PDA

View Full Version : На горещия стол е.... ArrowsOfDeath



LadyDi
02-09-2010, 05:51
Айде, честито на печелившия.

Нападайте :)

Един от мен.
Добро утро :) Как си?

AutumnTears
02-09-2010, 06:24
Религиозен ли си?
Оптимист/песимист/реалист?
Любими музикални жанрове и изпълнители?
Щастлив ли си?
Кое е най-голямото ти разочарование досега?

iveetyy
02-09-2010, 07:35
Любим цитат ?
Последно прочетена книга ? Мнение за нея ?
Последно гледан филм ? Мнение за него ?
Любима напитка ?
Ами храна ?
Колко време на ден прекарваш пред компютъра ?
Зодия ?
Опиши се с 3 думи . . .

Serseri91
02-09-2010, 12:14
Защо ArrowsOfDeath, като не ми изглеждаш много агресивен потребител :)

vikitolove
02-09-2010, 13:28
на колко си?
любим предмет в училище?
кола която каресваш?

ами това е за сега,че не мога да се сетя в момента :-D

MichellePhan
02-09-2010, 13:40
От къде разбра за teenproblem-а?
Защо се регистрира?
Кой е най-тъпия раздел?
Каква зодия си?
От кой град си?

Forest_girl
02-09-2010, 14:31
Любима емотиконка?
Вярваш ли, че има извънземни?
За какво мечтаеш?
Какво най-много обичаш в момента?
Защо пишеш във форума?
Радваш ли се, че си на горещия стол :D ?
Каква музика слушаш?

ArrowsOfDeath
02-09-2010, 14:42
Айде, честито на печелившия.

Нападайте :)

Един от мен.
Добро утро :) Как си?
Ако трябва да опиша как съм още от ставането сутринта, умряло бях :D Изтървах си автобуса, който, както винаги, минава точно пред мен и трябваше да чакам следващия :-x . После на даскало живнах, почерпах класа за РД-то в събота (вчера нямахме парно 8-) ) и след това ударих една джага и ето ме вкъщи. Като цяло съм добре.


Представи се накратко
Kазвам се Християн, на 18 години съм, от Ямбол съм - градът с най-лоша слава във форума :D. Уча в икономическа гимназия. Основните ми интереси са музика, книги, спорт.
От кога пишеш в този форум?
Това ми е първата регистрация тук. Вече стана половин година имам във форума.
Защо се регистрира?
Преди да започна да пиша влизах рядко, за да чета всеизвестните простотии в Секс разделa :D Но един ден разгледах и другите и видях, че доста народ пише и върху доста теми се дискутира. Тогава форумът, в който по принцип пиша, замря и може да се каже, че teenproblem го замести.
Какво те спечели да станеш редовен?
Главно заради повечето хора и разнообразието от обсъждани теми, а пък и намерих хора със сходни интереси. В по-голям форум по-лесно се намират такива личности :)


Религиозен ли си?
Не в такъв смисъл да се моля и да вярвам, че ако ходя на църква и съм праведен Бог ще ми помогне. Но пък се интересувам от самия факт, че може би е съществувал Христос. Много са ми интересни такива събития в историята с мистериозен характер, както и нещата, които се знаят за Философския камък или пък Граала, независимо дали наистина съществуват
Оптимист/песимист/реалист?
Песимист в никакъв случай. 70% оптимист и 30% реалист мисля, че добре ме описва :)
Любими музикални жанрове и изпълнители?
На този въпрос мога доста да говоря, но ще се опитам по-синтезирано да го напиша. Богат музикален вкус имам, но два са основните стила, които слушам - електрониката и рока. От електрониката имам предвид транс (ATB ми е най-големия любимец) и самата електроника в лицето на групи като The Prodigy и The Crystal Method. Други стилове, които слушам са psytrance, goa, metal, pop, trip-hop, ambient/chill out. Абе като се почне от Massive Attack, мине се през Limp Bizkit, Rammstein, Astral Projection и се стигне до Lady Gaga :D Не се ограничавам в стилове. (само да добавя и баналното - без чалга :D)
Щастлив ли си?
Бих казал да. Опитвам сам да си осигурявам щастието, защото ако чакам на околните да ме правят щастлив...
Кое е най-голямото ти разочарование досега?
Може би първото ми любовно разочарование, което наскоро се случи. Може да се каже, че открих момичето, с което съм имал най-много общи неща, но май изпуснах момента или тя не иска, не знам. Но все пак остана това да бъдем просто приятели :D


Любим цитат ?
Спомням си един от "Граф Монте Кристо", когато той се разкайва, че е започнал отмъщение срещу хората, които все още обича. Беше нещо от рода на "Ах, глупецът аз! Защо тръгнах да отмъщавам, като притежавам сърце". Иначе най-много цитати помня от "Портретът на Дориан Грей". Тази книга просто е пълна с есенцията на живота, която един човешки разум може да разкрие.
Последно прочетена книга ? Мнение за нея ?
Последно прочетох "Мъртви души" на Гогол. Много ми допадна. Някак с прости думи и разсъждения върху най-обикновени действия на героя авторът разкрива същността му и какви намерения или причини се крият зад това, което върши. Спомням си как има отделена почти половин страница върху това защо се е почесъл по врата един подчинен на главния герой.
Последно гледан филм ? Мнение за него ?
Филми от много време почти не гледам. Миналата година дали и 10 филма съм гледал на компютъра. Последният, който гледах, е Дориан Грей, защото исках да видя как са се справили в екранизацията на този шедьовър. Смятам, че повече внимание са отделили на плътските удоволствия, на желанията на една човешка душа, но по-първичните. Също са преувеличили нещата около портрета. Но ги разбирам, не виждам просто как във филма биха се вписали всичките философски размисли, особено когато целят филмът да е достъпен до широката публика. Като цяло иначе харесах филма.
Любима напитка ?
Кола, спрайт, бира, уиски и понякога водка.
Ами храна ?
Най-обичам пилешко месо, особено бялото месо, кюфтета, боб, супа топчета.
Колко време на ден прекарваш пред компютъра ?
На компютъра седя главно вечерта. През деня влизам само да проверя форуми, торенти, някои игри в нета и да слушам малко музика. Може би някъде до 5 часа да прекарвам на ден на компютъра.
Зодия ?
Водолей и доста характеристики за зодията отговарят и за самия мен.
Опиши се с 3 думи . . .
Спомних се сега какво беше измислил за мен един приятел, когато се записах да участвам на Мис и Мистър на училището ми - Див, красив и малко щастлив :D. Но иначе може би така ще се опиша - общителен, добър приятел и държащ на думата си.

ArrowsOfDeath
02-09-2010, 15:07
Защо ArrowsOfDeath, като не ми изглеждаш много агресивен потребител :)
Никът ми е стар и никога не съм влагал такъв смисъл в него. Просто ми харесва самата идея (вдъхнових се от един епизод на Самурай Джак 8-))


на колко си?
На 18. В събота ги навърших.
любим предмет в училище?
Литература, история, английски език и география.
кола която каресваш?
Не съм запален много по-колите, но имам някои други любими модели. Това са Aston Martin DB9, Toyota Supra, Nissan 350Z и Mercedes McLaren SLR.


От къде разбра за teenproblem-а?
Не знам, не помня. Преди да започна да пиша тук го знаех само с изцепките в секс раздела :D
Защо се регистрира?
Защото обичам да дискутирам с други хора теми, които ме интересуват, а тук намерих такива.
Кой е най-тъпия раздел?
Чак пък тъп раздел не мога да отделя, но темите в училище, у дома и козметиката трудно ги чета и затова почти не пиша там.
Каква зодия си?
Водолей.
От кой град си?
Ямбол. 8-)


Любима емотиконка?
8) 8-) :lol: :smt112
Вярваш ли, че има извънземни?
Ще ми се да има. Интересно ми е какво представляват, как живеят и т.н.
За какво мечтаеш?
За хора, които да ме разбират и с които да мога свободно да говоря за всичко. За добра реализация в професионален и семеен план. Все редовните неща, но без които едва ли бихме били щастливи :)
Какво най-много обичаш в момента?
Мамка му, трудно ми е да отговоря на това :D Няма нещо, което веднага да ми изкача в ума.
Защо пишеш във форума?
Защото с времето свикнах да влизам, свикнах и с редовните потребители, а пък и явно все още има нещо, което задържа интереса ми.
Радваш ли се, че си на горещия стол :D ?
Може да се каже. Това е една добра възможност, който желае да ме опознае по-добре. Не вярвам, че всеки би чел какво съм отговорил, но вярвам, че все пак някой се интересува от личността ми :)
Каква музика слушаш?
Разнообразна, обхващам широк спектър от стилове. Като се почне от електроника, мине се през метъл и се стигне до поп.

vikitolove
02-09-2010, 15:29
доверчив ли си?
наивен?
лесно ли може човек да те зарадва?
ядоса?
мразиш...
обичаш....
нямаш време за...
не можеш без...?(най-важното за теб)
хоби?
любим човек?
пука ли ти за хорското мнение?
честит рожден ден на патерици :)

ArrowsOfDeath
02-09-2010, 15:46
доверчив ли си?
До известна степен. Гледам да отсея хората, на които наистина мога да вярвам, а за другите си имам едно на ум.
наивен?
Понякога, но всеки следващ път, когато съм се подлъгвал, ме прави по-малко наивен.
лесно ли може човек да те зарадва?
Определено. Дори просто да е запомнил нещо важно за мен, което съм казал, ме радва.
ядоса?
Най-лесно се ядосвам от тъпанарщината и лиготията. С такива хора не може да се разбереш и по-добре настрани от тях да стоиш.
мразиш...
Идиотщината, лиготията, незаинтересоваността от каквото и да било(просто да се плава по течението), лицемерието.
обичаш....
Обичам да слушам музика, да чета книги, да гледам The Simpsons :D, да ходя на риболов, да играя билярд. Това е основното.
нямаш време за...
[b]Реално погледнато имам време почти за всичко, друг е въпросът как го разпределям и дали не остава време за някои неща.
не можеш без...?(най-важното за теб)
Музиката и книгите. Някои биха казали и приятелите, но не чувствам чак такава привързаност.
хоби?
Слушане на музика, четене на книги, билярд и риболов.
любим човек?
Имам няколко любими човека, с които не се срещам често, обаче като се срещнем имаме много теми за обсъждане. Може би трябва скоро да се видя с тях.
пука ли ти за хорското мнение?
До една степен да. Повече ме интересува мнението на хората, които уважавам, а не на сульо и пульо, на които не съм се харесал заради някви малки неща.
честит рожден ден на патерици :)
Благодаря :)

MonSitY
02-09-2010, 17:58
прочетох отговорите на въпросите и реших и аз да питам нещо :)

Любима книга?
Любим спорт?
Романтичен или по скоро не?
Любим сезон?
Какви езици знаеш?
Какъв е цветът на очите ти? :D
това е да не нахалствам :)

ArrowsOfDeath
02-09-2010, 18:38
Защо DB9, а не DBS?
Ха, не знаех за този модел. Като разгледах снимки ми се вижда по-злобен вариант на DB9 и може би го измести от 1то място 8-)


Любима книга?
"Граф Монте Кристо", "Червено и черно", "Ана Каренина", "Клетниците", "На западния фронт нищо ново", "Парижката Света Богородица", "Портретът на Дориан Грей".
Любим спорт?
Футбол, волейбол, плуване, билярд/снукър
Романтичен или по скоро не?
Бих казал, че има нещо романтично в душата ми :)
Любим сезон?
Пролет и лято. Преди много харесвах зимата, защото си спомнях как се обличам добре и се чувствам някак много уютно и топло, но това си го мислех само през топлите сезони :D От тази година вече не я харесвам зимата 8-)
Какви езици знаеш?
Оправям се с английския, а френски учих 2 години, но така и не си дадох зор да го понауча. Не искам да си остана само с английския и затова съм решил това лято със самоучители да си припомня френския и да го науча колкото мога.
Какъв е цветът на очите ти? :D
Кафяви (разбих ли ти романтичната представа :lol:)

vikitolove
02-09-2010, 18:40
щастлив си от живота си до сега?
би ли променил нещо?
черта която харесваш в себе си
черта която мразиш
момичета,който харесваш?
съответно не харесваш?
лош навик
би ли се променил заради момиче?защо?

п.п.страшно съм любопитна понякога,така че ако започна да ти досаждам ми кажи :-D :grin:

HexGirl
02-09-2010, 18:49
оооо да те разпъвам :smt079
Grendel или Skold Vs KMFDM 8-) ?
как изглежда за теб идеалната жена ?
какво е за теб бъдещето ?
тиквени или слънчогледови семки 8-)

ох неска съм много плоска в писането сори

iveetyy
02-09-2010, 18:52
Решил ли си къде ще кандидатстваш след 12-ти клас ?
Пушиш ли ?
Пиеш ли ?
Повече се разбираш (за приятели става въпрос) с момичета или момчета ?
Кой номер си в класа ?
Ден или нощ ?
Любов от пръв поглед ?
Какво трябва да притежава един човек на първо място , за да грабне вниманието ти ?

ArrowsOfDeath
02-09-2010, 19:00
щастлив си от живота си до сега?
Смятам, че водя живот, който ме обогатява като личност, и не смятам, че ще съжалявам за начина си на живот (надявам се). Следователно съм щастлив.
би ли променил нещо?
Може би бих върнах времето една година назад, за да поправя едно мое бездействие. Иначе не мисля, че друго бих променил.
черта която харесваш в себе си
Може би това, че съм голям веселяк и сравнително лесно общувам с хората
черта която мразиш
Признак на непознание на самия себе си, най-навярно, ще бъде, ако кажа, че няма такава, но мисля, че често съм добър с хора, които не го заслужават.
момичета,който харесваш?
Ще започна с външния вид - харесвам високи момичета (около 1.7м), косата няма значение дали е къса или дълга, много харесвам момичета, които се обличат елегантно, да мога да дискутирам с нея всестранни теми, да има чувство за хумор и да не ми се цупи след като извърша някоя простотия :D
съответно не харесваш?
Превзети фръцли, дето само се чудят какво мисли няква друга пикла за нея, да нямат теми за разговор, различни от кой с кого ходил и кои са последните чалга песни, да се държи така, че все едно съм й длъжен, че е с мен. Това са основните неща, които ме отблъскват.
лош навик
Moже би оригването и изпускането понякога без да се усетя на реплики от типа "мамка му", "а е да е*а", когато се ядосам за нещо :D
би ли се променил заради момиче?защо?
Радикални промени едва ли. Иначе защо бих тръгнал с това момиче, ако не ме харесва такъв, какъвто съм? То така трябва като хамелеон да се меня за всяка, която ми хваща окото, но нямаме нищо общо.

п.п.страшно съм любопитна понякога,така че ако започна да ти досаждам ми кажи :-D :grin:
Е, за това е столът :)

ArrowsOfDeath
02-09-2010, 19:24
Grendel или Skold Vs KMFDM 8-)?
Сега чух за какво става дума и познах, че EBM ще са :Р Определено Grendel ми харесаха повече. "Controlled Pain" е ненормално! Типично в мой стил парче, което бих направил.
как изглежда за теб идеалната жена ?
С дъъълги крака и коса също, с гръдна обиколка около 90, на високи токчета, облечена като бизнес дама (с пола, риза, високи токчета и жартиери задължително 8-)) Ей това ми е идеалът 8)
какво е за теб бъдещето ?
Хахаха,сега ми просветна една идея за този отговор - ако попиташ една 3ка и една 5ца какво е за тях бъдещето, то те ще ти отговорят 8ца 8-) И в самия живот бъдещето е подобно - резултатът от поредица събития, сформирали го в крайния му вид, както и след сбора се получава 8цата :) Усещам обаче, че не ти отговорих така, както искаше ти 8-)
тиквени или слънчогледови семки 8-)
Ооо, определено тиквени. Даже ги ям със шрупките, че са ми по-вкусни така. Иначе така и не се научих да чопля :D


Решил ли си къде ще кандидатстваш след 12-ти клас ?
Най-скоро време ще трябва да си изясня нещата около този въпрос. Чудя се дали да продължа икономика или нещо с литература, история или английски.
Пушиш ли ?
Цигари не пуша. Пуша единствено наргиле и то я веднъж в седмицата, я не. Помня първата ми отровна вечер, когато изпуших някъде към 5 пури с още един приятел, а пък дотогава нищо не бях пушил :D Сега съм развил някаква огромна непоносимост към пурите и няма как просто иначе, че след тая вечер си беше е*ало мамата 8-)
Пиеш ли ?
Когато има с кой пия. Сам не ми прави кеф. Предимно бира пия.
Повече се разбираш (за приятели става въпрос) с момичета или момчета ?
С момчета, по-свободно се чувствам.
Кой номер си в класа ?
Тази година отново съм любимото ми число 21 8)
Ден или нощ ?
Mоже би нощ, защото вече почти само тогава излизам да се забавлявам
Любов от пръв поглед ?
На туй му викам привличане от пръв поглед :D За мен човек не може да се влюби (поне истински) в някой преди да го е опознал.
Какво трябва да притежава един човек на първо място , за да грабне вниманието ти ?
Чувство за хумор, чар и лъчезарност. Мрачните хора ме отблъскват .

jghgh
02-09-2010, 20:02
момичета,който харесваш?
...да има чувство за хумор и да не ми се цупи след като извърша някоя простотия :D

Каква простотия например?:)

И като заговорихме за простотия, коя е най-голямата ти евър?

Каза кои са любимите ти спортове, а ти самия какво спортуваш, тях ли?

На фитнес ходиш ли и кои мускулни групи товариш?

Въпреки че не гледаш филми, имаш ли си любим някакъв, оставил страхотно впечатление у теб, поразителен? /не питам кой последно си гледал, да не кажеш че не чета въпросите и отговорите :Р/

Въобще, за теб какво е поразително? Кажи някои неща, които за теб са поразителни. Без значение дали ще са песни, моменти, или каквото ти хрумне.

Интересуваш ли се психология?

Какъв темперамент си?

Политически възгледи?

Кое според теб е най-доброто за България?

Имаш ли домашен любимец, какъв? Ако не, какъв искаш да имаш?

iveetyy
02-09-2010, 20:08
Коя беше първата ти мисъл сутринта ?
Любим празник ?
Какво мислиш за ,,Св. Валентин,, ;д ?
Ами ,,Трефон Зарезан,, ?
Любим детски спомен ?
Има ли нещо , което да те е променило по някакъв начин ?

ArrowsOfDeath
02-09-2010, 22:52
момичета,който харесваш?
...да има чувство за хумор и да не ми се цупи след като извърша някоя простотия :D

Каква простотия например?:)
Всякви може да са, зависи къде се намирам :D Много обичам докато си вървя и мина покрай някои възрастни и те си говорят да ги чуя и да пусна нещо от сорта "Сериозно ли бе? А стига ве!" Много забавно се получава 8-)

И като заговорихме за простотия, коя е най-голямата ти евър?
Най-големите ми простотии ги върших в основното. Бяхме събрани всякви образи, че нямаше скучен ден на даскало. Предимно вандалщини :D

Каза кои са любимите ти спортове, а ти самия какво спортуваш, тях ли?
Тренирал съм баскетбол 5 години, но 7ми клас спрях, защото изгубих интерес към играта. Иначе практикувам любителски всичките спортове, които изброих, плюс тениса на маса.

На фитнес ходиш ли и кои мускулни групи товариш?
Става вече 6 месеца ходя. В момента товаря всички, без краката и корема. Тях напролет ще ги почна. Тук е момента да се похваля :D http://prikachi.com/files/1338157b.jpg

Въпреки че не гледаш филми, имаш ли си любим някакъв, оставил страхотно впечатление у теб, поразителен? /не питам кой последно си гледал, да не кажеш че не чета въпросите и отговорите :Р/
Любимите ми филми са Requiem For a Dream, The Fountain и Schindler's List. Първите два са озвучени от невероятния Clint Mansell. Това са филмите, които са ми направили най-голямо впечатление и съм гледал повече от един път.

Въобще, за теб какво е поразително? Кажи някои неща, които за теб са поразителни. Без значение дали ще са песни, моменти, или каквото ти хрумне.
Може би, когато срещна човек с общи интереси като моите, защото рядко ми се случва (не броя във форума). Това може би най-много ме поразява, защото по-голямата част от времето ми, прекарано с хора, е на училище, а там може да се каже, че не съм попаднал на такъв човек.

Интересуваш ли се психология?
Не бих казал, но ми е интересно да анализирам човешки постъпки :)

Какъв темперамент си?
Сангвиник :)

Политически възгледи?
Тук определено нямам изградени твърди такива, но може би подкрепям повече десните движения.

Кое според теб е най-доброто за България?
Е, то е ясно - да смалим това изоставане с почти век от развитите страни, но знам, че каквото и да се направи, тази промяна няма как да стане за един мандат, а иска години работа. Признавам си, че политиката не ми е силна страна и не мога да изразя по-задълбочени наблюдения и становища.

Имаш ли домашен любимец, какъв? Ако не, какъв искаш да имаш?
Имаме 2 котки и едно куче, обаче не ги гледаме вкъщи. Кучето ходи из двора, а котките кой ги знае :D


Коя беше първата ти мисъл сутринта ?
Сега като се замислих се сетих, че помислих за стола и какви ли въпроси ще ми зададете :D
Любим празник ?
Вече не изпитвам онази радост от празниците, но като се замисля може би Коледа, заради цялата атмосфера по тези празници. Между другото вкъщи на Коледа е троен празник - самата Коледа, РД на майка ми и именния ми ден 8-)
Какво мислиш за ,,Св. Валентин,, ;д ?
Още един комерсиализиран празник, който стана световноизвестен. Лично аз не бих го празнувал.
Ами ,,Трефон Зарезан,, ?
Още един повод да се събереш с компанията и да удариш някоя и друга ракия :D
Любим детски спомен ?
Имам хубави спомени като малък, когато карах BMX-a и всичките игри с хлапетата от квартала.
Има ли нещо , което да те е променило по някакъв начин ?
Промяната в мен започна през лятото на 2006г. Дотогава все още слушах чалга, но пък се бях зарибил по денс музиката и започнах да усещам, че нещо не е наред с тая чалга, и един формат на харда ми даде ново начало. Паралелно с музиката се изграждах като характер и ценности, а от година и половина, откакто започнах да чета сериозно, още повече се обогатих като личност.

iveetyy
02-10-2010, 08:35
Какво мислиш за предавания като Big Brother ?
На какъв подарък би се зарадвал най-много ?
Ако хванеш златната рибка какви 3 неща би си пожелал ?
Често ли се усмихваш ?
Предпочиташ пеша или с кола ?

HexGirl
02-10-2010, 12:20
допиши :)
живота е.....
дългата коса за теб ........
и още няколко

ако можеше да избираш в коя епоха да живееш коя щеше да е ?
нз защо съм решила че ти четеш фантастика 8-) ако съм познала любима фантастика :)
какво мислиш за комунизма ?

ArrowsOfDeath
02-10-2010, 13:31
Какво мислиш за предавания като Big Brother ?
В началото, когато се появи в България, ми беше интересно, но последните години не. Повече се кефя на Сървайвър. Иначе тази година ми се струва интересна идеята да влизат само семейства. Ще видим какво ще се получи. Иначе нямам няквакво отрицателно или положително мнение за тях. Телевизиите предлагат това, което явно се търси от зрителя, пък и никой не влиза насила.
На какъв подарък би се зарадвал най-много ?
Я на някоя книга или нещо свързано с ЦСКА. Последните години на Коледа в класа ми подарят все неща на ЦСКА :D Също и на някой музикален подарък ще се зарадвам. И най-якото може би - екскурзия някой да ми подари :D Много обичам да пътувам.
Ако хванеш златната рибка какви 3 неща би си пожелал ?
Какво да си пожелая? Със сигурност ще ги има нещата за здравето, успехът, парите и т.н. Едва ли ще си пожелая пък да ми удовлетвори най-високото ниво от пирамидата на Маслоу :D Но пък ако може 3то ми желание ще бъде да ми изпълни още желания 8-)
Често ли се усмихваш ?
Оо, почти винаги. Позитивен и весел човек съм, няма как.
Предпочиташ пеша или с кола ?
Зависи в какво настроение съм. Понякога изпитвам голямо желание да се разходя, друг път пък изобщо не ми е до вървене и предпочитам с нещо да се придвижа.


живота е.....
Понякога му се придава ненужна сложност на живота за същността му и това каква е целта му. Вярно, че може и да има такава, но не е нужно да се вглъбяваме чак толкова. Понякога съм се замисля доста сериозно защо изобщо съществува животът. Защо просто не я има Вселената и нищо друго в нея? Едно голямо нищо. Защо е трябвало да се роди животът и подобни разсъждения, но определено не са неща с еднозначен отговор (ако изобщо има такъв)
дългата коса за теб ........
Спомням си, когато я пуснах, че тогава навлизах в рок музиката с рок групи като Whitesnake и Dio. Може би тогава съм я асоциирал с музиката, но сега по-скоро за израстването ми като личност и характер. btw ще трябва да ходя на фризьор, че доста е нацъфтяла :D
и още няколко

ако можеше да избираш в коя епоха да живееш коя щеше да е ?
Най-вероятно периода от 16 до 19век. Много географски открития, много и индустриални такива. Някак си все още има някаква мистерия в живота за това колко неоткрити неща има.
нз защо съм решила че ти четеш фантастика 8-) ако съм познала любима фантастика :)
И аз не знам защо си решила, че чета фантастика, но определено знам, че не чета :D Единствената книга, която съм чел и се доближава до фантастиката, е "Капитан Немо". Хареса ми, но като цяло жанрът не ме привлича.
какво мислиш за комунизма ?
Някак си по-трудно ми е да имам твърдо мнение за него, особено когато не съм го усетил на гърба си. Нормално е да се появи общество, противопоставящо се на капитализма по онова време. Като цяло звучи добре - безкласово общество, всичко е общо и т.н. Но налагането му чрез авторитарен модел на управление прекрачва границите на приемливото. Ако ме питат дали бих искал да се върне, бих казал не.

Forest_girl
02-10-2010, 13:47
Какво мислиш за Майкъл Джексън?

vikitolove
02-10-2010, 14:37
места който би желал да посетиш?
любима храна?
напитка?
какъв искаше да станеш като малък?
а сега?
няколко расъждения за живота?
какво мислиш за любовта?
денят който ще помниш винаги?

ArrowsOfDeath
02-10-2010, 15:44
Какво мислиш за Майкъл Джексън?
Определено велик изпълнител, няма равен. Като цяло му харесвам творчеството. Жалко, че си отиде толкова рано. Вече като човек не знам какъв е бил, не съм се интересувал много, но творчеството му говори достатъчно.


места който би желал да посетиш?
Европа като цяло искам да обиколя. Другите континенти не ме привличат толкова.
любима храна?
Пилешко месо, кюфтета, боб, супа топчета.
напитка?
Кола, спрайт, бира, уиски, водка.
какъв искаше да станеш като малък?
Не че сега съм много голям :D Иначе нямам спомени като малък за някаква професия, която съм искал да работя.
а сега?
Много ми се иска да се занимавам с музика, да продуцирам собствени парчета, но това е малко в границите на фантазията. Иначе каквото и да работя искам да го върша с удоволствие, а не да ми е просто едно задължение.
няколко расъждения за живота?
Много обширна философска тема, трудно ми е да измисля някви афоризми :D За нещо по-конкретно бих написал нещо.
какво мислиш за любовта?
За някои любова е някви химични реакции в мозъка, за други е намиране на сродна душа и т.н. Определено е хубаво чувство, особено когато е истинска.
денят който ще помниш винаги?
Все още не съм имал такъв ден, който да ми изниква в мозъка винаги, когато си спомням за миналото.

vikitolove
02-10-2010, 15:54
имал ли си възможност да живееш/посетиш друга държава?
защо точно Европа?
любимо място в България?
как си се представяш след да речем 5 години?(живота ти и теб като личност)

tuzaro
02-10-2010, 16:44
ти си бил по малък от мен майна, аз си мислех че си 20+
Нещо за Хитлер да споделиш?

jghgh
02-10-2010, 19:27
момичета,който харесваш?
...да има чувство за хумор и да не ми се цупи след като извърша някоя простотия :D
Каква простотия например?:)
Всякви може да са, зависи къде се намирам :D Много обичам докато си вървя и мина покрай някои възрастни и те си говорят да ги чуя и да пусна нещо от сорта "Сериозно ли бе? А стига ве!" Много забавно се получава 8-)
И си мислиш, че някое момиче може да ти се нацупи за подобно нещо? Стига бе
/даже си е забавно/


Btw добро гръбче, indeed.


Кво прави днеска?

*мнoгo ми хареса тва за чалгата. 8-) То па кой ли не е слушал преди.. по-важното е как разумният човек осъзнава, че това наистина е голяма помия 8-) Евала за осъзнаването, това показва че го имаш нивото на интелигентност..


Паразитен израз?

ifilin4ica
02-10-2010, 19:52
Някакви скрити таланти имаш ли?
Намери ли приятели във форума за тази половин година?
Чувстваш ли се дискриминиран от хората в този форум като започнат да злословят срещу града ти?
Обичаш ли да пътуваш?
Някой интересен момент от детството ти?

cookie_master
02-10-2010, 20:52
Първа целувка?
Първо гадже?
Първо влюбване?

LadyDi
02-10-2010, 20:54
Ако имаше възможност да разбереш какво точно те очаква в бъдещето, щеше ли да се възползваш или щеше да предпочетеш нещата да се развият от самосебе си и да те изненадат, така да се каже?

Съжаляваш ли за някое решение, което си взел в миналото си?

Ако имаше възможност да промениш едно-единствено нещо в себе си, какво би било то?

И един мноооого изтъркан въпрос: ако стаята ти гори и можеш да вземеш само едно нещо, кое ще предпочетеш да спасиш? (само предмети, изключваме да има хора :))

iveetyy
02-10-2010, 21:33
Целта оправдава ли средствата ?

ArrowsOfDeath
02-11-2010, 13:09
имал ли си възможност да живееш/посетиш друга държава?
Все още не ми се е отдавала такава възможност, но вярвам, че при първа такава бих не бих я отказал.
защо точно Европа?
История, архитектура, забележителности, природа, народи. От всичко има. Пък и си е нашият континент :)
любимо място в България?
За жалост може да се каже, че не съм пътувал много из България, но затова пък Несебър го знам супер добре :D
как си се представяш след да речем 5 години?(живота ти и теб като личност)
След 5, значи на 23 ще съм. Хмм, по-улегнал, по-сериозен и с добра работа надявам се, а след някоя и друга година със семейство :)


ти си бил по малък от мен майна, аз си мислех че си 20+
Да бе, много често ми се случва да ме помислят за по-голям. Миналата година даже са ме питали кога ми е бала, пък аз разбираш ли 10клас карам ххахаха :lol:
Нещо за Хитлер да споделиш?
Задължителен въпрос :Р
Как да ти кажа, не изпитвам някакви големи симпатии или пък да го ненавиждам. Започнал е ВСВ с идеята да завладее много територии, но после какво? Смятам, че би се получило като СССР. Не можеш дълго време да удържаш много народи под потисничество. Няма как поне да не чувствам малко благодарност за Добруджа, а относно избиването на евреи и цигани не изпитвам някакви отрицателни емоции 8-)


Кво прави днеска?
Ако става дума за фитнеса - гръб правих :D
Иначе нищо особено, редовното - училище и фитнес след това. А как щях да заспя от скука последните два часа на училище...
Паразитен израз?
Как е? :D


Някакви скрити таланти имаш ли?
Ооо, много добре мога да се оригвам 8-) Когато си поискам мога да го правя :D Иначе смятам, че правя добра музика. Вярно, че с програми и на компютъра, но не мисля, че всеки би могъл да направи нещо добро.
Намери ли приятели във форума за тази половин година?
С хора, които да се запозная на живо, не се запознах. Все пак съм от Ямбол и малко хора пишат оттук (поне доколкото аз знам). Но затова пък открих готини други, с които си пишем понякога.
Чувстваш ли се дискриминиран от хората в този форум като започнат да злословят срещу града ти?
В началото се дразних повече, но като видях, че са си изградили някакви представи за всеки град в България, реших, че няма смисъл да се опитвам да им променям мнението. Не ми е приятно, че така се говори за града ми (а колко от тези, които плюят срещу него, са идвали в града е друга работа), но всеки си има мнение.
Обичаш ли да пътуваш?
Много! Даже често изпитвам повече удоволствие от самото пътуване, а не от мястото, към което съм се запътил.
Някой интересен момент от детството ти?
Винаги се сещам за този спомен, когато съм с татко на стадиона и се уча да карам колело. Някъде на 5-6г. да съм бил. Спомням си доста ясно как карам, докато татко ме държи отзад и ми казва да не спирам, и по едно време се обръщам назад и го гледам, че стои на десетина метра зад мен. Много добре се почувствах тогава :)


Първа целувка?
Ооо, при мен сравнително късно се случи това. Бях на 16 и първата ми целувка даже беше с език :D
Първо гадже?
Реално не съм имал нищо сериозно, само някакви задявания (:D) с момичетата, които по външен вид са ме привличали, но все нещо ме отблъскваше в същността им и не се получаваха нещата.
Първо влюбване?
Миналата година по това време се влюбих истински за първи път. Няма такова момиче просто. Имаме сумати общи неща - музиката, книгите, интереси в други области и е запалена фенка на ЦСКА, а на всичкото отгоре е много красива. Жалко, че прецаках нещата.
Абе не ме бива много в любовната част 8-)


Ако имаше възможност да разбереш какво точно те очаква в бъдещето, щеше ли да се възползваш или щеше да предпочетеш нещата да се развият от самосебе си и да те изненадат, така да се каже?
Това и аз съм питал доста хора. За мен съм сигурен, че бих се възползвал на 100% и бих предотвратил (ако мога) всички нещастия, които са ми по способностите.

Съжаляваш ли за някое решение, което си взел в миналото си?
Ако съм съжалявал, то вече ми е минало и не ме глозга отвътре. Стремя се такива неща да не ги задържам дълго да ме тровят.

Ако имаше възможност да промениш едно-единствено нещо в себе си, какво би било то?
Май не съм се замислял никога за това. Не знам, може би да мога по-лесно да изразявам емоциите си като любов и мъка.

И един мноооого изтъркан въпрос: ако стаята ти гори и можеш да вземеш само едно нещо, кое ще предпочетеш да спасиш? (само предмети, изключваме да има хора :))
Ако имам време може би ще взема тонколоните, но тогава пък няма да го има компютъра, от който да пускам музиката. Гадно става и при обратното :D Най-вероятно компютъра, че като знам колко музика съм събирал на него през годините сърцето ще ме заболи, ако я изгубя.


Целта оправдава ли средствата ?
Трябва да си някой, който в името на цената на целта, да забравя, че по пътя си към нея помита немалко неща, които също притежават някаква стойност. Лично аз никога не бих се водил по този принцип.

LadyDi
02-11-2010, 14:03
До колко смяташ, че е важен сексът в една връзка?

Би ли прекратил връзка, в която се разбираш чудесно с момичето, допълвате се и прочие, но сексът ви малко накуцва?

Съществуват ли, според теб, проблеми, които не могат да се разрешат само с разговори?

Би ли се определил като пацифист? Или обратното?

Лесно ли се отегчаваш? (не в любовта, а по принцип в живота). Захващаш ли се с нещо, което не довършваш, защото ти писва да се занимаваш?

drumhead1
02-11-2010, 16:27
снимка?

ArrowsOfDeath
02-11-2010, 17:07
До колко смяташ, че е важен сексът в една връзка?
То без него се получава едно по-близко приятелство. Сексът е логичната кулминация на една връзка, няма как просто.

Би ли прекратил връзка, в която се разбираш чудесно с момичето, допълвате се и прочие, но сексът ви малко накуцва?
Не смятам. Каквото и да накуцва би трябвало да може да се оправи с разговори между двамата, особено щом се разбираме добре.

Съществуват ли, според теб, проблеми, които не могат да се разрешат само с разговори?
Съществуват, съществуват. Често съм се сблъсквал с такива (особено хора), които от дума не разбират. Понякога за решението на проблем се изискват действия, не винаги говоренето решава проблема.

Би ли се определил като пацифист? Или обратното?
По средата съм. Не подкрепям войните, зад които стоят политиците с техните желания, но пък всеки поробен народ трябва да се вдига на въстание срещу потисника.

Лесно ли се отегчаваш? (не в любовта, а по принцип в живота). Захващаш ли се с нещо, което не довършваш, защото ти писва да се занимаваш?
Не, даже понякога, ако върша нещо досадно, го довършвам само напук на мене си. Обичам да довършвам докрай нещата.


снимка?
http://c3.ac-images.myspacecdn.com/images02/66/l_c997e93b92f34604aa83fa0eb24b4346.jpg


Мислиш ли, че в този форум трябва да пишат само тийнове?
Не, може да се казва тийнпроблъм, но и по-големите могат да намерят място тук. А пък е и приятно понякога да срещаш хора с изградени принципи, ценности и виждания, а не само лутаещите се тийнейджъри.

jghgh
02-11-2010, 18:49
Миналата година по това време се влюбих истински за първи път. Няма такова момиче просто. Имаме сумати общи неща - музиката, книгите, интереси в други области и е запалена фенка на ЦСКА, а на всичкото отгоре е много красива. Жалко, че прецаках нещата.
Как ги прецака? /ако не е лично/

Чувстваш ли се плейбой? 8-)

Сподели своя музика /ако не е нахално ест., и ако си я качил някъде/

Разбираш ли се с родителите си?

ArrowsOfDeath
02-11-2010, 19:47
Как ги прецака? /ако не е лично/
Понеже не усетих желание от другата страна (поне по-сериозно) не предприех действия, освен допреди месец-два, обаче вече беше късно.

Чувстваш ли се плейбой? 8-)
Определено не :D Имам си самочувствие и се чувствам добре в тялото си, което става все по-хубаво :D

Сподели своя музика /ако не е нахално ест., и ако си я качил някъде/
Имам качено най-доброто ми за мен тук - http://myspace.com/arrowsofdeathmusic . От Momentum и Dominus съм най-горд :)

Разбираш ли се с родителите си?
Да, нямам проблеми с тях.

jghgh
02-11-2010, 19:57
Защо почна да ходиш на фитнес?

Спомени от детската?

Бил ли си асоци? :booooomb:

Какво мислиш за асоцитата? Пълна дискриминация и чанч докато се оправят (т.е. техен си проблем, че са асоци), или подпомагане, приказване с тях, стремеж да ги 'промениш', така да се каже?

/днес съм почнала със странните въпроси../

Тъй като твориш, защо не искаш след 12 клас да се занимаваш с изкуство, а с история или англ. ез?

Защо не предприе мерки с момичето? Страх ли те е от отказ?

Може ли да се каже, че обичаш сигурното?

От какво те е страх? (по принцип)

Мечтаеш ли за екстремни преживявания? Примерно да се метнеш от скала в студена вода /като по дискавъри на една реклама/

Можеш ли да плуваш?

Alan Parsons Project - Prime time 8-)

^^

vikitolove
02-11-2010, 20:04
кефи ме какво си направил :)

любима държава?
град?
мото?
любим спомен имаш ли?
защо не искаш да се занимаваш с музика в бъдеще,а с история или АЕ?

ArrowsOfDeath
02-11-2010, 21:44
Защо почна да ходиш на фитнес?
Почнах лятото, защото искаш пълноценно да си използвам свободното време тогава. Взе че ми хареса и така досега си ходя все още.

Спомени от детската?
Почти никакви. Изобщо като цяло почти нищо не помня от детските си години. Помня по-добре само една много добра госпожа, която ме научи да чета и смятам още в детската, жалко че почина.

Бил ли си асоци? :booooomb:
Не, определено. Имам дни, когато не искам да излизам навън и да се виждам с някой, но нищо по-асоциално :D

Какво мислиш за асоцитата? Пълна дискриминация и чанч докато се оправят (т.е. техен си проблем, че са асоци), или подпомагане, приказване с тях, стремеж да ги 'промениш', така да се каже?
Бих разговарял с такива хора, да се опитам да им помогна, но има безнадеждни случаи, които нямат оправия, и тогава бих се отказъл. Не съм много добър в работата с хора :D

/днес съм почнала със странните въпроси../

Тъй като твориш, защо не искаш след 12 клас да се занимаваш с изкуство, а с история или англ. ез?
Някак си не се виждам като такъв, въпреки че ми се вижда готино. Знам ли пък, времето ще покаже :)

Защо не предприе мерки с момичето? Страх ли те е от отказ?
Защото много трудно бих изразил любов, а и несигурността за чувствата от другата страна ме разубедиха още повече.

Може ли да се каже, че обичаш сигурното?
Тука съм 50/50. Понякога обичам на сигурни неща да разчитам, друг път рискувам много. Например обичам да говоря за неща, в които съм сигурен.

От какво те е страх? (по принцип)
Най-голям страх изпитвам от високото. Като малък живях на 14ти етаж и изобщо не ми пукаше, обаче откакто се преместих в къща някак ми се появи този страх.

Мечтаеш ли за екстремни преживявания? Примерно да се метнеш от скала в студена вода /като по дискавъри на една реклама/
Тея скокове от много високо във вода винаги са ме плашили, щото кой знае как може да се изръся :D Иначе може би бих скочил с парашут и бънджи.

Можеш ли да плуваш?
Да, даже лятото комбинирах фитнеса с плуване.

Alan Parsons Project - Prime time 8-)
Sade - Jezebel :Р

^^


любима държава?
Може би Англия, която ме привлича и като място за живеене.
град?
Много градове харесвам и бих посетил, но няма някой, който да се откроява сред останалите.
мото?
Не знам дали се счита за мото, но "Животът е кратък, изкуството - вечно" (Ars longa, vita brevis) ми е любимото.
любим спомен имаш ли?
С научаването да карам колело може би.
защо не искаш да се занимаваш с музика в бъдеще,а с история или АЕ?
Отговорих отгоре :Р

ArrowsOfDeath
02-12-2010, 17:57
Благодаря на всички за въпросите и отделеното внимание :)
Нека темата бъде заключена и да продължим със следващия на стола http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=318896&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=

DimovB
02-12-2010, 18:02
Кои муз. групи искаш да видиш в България?

ArrowsOfDeath
02-12-2010, 18:25
Айде, докато не е заключена ще отговоря. Ами най-много искам Nickelback да видя на живо. Други групи са Rammstein, Godsmack, Limp Bizkit, Breaking Benjamin, Depeche Mode, The Prodigy, Astral Projection. Някои от тях вече са идвали, но съм пропуснал. Например с Limp Bizkit - лятото не им бях чак толкова голям фен и не отидох на концерта им, обаче сега бих отишъл.