PDA

View Full Version : Helppp!!!!



loopche
02-09-2010, 20:35
Моля ви някой да ми помогнее .. начи ходя с едно момиче вече 8 месеца .. но тя е от друг град вярва ме си ии така врязката ни е здрава и стабилнаа и на практика абсолютно нищо неможе да ни рездели аз я обичам тя ме обича дотук добре ... но напоследък си пиша с едно момиче излязохве два пъти налии сичко приятелско, но някак си ми стана много симпатична ее на скоро осъзнах че обичам две момичета някой приятели ми казваха : Абе брат ходи и с двете нали едната в друг град другата тука. Много мислих напоследък ии реших да пиша тук да вида какви съвети ще дадете благодаряя предварителноо : ))

Scepticism
02-09-2010, 20:37
за бога на колко си?! :lol:

иначе.. "На лъжата краката са къси." :)

Valento
02-09-2010, 20:41
"От 2 стола , на земята!" - да не станеш за срам и позор пред момичетата ... щом ходиш с момичето от другия град ... и я "обичаш" не и подливай вода ... ще съжаляваш после , не си губи доверито към нея ...

Gigigi
02-09-2010, 20:44
Познато ми е внимавай аз не "паднах от двата стола" но не е за препоръчване...

m1nik
02-09-2010, 20:50
"От 2 стола , на земята!" - да не станеш за срам и позор пред момичетата ... щом ходиш с момичето от другия град ... и я "обичаш" не и подливай вода ... ще съжаляваш после , не си губи доверито към нея ...

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

T91
02-09-2010, 21:03
Трябва да те направят евнух . Това е моето мнение , тъй като към едната или към двете , имаш ужасно желание да посееш любовни струйки .

onestar
02-10-2010, 01:34
"Силната ти обич" всъщност е нищо. Изпитваш някакви симпатии и към двете, но за обич дори не може да се говори. Тресе те хормона. Търсиш новото, различното etc...

Или избирай една от двете, (тази към която имаш по-големи симпатии), или си намери трета.

JackSparrow
02-10-2010, 05:42
и мене ме накара едно момиче да чакам 4 месеца, но 4 месеца са много време, поддържах си "връзката по скайп", но си имах друга приятелка. като дойде другото момиче, от другия град, обясних и всичко, стана й тъжно, но тва е живота..

AnzaRe
02-10-2010, 06:21
loopche щи дам един съвет,помисли си добре какво ще правиш после да не съжаляваш.Като прочетох,че си излязъл 2 пъти с онова момиче това не гарантира дълга и сполочлива връзка,защото не я познаваш....ще направиш грешката да зарежеш момичето което те обича истински.Просто те съветвам,а от там нататък прави каквото искаш :)

DaemonBoy
02-10-2010, 06:40
Премисли всичко.С коя ще си по-щастлив, коя повече ти харесва и т.н

soul1199
02-10-2010, 07:35
"От 2 стола , на земята!" - да не станеш за срам и позор пред момичетата ... щом ходиш с момичето от другия град ... и я "обичаш" не и подливай вода ... ще съжаляваш после , не си губи доверито към нея ... :smt023

ivcheto0o
02-10-2010, 11:44
"От 2 стола , на земята!" - да не станеш за срам и позор пред момичетата ... щом ходиш с момичето от другия град ... и я "обичаш" не и подливай вода ... ще съжаляваш после , не си губи доверито към нея ...

mArMaLaDkA
02-10-2010, 11:47
А, спрете с един и същи цитат по 20 пъти, де!

Он: Влюбчивичък си.

BloomF
02-10-2010, 11:49
Нямаш кой знае колко мозък..

SmilezZz
02-10-2010, 12:11
Ти си поредния,който не знае какво иска.. :? :?

Как може да "обичаш",две момичета едновременно.. :? Можеш ли да си представиш баща си с две жени :lol: мале,какво сравнение само :lol:
Иначе седни и си помисли добре,коя "обичаш"/към коя имаш по-силни симпатии :? ..И след това бъди с тази
:? Не е хубаво да се играе,със чувствата на другите :?

EmiKodaTiKaja
02-10-2010, 12:34
Моля ви някой да ми помогнее .. начи ходя с едно момиче вече 8 месеца .. но тя е от друг град вярва ме си ии така врязката ни е здрава и стабилнаа и на практика абсолютно нищо неможе да ни рездели аз я обичам тя ме обича дотук добре ... но напоследък си пиша с едно момиче излязохве два пъти налии сичко приятелско, но някак си ми стана много симпатична ее на скоро осъзнах че обичам две момичета някой приятели ми казваха : Абе брат ходи и с двете нали едната в друг град другата тука. Много мислих напоследък ии реших да пиша тук да вида какви съвети ще дадете благодаряя предварителноо : ))
тя е в "друг" град и "ходя" не стават да са в едно изречение...сигурно си на 12 и са кефиш че "имаш приятелка"

loopche
02-10-2010, 13:03
ези smilze точно баща ми в моментаа е с две жени ... emikodatikaja първо не съм на 12 на 15 съм второ тва не ми е първата приятелка с която имам дълга връзка и третоо тфа че повечето хора невярватт във връзката от рязстояние ее друг въпрос защото си мислят аз немога да живея без него и други простотии напротив ако обичеш човека до себе си и си му верен може да се подържа такава връзка ... мерси на всички за мненията.. взех своето решениее и ви благодаря : ))

valdesbg
02-10-2010, 13:10
Ние че трева пасен - трева пасем. Ама що си решил че ти си изпасъл най-много трева?

Да беше казал че искаш да мушнеш и двете, по просто е и нямаше да лъжеш.

Направи това, което всеки страхливец ще направи - залъгвай тая от другия град, върти и тая от твоя град и накрая ги изостави и двете за някоя трета пикла. Разбира се без никакви обяснения.

Така или иначе няма да направиш нещо различно. Пусна темата тук, само за да ти успокоим съвестта.

armanilove
02-10-2010, 13:34
вярва ме си ии така врязката ни е здрава и стабилнаа и на практика абсолютно нищо неможе да ни рездели аз я обичам тя ме обича дотук добре ... но напоследък си пиша с едно момиче излязохве два пъти налии сичко приятелско, но някак си ми стана много симпатична ее на скоро осъзнах че обичам две момичета
нещо... не се получават нещата

"От 2 стола , на земята!" - да не станеш за срам и позор пред момичетата ... щом ходиш с момичето от другия град ... и я "обичаш" не и подливай вода ... ще съжаляваш после , не си губи доверито към нея ...

uBuTo
02-10-2010, 14:55
Абе брат ходи и с двете нали едната в друг град другата тука.
тва пък ще е най-тъпото нещо което можеш да направиш. седни малко помисли .. на коя държиш повече, коя обичаш и така. аз мисля че по-доброто решение е тази от твоя град .. но с другата пък сте заедно от 8 месеца .. а между другото с нея колко често се виждате?? :-o

loopche
02-10-2010, 15:50
всяка ваканция се виждаме .. ии аз не говора за "мушкане" а за чувстваа ама се едно няма значениее ... за да спестя тъпите мнения реших даа си останаа с момичето което бях досегаа

mArMaLaDkA
02-10-2010, 15:52
горката!

xXTOXiCXx
02-10-2010, 16:20
"От 2 стола , на земята!" - да не станеш за срам и позор пред момичетата ... щом ходиш с момичето от другия град ... и я "обичаш" не и подливай вода ... ще съжаляваш после , не си губи доверито към нея ...

^-

uBuTo
02-10-2010, 16:23
всяка ваканция се виждаме .. ии аз не говора за "мушкане" а за чувстваа ама се едно няма значениее ... за да спестя тъпите мнения реших даа си останаа с момичето което бях досегаа
всяка ваканция това ще рече веднъж на около 2 месеца .. според мен не си заслужава .. но ти решаваш какво ще правиш :-o :-o

T91
02-10-2010, 16:32
всяка ваканция се виждаме .. ии аз не говора за "мушкане" а за чувстваа ама се едно няма значениее ... за да спестя тъпите мнения реших даа си останаа с момичето което бях досегаа
всяка ваканция това ще рече веднъж на около 2 месеца .. според мен не си заслужава .. но ти решаваш какво ще правиш :-o :-o

Всяка любов си заслужава . Дори и да се видят след 25 години , ако са се обичали си заслужава .

justonegirlwithonehope
02-10-2010, 16:53
Ти самия не знаеш какво искаш.Каква е тази твоя "любов" и всъщност каква е тази ваша, както ти я нарече "здрава и силна връзка" ? Нали по твоите думи нищо не може да ви раздели, защо тогава допускаш това да се случва ? Не съм никоя да те критикувам, но не забравяй, че всичко се връща в този живот :)

graphicflower
02-10-2010, 18:46
В случея изобщо не можем да говорим за любов. Ти си още малък и още не знаеш какво искаш. Днес "обичаш" една, утре друга и тн. Всичко е само влечение. Бих казала признай всичко на момичето, което е от друг град, понеже така или иначе нищо няма да стане м/у вас. Само и губиш времето и си на път да и кръшкаш. Признай и, че още не знаеш какво искаш и не искаш да я нараниш и затова и кажи да прецени дали е по добре да скъсате или не!