PDA

View Full Version : ЗАГАЗИХ !!! Ъъ .. Така мисля !?



nomybaby
02-08-2010, 20:17
Първо здрасти .. Второ ,, надявам се че сте в достатъчно добро настроение.. Защото имам много отвратителни новини и въпроси ;д ...Наскоро правихме секс с гаджето ми .. Да , но аз не знаех един дребен факт .. Който се оказа голям де ;д Искам да кажа че има израстък на пениса .... Даже два .. Срам ме беше да го питам от какво .. защо .. как .. и така нататък , и за това преобърнах интернет но нищо не намерих ... Лошото е че го правихме без предпазни мерки .. Мноого лошо , наистина ... Трябва ми съвет какво да правя .. Само да изключим това с гинеколога ако може.. :D Не че нещо ама просто предпочитам да умирамм в мъки отколкото да го посетя отново .. :D Аа да ,, забравих .. Трябва ми и малко помощ по въпроса с " какво за бога беше товааааа О.О " .. Не съм и чувала даже до сега за подобно нещо .. Плашещо е и за това искам да разбера какво е .. Че да го разнищя и следващия път да съм подготвена :)

Glamm
02-08-2010, 21:21
ми питай го..

BeezyJey
02-08-2010, 22:00
ми питай го..

наистина попитай го, иначе може да съжаляваш :(

SmilezZz
02-09-2010, 09:13
ми питай го..

наистина попитай го, иначе може да съжаляваш :(

И аз съм на това мнение 8)

nyxu
02-09-2010, 12:34
ми питай го..

наистина попитай го, иначе може да съжаляваш :(

И аз съм на това мнение 8)

;)

krem4et0
02-09-2010, 16:07
Опиши какво си видяла.

nomybaby
02-09-2010, 17:34
Амии .. Не знам .. Нямам си и на представа .. Как така да го питам !? ;хх .. Може да се обиди и т.н... А не искам .. предполагам че той не е виновен заа .. ;д .. Току виж и на мен започнат да ми викат Lady GaGa и да ме има по списанията под въпроса : Мъж , Жена или хермафродит !? :razz: :razz:

nomybaby
02-09-2010, 21:47
Аа да .. Иначе видях.. ИЗРАСТЪК ! .. беше тъмно и не можах да определя дали е бенка , от .. висящите ( ИЪЛ ! ЗА БОГААА О.О ) или обикновен израстък ... не знаааааааааам :smt119

igrata
02-13-2010, 13:19
Виж сега. :) Ако го обичаш това няма значение.Но и моя съвет е:пигай го,но леко,да не са почуства като изрод. :)

Pustinqchka
02-13-2010, 20:07
На колко си? 8-)

Zaritu
02-20-2010, 21:32
ами не питаи ... пак да стане по лошо ли?!
питаи го може да е сериозно ... ако разбира се и тои знае какво точно му има .. верно че си е неудобно ама не си струва и ти да страдаш за нещо което те е посрамяло да попиташ !