PDA

View Full Version : на някойда му се е случвало



iveta_bebeto
02-09-2010, 16:37
това ми се случва за първи път и искам да разбера на друг случвало ли се е дойде ми на 25ти и тоя месец не съм правила секс само той ми го е потърквал няколко пъти и на 7ми и днес на 9ти имам някакво розово зацапванее и възможно ли е да съм бременна четох че и на други жени се е случвало около овулацията и аз съм в 16 ден демек съм в овулация и нз все пак възможно ли е да е станало нещо

SmilezZz
02-09-2010, 18:24
Не мога да кажа нищо..
Ако му имаш доверие,и ако той не ти е казвал за нещо станало - не мисля,че ще има проблеми..Но не знам..

Най-добре е да отидеш на гинеколог 8)

themusicinme
02-10-2010, 21:26
Не, нищо не е станало, споко :) От това там търкане ли какво е, не може да си забременяла :) Ако толкова се притесняваш нали има тестове за бременност.

c0raline
02-11-2010, 15:57
saglsna sam i s dvete :)

sunshinee1936
02-25-2010, 20:56
абе нормално да ти тече розово поне така мисля на мен също менструацията ми е много разбъркана макар че я имам вече близо 3 години
1.не ми е редовна(на единия месец примерно ми дойде на 6-ти а другия на 25-ти)
2.в началото ми тече нещо кафяфо или розово
и още 100 неща
- според мен е нормално но за всеки случей ако имаш дълбоки съмнения отиди на гинеколог
- а и за приятелят ти ако само ти го е потърквал няма опасност освен ако преди тва не е свършил и не се е измил е възможно да остане семенна течност по члена му и при ,,потъркването'' сама си прави изводите : )