PDA

View Full Version : Фимоза, чакане и... операция



wallace
02-09-2010, 16:31
Така... значи дълго време имах фимоза(години..) и ме беше срам да кажа на нашите, през последните 2 седмици ми се затрудни пикаенето и се наложи да им кажа. Днес трябваше да се направи операция траеща 1час(Попринцип е 10-15минути и си като нов ама ето на..като чакам и ме е срам сега патя). Отидох сутринта и чаках няколко часа, направо се изнервих в хирургията, накрая дойдоха и ме накараха да легна, вързаха ме с колани да не мърдам, сложиха ми системи и сложиха упойката. Когато видяха че вече съм със затворени очи и не можех да мръдна(един от ефектите на упойката...), започнаха операцията. Нали знаете че трябва малко време за да се вкара пълната упойка и нищо да не усещаш...не знам аз ли съм дефектен и тази упойка не ми действа много но... Та, започнаха да ме режат(обрязват) и аз усещах всичко, цялата болка от рязането отделно от упойката едвам дишах защото тя затруднява дишането... и от болката и от упойката ептем едвам дишах. Нали знаете че като ви боли се стягате и надувате за да търпите, е аз правех същото и когато се надуваш и стягаш спираш малко да дишаш, от упойката ептем трудно дишах... та общо взето имаш чувството че си останал без никакъв въздух и умираш. Хубавото е че преди съвсем да "гътна" упойката най-накрая подейства и аз съм заспал, не съм усещал нищо и се борех само с дишането от упойката а болката не я усещах. Когато се събудих казах на доктора че съм усещал поне 10минути от операцията как ме режат и че съм усещал и болката, той не вярваше но, когато му казах точно какво си говореха докато ме оперираха той се хвана за главата и не знаеше как съм изтърпял болката, да съм се сърдел на този който е искал упойката а не на него...

МИСЪЛТА МИ Е ДА НЕ ЧАКАТЕ А ВЕДНАГА ДА ОТИВАТЕ ДА ВИ ОБРЕЖАТ КОГАТО ИМАТЕ ПРОБЛЕМ СЪС ЗАБЕЛВАНЕТО А НЕ ДА ЧАКАТЕ КАТО МЕН! Сега трябва 6дни да си правя промивки като си вкарвам пишока в буркан за 20минути в някаква течност :D

ImmortalSportFreak
02-09-2010, 17:23
Еее момче браво за смелостта да изтърпиш тази болка...... и супер че операцията ти е минала успешно.... ;) Бързо и успешно възстановяване ти желая... ! ;);) :)

wallace
02-09-2010, 19:45
Благодаря, забравих да кажа че съм на 15.

Valento
02-09-2010, 20:23
Благодаря, забравих да кажа че съм на 15.
С тази тема мога да допълня че трябва да бъдем внимателни с здравето си... за теб мога да кажа че си адски пич .. щом си изтърпял то няма на каде да ходиш щтом си вързан ... успешо оздравяване и след време не в буркан а в момичешка кофичка да буташ :D

wallace
02-09-2010, 23:02
Мерси, мерси :D Сега пениса ми прилича на разфасована пържола