PDA

View Full Version : НШМ



veronika93
02-08-2010, 16:37
Здравейте, надявам се това да е правилната тема.Ще ви разкажа за две прекрасни години , прекарани благодарение на "Национална школа по мениджмънт" . В един хубав слънчев ден преди две години аз и моите съученички видяхме обява на входа на училището ни "Национална школа по мениджмънт обявява прием за нови ученици" в началото подходихме скептично с идеята да се натоварим с още учене , но разгледахме условията и решихме да се запишем . Събрахме се 10 човека все познати записахме се и средата на април започнахме лекциите .Кога ходехме кога не , запознахме се с много нови хора , намерихме нови приятели , и прекарахме две чудесни лета с лагерите , които се организираха от школата . Изучихме 14 предмета , взехме 14 изпита и ето ни сега със второ средно образование , с малко труд и желание си осигурихме още една перспектива в живота. Пиша това за да изкажа огромното си "благодаря " на хората които ме учиха в тази школа.

ТЕМАТА НЕ Е СЪЗДАДЕНА С КОМЕРСИАЛНА ЦЕЛ!

накратко за школата
2 години - 14 изпита -14 предмета - 2 лагера
без учебници - лекции събота или неделя (не са задължителни)- и единственото, което се заплаща е 20 лв за записване и по 20лв за всеки изпит . Условието е да сте между 8 и 13 класи да имате успех по възможност над 4 от първия срок.Няма да съжалявате, аз не съжалявам нито стотиците възпитаници на школата. Получава се сертификат на български и на английски , който помага за кандидатстване в чужбина, и осигурява допълнително преимущество при търсене на работа :)

Благодаря за вниманието , надявам се темата няма да бъде изтрита !
ако някой има да пита нещо или иска да се запише -skype: veronika9999

fogdog
02-08-2010, 19:12
o super moje bi kato porastna 6te se zapi6a tam :grin:

veronika93
02-08-2010, 19:32
пропуснала съм да добава между 8 и 13 клас :)

hackera91
02-11-2010, 19:22
Az zavarhi6 predi dve godini,mnogo sam dovolen.V na4aloto e malko trudno,no barzo si namira6 priqteli i e zabavno po lagerite. :D :-D
Savetvam vi da se probvate

amk933
02-11-2010, 19:47
Имате ли оценки на изпитите?
Кои курсове са в събота, кои в неделя?
Трудни ли са изпитите? :)
Преди изпит налага ли ви се да учите? Колко часа приблизително?

Дайте повече инфо. :)

Познавам я много бегло, а ми е интересна.

grety
02-12-2010, 10:20
Има лекции и в събота и в неделя в началото има две групи и в двата дни и може да си избира, но след това много хора се отказват и групите се сливат, лекциите стават когато на лекторите им е удобно обиконовено събота и неделя следобед.
Относно изпитите има различни по-трудност, а също така и зависи дали си посещавал лекциите. Необходина е някаква подготовка разбира се, като за всяко изпитване, но аз лично от личен опит мога да ви кажа че 2,3 прочитания на материала са напълно достатъчни.
Разбира се винаги може да разчитата и на голяма доза късмет да вържете 3, а ако искате повече тогава трябва и учене.
Успех на решилите да се запишат, на мен ми остава само финала, състоящ се в дипломна работа идържавен изпит.

hackera91
02-12-2010, 13:34
greti,yspeh na diplomnata rabota,ne e ni6to seriozno,prosto se iziskva malko pove4e vnimanie.Povqrvaite mi sled kato darjite v raka va6eto svidetelstvo 6te ste dovolni ot sebe si :-D

Lilly94
03-13-2012, 17:03
За поредна година Школата обявява редовния си прием на нови ученици.
Кандидатите попълват и подават заявление по образец, като към него прилагат копия от ученически книжки или други документи, удостоверяващи среден успех най-малко Мн.Добър 4,50 от обучението им в училище през учебната 20010/11 година и първия учебен срок на учебната 2011/12 година.
Срокове:
1. За подаване на заявления - от 6 февруари до 20 март 2012 г., на адрес София, ул. Триадица 5А, ет. 4
2. Записване на новоприетите ученици - от 22 март до 12 април 2012 г. При записване от новоприетите ученици се изискват 2бр. снимки, попълнен формуляр с лични данни и платена административна такса в размер на 20 лева.
3. Начало на учебните занятия - 21/22 април 2012 г.

Повече информация на адрес http://nbschool.eu/