PDA

View Full Version : Има ли ги още момчетата с истински чувства...



princes
02-08-2010, 18:30
Има ли ги още момчетата с истински чувства, които не търсят само секс.

AnzaRe
02-08-2010, 18:32
Аз не търся само секс,но като има празноглави момичета мислещи,че съм такъв ем нищо немога да направя те губят.

tanchu
02-08-2010, 18:33
Има има..1 на 10 000 е да намериш нормално момче :(

princes
02-08-2010, 18:35
да за съжаление е така , рядкост са :(

onqtam
02-08-2010, 18:35
много викат че не търсят само секс ама лъжат... или не знаят какво говорят. поза

малко са свесните добре че съм от тях :D :D :D

LovelyGirl
02-08-2010, 18:35
Бе вие не сте добре :lol:
Срещнали сте един - двама, които са с такива интереси и сега се питаме дали всички са такива ;д Не, не, страшни сте 8-)
То си е до човек - дали ще е мъж, жена, всеки си е различен ;)

AnzaRe
02-08-2010, 18:39
честно казано има, но те са по срамежливите и несе газарят, то вии само газари обичате :-o
А тъй това е,това е самата истина защото вие момичетата гледате да сте с "известни",за да ви приемат в обществото на "големите" и да говорят само за вас.Ае стига всичките ми връзки до ся бяха само лъжа за мен и не ми пука аз си живуркам хич не ми дреми.

Поздрав Sean Kingston - Face Drop

Valento
02-08-2010, 18:40
честно казано има, но те са по срамежливите и несе газарят, то вии само газари обичате :-o
Ауе с една дума казано .. педерастчета ... :D и бретона на косата му ако може да е 55 см да му прави сянка от слънцето .... :o

AnzaRe
02-08-2010, 18:42
честно казано има, но те са по срамежливите и несе газарят, то вии само газари обичате :-o
Ауе с една дума казано .. педерастчета ... :D и бретона на косата му ако може да е 55 см да му прави сянка от слънцето .... :o
Човек ти незнаеш ко е тук във Варна,момчета слагат фондютен незнам си ко още малко спирала ще сложат да се гъзарят вее. хах...

justonegirlwithonehope
02-08-2010, 18:44
Оф не е така.Има много момчета, които не са за едното еб*не.Просто в днешно време "гъзарията" е на мода и всички се правят на нещо, което не са.Ще ви дам един прост пример - до преди месец ходих с едно момче, на което му се носи славата на така наречен "еб*ч", ходихме няколко месеца, беше ми уникално добре с него всичко беше перфектно, беше уникална връзка, поради причини които не зависиха от нас скъсахме, сега това няма значение.Та мисълта ми е там, че така известния еб*ч за времето през, което бяхме заедно не поиска от мен секс, но не го потърси и никъде другаде.В това съм убедена, понеже е приятел с мои много добри приятели, които просто няма да ме излъжат.Та хората правят какво ли не за егото си, но всъщност във всеки един човек се крие съвсем различна душевност и мисъл.Много е тъпо, когато някой си мисли, че всички момчета са само за ебането.Не трябва да се съди по външния вид, защото много често той лъже. :)

ScarletBite
02-08-2010, 18:55
Разбира се, че има. :) Но сексуалното любопитство е неудържима природна стихия...

DaemonBoy
02-08-2010, 19:01
Разбира се, че има. :) Но сексуалното любопитство е неудържима природна стихия...

ozzy
02-08-2010, 19:04
Има ! Просто трябва да се огледаш в повечето случай са около теб :) а тва за секса е до време после ще ви писне и ще искате сериозна връзка ! от мен туй да го знаете от личен опит .. в момента ми се носи слава на курвар и айде ходи обяснявай че вече не съм такъв :x

balon4eeeee
02-08-2010, 19:07
Всичко вече е ГНМ 8-) 8-)

DaemonBoy
02-08-2010, 19:11
Има ! Просто трябва да се огледаш в повечето случай са около теб :) а тва за секса е до време после ще ви писне и ще искате сериозна връзка ! от мен туй да го знаете от личен опит .. в момента ми се носи слава на курвар и айде ходи обяснявай че вече не съм такъв :x
Това си е вярно.Нали знаеш:"сестра ти е курва" а иди им обясни че нямаш сестра

ozzy
02-08-2010, 19:13
Има ! Просто трябва да се огледаш в повечето случай са около теб :) а тва за секса е до време после ще ви писне и ще искате сериозна връзка ! от мен туй да го знаете от личен опит .. в момента ми се носи слава на курвар и айде ходи обяснявай че вече не съм такъв :x
Това си е вярно.Нали знаеш:"сестра ти е к***а" а иди им обясни че нямаш сестра


+2

FiRe_LaDy
02-08-2010, 19:16
Има свестни естествено!Не всяко едно момче търси секс само!Попадате на един,който иска това от вас и вече край няма свестни ... аман!

ScarletBite
02-08-2010, 19:19
Това си е вярно.Нали знаеш:"сестра ти е к***а" а иди им обясни че нямаш сестра :razz:

fc
02-08-2010, 20:10
Хаха Кристиане какви работи говориш :-D

LadyDi
02-08-2010, 20:11
Пак ли тоя въпрос? Не се ли изясни вече?

Hopegiver
02-09-2010, 09:21
Да има ги....работата е там, че не могат да имат истински чувста към всяка...а в последствие се разбира че тази към която имат не се вълнува от тях и чувствата им.../главно за мен се отнася/ и въпреки тази подробност това което изпитва момчето към нея не се променя...
Предполагам, това са истинските чувства за които говорите.

AnzaRe
02-09-2010, 09:23
Хаха Кристиане какви работи говориш :-D
Аз ли? лол

Niakoitam
02-09-2010, 09:32
Разбира се че има момчета с истински чувства, които не търсят само секс. Дори и аз без да се хваля изобщо мога да кажа че съм от тях. Е нося си и доста негативи бонус със себе си така че....

T91
02-09-2010, 10:18
Толкова много момчета чувстват , не търсят само секс , а вие какво ? Като ги намерите ви писват и ги оставяте . Има момчета с чувства , но не ви трябват .


Вече мисля ,че да си моногамен и да обичаш е проклятие . Не го оценяват хората . За съжаление аз съм прокълнат 8-) . Имаш идеали , имаш цели , но живееш в свят , в който тези неща не се ценят ! Тъжна работа .

MoOnLiGhT_ShAdOw
02-09-2010, 10:42
Бе вие не сте добре :lol:

Това точно ми дойде на ума. :lol:
Естествено, че има момчета (при това хич не са малко), които не държат само на единия секс. Също както има и момичета, които се праскат наляво и надясно с когото им падне.
Силно зависи от човека и от средата в която се намира.

dedodekster
02-09-2010, 10:53
Има ни, но сме незабележими :)

ivcheto0o
02-09-2010, 11:09
естествено 4е има свестни,но ние моми4етата не ги забелязваме и не умеем да ги ценим.

peshost
02-09-2010, 11:13
Така ще питате, ясно е. Като ви пука за мнението на другите и като се занимавате само с гъзарчета, дето секс искат и са ви разбили сърцето. Нормално е, вече даже не ме интересува.

paniko
02-09-2010, 11:59
според мен не е в секса и тва ВСИЧКИ ИСКАТ СЕКС е най-тъпото нещо.те че искат-искат,но не винаги това е проблемЪТ..а той според мен е в това,че се ФИЛ МИ РАТ. да,точно така,те се филмират много повече от нас,наистин,и така в повечето случаи неосъзнавайки ни подвеждат.щото ни казват,че наистина много ни харесват,мислят САМО за нас,никога не са чувствали нeщо подобно и сякви такива (не говоря за случаите,в които умишлено ни лъжат,а за тези,в които действително си вярват) и след 2 седмици 'а,кво стана бе, нещо съм се объркал,не съм преценил нещата добре,сори."ии тва е най-коварното според мен.не ги прави НЕСВЕСТНИ,но пак е лошо и то много,така че не мисля,че момчетата трябва да се разделят на такова чудо свестни и не.

uBuTo
02-09-2010, 15:16
не са рядкост!! има ги в изобилие. просто някои прости момиченца не знаят какво търсят и къде да го намерят.. :? не обвинявайте другите за това че не знаете какво искате!! :o

valko88
02-09-2010, 15:31
Както по рядко се срещат свестните момчета, така и по рядко се срещат свестните момичета. :?

ReachlessGirl
02-09-2010, 15:38
Да има .. моето! <3 :lol: :-):-)



.. има ги все още стига да знаеш как да ги различаваш от стадото! :-o

xXTOXiCXx
02-09-2010, 15:39
Има ги ( за щастие) ... но са много малко! :x :D

fenastz
02-09-2010, 18:45
ДА, има ме, но тя ме иска само като приятел.

kronos
02-09-2010, 19:50
естествено 4е има свестни,но ние моми4етата не ги забелязваме и не умеем да ги ценим.

Правилно! \:D/ повечето ми познати са такива и естесвено повечето си нямат гаджета, както и аз....щот харесвате "гъзарите" 8)

LadyDi
02-09-2010, 19:55
ДА, има ме, но тя ме иска само като приятел.
Ама то в 95% от случаите е така.

myNameIsImmortal
02-09-2010, 20:15
честно казано има, но те са по срамежливите и несе газарят, то вии само газари обичате :-o
А тъй това е,това е самата истина защото вие момичетата гледате да сте с "известни",за да ви приемат в обществото на "големите" и да говорят само за вас.Ае стига всичките ми връзки до ся бяха само лъжа за мен и не ми пука аз си живуркам хич не ми дреми.

Поздрав Sean Kingston - Face Drop

Точно.
Това, че търсите само "гъзарчетата" които са много красиви във вашите сладки и невинни очички.. след това оставате наранениии..
Вие сте си виновни. Научете се да подбирате не само по външен вид.. ;)

T91
02-09-2010, 20:18
ДА, има ме, но тя ме иска само като приятел.
Ама то в 95% от случаите е така.

Туй то ...

moneycomeme
02-09-2010, 20:31
Аз съм убедена,че във всяко момче се крие по едно такова с истински чувства,просто малко или вероятно само 1 момиче може да открехне тази част от него....За пред останалите ,,въпросният'' прозивнолно избран е просто ,,ебача'' или безчувствения и надутия....Но всеки желае любов и всеки иска да може да разкрие чувствата си...А кво да кажа за нас момичетата ..Темата е крайно тъпа,като обременява с ,,всички момчета'' или нещо от сорта...Толкова е наивно.. :) Дано автора не го приеме като лична обида!Само градивна критика :)

fc
02-09-2010, 20:32
Има но са идиоти и не знаят как да се държат и да покажат, че на тях може да се разчита :)

Freshnes
02-09-2010, 21:07
Тук - там, тук -там лялял ... абе срещат се те ама из планините и горите хах 8-) Както каза "ivcheto0o" и ние момичетата сме си виновни. Явно градим нещо като защита и първо трябва опознаем момчето и след това да правим различни анализи за него :lol: :lol: тъй де това е "процес", който няма край, а и повечето момичета си падат по "Бад Бойс". Таааа то ще се разбере ако е сваляч или спарено момчето 8-) :P

XTREMEFREERIDE
02-09-2010, 21:09
Абе вие луди ли сте бе?Как да ги няма?Да не би да ги търсим под дърво и камък?Нее.Има си ги.Нявсякъде ги има.Това,че някой ви е залъгал не прави нито него лош,нито Вас глупав.Дам,има такива момчета,дори много,което радва.Respect for them all.

filmimilmi
02-09-2010, 21:11
Секса е първото нещо, което всеки иска. Чувствата се появяват едва по-късно, а и за целта партньорите трябва да са малко по-зрели. Поне на по 16...

dedodekster
02-09-2010, 21:12
ДА, има ме, но тя ме иска само като приятел.
Ама то в 95% от случаите е така.

Туй то ...
Май се събираме доста :D

LadyDi
02-10-2010, 05:02
Секса е първото нещо, което всеки иска. Чувствата се появяват едва по-късно, а и за целта партньорите трябва да са малко по-зрели. Поне на по 16...
Всеки говори от собствената си възрастова група.
Но ако се опитваш да ми кажеш, че преди 16 има само секс, а след 16 се появяват чувствата...

soul1199
02-10-2010, 07:32
абе има разли4ни хора,някой търсят само секс,други пък и малко любов

NiksSsSs
02-10-2010, 07:35
много викат че не търсят само секс ама лъжат... или не знаят какво говорят. поза

малко са свесните добре че съм от тях :D :D :D

И аз мисля, че съм едно от малкото :oops: 8) :)

EmiKodaTiKaja
02-10-2010, 12:39
има но не се котират добре на пазара и са девствени без приетелки колко ли е трудно да се забележат :D

FantaMen
02-10-2010, 13:29
Казах го в друга подобна тема... и пак ще го кажа.
" Ако има момичета който търсят такива момчета...ще съм най щастливият човек на земята."

buntar90
02-10-2010, 13:30
има ама нали се сещате, че принципно те не са тия с скъпите коли и кинтите :P

auraX
02-10-2010, 14:06
честно казано има, но те са по срамежливите и несе газарят, то вии само газари обичате :-o така е аз сам такъв затова още не сам имал и 1 гадже :(

Cybershot
02-10-2010, 14:38
има ни, но вие не ни обръщате внимание.
Предпочитам да гушна момичето което обичам, пред това да си мисля само как да я вкарам в леглото :(

Niakoitam
02-10-2010, 14:39
Не знам,може би не.

Дори онзи ден,пак си говорихме с баща ми,и той сам ми го каза "Няма любов при мъжете,всичко е само до секса".Явно е така,щом самия ми баща ми го казва. 8-)

Да го кажа така. Бащите на момичетата са много хмммм ревниви относно дъщерите си пък ако той е бил от ебачите незнам. Отделно че като бащите минат определени години и започват да се хвалят със сексуалните си походи в миналото. :D

filmimilmi
02-10-2010, 15:24
Секса е първото нещо, което всеки иска. Чувствата се появяват едва по-късно, а и за целта партньорите трябва да са малко по-зрели. Поне на по 16...
Всеки говори от собствената си възрастова група.
Но ако се опитваш да ми кажеш, че преди 16 има само секс, а след 16 се появяват чувствата...

Изпусна смисъла на поста ми. Имах предвид, че все пак е нужна някаква минимална възраст, за да можеш да оцениш истинските чувства пред обикновените физиологични нужди и правенето на ралика между това дали просто не им се ебе или действително изпитват някаква силна връзка...

FromAutumToAshes
02-10-2010, 15:26
Аз бе ... Давай да се взимаме :D

kypo
02-10-2010, 15:28
не

FromAutumToAshes
02-10-2010, 15:31
не


Чак пък да е не... :-o

TheThinker
02-10-2010, 15:43
честно казано има, но те са по срамежливите и несе газарят, то вии само газари обичате :-o така е аз сам такъв затова още не сам имал и 1 гадже :(
\:D/ e тва е ! момчетата се нагаждат към тва което искат повечето момичета- истински пари, истински коли, истински огромни мускули и никакви истински чувства. Искат се характер и принципи да не се променяш при всяка такава мода и момчетата останали верни на себе си т.е. не ЕбАтиИ гОчАнИтеЕ ГаЗАри, наистина си струват и са надеждни. (да, и аз се считам за такова)

giveupbitch
02-10-2010, 15:57
хаххаа,има ги,има ги..но са много малко иии са заети,хаха 8-)

FromAutumToAshes
02-10-2010, 16:09
хаххаа,има ги,има ги..но са много малко иии са заети,хаха 8-)



Е колко пъти да кажа, че аз съм свободен :D :D

Kukumqvka
02-10-2010, 16:16
Не знам.. ама аз си мисля,че момчетата се питат обратното.
' Дали има свестни момичета? ' 8-)

SoStarstruck
02-10-2010, 16:20
Не знам.. ама аз си мисля,че момчетата се питат обратното.
' Дали има свестни момичета? ' 8-)Да бе.. На повечето дай им е*ане и толкова им е зор дали е свястно момичето или не.
Преди да ме нападнете: ПОВЕЧЕТО,не всички. :wink: А тези момчета,които не ги интересува само това се водят "свестни". Ама както сигурно са писали вече по-напред в темата (не съм чела другите мнения) са рядкост такива животни. 8-)

Freshnes
02-10-2010, 19:35
На всяко едно момче му се е*бе .. независимо дали е спарен или е най-отворения по характер. Просто единия тип ще дойде пред теб й ще се очерви а даже може и да избяга щото нз кво ти каже, а другия тип направо с 3 изречения ще ти каже, какво иска от теб ( ако е нещо гадно един шамар и долу 8-) )

DarknessAngel
02-10-2010, 20:51
Вярвам, че ги има. Надявам се,че ще срещна някой такъв. Дано добрия шанс ми е спътник тази година :)

krisito9212
02-10-2010, 23:36
Господи,разбира се,че има.Това,че сте на по 13-16 години и сте срещнали 1-2 "батковци",които са ви на***ли и след това зарязали,не означава,че стойностните хора,за които сексът е част от съвместния живот с човек,който обичаш и начин да покажеш и оползотвориш любовта си са рядкост или още повече ги няма.Това е абсурд!Когато пораснете с още няколко годинки ще разберете какво имам предвид,за сега си живейте живота и не бързайте за никъде ;)

FromAutumToAshes
02-11-2010, 09:25
Господи,разбира се,че има.Това,че сте на по 13-16 години и сте срещнали 1-2 "батковци",които са ви на***ли и след това зарязали,не означава,че стойностните хора,за които сексът е част от съвместния живот с човек,който обичаш и начин да покажеш и оползотвориш любовта си са рядкост или още повече ги няма.Това е абсурд!Когато пораснете с още няколко годинки ще разберете какво имам предвид,за сега си живейте живота и не бързайте за никъде ;)



Е В А Л А (bow) ...

kukli4kata001
02-11-2010, 09:35
кви са тия въпроси ве? Знаете отговора -ИМА, много ясно че има.Не всички са свине :D такаче айде моля ви се, стига сте се превземали.

xXTOXiCXx
02-11-2010, 09:44
Наистина евала! ^^
---
Според мен ги има.. и от опит знам,че ги има.Малко са тези,които го признават и го показват ,но ги има.Наистина в днешно време повечето мислят смао за секс и.т.н.т. и както съм чела по другите теми има много момченца,които да ни накарат да се змаислим "DAMN,остана ли поне едно момче което да има истински чувства,а не да сваля всяка втора ,само и само някоя да му върже?".

Е,аз ще ви кажа - има ги. Дори и най-големият кретен може да се превърне в сладко влюбено момченце,стига да намери подходящото момиче.И да-наистина голяма чат от момчетата (да не кажа всички) имат нужда от сексуални контакти. Но има разлика - едни от тях са с момиче ,само за да изпълнят нуждата си,а други само готови да забравят това,от което се нуждаят заради едно момиче - готови са да са с нея достатъчно дълго преди да с получи...или дори са готови да се откажат от ТОВА,стига да са с нея :)

Да обощим - има ги! Или поне аз вярвам,че ги има защото съм видяла много такива! :) :) :-)

pwnage
02-11-2010, 11:35
Аз определено НЕ съм от тия с фалшивите чувства. Обаче пък идва и един такъв момент в който си казвам: Добре тия дет се праят на газарчета а са некултурни задръстеняци си имат приятелки и то прилични.
Аз като искам да имам сериозна връзка трябва ли да чакам 2 години вече...Просто така се получава,че тия които чувстваме-страдаме. Оценяват се тия които искат секс с всяка. Тези които ше го отрекът просто ще го отрекът на автопилот без да се замислят пък дали не съм прав. Аз също имам нужда от сексуални контакти,обаче пък не съм тръгнал да свалям всяка втора,защото си имам принципи и характер.Оказва се,че реално аз страдам заради останалите в мен ценности :) Имали логика кажете? Аз не я намирам и няма да я намеря.

lud1936
02-11-2010, 12:51
:razz: :razz: :razz:

EmiKodaTiKaja
02-11-2010, 12:54
:razz: :razz: :razz:
най-смисления коментар :smt117

TheX
02-11-2010, 13:13
Има има..1 на 10 000 е да намериш нормално момче :(

Бати сбърканите представи.Момиче чуваш ли се кво приказваш? :?

Femus
02-11-2010, 13:13
Господи,разбира се,че има.Това,че сте на по 13-16 години и сте срещнали 1-2 "батковци",които са ви на***ли и след това зарязали,не означава,че стойностните хора,за които сексът е част от съвместния живот с човек,който обичаш и начин да покажеш и оползотвориш любовта си са рядкост или още повече ги няма.Това е абсурд!Когато пораснете с още няколко годинки ще разберете какво имам предвид,за сега си живейте живота и не бързайте за никъде ;)



Е В А Л А (bow) ... съгласен

Nofacenoname
02-12-2010, 21:09
Немога да ви разбера когато имате свястно момче го отхвърляте скучен ви бил, не бил за васа като,отидите при "лошия батко" после ревете като малки деца.Това жената е необятна наука :? :shock: нямат разбиране :grin: :D.Драги госпожици научете се да ОЦЕНЯВАТЕ хората около вас,защото после ви идва акъла и се жалвате и съжалявате гледайте на нещата по-сериозно..

BuBuy
02-12-2010, 21:11
Еми голяма рядкост са...Досега съм срещала само едно такова,но го изгубих,защото бях глупава :(

pitona666
02-12-2010, 22:12
естествено 4е има свестни,но ние моми4етата не ги забелязваме и не умеем да ги ценим.

Правилно! \:D/ повечето ми познати са такива и естесвено повечето си нямат гаджета, както и аз....щот харесвате "гъзарите" 8)

аз не съм имал гадже от 1 г :D щото сме боклуци + това аз вече не искам и не знам защо ? :D !сигурно щото не ме заслужават! 8)

anonimchetou
02-13-2010, 06:48
ест че има.. както казаха по горе това че някой е попаднал на 1-2-3 такива момчета и вече край всички са такива.. еми не не са..

ErRoR19
02-13-2010, 07:29
Оф не е така.Има много момчета, които не са за едното еб*не.Просто в днешно време "гъзарията" е на мода и всички се правят на нещо, което не са.Ще ви дам един прост пример - до преди месец ходих с едно момче, на което му се носи славата на така наречен "еб*ч", ходихме няколко месеца, беше ми уникално добре с него всичко беше перфектно, беше уникална връзка, поради причини които не зависиха от нас скъсахме, сега това няма значение.Та мисълта ми е там, че така известния еб*ч за времето през, което бяхме заедно не поиска от мен секс, но не го потърси и никъде другаде.В това съм убедена, понеже е приятел с мои много добри приятели, които просто няма да ме излъжат.Та хората правят какво ли не за егото си, но всъщност във всеки един човек се крие съвсем различна душевност и мисъл.Много е тъпо, когато някой си мисли, че всички момчета са само за ебането.Не трябва да се съди по външния вид, защото много често той лъже. :)

Да но си тръгнала с него макар че знаеш за репотацията му това показва че вие искате да се изфукате че имате най - популярното гадже пак после дали ние сме имали чувства проблема е в момичетата не в момчетата мога да дам много примери но ... ще се въздържа .

ayhan4o
02-13-2010, 08:06
ммда има ги...аз съм такъв признавам си и не ме е срам от това :oops: :) :)

addictedtosummer
02-13-2010, 08:09
Има.. ама мн рядко се намират ... :(

DevilWish
02-13-2010, 08:41
Имаше го . . . и вече го изгубих :(

hopekiller
02-13-2010, 12:48
Разбира се

guinessgirl
02-13-2010, 13:26
има,ми.

gret4ety
02-13-2010, 13:27
Има :)

Chawder
02-13-2010, 13:48
Че как! Под път и над път се намират, стига да знаеш къде да ги търсиш...знам един такъв, на който му трябва да звънка:)

fenastz
02-14-2010, 17:43
ДА, има ме, но тя ме иска само като приятел.
Ама то в 95% от случаите е така.

Туй то ...

Мисля, че темата е приключена.

wasch0
02-14-2010, 17:50
честно казано има, но те са по срамежливите и несе газарят, то вии само газари обичате :-o


напълно подкрепям това (момиче съм).. гъзарите са по-харесвани, защото те предразполагат и с всяка нова се държат еднакво, правят се, че обичат истински, прекарват си времето добре с нея,правят си кефа и я зарязват.. момчието,което е било с него си спомня какви хубави моминти са имали заедно,започва да се обвинява защо са скъсли.. :?

Jigi
02-15-2010, 19:34
всеобщата заблуда kicks in на 100% , че секса не е ли израз на любов :3

teenems
02-15-2010, 20:15
Е във възрастта 14-18 са само идиоти * повечето* ,които ги интеренсува само секса .
Аз затова и не се хващам в някви връзки .

havanalocaa
02-15-2010, 22:03
Естествено че има още момчета , които изпитват истински чувства и не гледат само секса . Но защо пък трябва само момчетата да гледат секса , аз познаам момичета които ги интересува само секса а се правят на сериозни и че обичат сериозните връзки

pastel
02-15-2010, 22:08
А сега заплакахте за добрите момчета.......лепнат ли ти етикет добряк, всеки се пробва да те прецака. А случайно ако забиеш мацка, започват да те третира, като нейна изтривалка. Е по-добрите момчета се научиха да играят гамени. Ето защо добрите момчета и най-добрият приятел си обраха крушите - писна им да са резервната скамейка.

Подпис: "Бивше добро момче" ;)

pastel
02-15-2010, 22:11
ммда има ги...аз съм такъв признавам си и не ме е срам от това :oops: :) :)

Стягай се бързо, по-добре рано, отколкото години наред да гаснеш, за някоя си черна дупка :lol:

Bukmop
02-15-2010, 22:12
Има ли ги още момчетата с истински чувства, които не търсят само секс.

Аз мисля че съм 1 от тях :)

doomkillerr
02-15-2010, 22:17
Абе въпроса не е дали ги има момчетата с истинските чувства... "не мислещи само за секс", а защо момичетата търсят и намират точно тяхната противоположност?!?! :?

Може би за милионен път ще го кажа... "голяма част от момичетата не знаят, какво искат!"

П.С. - Да не излезе, че се "хваля", но аз съм типичен представител, на "момчетата с истински чуства"... :oops:

BaHkATaA
02-16-2010, 10:19
Има ги или поне аз съм такъв ... падам си малко романтик .. ама май момичетата вече не търсят нещо такова продължавам да се обеждавам,че момичетата който не искат секс са малко все повече и повече момичетата си мислят,че във една връзка това е най-важното,а не обръщат внимание на това че преди да направят нещо такова на по 13/14 год.... трябва да помислят дали въобще ще могат ? Вече много малко момичета обръщат внимание на искренноста или на малкото момчета който разкриват чуствата си пред момиче .... лично аз трудно се доверявам или казвам на момиче че го обичам .. направих тази грешка един път и след няколко седмици ме заеба .... по тази тема мога да пиша много,ама няма смисъл при положение че 10/11 годишни момчета/момичета ще го прочетат и ще си кажат хаа тоя къФ е тъп ;)

NeZaPoznat
02-16-2010, 10:22
Оф не е така.Има много момчета, които не са за едното еб*не.Просто в днешно време "гъзарията" е на мода и всички се правят на нещо, което не са.Ще ви дам един прост пример - до преди месец ходих с едно момче, на което му се носи славата на така наречен "еб*ч", ходихме няколко месеца, беше ми уникално добре с него всичко беше перфектно, беше уникална връзка, поради причини които не зависиха от нас скъсахме, сега това няма значение.Та мисълта ми е там, че така известния еб*ч за времето през, което бяхме заедно не поиска от мен секс, но не го потърси и никъде другаде.В това съм убедена, понеже е приятел с мои много добри приятели, които просто няма да ме излъжат.Та хората правят какво ли не за егото си, но всъщност във всеки един човек се крие съвсем различна душевност и мисъл.Много е тъпо, когато някой си мисли, че всички момчета са само за ебането.Не трябва да се съди по външния вид, защото много често той лъже. :)

Баси !! :? :shock: :shock: Колко грозна трябва да си за да не си поиска - напраОоооо не знам :D

fe6an4eto0
02-16-2010, 12:52
Бе я стига глупости хора... има такива момчета и аз съм един от тях и се гордея с това :oops: За съжеление не съм срешнал момичето което ме заслужава... защот както и сега на 14 преключих връзка в която показах аз показах мойте чуства и сега не ми е мн яко ... НЕ СИ МИСЛЕТЕ ЧЕ НЯМА ТАКИВА МОМЧЕТА МНОГО ДРУГИ МОМИЧЕТА НАПРАВИХА МН ТАКИВА МОМЧЕТА :-x който непозназват чуствата си защото са наранявани прекалено мнгоо :?

pastel
02-16-2010, 13:05
Бе я стига глупости хора... има такива момчета и аз съм един от тях и се гордея с това :oops: За съжеление не съм срешнал момичето което ме заслужава... защот както и сега на 14 преключих връзка в която показах аз показах мойте чуства и сега не ми е мн яко ... НЕ СИ МИСЛЕТЕ ЧЕ НЯМА ТАКИВА МОМЧЕТА МНОГО ДРУГИ МОМИЧЕТА НАПРАВИХА МН ТАКИВА МОМЧЕТА :-x който непозназват чуствата си защото са наранявани прекалено мнгоо :?

Точно затова са те наранили - разкрил си се прекалено много. Хубаво е да си мислим, че ако сме честни и добри ще получим същото.....е няма да ти отнемам илюзиите, де но имай едно на ум, а също и една ;)

someone23
02-16-2010, 14:49
Има ги или поне аз съм такъв ... падам си малко романтик .. ама май момичетата вече не търсят нещо такова продължавам да се обеждавам,че момичетата който не искат секс са малко все повече и повече момичетата си мислят,че във една връзка това е най-важното,а не обръщат внимание на това че преди да направят нещо такова на по 13/14 год.... трябва да помислят дали въобще ще могат ? Вече много малко момичета обръщат внимание на искренноста или на малкото момчета който разкриват чуствата си пред момиче .... лично аз трудно се доверявам или казвам на момиче че го обичам .. направих тази грешка един път и след няколко седмици ме заеба .... по тази тема мога да пиша много,ама няма смисъл при положение че 10/11 годишни момчета/момичета ще го прочетат и ще си кажат хаа тоя къФ е тъп ;)

И аз съм такъв.Влюбчив.Мога да изпитвам истински чувства.Знам усещането какво е като твойта любима само стои до теб.Не съм имал щастието до сега да е споделена любовта.Страдам много.Болката е ужасна.Не търся само секс.Искам 1 вечер да съм с момичето,което искам и да в прегърна и да заспим гушнати,да усетя топлината и и на сутринта да ме събуди с целувка (по бузата да е все 1 ).Това е моята мечта.И да и аз съм казвал и съм се разкривал пред момиче и после се почват отбягванията и нататък знаете.Все някой друг си харева,само не и аз.Като я прегърнеш и веднага да ти махне ръката,като попарена.Да от любовта боли,но дано един ден да не ме боли от нея.

kris4ety14
02-16-2010, 15:23
Ама разбира се, че ги има! Който търси, намира 8-) .

FromAutumToAshes
02-16-2010, 15:27
И сега всичките момченца който пуснем пост ще се изкарваме колко сме добрички, обичливи and etc etc ... :)

xNiKx
02-16-2010, 20:27
То че има, има, ама ги търсете вие сред "гъзарите", "готините" или "известните" да видим дали ще намерите нещо друго, освен бесни пубери, комплексарчета пушещи, пиещи и мислещи както вие го казвате "само за секс". Вие момичетата едно не разбирате: Търсите нормални момчета, ама ги търсите на грешното място.

slun4ice_90
02-21-2010, 14:10
Има ги,но доста от тях не умеят да ги показват... :-o

jilib0n
02-21-2010, 16:21
м има ги ... до едно време :)

SugarSmile
02-21-2010, 16:29
м има ги ... до едно време :)

Да..подкрепям напълно

vesito13
02-21-2010, 16:39
Бе вие не сте добре :lol:
Срещнали сте един - двама, които са с такива интереси и сега се питаме дали всички са такива ;д Не, не, страшни сте 8-)
То си е до човек - дали ще е мъж, жена, всеки си е различен ;) Съгласна