PDA

View Full Version : Помощ за игра



mIsSsVanity
02-09-2010, 13:09
Няма да ми тръгне игра, ако в характеристиките й пише, че е за xp или vista, а съм със 7 ultimate, нали? Защото сестра ми ми надува главата за sims 3, но за 7 става някакъв изследователски само (ддз), който не го харесва. Тя иска ей тоя май http://zamunda.net/details.php?id=208072 , а аз съм обещала обаче хич не ме бива по сваляне на игри и тн. Та от къде мога да сваля въпросното симс 3, да стане за 7 и да не се инсталира мега трудно, а само с daemond tools евентуално. Оф, аз само от замунда мога да свалям, нз кво ще правя :D plss help

Pr07o7yp3
02-09-2010, 13:30
Защо мислиш, че като не пише значи не става за 7.

Повечето игри си вървят на 7, просто опитай, даже 90%, че ще тръгне ако покриваш останалите изисквания.

Може да не са сложили 7 в списъка, защото когато са качвали играта, тогава той все още не е бил излезнал примерно.


Та с две думи, свали я и я инсталирай. И да не тръгне нищо не губиш :)

doomkillerr
02-09-2010, 19:11
Може да не са сложили 7 в списъка, защото когато са качвали играта, тогава той все още не е бил излезнал примерно.

Това 100% е така! :)

mIsSsVanity
02-09-2010, 19:14
Мерси. Инсталирах я и там каквото трябваше и я пускам и си тръгва, показва се това, което в началото се появавя и на другите симс 1 и симс 2 като почват нали накратко ги дават вс (сещате се) и тъкмо трябва да започне играта и ми изписва нещо от сорта, че няма как да знаят дали дискът ми е легален/валиден или нещо такова беше (тоест дали не е пиратски) и да се свържем с кустомер ли или не помня точно и се изключва. Какво да правя?
п.с знам, че го обясних ужасно, но не ме бива с компютърните термини и тн =)

doomkillerr
02-09-2010, 19:33
Виж при свалените файлове на играта, трябва да има папка "Crack" или "no CD/DVD patch - exe" или отвори отново торента и виж обяснението за инсталиране на играта! :)

mIsSsVanity
02-09-2010, 19:44
Това трябва да е проблема:
4. Свалете Crackfix от тук.
5. Копирайте съдържанието на Crackfix торента в installdir\Game\Bin, където installdir е инсталационната директория на играта.
Това го свалих и го имам в dowlnloads. Точно буквално installdir\Game\Bin никъде не пише, но знам къде трябва да се постави, защото и се появи sims installer, като иконка в май компютър (не го обяснявам правилно .. ) обачи като копирам кракера и св опитам да го поставя там ми казва, че няма свободно място, трябвало още 4кб памет :shock: не знам защо, и не иска да се paste .. това явно е проблема, но не става ..

doomkillerr
02-09-2010, 21:36
Добре - разбирам, че не инсталираш игри всеки ден (така да се каже)... За това, ще ти обясня по-подробно какво да направиш!

1. Каза, че в "dowlnloads" имаш свален "Crack"-а за играта и той е поставен в няколко папки - " installdir\Game\Bin". Това означава, че файловете намиращи се в папка "/Bin" трябва да се поставят в инсталационната папка на играта! Самo ти знаеш къде си инсталирала играта (примерно C:\Program Files\Sims 3\Bin" или където си оказала да се инсталира! Много е вероятно, след като копираш файловете там, да се появи въпрос дали си сигурна, че искаш да заместиш вече съществуващи файлове в същата директория с нови - при това трябва да избереш "Yes" или "Yes for all"

2. Това което ти излиза в "My Computers" е заредения диск на играта във виртуалното устройство от което си инсталирала... или поне така предполагам!

П.С. - Изпълни това, което ти казах в първа точка и ще видиш, че всичко ще е наред! Успех...

:)

Force_bladeR
02-09-2010, 22:22
Проблем след проблем с този Уиндоус 7.. абе що нямам проблеми с XP? Всяка 2-ра тема е свързана с проблем със 7-цата.. бе да сте в крак с модата пък ще търпите безбройните недостатъци :lol:

Pr07o7yp3
02-09-2010, 22:36
Проблем след проблем с този Уиндоус 7.. абе що нямам проблеми с XP? Всяка 2-ра тема е свързана с проблем със 7-цата.. бе да сте в крак с модата пък ще търпите безбройните недостатъци :lol:
Странно, аз съм с Windows 7 откакто излезе Full версията на Ultimate.
И от тогава нямам никакви проблеми, държи се много по добре от XP.
XP до сега щеше да е збозала 100 пъти.

Така, че не е виновен Windows-а, а задклавиатурно устройство.

doomkillerr
02-09-2010, 22:47
Проблем след проблем с този Уиндоус 7.. абе що нямам проблеми с XP? Всяка 2-ра тема е свързана с проблем със 7-цата.. бе да сте в крак с модата пък ще търпите безбройните недостатъци :lol:
Странно, аз съм с Windows 7 откакто излезе Full версията на Ultimate.
И от тогава нямам никакви проблеми, държи се много по добре от XP.
XP до сега щеше да е збозала 100 пъти.

Така, че не е виновен Windows-а, а задклавиатурно устройство.

Напълно се съгласявам с теб човече... Сложил съм 7-цата някъде Септември месец и до сега почти никакви сериозни проблеми не ми е правила... Е сега да си призная, аз в последно време я "по оплесках" малко, но това е друга тема! :oops: Ако бях с ХР-то вече да му е дошло времето за преинсталация и да ми е създало хиляди главоболия... :P
Странното е, че и с вируси нямам никакви ядове, пък на ХР-то винаги някой се промъкваше неканен...:D - а използвам една и съща антивирусна програма!

П.С. - Уффф как ми липсва добрия - стар "син екран на смъртта"... :lol: :oops:

mIsSsVanity
02-10-2010, 16:04
Благодаря ви! Проблемът е, че ги нямам тия installdir/game/ bin, а имам само The.Sims.3-Razor1911- 2 такива файла и The.Sims.3.Crackfix.Read.Nfo-Razor1911.

doomkillerr
02-10-2010, 18:26
Благодаря ви! Проблемът е, че ги нямам тия installdir/game/ bin, а имам само The.Sims.3-Razor1911- 2 такива файла и The.Sims.3.Crackfix.Read.Nfo-Razor1911.

Явно не си ме разбрала... Крака от "The.Sims.3.Crackfix.Read.Nfo-Razor1911", го поставяш там където си инсталирала играта, като заместиш оригиналния файл... 8)

П.С. - Не знам вече на какъв език да го обясня! :oops:

stasdimovska
07-09-2010, 07:34
моля ви,помогнете ми :( преинсталирах си компютъра,качих си всички експажъни,но не помня в кой експажън и къде трябваше да се направи папка download за свалените файлове за играта и в кой експажън трябваше да слагам файловете от типа packages,моля ви,някой да помогне :(

PlamitOo
07-09-2010, 14:06
Направих всичко, и когато ми се отвори играта ми излиза това- "We are unable to verify that your disc is a valid copy of the Sims 3 . Please contact customer service." И когато натисна ОК ми излиза от играта. :?

doomkillerr
07-09-2010, 19:49
Направих всичко, и когато ми се отвори играта ми излиза това- "We are unable to verify that your disc is a valid copy of the Sims 3 . Please contact customer service." И когато натисна ОК ми излиза от играта. :?

Трябва да сложиш крака за играта! :)

tenee
02-08-2014, 07:20
Я люблю играть (http://www.wowgold2k.com/) в симс 3. мой друг помогает мне скачать его, так что я не знаю, как для загрузки. Извините!

devoyka
02-08-2014, 08:06
абе някакви проблеми с линка към замундата? реших да хвърля едно око ама ми отваря само бял екран?