PDA

View Full Version : Аз...вече нз кфо да прая



shokoladchety
02-09-2010, 12:02
Така...скоро пуснах тема за момчето,което обичах и с което се бяхме скарали.Така,той ме обвиняваше в изневяра,бла-бла...В крайна сметка се сдобрихме и дори се сближихме още повече с него.И това за цяла седмица.Когато вчера седнах на компютъра видях,че имам съобщение в скайп.Непознато момича ме разпитваше.Казах и коя съм,дъра-дъра и тя ме пита:Ти ходиш ли с Х(така ще го наричам =] ) и аз отг.ДА.И тя ми каза:Еми,да,но и аз ходя с него...Изпаднах в шок... Неможах да повярвам,че момчето,което ме е обвинило в изневяра,всъщност ми е изневерило ;[ .. Скъсахме.Отново съсипана.В крайна сметка го убедих да поговорим.Обичам го и искам да се сдобрим.Ще се видим утре вечер и нз кфо да му кажа.Ще се радвам на всякакви съвети.
П.С.-Мисля,че сега ходи с другото момиче,но нз.
П.С.2-не ми казвайте да го оставя.Наслушах се на такива мнения от приятели.
И БЛАГОДАРЯ =]

justonegirlwithonehope
02-09-2010, 12:06
Знам, че не искаш и да чуваш за това да го оставиш, но според мен е най-доброто решение.По написаното съдя, че си доста хлътнала по него и не знам дали си заслужава, но единственото, което се сещам е като се видите да се опиташ да го обедиш в своята любов към него и в тоав колко много държиш на него и колко добре може да ви е заедно.Според мен това е единствената алтернатива.Късмет :)

Kukumqvka
02-09-2010, 12:06
Ми ако той наистина ходи с това друго момиче.Трябва да го оставиш.
Не виждаш ли,че те разиграва?

crazymm
02-09-2010, 12:16
Най - добре му кажи, че искаш да бъдеш с него, но не можеш да приемеш, че се среща с друга. Не му казвай директно: "Избирай между мен и нея." Остани спойкойна и до колкото е възможно сдържана, ако той те обича, ще остане САМО с теб.

peshost
02-09-2010, 12:17
Ми стой си с него, после да няма пак тема от рода "Всички ли са такива или онакива, има ли добри момчета" и не знам си кви... Пффф аман... Кат си се наслушала на съвета да го оставиш, не може ли малко да ти светне, че просто това е единствения умен и добър вариант?????

pussucetka
02-09-2010, 13:44
Всичкии знаем и виждаме че многоо го обичашш .. Ноо виж го от друга странаа .. той си играее с тебб .. може ли така да те разиграватт .. я се стегнии :-o .. И наистинаа най добре го зарежии .. в крайна сметкаа ще го забравишш,но трудноо .. послее ще съжалявашш че са те унижилиии .. и приятелките ти са много правии .. послушайй гии .. за това са те да ти помагат и да гледат от другатаа странаа .. :)

armanilove
02-09-2010, 14:20
П.С.-Мисля,че сега ходи с другото момиче,но нз.
П.С.2-не ми казвайте да го оставя.Наслушах се на такива мнения от приятели.
И БЛАГОДАРЯ =]
а btw какво друго очакваш да ти кажем?
не ни ограничавай в коментите, защото знаеш какъв щее отговора и не го приемаш...еми тогава не пускай темата а пускай момчето от кафеза...