PDA

View Full Version : Как да напишем любовно писмо?



AnzaRe
02-08-2010, 16:32
Любовното писмо е чудесен начин да изразите Вашите чувства към някого. Не е трудно да напишеш подобно писмо стига да се позамислите малко. Бъдете искрени, малко уникални, и със сигурност ще накарате любимия човек да се усмихне, а удоволствието да се разпростре в нейното/неговото сърце..

1.НЕ КОПИРАЙТЕ. Почти всеки копира някое красиво и романтично стихче на известен писател за да го сложи в писмото до любимия. Не бъдете плагиати и се опитайте да напишете писмото сами. Опитайте се да бъдете различни и оригинални. Дори и да не сте талантливи просто напишете няколко реда от сърце относно това което чувствате.

2. ИЗПОЛЗВАЙТЕ ПРАЗНА КАРТИЧКА. Вместо да добавите вашия стих в картичка, която вече има някакво послание върху нея се опитайте да използвате чиста картичка. Вземете картичка с романтична картинка върху нея и от вътрешната страна да напишете Вашият стих. Ако ви е страх, че можете да допуснете грешка при надписването на картичката може да напишете Вашето послание върху бяло листче и след това да го пъхнете в картичката. Ако желаете дори може да го залепите за да не изпадне. За предпочитане е да надпишете картичката собственоръчно вместо да се опитате да я надпишете използвайки компютър или пишеща машина.

3. ОСТАВЕТЕ ПОСЛАНИЕТО СИ НА ТАЙНО МЯСТО. Оставете любовното си послание някъде където любимия Ви човек може да я намери докато Вие не сте наоколо. Така ще оставите Вашата любов да се наслаждава на спокойствие. Бъдете сигурни, че изненадата ще е на ниво и ще бъде оценена.

4. НЕ ПРАЩАЙТЕ АНОНИМНИ ПИСМА. Въпреки, че изглежда понякога романтично в наши дни изпращането на любовно писмо анонимно може да предизвика не много приятни чувства.

5. ПРИБАВЕТЕ МАЛЪК ПОДАРЪК. Добавете нещо, което би могло да бъде пъхнато вътре в писмото или картичката. Може да пробвате с малко цветенце. Или пробвайте с някакъв малък медальон с формата на сърчице или с друга подходяща за случая форма.

aniie
02-08-2010, 16:35
Много романтика,много нещО . . :shock: :D

Valento
02-08-2010, 16:35
Бате , писма се пишат когато ти идва от вътре ... ако не ти идва пишеш че ще я разбиеш в леглото ... тъпо е да правиш такива "Уроци"

AnzaRe
02-08-2010, 16:37
Бате , писма се пишат когато ти идва от вътре ... ако не ти идва пишеш че ще я разбиеш в леглото ... тъпо е да правиш такива "Уроци"
"Дори и да не сте талантливи просто напишете няколко реда от сърце относно това което чувствате."
Толкова ли е трудно? :)

AutomatiC
02-08-2010, 16:58
"Как да напишем любовно писмо?"-с любов...

soul1199
02-08-2010, 17:26
:) :) :)

Gigi1302
02-08-2010, 17:40
Ех, изядохте го горкия човек. Той се постарал да е полезе, насреща - поздрав по български. Иначе, на мен темата ми харесва и смятам, че е полезна. :)

xxCutMEOpenWhileSobbingxx
02-08-2010, 17:42
Аз знам по-лесен начин.. :
бла,бла,бла,обичам те,бла,бла,блаа,обичам те..и т.н. ;дд

shokoladchety
02-08-2010, 17:46
Прекопирано от списание Winx :D ... И аз го имам тоя брой.
П.С.-От сестра ми :oops:

AnzaRe
02-08-2010, 17:51
Прекопирано от списание Winx :D ... И аз го имам тоя брой.
П.С.-От сестра ми :oops:
Може,но кой ще гледа списание WinX,аз просто поствам,за да помогна. :)

Shia
02-08-2010, 17:52
Аз си написах любовното писмо.Напълно сама и без копиране.Отме ми по дълго време,защото с писането дойдоха спомените,разчувстването.Н аписах го на компютъра с красив шрифт и принтирах.
Знам,че ръчното е най-красивото,но почеркът ми,не мисля,че е досататъчно изразителен.

justonegirlwithonehope
02-08-2010, 18:03
Темата е добра, защо така злобно се нахвърлихте върху момчето :D

h0usel0ve3r
02-08-2010, 18:06
И мойто е готово ... и на мен ми отне повече време заради някои приятни и някои не толкова приятни споменчета :D Иначе го писах на ръка без копи и стана мега яко 8-) ся остава да и го пъхна в деколтето 8-) :D

AnzaRe
02-08-2010, 18:08
И мойто е готово ... и на мен ми отне повече време заради някои приятни и някои не толкова приятни споменчета :D Иначе го писах на ръка без копи и стана мега яко 8-) ся остава да и го пъхна в деколтето 8-) :D
А тъй анонимно й го пъхни в деколтето :Д :Д :D :D 8-)

h0usel0ve3r
02-08-2010, 18:11
И мойто е готово ... и на мен ми отне повече време заради някои приятни и някои не толкова приятни споменчета :D Иначе го писах на ръка без копи и стана мега яко 8-) ся остава да и го пъхна в деколтето 8-) :D
А тъй анонимно й го пъхни в деколтето :Д :Д :D :D 8-)
няма да е трудно тя както малко заблеяна си пада :D

AnzaRe
02-08-2010, 18:13
И мойто е готово ... и на мен ми отне повече време заради някои приятни и някои не толкова приятни споменчета :D Иначе го писах на ръка без копи и стана мега яко 8-) ся остава да и го пъхна в деколтето 8-) :D
А тъй анонимно й го пъхни в деколтето :Д :Д :D :D 8-)
няма да е трудно тя както малко заблеяна си пада :D
Казваш "Бебо затвори си очите,ако усетиш нещо,че в деколтето ти подскача знай тва съм аз." :D :D

h0usel0ve3r
02-08-2010, 19:27
И мойто е готово ... и на мен ми отне повече време заради някои приятни и някои не толкова приятни споменчета :D Иначе го писах на ръка без копи и стана мега яко 8-) ся остава да и го пъхна в деколтето 8-) :D
А тъй анонимно й го пъхни в деколтето :Д :Д :D :D 8-)
няма да е трудно тя както малко заблеяна си пада :D
Казваш "Бебо затвори си очите,ако усетиш нещо,че в деколтето ти подскача знай тва съм аз." :D :D
нали трябва да е анонимно ... до като спи съботата вечерта .. че да може сутринта на 14 (неделя) кат са почеше да го види :D 8-)

reini334422
02-09-2010, 17:08
:lol: :lol: :lol: омг то идва от вьтре :)

258
02-10-2010, 21:28
И аз се чудех, чудех и накрая реших да му напиша писмо :-) и да се пробвам да бъда романтична 8-) но трябва и да му купя нещо.. a освен плюшена играчка друго не мога да измисля.. а май е малко тъпо :? #-o

pwnage
02-11-2010, 11:39
Не мога да разбера,защо тази тема е класифицирана като важна?
Не можеш да кажеш на някой как да напише такъв тип писмо.Или го пишеш със сърце или не си ти тоя който го пише.

ReachlessGirl
02-11-2010, 18:52
Не мога да разбера,защо тази тема е класифицирана като важна?
Не можеш да кажеш на някой как да напише такъв тип писмо.Или го пишеш със сърце или не си ти тоя който го пише.
++

blackday
02-13-2010, 05:23
ако иска някой мога да му напиша 6 страници любовно писмо , макар че този , който е задал темата трябва да бъде подготвен със свое :-o

Krasencety
02-16-2010, 13:50
Аз правя картичките собственоръчно и стават страхотни! Браво на автора/ката! :-) :) И не не е толкова трудно напротив приятно е 8) :oops:

pastel
02-16-2010, 13:55
Как се пише ли - представете си, че ви изпитват неподготвени и започвте да разтягате локуми. Само, че в случая имате толкова много чувства, че с еполучава приятна амалгама. С други думи пишете точно това, което ви е на сърце. След това го преглеждате и изменяте тук-таме изразните средства.

myNameIsImmortal
02-16-2010, 18:53
aa 1 съвет - като даваш идея да не се копира и да е личен текста, хубаво щеше да бъде и ти да не си го копирал/а, защото така става малко банално, не мислиш ли?

Карай, това не е от значение..
Другото което искам да кажа, е че например, че може да се поднесе лично, давам пример с мен.. бях написал един стих който бях оградил във формата на пъзел и го лaминирах (излязоха към 20 парчета) и ги бях сложил в една малка чантичка сребърна на цвят. Вързах я с 3 балона с хелий и се балансираше - нито пада, нито излита, седи на 1 метър от земата.. и вече пъзела вътре да се наредят парчетата за да се прочете посланието ;)

V14D0
02-20-2010, 20:00
Един съвет и от мен.. ако сте сигурни, че гаджето, знаете какъв парфюм ползвате, може да го напишете анонимно и да го напръскате, за да се сети. Не зная какъв би бил ефектът, но мисля, че няма да се разочарова или притесни :)