PDA

View Full Version : Болки в кръста!



magicfairy
02-09-2010, 19:21
Охх от 2-3 дена ме боли кръста ужасно много, някакви идей какво да правя, хапчета ли да пия, нямам никаква идея.. :(

Harum_Scarum
02-09-2010, 19:28
Може да е от много неща,кръста боли най-вече,ако ходиш с гол кръст.Може и ако седиш прегърбена..Отиди до личния и той ще ти каже от какво може да е , и евентуално да ти изпише хапчета/направление.Успех!
П.С.Темата е за раздел "Здравни проблеми и болести"

magicfairy
02-09-2010, 19:29
Съжелявам за раздела, иначе с гол кръст не ходя (боди), а прегърбена винаги съм си седяла.. 8-)

ospower
02-09-2010, 19:37
Може да си се преуморявала физически през последните дни.

А иначе има едно за мазане, нарича са Фелоран - то може да ти помогне.

billytalent
02-09-2010, 19:39
Мен ме боли кръста,когато се разболявам,пий някакво хапче за корем и би трябвало да ти мине

magicfairy
02-09-2010, 19:43
Добре, благодаря ви, ще пия някакво хапче, а ако не мине до 1-2 дена, отивам на лекар. :)

MaLty
02-09-2010, 20:33
Нацели раздела другия път 8-)
Иначе може с фастумгел :-)

magicfairy
02-09-2010, 20:41
Еееее айде.. 8-) :-)

Dopeass
02-09-2010, 22:03
Много странно...ако беше някой друг сигурно щяха да го разкъсат овцете, че е сгрешил раздела...но сега "Няма нищо, нека все пак ти помогнем".

пт - Не мога да разбера точно къде те боли кръста, но е възможно да е от бъбреците, което си е сериозно и може да става все по-зле. Така, че най-добре се прегледай и се обличай. Вече не е модерно да ходиш с гол кръст :D

tonie__
02-09-2010, 22:14
^нормално.по-старите потребители,коитов секи път са били коректни и не са създавали проблеми,няма да бъдат хокани :) и на мен ми се е случвало и не мисля,че има нещо лошо.

сега,новите,които нарочни правят глупости,си го заслужават ;)

PIF
02-09-2010, 22:17
винаги съм си лекувала кръста с електрическа възглавница
дали ще е пренатоварен или съм настинала...винаги ми е минавало така.

Shadowsogirl
02-10-2010, 03:21
^нормално.по-старите потребители,коитов секи път са били коректни и не са създавали проблеми,няма да бъдат хокани :) и на мен ми се е случвало и не мисля,че има нещо лошо.

сега,новите,които нарочни правят глупости,си го заслужават ;)
Абе и аз не съм създавала проблеми и не съм регистрирана от вчера, ама аз като направих същата грешка и ми преместиха темата и ме питаха толкова ли не съм могла да я преместя два раздела по нагоре..

Dopeass
02-10-2010, 05:56
^нормално.по-старите потребители,коитов секи път са били коректни и не са създавали проблеми,няма да бъдат хокани :) и на мен ми се е случвало и не мисля,че има нещо лошо.

сега,новите,които нарочни правят глупости,си го заслужават ;)
Абе и аз не съм създавала проблеми и не съм регистрирана от вчера, ама аз като направих същата грешка и ми преместиха темата и ме питаха толкова ли не съм могла да я преместя два раздела по нагоре..
Освен това, Тони, от къде си сигурна, че го правят нарочно. Нормално е по-новите потребители да не са добре ориентирани в началото и ние вместо да им помогнем, трябва да ги хокаме ли...Точно като кокошки...супер смешно е от страни. Дори тва делене на нови и стари потребители е смешно и жалко :Д Кво...ще се правим на вървежни в някакъв форум ли :razz: :razz: Ако е така...смятай до къде стигна света...
Ако става въпрос...за мен ти си супер нов потребител :lol: Сега трябва ли да те нападам, че си некомпетентна, защото си регистрирана само от 2008-а?

magicfairy
02-10-2010, 10:00
Dopeass Амииии как да ти обясня къде ме боли? :lol: Някъде надоло или знам ли как точно да ти кажа.....
+ т'ва винаги си ходя облечена, с боди и т.н., не обичам кръста ми да е гол.



PIF Възглавничката издаде багажа, но имам обеало, ще пробвам.


ПС Извиних се за раздела :)

Dopeass
02-10-2010, 10:15
долу отстрани или отзад са бъбреците. Прегледай се най-добре.

tonie__
02-10-2010, 10:17
Ако става въпрос...за мен ти си супер нов потребител :lol: Сега трябва ли да те нападам, че си некомпетентна, защото си регистрирана само от 2008-а?


този ми акаунт е от 2008.във форума съм от доста повече време :)

magicfairy
02-10-2010, 10:21
долу отстрани или отзад са бъбреците. Прегледай се най-добре.

Изобщо не ми се ходи да чакам 1-2 часа пред кабинета, понеже няма ник'ъв ред.......... ама ако продължва да ме боли, ще се наложи май.

sunshine955
02-10-2010, 12:36
мен преди ме болеше когато бях неразположена ..
пробвай Нуруфен .. дано се оправиш по-скоро :-) и аз мразя да чакам ред в болниците ... :?

magicfairy
02-10-2010, 12:41
Благодаря :-)
и да.. това ми е най-омразното нещо ;\\

sunshine955
02-10-2010, 13:19
мисля че ако го загрееш ще ти мине по-бързо .. отколкото с хапчета но и те не са с подценяване .. ако нямаш електрическа възглавничка,слагаш фолио (от това за печенето ) на кръста и лягаш,завиваш се хубаво и се наспиваш добре .. ще се загрее .. даже може да се изпотиш .. а може и да те боли ако скоро ще ти идва ..
боли ли те като седиш седнала .. :-o

magicfairy
02-10-2010, 14:48
Ами като съм неподижна не ме боли, ама тръгна ли да се мърдам..... Поприцип трябва да ми дойде на 15-ти, но кръста ме боли от понеделник и никога преди не ме е болял. ;\

DevilWish
02-10-2010, 16:05
мисля че ако го загрееш ще ти мине по-бързо .. отколкото с хапчета но и те не са с подценяване .. ако нямаш електрическа възглавничка,слагаш фолио (от това за печенето ) на кръста и лягаш,завиваш се хубаво и се наспиваш добре .. ще се загрее .. даже може да се изпотиш .. а може и да те боли ако скоро ще ти идва ..
боли ли те като седиш седнала .. :-o
И аз директно си помислих ,че е от цикъла, все пак скоро трябва да ит дойде.Винаги има първи път, преди не ме болеше нищо, след това умирах от болки, а сега пак си ми е всичко окей /при цикъл/ ,така че може и да е от това.
На мен лично си ми е контузен кръста и най-редовно имам проблеми ;) Защото съм вдигала тежки неща ;) Ако си се преуморила нещо пак може ;)
Но не те съветвам да вземаш много хапчета ,защото и това не е полезно ;)

pitbullxx
02-10-2010, 17:31
Моита приятелка ,като я боли краста и веднага след няколко дена и идва цикъла :lol: може да е от това ,може да е от бъбреците от прегабване,ако не се обличаш ,но ти по горе каза ,че се обличаш или бъбреци или цикъл .. по-добре отиди при личния си лекар и му обясни как седат нещата сигорен съм ,че ще ти помогне. :-)

blackphobia
02-10-2010, 17:39
и аз мислярче май ще ти е от преумора.При мен се получаваше и в рядките случаи,в които съм стояла дълги часове прегърбена над някой учебник с габарити тухла четворка

Undying
02-10-2010, 18:01
Може да си настинала или да ти идва МЦ скоро, едва ли е нещо сериозно, случва се,

Harum_Scarum
02-10-2010, 18:31
Много странно...ако беше някой друг сигурно щяха да го разкъсат овцете, че е сгрешил раздела...но сега "Няма нищо, нека все пак ти помогнем".
Пък ти ругтаеш,защото сме станали по-добри..Ама че хора. :-D