PDA

View Full Version : Да я забравя ли???



freemen
02-09-2010, 20:18
Ето го и самия проблем: Запознах се с едно момиче на мен ми направи впечатление и се зближих с нея почнах да я харесвам дори сега мисля че съм влюбен. Тя мен също ме харесва и изпитва нещо към мен, но преди да се запознае с мен е имало др. момче в която тя е влюбена и сега все още е, но това момче я е наранило мн. и тя ми казва че иска 1-во да забрави него и тогава да се пробва с мен. Проблема е че днес бяхме 2-та навън и срещнахме момчето тя се притесни и почна да незнае какво да прави, но очите и сиаеха и й личеше че е щастлива че го вижда и после говорихме за това и тя каза че е мн. влюбена в него, но въпреки това нямало да стане нищо м/у тях и все пак не е сигурна дали ще може да го забрави.
Въпросът ми е какво да права? Дали да се спра докато все още мога? Дали според вас ще го забрави?
Иска ми се да я забравя, но тя е момичето което винаги съм искал.

Scepticism
02-09-2010, 20:24
В тоя момент каквото и да стане между вас.. каквото и да очакваш накрая ти ще си наранения.. според мен трябва да я оставиш. :)

fc
02-09-2010, 20:31
Тя не знае какво иска, хвърляй я и намери друга.

Valento
02-09-2010, 20:38
Авторе , бих те посъветвал малко да намалиш темпото и да и бъдеш нещо като приятел но такъв приятел че да усети тя че не ти е безразлична , ако толкова много държиш на нея , чувствата ти ще те напъдстват какво да правиш ... не я притискай ... говори си с нея за разни работи .. не и говори за другото момче .. просто отклонявай мислите и от него ... накарай я да усети че не е само онова момче ... и ще има резултат който ще ви задоволи и двамата ! :)

XTREMEFREERIDE
02-09-2010, 21:25
Авторе , бих те посъветвал малко да намалиш темпото и да и бъдеш нещо като приятел но такъв приятел че да усети тя че не ти е безразлична , ако толкова много държиш на нея , чувствата ти ще те напъдстват какво да правиш ... не я притискай ... говори си с нея за разни работи .. не и говори за другото момче .. просто отклонявай мислите и от него ... накарай я да усети че не е само онова момче ... и ще има резултат който ще ви задоволи и двамата ! :)

Yep.

JackSparrow
02-10-2010, 05:46
Авторе , бих те посъветвал малко да намалиш темпото и да и бъдеш нещо като приятел но такъв приятел че да усети тя че не ти е безразлична , ако толкова много държиш на нея , чувствата ти ще те напъдстват какво да правиш ... не я притискай ... говори си с нея за разни работи .. не и говори за другото момче .. просто отклонявай мислите и от него ... накарай я да усети че не е само онова момче ... и ще има резултат който ще ви задоволи и двамата ! :)

Yep.

Faces
02-10-2010, 07:24
В тоя момент каквото и да стане между вас.. каквото и да очакваш накрая ти ще си наранения.. според мен трябва да я оставиш. :)
Напълно съм съгласен =D>

AnzaRe
02-10-2010, 07:25
В тоя момент каквото и да стане между вас.. каквото и да очакваш накрая ти ще си наранения.. според мен трябва да я оставиш. :)
Напълно съм съгласен =D>
Yep!!!

soul1199
02-10-2010, 07:34
В тоя момент каквото и да стане между вас.. каквото и да очакваш накрая ти ще си наранения.. според мен трябва да я оставиш. :)еми и аз така мисля

freemen
02-10-2010, 09:53
Авторе , бих те посъветвал малко да намалиш темпото и да и бъдеш нещо като приятел но такъв приятел че да усети тя че не ти е безразлична , ако толкова много държиш на нея , чувствата ти ще те напъдстват какво да правиш ... не я притискай ... говори си с нея за разни работи .. не и говори за другото момче .. просто отклонявай мислите и от него ... накарай я да усети че не е само онова момче ... и ще има резултат който ще ви задоволи и двамата ! :)

Дам от както ми призна че има друг гледам да съм по внимателен и все пак когато съм близо до нея почвам да не мога да се сдържам иска ми се да я целуна и да я прегърна и тя го усеща и ми позволява но и по целувките и личи че мисли за него някак си не се получават. Но е имало случай в които сме се карали и тя обикновено в такъв момент казва: "Айде да видим кой ще издържи повече" и обикновено още същия ден ми пише по скайп личи и че не съм и безразличен и даже когато не се виждаме казва че и липсвам но също казва че не знае какво изпитва и е объркана и я било страх да не ме нарани но също и ми дава надежди че може да стане нещо а аз наистина съм влюбен в нея и все още си чудя какво да правя... :(

Stan4o123
02-10-2010, 11:31
Авторе , бих те посъветвал малко да намалиш темпото и да и бъдеш нещо като приятел но такъв приятел че да усети тя че не ти е безразлична , ако толкова много държиш на нея , чувствата ти ще те напъдстват какво да правиш ... не я притискай ... говори си с нея за разни работи .. не и говори за другото момче .. просто отклонявай мислите и от него ... накарай я да усети че не е само онова момче ... и ще има резултат който ще ви задоволи и двамата ! :)

Дам от както ми призна че има друг гледам да съм по внимателен и все пак когато съм близо до нея почвам да не мога да се сдържам иска ми се да я целуна и да я прегърна и тя го усеща и ми позволява но и по целувките и личи че мисли за него някак си не се получават. Но е имало случай в които сме се карали и тя обикновено в такъв момент казва: "Айде да видим кой ще издържи повече" и обикновено още същия ден ми пише по скайп личи и че не съм и безразличен и даже когато не се виждаме казва че и липсвам но също казва че не знае какво изпитва и е объркана и я било страх да не ме нарани но също и ми дава надежди че може да стане нещо а аз наистина съм влюбен в нея и все още си чудя какво да правя... :(

и теб те задоволява да си номер 2?!Или предпочиташ резервата да ти казвам...няма какво да направиш,освен да си прекарваш добре с нея,но се постарай да не хлътваш до уши,докато тя не е готова "да го забрави",кво ми се филмирата всички бе...да го забравела,да го нз си какво,как мразя като момичето ми говори за бивши или приятни неща за тях...а на теб пред очите ти говори за "настояща любов",аз не бих издържал,нз за теб...

ScarletBite
02-10-2010, 11:36
Влюбена е в другото момче.
Ако той продължава да я игнорира, тя може и да тръгне с теб и... да те използва като заместител.Това ли искаш?

Научи се да губиш с достойнство. :)

ivcheto0o
02-10-2010, 11:41
В тоя момент каквото и да стане между вас.. каквото и да очакваш накрая ти ще си наранения.. според мен трябва да я оставиш. :)еми и аз така мисля

freemen
02-10-2010, 11:54
Авторе , бих те посъветвал малко да намалиш темпото и да и бъдеш нещо като приятел но такъв приятел че да усети тя че не ти е безразлична , ако толкова много държиш на нея , чувствата ти ще те напъдстват какво да правиш ... не я притискай ... говори си с нея за разни работи .. не и говори за другото момче .. просто отклонявай мислите и от него ... накарай я да усети че не е само онова момче ... и ще има резултат който ще ви задоволи и двамата ! :)

Дам от както ми призна че има друг гледам да съм по внимателен и все пак когато съм близо до нея почвам да не мога да се сдържам иска ми се да я целуна и да я прегърна и тя го усеща и ми позволява но и по целувките и личи че мисли за него някак си не се получават. Но е имало случай в които сме се карали и тя обикновено в такъв момент казва: "Айде да видим кой ще издържи повече" и обикновено още същия ден ми пише по скайп личи и че не съм и безразличен и даже когато не се виждаме казва че и липсвам но също казва че не знае какво изпитва и е объркана и я било страх да не ме нарани но също и ми дава надежди че може да стане нещо а аз наистина съм влюбен в нея и все още си чудя какво да правя... :(

и теб те задоволява да си номер 2?!Или предпочиташ резервата да ти казвам...няма какво да направиш,освен да си прекарваш добре с нея,но се постарай да не хлътваш до уши,докато тя не е готова "да го забрави",кво ми се филмирата всички бе...да го забравела,да го нз си какво,как мразя като момичето ми говори за бивши или приятни неща за тях...а на теб пред очите ти говори за "настояща любов",аз не бих издържал,нз за теб...

Мен ако ме задоволяваше да съм номер 2 нямаше да ви питам какво да правя и вече да съм с нея. Аз точно това и казах че няма да се примеря с това да съм номер 2 и че искам да си изясни чуствата към мен и към него но понеже виждам че и е трудно за това ви питам според вас ще го забрави ли?

П.П. И да на мен също не ми е никак приятно до ми говори за него но предпочитам да съм наясно с нещата и да знам какво я спира, а когато видя онова момче и като и видях погледа й направо ми идеше да потъна в земята :(

b3b3t0y
02-10-2010, 12:03
Още утре и кажи "или той,или аз - избирай!" От такива несигурни и нерешително хора нищо не ста'а 8)

mArMaLaDkA
02-10-2010, 12:06
Висша форма мазохизъм е твоето.
Ако трябва да избира между този, към който изпитва симпатии, и онзи, когото обича(уж), кого смяташ би избрала? :-o

EmiKodaTiKaja
02-10-2010, 12:09
такива безхаберни под път и над път мене ако питаш те ползва за емоционална изтривалка и при първа възможност ще иде при другия 8)

sweetme
02-10-2010, 15:23
такива безхаберни под път и над път мене ако питаш те ползва за емоционална изтривалка и при първа възможност ще иде при другия 8)

и аз така мисля......просто само ако той и даде нещо като "знак" така да кажа и ще те зареже... съжалявам но това мисля аз защото имам няколко приятелки който харесваха 2 момчета и накрая те отидоха при стария ама той после ги заряза и след това като се върнаха при "втория" и той ги отряза...... но това е от друга гледна точка

FiRe_LaDy
02-10-2010, 17:07
Дори да не иска ... ако тръгнете 99% съм сигурна,че няма да се получи нищо и ще те нарани.От опит казвам ... Просто е трудно да си с някой,докато обичаш друг. :?

FromAutumToAshes
02-10-2010, 17:14
Като за начало ще ти предложа да се научиш да пишеш :)

beachy_bunny
02-10-2010, 18:18
Ти буквално си се превърнал в кошче за душевни отпадъци ...

засягай се ако искаш ....

sladyr4etoo
02-10-2010, 18:51
както някой беше казъл или ти или той..кво ви разиграва и двамата :shock:

darka1
02-11-2010, 06:25
Ако се отнася с интерес към теб значи може да стане нещо ... а междувременно давай по - полека ... не я притискай :) ... успех

lud1936
02-11-2010, 12:50
намери си друг брат :grin:

justonegirlwithonehope
02-11-2010, 15:22
Абе не може тя да е влюбена в него от не знам колко време и да се появиш ти и тя да го забрави мигновено, все едно не е съществувал.Не става така.Прояви малко търпение и разбиране.Ако бъдеш мил и я правиш щастлив едва ли няма ти да си този, в който е влюбена.Най-лесно е да се откажеш, но едва ли е правилното решение.Ако се отказваш с такава лекота от всичко в живота .. :?

mihdimkan
02-13-2010, 19:26
Според ме нвсичко което можеш да направиш сега е да си до нея. Като неин приятел и подкрепяйки я в трудни моменти, и не само трудни де, можеш да спечелиш много повече, отколкото да седиш и да си мислиш какво да правиш =;

karitoo
02-13-2010, 19:45
Авторе , бих те посъветвал малко да намалиш темпото и да и бъдеш нещо като приятел но такъв приятел че да усети тя че не ти е безразлична , ако толкова много държиш на нея , чувствата ти ще те напъдстват какво да правиш ... не я притискай ... говори си с нея за разни работи .. не и говори за другото момче .. просто отклонявай мислите и от него ... накарай я да усети че не е само онова момче ... и ще има резултат който ще ви задоволи и двамата ! :)


Точните думи =] ^^

Emilen
02-13-2010, 19:59
такива безхаберни под път и над път мене ако питаш те ползва за емоционална изтривалка и при първа възможност ще иде при другия 8)
ползва те за кошче за душевни отпадъци...
Няма да го забрави просто така. А когато все пак го направи, вероятно ще си хване трети, а на теб ще обърне гръб. Проигравано няколко пъти...

BlueParadise
02-13-2010, 20:01
Всичко се забравя,просто изчакай малко,бъди до нея,успокоявай , във всичко и накрая ще си доволен :)

mrazqkindergarten
02-13-2010, 22:17
Не че нещо, но няма да го забрави е така...

m1nik
02-14-2010, 12:16
Авторе , бих те посъветвал малко да намалиш темпото и да и бъдеш нещо като приятел но такъв приятел че да усети тя че не ти е безразлична , ако толкова много държиш на нея , чувствата ти ще те напъдстват какво да правиш ... не я притискай ... говори си с нея за разни работи .. не и говори за другото момче .. просто отклонявай мислите и от него ... накарай я да усети че не е само онова момче ... и ще има резултат който ще ви задоволи и двамата ! :)

идеалния подход :)

Femus
02-14-2010, 12:20
Тя не знае какво иска, хвърляй я и намери друга. това или я накарай да го забрави

Remy
02-14-2010, 14:34
При мен е същото...Каза ми че изпитва нещо към мен,ама не могла да го забрави. Целува ме прегръща ме каза ми че няма да се получи (защото и учи в друг град). Примирих се.... Сещам се за нея, но рядко, страя се да я забравя и за сега се получава. Зарежи я тя ако наистина има чуства към теб ще те потърси. Не й обръщай толкова внимание. Започнеш ли да съжаляваш момиче отишъл си... Живей си живота тя не е единствената :)