PDA

View Full Version : Просто искам с някой да споделя ...



Valento
02-08-2010, 23:21
Здравейте колеги .... съжалявам за късния час но така стана че не издържах е реших да споделя мъката която тежи в душата ми , миналата година в началото на пролетта се запознах с едно момиче ... казва се Криси на 17 е ... влюбих се в нея до полуда .. на първата ни среща всичко беше приятелски ...но след като я видях как приближава към мен , усетих нещо в душата си ... едно приятно усещане .... от тогава адски много я обикнах , не можех да си представя дните ми без нея ... тя беше и все още е всичко за мен ... прекарахме лятото и една част от есента заедно ... това лято и тази част от есента бяха най-щастливите в живота ми , никога не съм се чувствал толкова обичан , толкова влюбен ... тя ме караше да се усмихвам на нещата които най-много ме ядосваха .. тя правеше тъжния ми ден в слънчева пътека по която крачехме заедно ... тя даваше смисъла на всичко в моя живот ... но дойде деня в който се разделихме ... причината беше в мен ... не усетно от моя страна се отпуснах прекалено много ... карахме се за най-малкото ... бях много напрегнат ... и всичко ме изнервяше и от най-малкото избухвах .. сега се проклинам дълбоко в душата ми за тази моя постъпка ... но когато тя ми каза след почти 8 месеца връзка - "настъпи нашия край - искам да се разделим" тя ме погреба жив ... с думите и тя бавно и мъчително ме убиваше ... проклинам дните в които съм се държал като пълен кретен ... искам да и кажа от тук (макар че тя май няма да го прочете) че адски много я обичам , не мога да живея без нея ... тя си е моето бебенце все още и искам да ми даде още един шанс да се поправя ... още съм така лудо влюбен в нея , моля се някой ден да стане чудо и тя да ме потърси ... аз не мога защотото и обещах да не я притеснявам .... :cry: :cry: :cry:

Благодаря на тези които са прочели написаното от мен .. не искам съвет исках просто да излея мъката си някаде ...

soul1199
02-09-2010, 05:33
:( ако и имаш все още скайпа и прати просто тази тема,все пак да я про4ете,пък тя ще си реши дали я притесняваш или не

AnzaRe
02-09-2010, 06:55
:( ако и имаш все още скайпа и прати просто тази тема,все пак да я про4ете,пък тя ще си реши дали я притесняваш или не
:smt023

lubomirky
02-09-2010, 07:22
темата все едно е написана от момиченце. едни емоции, едни чудеса..

стегни се, бе! к'ви са тия глупости? не е единствената, уверявам те. дори съм сигурен, че след 2-3 седмици ще намериш някое момиче, което ще те накара да 'усетиш нещо в душата си'(втф?!?) и ще я забравиш тая..

Valento
02-09-2010, 08:41
темата все едно е написана от момиченце. едни емоции, едни чудеса..

стегни се, бе! к'ви са тия глупости? не е единствената, уверявам те. дори съм сигурен, че след 2-3 седмици ще намериш някое момиче, което ще те накара да 'усетиш нещо в душата си'(втф?!?) и ще я забравиш тая..

вече не сме заедно от 3 месеца ..... трудно е , ей така да я заеменя с друга ...

Hopegiver
02-09-2010, 09:09
както казах вече момчетата са по чувствителната полувинка :D ништо лично пич и аз съм така...което е много лошо...
да разгледаме случея ти ... да имаш шанс да се поправиш, надявам се причината поради която сте се разделили не е друго момче... ако е само защото сте се карали и нещата не са вървяли... почувстваи това което си чувствал към нея в началото на връзката ви, вече сигурно си го почувствал де... след 3 месеца... остава само да и го припомниш, ако не си я наранил дълбоко с нещо което си казъл или направил имаш повече от шанс да си я върнеш... Успех

Valento
02-09-2010, 09:10
:( ако и имаш все още скайпа и прати просто тази тема,все пак да я про4ете,пък тя ще си реши дали я притесняваш или не
Блокнала ме е , нямам никаква връзка с нея , единствено Face Book ... ама може и там да ме блокира ... ужасно е да знаеш че човека който обичаш не иска да знае нощо за теб ...

Valento
02-09-2010, 09:13
както казах вече момчетата са по чувствителната полувинка :D ништо лично пич и аз съм така...което е много лошо...
да разгледаме случея ти ... да имаш шанс да се поправиш, надявам се причината поради която сте се разделили не е друго момче... ако е само защото сте се карали и нещата не са вървяли... почувстваи това което си чувствал към нея в началото на връзката ви, вече сигурно си го почувствал де... след 3 месеца... остава само да и го припомниш, ако не си я наранил дълбоко с нещо което си казъл или направил имаш повече от шанс да си я върнеш... Успех
Многобройни опити да и припомня колко беше красиво докато бяхме заедно , колко бяхме щастливи ... но те не иска и да чуе за 2ри шанс да ми даде ....

AnzaRe
02-09-2010, 09:20
:( ако и имаш все още скайпа и прати просто тази тема,все пак да я про4ете,пък тя ще си реши дали я притесняваш или не
Блокнала ме е , нямам никаква връзка с нея , единствено Face Book ... ама може и там да ме блокира ... ужасно е да знаеш че човека който обичаш не иска да знае нощо за теб ...
Има решение направи си нов скайп ^^..

SmilezZz
02-09-2010, 09:27
:( Наистина е дста трудно да го преживееш..Но тя щом не иска и да те чуе,явно си я наранил много..
Опитай се отново да поговориш с нея..Кажи й как се чувстваш без нея..
Ако не стане,най-добре е да се опиташ да я забравиш (трудно е,но..)
Все пак тя няма да е единственото момиче,което ще срещнеш :)
Хайде..Успех!!
Дано всичко се оправи :)

dedodekster
02-09-2010, 10:51
Както сам казваш, мнение не искаш, затова и няма да ти дам, но знай, че не си единствен. Аз съм така от една година и още не мога да го преодолея :? Само че в моя случай връзката беше доста по-дълга и смятам, че е нормално да ти е гадно доста след края, но не унивай - ще дойде следващата, а дотогова подкрепа от приятелите :)

ivcheto0o
02-09-2010, 11:18
темата ти ме натъжи,според мен тя губи.Опитаи се да поговориш с нея на живо,кажи и как се 4устваш,все пак всеки греши заслужава втори шанс :)

AutomatiC
02-09-2010, 11:43
темата ти ме натъжи,според мен тя губи.Опитаи се да поговориш с нея на живо,кажи и как се 4устваш,все пак всеки греши заслужава втори шанс :)


да,само не и по скайп,вскичко там се обърква...

smurfa
02-09-2010, 11:54
spored men brato ostaviq da se rzviva!!!

Kukumqvka
02-09-2010, 12:00
8 месеца не са никък малко време.Но щом всичко е свършило и тя не иска да бъде с теб..Просто я остави,така и двамата се наранявате.Продължи напред.Всичко се забравя ,така или иначе..

justonegirlwithonehope
02-09-2010, 12:03
Мога да ти кажа само едно голямо ЕВАЛА !!! Знам, че не е лесно да забравиш човека, когото обичаш, но по написаното от теб съдя, че си едно прекрасно момче и всяка която те има ще е много щастлива от факта, че до нея стои стабилен и земен човек като тебе.От цялата работа мацката губи прекалено много.Не страдай, че си я изгубил, бъди доволен, че си я имал.Усмихни се и продължи напред.Това е моят съвет.Пожелавам ти много късмет в следващата ти връзка, дано да си щастлив :)

scanadal
02-09-2010, 12:18
Щом е блокирала контактите си с теб,значи не те желае в живота си.Приеми решението и просто продължи напред.Не виждам смисъл да и се тикаш в ръцете и да търсиш обяснения за неща,които изглежда само на теб не са ясни.
Следващото момиче,което срещнеш и в което се влюбиш ще те накара да изпиташ отново същите,а защо не и по-силни трепети.Затова не губиш нищо :)
Желая ти искренно да се справиш и да бъдеш много щастлив.

Valento
02-09-2010, 13:31
ако ида да говоря с нея , тя ще отбягва думимите ми ... не искам да се натрапвам там , където не съм желан ... благодаря на всички че поне ме подкрепихте .. :cry:

pussucetka
02-09-2010, 13:40
Намери я ... Излейй си чувстватаа,кажии й това което написа тукк .. Акоо не иска да сте заено . . значии не разбираа колко добър човек сии .. :-o Все пак тя губии .. Но аз незнамм защо не ти даде 2-ри шансс .. Всички правим грешкии и на всеки трябва да се даде 2-ри шансс .. Акоо не ти дадее втори шанс .. то значии не е причината в тебб .. :?

mechtaq_za_teb
02-09-2010, 13:55
Де и моя бивш да беше като теб... по отношение на това да осъзнае грешките си?! Но стига за мен... според мен я потърси. Стига с тия неща, че си обещал да не го правиш! Късно, но все пак си се осъзнал, което пак е добре... Кажи и това, което каза на нас.. намери начин. Но нека стане очи в очи. Последен опит. Ако не стане, ще знаеш, че вече можеш да продължиш напред... но поне опитай.

NeZaPoznat
02-09-2010, 14:02
ако ида да говоря с нея , тя ще отбягва думимите ми ... не искам да се натрапвам там , където не съм желан ... благодаря на всички че поне ме подкрепихте .. :cry:

А бе я не се излагай и не я помпай със самочувствие :shock: Да не е само тя :? Намери си ново гадже и ще видиш колко глупаво мислиш сега :?

Valento
02-09-2010, 14:37
ако ида да говоря с нея , тя ще отбягва думимите ми ... не искам да се натрапвам там , където не съм желан ... благодаря на всички че поне ме подкрепихте .. :cry:

А бе я не се излагай и не я помпай със самочувствие :shock: Да не е само тя :? Намери си ново гадже и ще видиш колко глупаво мислиш сега :?
Едва ли има друга като нея , която само с поглед може да да направи тъжния ми ден .. шастлив ... погледа и ... нежния и глас ... всичко си го спомням ... не се забравя толкова лесно ... :cry: :cry: :cry:

xXTOXiCXx
02-09-2010, 15:23
Познато чувство..

Не знам дали ще те успокоя ако ти кажа,че с времето минава,ако не я виждаш! Само,че после се получава тъпо ако я видиш някъде ;с



Аз съм в общо взето подобна ситуация и се опитвам ккакто мога да го забравя,но тъпото е,че той все ми е пред очите :D


Иначе.. когато по-рядко се засичаме често не мисля толкова занего вече.., от тогава минаха... седем месеца.,


Но си мисля,че всичко ще се нареди и ще се оправиш :) Все някога ще я забравиш

soul1199
02-09-2010, 15:43
:( ако и имаш все още скайпа и прати просто тази тема,все пак да я про4ете,пък тя ще си реши дали я притесняваш или не
Блокнала ме е , нямам никаква връзка с нея , единствено Face Book ... ама може и там да ме блокира ... ужасно е да знаеш че човека който обичаш не иска да знае нощо за теб ...
Има решение направи си нов скайп ^^..еми да,авторе имаш два варянта,както каза AnzaRe може да си направиш нов скайп,а другия варянт е да я оставиш

Valento
02-09-2010, 15:51
:( ако и имаш все още скайпа и прати просто тази тема,все пак да я про4ете,пък тя ще си реши дали я притесняваш или не
Блокнала ме е , нямам никаква връзка с нея , единствено Face Book ... ама може и там да ме блокира ... ужасно е да знаеш че човека който обичаш не иска да знае нощо за теб ...
Има решение направи си нов скайп ^^..еми да,авторе имаш два варянта,както каза AnzaRe може да си направиш нов скайп,а другия варянт е да я оставиш
Знам че няма време за мислене , ще и пратя темата по някъв начин да я види ... благодаря ви отново за отделеното време .. супер сте :mrgreen: :-)

soul1199
02-09-2010, 16:18
Знам че няма време за мислене , ще и пратя темата по някъв начин да я види ... благодаря ви отново за отделеното време .. супер сте :mrgreen: :-)нп :) късмет с мацката :-)

Valento
02-09-2010, 16:25
Знам че няма време за мислене , ще и пратя темата по някъв начин да я види ... благодаря ви отново за отделеното време .. супер сте :mrgreen: :-)нп :) късмет с мацката :-)
Благодаря :-)

FancyGirl
02-09-2010, 18:45
Просто понякога момчетата се превръщате в егоисти и започвате да гледате себе си и не обръщате внимание на това как се чустват половинките ви, много ясно, че момичето ще реши да прекрати връзката си с теб щом си станал такъв. Кой мислиш, че ще търпи такова поведение, разбирам да си се държал известно време така но вместо да се държиш с нея най-добре, защото казваш, че е всичко за теб ти си се държал точно най-лошо с нея.Щом не иска да те чува, вижда, блокирала те е и не иска да я притесняваш си направил нещо наистина лошо и болезнено, 8 месеца са много време и не вярвам да е сложила края туко така, освен ако не е срещнала друг. Това трябва да ти е за урок да не пренебрегваш чуствата на другите. :)

moneycomeme
02-09-2010, 19:02
Всеки един зрял човек има подобна история в живота си.Просто не се вдетенявай и го приеми за нормално-единия път ти ще сбъркаш и ще прецакаш нещата,другия път някое момиче и то ще плаче за теб...Това е кръговрат-не можеш да го спреш,но и не трябва да се обвиняваш...Така е трябвало-така се е случило!Горе главата...и не се вкопчвай в спомена за красивото минало,вярвай,че ще има още по-прекрасно бъдеще! :-)

BloomF
02-09-2010, 19:05
Не тряяше го чета... ся верно ше рева :( :oops:

Valento
02-09-2010, 19:12
Просто понякога момчетата се превръщате в егоисти и започвате да гледате себе си и не обръщате внимание на това как се чустват половинките ви, много ясно, че момичето ще реши да прекрати връзката си с теб щом си станал такъв. Кой мислиш, че ще търпи такова поведение, разбирам да си се държал известно време така но вместо да се държиш с нея най-добре, защото казваш, че е всичко за теб ти си се държал точно най-лошо с нея.Щом не иска да те чува, вижда, блокирала те е и не иска да я притесняваш си направил нещо наистина лошо и болезнено, 8 месеца са много време и не вярвам да е сложила края туко така, освен ако не е срещнала друг. Това трябва да ти е за урок да не пренебрегваш чуствата на другите. :)
Колежке , благодаря че каза всичко това ... което явно тя ми е спестила .. а когато човек осзънае грешката си ... когато иска да се поправи .. не заслужава ли шанс , не би ли трябвало да се положи усилия все пак 8 месеца ... както аз така и други колеги казаха че хич не е малко , имайки предвич че има и двойки които процъфтяват в рамките на 1 2 месеца ... но това да го оставим на страна .. и аз мисля че има друг , тя тогава ми каза че няма друг .. искала да размисли да си изясни някои неща ... аве когато не ви изнася сте "объркани" , няма значение , осъзнах грешката си ... тя не ми даде шанс да се поправя .. за това горе главата и продължавам на пред ... :)

FancyGirl
02-09-2010, 19:48
Може да е грубо но е факт прав си, че може би е трябвало втори шанс, но това си го решава тя, ако не чуства нищо (което е странно за 8 месеца връзка изведнъж да са и изчезнали чуствата, но може би ти си убил чуствата в нея от свойте постъпки). Продължаваш напред, но гледай да не допускаш пак такива грешки.. защото ще патиш. И какво значи да не ни "изнася", момичето може просто да ти е спестило тежката истина. А ако е срещнала друг, бъди щастлив за нея.. и се радвай, тя не ти го е казала просто за да не те боли.. :)

Valento
02-09-2010, 20:03
Може да е грубо но е факт прав си, че може би е трябвало втори шанс, но това си го решава тя, ако не чуства нищо (което е странно за 8 месеца връзка изведнъж да са и изчезнали чуствата, но може би ти си убил чуствата в нея от свойте постъпки). Продължаваш напред, но гледай да не допускаш пак такива грешки.. защото ще патиш. И какво значи да не ни "изнася", момичето може просто да ти е спестило тежката истина. А ако е срещнала друг, бъди щастлив за нея.. и се радвай, тя не ти го е казала просто за да не те боли.. :)
От думите боли по един начин , а от липсата на любимия човек по друг ... просто можеше да ми каже каква е причината за наща раздяла ... но вече е минало ... :) ..

ospower
02-09-2010, 20:06
Явно няма почти никакви шансове да се съберете отново. Тя може и да си е намерила друг.

Hopegiver
02-09-2010, 20:51
еми пич ... тва не зависи само от тебе мисла си направил достатачно за да и покажеш какво значи за теб, колко я цениш и колко съжеляваш...
ако имате общи приятели или някакъв друг контакт... може да опиташ да и предадеш някои твои мисли...
и ако не се получи нищо имай в предвид, че само момиче избива спомена за момиче :D
все още се надявам да се разберете...

XTREMEFREERIDE
02-09-2010, 21:06
Препрочетох го сигурно 4 пъти вече и все си мисля,че нищо още не е свършило.Да,държал си се като кретен,както ти описваш,окей,тя не е имала достатъчното търпение,окей.. сега е хубаво,ако тя реши да ти даде шанс да докажеш,че си си взел поука от всичко това.Това е 8 мецеца връзка,не е какво да е.Мисля,че има шанс,ако душа ти дава,потърси я.Като за начало просто за да видиш как е,какво прави and so on,and so on.Успех от мен.