PDA

View Full Version : към момичетата



Fifooooo
02-09-2010, 14:01
здравеите аз съм момче на 15 искам да ви попитам как да кажа на едно момиче че я харесвам въпроса може да ви се струва тъп но аз съм доста срамежлив и затова .харесвам това момиче от около 3 седмици и немислех да и казвам но сега мисля че и тя започна да ме харесва затова въпросът ми е как наи деликатно да и го кажа или по някакав начин да го покажа защото тя е наи добрата ми приятелка и ако не ме харесва искам пак да си останем близки а не да ме отбягва

(Без тъпи коментари)

Kukumqvka
02-09-2010, 14:09
Целуни я ?

ivcheto0o
02-09-2010, 14:12
покани я да излезете някъде двамата,прави и намеци и ако нещата се полу4ават я целуни

justonegirlwithonehope
02-09-2010, 14:12
Това, че е най-добрата ти приятелка доста променя нещата.Преди да правиш каквото и да било се увери в нейните чувства, за да не стане така, че да влошиш отношенията ви.Започни да се държиш по-свободно, да правиш някакви намеци, ествествено не да си мазния явняр, ако ме разбираш ..Ако си сигурен в чувствата и, сподели и своите и се взимайте ( мисля, че няма нужда да ти обясняваме как да и се обясниш в любов ), ако пък решиш, че не изпитва същото към теб си замълчи, за да си останете приятели. :)

armanilove
02-09-2010, 14:14
Направи нещо романтично, след което я прегърни и й кажи,че искаш да сте нещо повече от най-добри приятели, но й обясни, че все пак я цениш като приятелка и я обичаш въпреки любовта си. :) Успех с дамата... При мен е обратната ситуация btw :D:D :-D

fenastz
02-09-2010, 18:50
абвгдежзийклмнопрстуфхцчш щъьюя

^^ това е българската азбука

























ако мислиш, че в поста ми няма смисъл, погледни темата си

ScarletBite
02-09-2010, 18:56
Да опишеш чувство с думи е като да нарисуваш пейзаж - може да е майсторски направен, но никога не показва 100% реалността. :) А ти, опасявам се, не само, че не си изкусен художник, ами и досега си рисувал само къщички с флумастри... :lol:
Като за начало скъси дистанцията помежду ви, докосни ръката й.Не избързвай, ще я уплашиш.След като и двамата свикнете с близостта си, я целуни. :wink:

valdesbg
02-09-2010, 19:00
Скарлет, след като са най-добри приятели това с близостта би трябвало да са го минали. Но пък от друга страна са на по 15. Което означава че всичко е възможно. Така че - да леко и внимателно с намеци в началото. После да добавя физически контакт, да запали искрата и така.

Ти ще го обясниш по добре, давай :)

ScarletBite
02-09-2010, 19:11
Валдес, имах предвид физическата близост.Или поне по-интимната такава. :) Но към нея трябва да се прибягва само след хубав двустранен флирт, мислех, че се подразбира. :)

valdesbg
02-09-2010, 19:18
Скарлет, колкото и странно да е - не се подразбира :)

Ще се изненадаш как огромна част от момчетата смятат че едно "здрасти" е достатъчно за да те хареса едно момиче. Флирта е нещо непонятно. И момичетата се разочароват че няма момче, което да подава топката правилно и красиво. Нататък ти е ясно.

Та да - флирт, близост, връзка. В случая на автора това е ключа :)

Бтв как се казваш? :)

ScarletBite
02-09-2010, 19:26
Даяна, найс ту мийт ю! :) А ти?

valdesbg
02-09-2010, 19:29
Хубаво име, напомня ми на някого. Найс ту мийт ю туу :)

Аз съм Владимир, Влади за по кратко :)

ScarletBite
02-09-2010, 19:34
...

valdesbg
02-09-2010, 19:46
Може ли да ти направя една забележка? :)

Ако можеш - давай :) А може да преминем и на ЛС :)

ScarletBite
02-09-2010, 19:51
ЛС тогава. :)

soul1199
02-09-2010, 20:04
Направи нещо романтично, след което я прегърни и й кажи,че искаш да сте нещо повече от най-добри приятели, но й обясни, че все пак я цениш като приятелка и я обичаш въпреки любовта си. :) Успех с дамата... При мен е обратната ситуация btw :D:D :-D :)

filmimilmi
02-09-2010, 20:54
След като си и "най-добра приятелка" не можеш да очакваш, че ще стане каквото искаш. Обикновено момичетата не избират най-добрите си приятелки да им бъдат момчета и ако те е харесвала изобщо някога като нещо повече от приятел, то би трябвало още тогава да ти е намеквала по някакъв начин. Изпуснеш ли момента вече е като да си сложиш след дъжд качулка... Не, че изключвам напълно възможността, че нещо е възможно да стане между вас двамата, но при положение, че сте си толкова близки не мисля, че ще направиш нещо друго освен да я отблъснеш от себе си. Като и кажеш, че през цялото това време, в което си и бил просто приятел е имало кой знае колко ситуации, в които си бил доста близък с нея буквално (например да си я галил по някоя рана, за да утеха, че да и мине по-бързо и въобще куп други моменти като в рекламата на спрайт...), то рискуваш тя да се отврати от теб на секундата като и изкочат всички тези случки в ума и ги преоцени гедайки на тях вече не като на сладки спомени, а моменти, в които просто си искал да и бръкнеш в гащите...
Съжалявам за грубото съчинение, но нещата действително стоят така. За да не кажеш обаче, че не съм ти бил от полза ще ти предложа следния филм, който поне ако не сработи, то няма да предизвика по-горе описаната реакция. За целта трябва да сте заедно на някой купон, повод и двамата да сте пияни. Тогава, когато задръжките паднат, може в момент на близост (боричкане все едно както докато сте си просто приятели :D ), да почнеш малко по-диво и да понечиш да я целунеш. Вероятността да се отдръпне на момента докато е пияна е малка, ще се повъргаля с теб и ако и харесва просто ще продължите и дори не се знае до къде ще се стигне. Когато няма задръжи всичко е възможно... Пък на сутринта след като изтрезнеете, няма начин да ти се сърди след като вече станалото е станало, а пък ако и е било хубаво ще направи преоценка на вашето приятелство, каквато не би направила ако ползваш директния подход, който се обсъждаше по-горе - а действаш трезвен. Заложи на ситуация, която ти предлагам пък каквото стане. 8-) Ако продължаваш да си и просто приятелката, за какъвто тя те взема докато не се случи нещо по между ви, просто ще си изнасилваш чувствата завинаги. Рискувай, алкохола е голям помощник! 8-)
А за тези, които ще ме нападнат, че предлагам на пича да се възполва един вид от момичето, което е доста грубо, ще им кажа, че той няма да се възползва в буквалния смисъл, защото ако нещата потръгнат дори по такъв начин, поне предполагам, че няма да я зареже щом е толкова хлътнал. Следователно това не е възползване, а просто начин ако нещо повече може да излезе от тяхното приятелство, да излезе по по-гъвкав начин без излишни терзания... 8-)