Просто гледам да седя колкото по малко на КОМПА ТОЛКОВА ! През едното време -ЧЕТА през другото блъскам на крушата и ходя да се побия малко :) .. запълвам си деня с тези неща - фитнес,тренировки,четене и тва е брато0 :) .. ама пак съм си нервен xD

aizek
03-07-2010, 10:30
това пък да си изкарваш агресията до най-близкото до теб нещо е хипер гадно .. представи си отиваш да помогнеш на някой приятел, да сподели проблема, а той ти се изплюва в лицето и ти казва ''махай се че няма на кой да си го изкарам'' .. ако наистина си такова потърси психолог .. ще имаш липса на приятели след време .. на мен са ми ги правили тея номера да си го изкарват и после идват най мило да ми се извиняват .. :( иначе това за чупенето .. то си е напълно нормално .. ти поне едва ли си удрял плазма с чук яко е ! :razz: :grin:


Плазма все още не съм удрял но си вкарах ръката в компютъра :D
Беше гадно щото беше на 2 седмици но и това се случва.
НА всички Благодаря за съветите!