PDA

View Full Version : ПОМОЩ !



bebsinkaaa
02-08-2010, 16:02
Моля ви дайте ми съвет какво да правя защото вече не издържам ! Та проблема ми е ... Преди 1 месец ходех с едно момче тръгнах с него на шега и всичко вървеше докато един ден не получих смс на който пишеше .. " Бебе не искам да те лъжа намерих си друга искам да си останем приятели ". Стана ми малко гадно, но не ми пукаше 4ак толкова много.След няколко дни ме потърси неговия приятел помоли ме да излезем на кафе аз приех .. излязохме,ходихме на кафе,разхождахме се .. в един момент той се обърна и ми каза че е адски влюбен в мен и се надява да се получи нещо между нас защото много ме обичал и не спирал да мисли за мен. Аз му отговорих че някъкси не е уместно да тръгна с него след като преди съм ходила с неговия приятел и му казах 4е може само да излизаме като приятели а тоий ми отвърна че ще ми докаже колко много ме обича. Започнахме да излизаме по чесно и с всеки изминал ден ми доказва все повече, че наистина му пука за мен и че наистина ме обича, но проблемът е, че той дори не ми харесва ... А сега когато видя момчето с което ходех преди и сърцето ми се разтуптява ... А и той ме е излъгал че си е намерил друга просто си е търсел причина да скъса с мен .. не ми обръща никакво внимание не смее да ми проговори една дума ааа забелязвам че ме гледа някакси влюбено и даже съм сиг 4е сега съжелява че е скъсал с мене. Моля ми помогнете ми аз обичам него !!! Незнам какво да правя вече .. усещам как полудявам !

ivcheto0o
02-08-2010, 16:09
според мен е разбрал за 4уствата на другото мом4е и за това те е оставил,жертвал се е заради приятеля си :? Опитаи се да поговориш с бившия си обясни му какво изпитваш,разбери дали и тпи иска да е стеб :) А на другото мом4е наи-добре му обясни 4е не го харесваш,за да не го нараниш :)

soul1199
02-08-2010, 16:26
според мен е разбрал за 4уствата на другото мом4е и за това те е оставил,жертвал се е заради приятеля си :? Опитаи се да поговориш с бившия си обясни му какво изпитваш,разбери дали и тпи иска да е стеб :) А на другото мом4е наи-добре му обясни 4е не го харесваш,за да не го нараниш :)

Valento
02-08-2010, 16:29
според мен е разбрал за 4уствата на другото мом4е и за това те е оставил,жертвал се е заради приятеля си :? Опитаи се да поговориш с бившия си обясни му какво изпитваш,разбери дали и тпи иска да е стеб :) А на другото мом4е наи-добре му обясни 4е не го харесваш,за да не го нараниш :)
Даа , съгласен съм ... другото момче е направил грешка ако е разделил приятеля си с гаджето му ... аз мисля че бившия ти е скъсал с теб не заради а друга а заради приятеля си , и постъпил глупаво ....

bebsinkaaa
02-08-2010, 16:49
Да но на бившия ми май не му пука особено за мен само ме харесва нищо повече .. постоянно се разглевда в други момичета предлага им .. даже предложи и на най-добрата ми фр , тя естествено му отказа. :s

nadetee
02-08-2010, 17:08
не че нещо.. интересно ми е на колко сте години и 3мата.. аа те добри приятели ли са с оня или на здрасти чаоо.. ? :)

bebsinkaaa
02-08-2010, 18:56
Добри приятели са ... аз съм на 16 а те на 19

ScarletBite
02-08-2010, 18:59
Мъжка солидарност. :)
Но не само това - вероятно първият не е държал особено на теб и затова те е "отстъпил" на безумно влюбения си приятел.
По мое мнение трябва да обърнеш внимание на второто момче.Не казвам да му се хвърляш на врата, просто му дай шанс.

ozzy
02-08-2010, 19:02
Извод не прави това което не искаш да ти правят :D

pussucetka
02-08-2010, 19:14
Според мен наистинаа бившиятт ти само те харесваа .. и затова е отстъпил на приятеля тии .. Щом нямашш чувстваа къмм приятеля му .. простоо му го кажии,защотоо може да го нараниш повече като се преструвашш .. А колкото до бившияя .. занимавай се с нещо друго .. :)

BlueParadise
02-08-2010, 19:16
според мен е разбрал за 4уствата на другото мом4е и за това те е оставил,жертвал се е заради приятеля си :? Опитаи се да поговориш с бившия си обясни му какво изпитваш,разбери дали и тпи иска да е стеб :) А на другото мом4е наи-добре му обясни 4е не го харесваш,за да не го нараниш :)


+