PDA

View Full Version : Романтиката(Породено от наближаването на 14.02)



xXTOXiCXx
02-08-2010, 18:07
Днес при спор с един много близък приятел изникна следната тема ...

Романтиката - съществува ли тя още...и има ли още момчета,които имат такова отношения към половинката си..?

И реших да попитам - какво е и вашето мнение по въпроса!


: )

ShawnMac
02-08-2010, 18:13
Ами не си падам много голям романтик честно казано и колкото и егоистично да звучи си се надявам тайно моето момиче да изпълни нещото ,което ми обеща и така вечерта ще бъде много романтична :oops: :-P

justonegirlwithonehope
02-08-2010, 18:17
Определено има романтици, но са доста малко.В крайна сметка, когато човек се влюби наистина независимо от пола му е готов на всичко за човека срещу себе си и постоянно мисли какъв мил жест да направи => когато човек е влюбен става романтик. :D Това е поне моето мнение де :)

onqtam
02-08-2010, 18:40
старомодната романтика не ме кефи. винаги има романтика дори да не се усеща тя

sh3_1s_7h3_0n3
02-08-2010, 19:36
Романтиката зависи от личността на самия човек.
Да, съществува, ако ти си романтична душа, правиш романтични жестове и изненади, и т.н.
Приятелят ми примерно не е най-романтичния човек, защото той е по-прикрит в чувствата и емоциите си, пък и е по-мъжкарско да не си емоционален. (:
Обаче има и такива, които са по-нежни души, и дават мило и драго да ощастливят момичето до себе си.

Valento
02-08-2010, 19:40
Ами не си падам много голям романтик честно казано и колкото и егоистично да звучи си се надявам тайно моето момиче да изпълни нещото ,което ми обеща и така вечерта ще бъде много романтична :oops: :-P
100 % да ти лапа за да не я зарежеш ... пали на некаде ... та по темата ... има още романтици ама са малцинство ... !

XTREMEFREERIDE
02-08-2010, 21:55
Днес романтиците са много малко,а самата романтика е много криворазбрано нещо.Романтика хора,не лигавщина!Не,не нападам никого,не ме грее така или иначе,просто е глупаво да се опитвате да обезценявате нещо безценно.По принцип,моето мнение е,че романтиката се вижда различно пред очите на всеки един.Може да се изразява със хиляди жестове.Но онази,старата,аристократич ната романтика.. доста липсва.

ScionOfStorm
02-08-2010, 22:12
Дам,
кур за стереотипната романтика, пропагандирана от Холивуд, толкова е изтъркана, че ти се драйфа.

Романтика има и то много, стига някой да си задвижи силиците в тая насока (: От всяка ежедневна ситуация може да се направи романтична такава. И има много хора, които го правят, защо да няма.

onestar
02-08-2010, 22:40
Да, съществува...

Phantom93
02-09-2010, 00:20
Романтиката зависи от личността на самия човек.
Да, съществува, ако ти си романтична душа, правиш романтични жестове и изненади, и т.н.
Приятелят ми примерно не е най-романтичния човек, защото той е по-прикрит в чувствата и емоциите си, пък и е по-мъжкарско да не си емоционален. (:
Обаче има и такива, които са по-нежни души, и дават мило и драго да ощастливят момичето до себе си.
Съгласен съм.
Когато си влюбен винаги се опитваш да дадеш всичко на половинката си което я кара да се чувства щастлива и спираш да мислиш само за себеси. :-P
Поне с мен е така де ...

ReachlessGirl
02-09-2010, 05:18
Съществува да .. или поне за мен! :-|

soul1199
02-09-2010, 05:36
Днес романтиците са много малко,а самата романтика е много криворазбрано нещо.Романтика хора,не лигавщина!Не,не нападам никого,не ме грее така или иначе,просто е глупаво да се опитвате да обезценявате нещо безценно.По принцип,моето мнение е,че романтиката се вижда различно пред очите на всеки един.Може да се изразява със хиляди жестове.Но онази,старата,аристократич ната романтика.. доста липсва.мхм,съгласна съм с теб :)

roadrunner
02-09-2010, 06:45
И аз защитавам тезата, че романтиката съществува.. Романтиката за мен не е само да седиш под откритото небе обсипано със звезди и да шепнеш мили думи на любимия човек. Романтика са всички малки жестове и мигове, в които сте заедно и се чувствате добре. Но мисля, че всеки човек е различен и на всеки представите за романтика малко или много се различават
Познавам едно момче, доста добър приятел, който наистина е романтична натура и говори много сладко на приятелката си-то просто му излиза от душата.. На моменти и на мен ми се иска приятелят ми да е маааалко по-романтичен (защотото не е от най-романтичните натури), но това просто си идва от вътре-или го чувстваш и го изразяваш по 1 или др начин или просто го няма
Всеки човек може да бъде романтичен и да прави мили неща за половинката си, стига да може да го почувства и да знае как да го направи :)

dimitar_ak
02-09-2010, 11:06
Няма нужда от превзети жестове и романтично поведение на сила. Романтиката са онези малки неща които отново разгарят пламъка в една връзка.

ivcheto0o
02-09-2010, 11:22
Днес романтиците са много малко,а самата романтика е много криворазбрано нещо.Романтика хора,не лигавщина!Не,не нападам никого,не ме грее така или иначе,просто е глупаво да се опитвате да обезценявате нещо безценно.По принцип,моето мнение е,че романтиката се вижда различно пред очите на всеки един.Може да се изразява със хиляди жестове.Но онази,старата,аристократич ната романтика.. доста липсва.мхм,съгласна съм с теб :)

uBuTo
02-09-2010, 15:24
съществува, но е рядкост .. за мое щастие!! :D имам голям късмет че не ходя с лигав романтик :? .. тая романтика е голяма боза!! :o

FancyGirl
02-09-2010, 18:49
Ами не си падам много голям романтик честно казано и колкото и егоистично да звучи си се надявам тайно моето момиче да изпълни нещото ,което ми обеща и така вечерта ще бъде много романтична :oops: :-P
100 % да ти лапа за да не я зарежеш ... пали на некаде ... та по темата ... има още романтици ама са малцинство ... !

Момченце като си нямаш хабер от живота какво си тръгнал да упрекваш другите бе, ShawnMac говореше за това да му сготвя, защото харесва как му готвя. Какво се заяждаш, на много оборотен ли се правиш ? И ако ти мислиш само за това, не всички са като теб.. елементарен си, просто не изказваш мнение като наистина не знаеш за какво става въпрос... :)

s7uFx
02-10-2010, 07:05
съществува, но е рядкост .. за мое щастие!! :D имам голям късмет че не ходя с лигав романтик :? .. тая романтика е голяма боза!! :o

Така ще мислиш докато не се срещнеш с нея и не разбереш колко е красиво... и начинът по който те кара да останеш без дъх и мисъл.... ;)

ShiZo
02-10-2010, 09:09
Аз не понасям мъж да е романтичен с мен повече от необходимото.
Рози, сърцевидни легла, лунна светлина- fuck that.. тъпо е.
Естествено всяка жена иска да се чувства като принцеса, но не е това единствения начин.. +тва какъв мъж ше да е той, ако приготвя цветя, разхвърля рози наляво надясно, пали свещи..
Романтично, не бих го нарекла, но едно много яко нещо което моето гадже е правило е, да стане сутрин за работа, аз спя като дроб, той беше написал на лист с най-грозния почерг който можете да си представите хахах: ОбичЪм Та! И досега си седи на вратата ми залепено тва листче :)

ThisIsMe
02-10-2010, 12:50
Има романтика разбира се.ПОкрай тоя 14.02 форумът ще се задръсти :D

uBuTo
02-10-2010, 14:29
съществува, но е рядкост .. за мое щастие!! :D имам голям късмет че не ходя с лигав романтик :? .. тая романтика е голяма боза!! :o

Така ще мислиш докато не се срещнеш с нея и не разбереш колко е красиво... и начинът по който те кара да останеш без дъх и мисъл.... ;)
срещала съм се няколко пъти .. и все още не ми допада като идея ;)

xoxi
02-10-2010, 15:13
Романтиката никога не е престалава да съществува.
Просто част от хората и обръщат повече внимание и се занимават с нея, докато останалата част не я разбират и съответно не се занимават.
Аз лично преди време бях от първите, сега съм от вторите. За мен не съществува, но виждайки я в околните, подкрепям мисълта си, че тя е тук, въпреки, че част от хората са слепи за нея.

EmiKodaTiKaja
02-10-2010, 17:29
не е модерно нещо щом се гледа в календара кога да се заобичаме... 8)

Zaritu
02-10-2010, 17:43
мии има я ... понякога ... обаче по принцип зависи от самия човек ;]

graphicflower
02-10-2010, 18:18
Мойто гаже преди мен не беше усобенно голям романтик, но от както тръгнахме почна да се учи на това онова и се запали страшно. И двамата винаги се грижим спалнята да е истински рай посветен на насладата. Много държим всичко да е перфектно. Балдахинени черни и червени завивки, много свещи наолколу, до леглото масичка с алкохол, пускаме си музика (тук за вас романтиката ще бъде нарушена, понеже пускаме метъл, но на нас си ни е добре :D ). Когато влизаме в банята заедно вътре винаги ме чака душ с приготвена топла вода, голото ми гадже, тъмнина и мъждукащи ароматни свещи. Адски е приятно! :)
Ние с него си имаме традиция още от деня в който се запознахме: всяка вечер след секс излизаме на балкона по бельо (без значение колко е студено) :D , влачим си 1 юрган с нас и се завиваме с него, пушим си по 1 цигара,гледаме луната и си задаваме по 1 въпрос свързан със секса и предпочитанията ни. :)

DarknessAngel
02-10-2010, 20:55
Има я и винаги ще я има. И винаги ще има хора,които я оприличават на всевъзможни схеми и детски схващания.