PDA

View Full Version : Сливица



lovemirkoo
02-09-2010, 20:47
Преди няколко дена започна да ме наболява гърлото,но с всеки ден лявата ми сливица се подува все повече и ме боли много като преглъщам,много тругно дъвча защото ме боли дори като си отворя малко устата.Преди години пак бях така само че с двете сливици.Поставиха ми диагноза лимфаденит и ми изписаха антибиотик.Сега обаче се обръщам към вас,защото не съм казала на нашите,понеже в петък съм канена на рожден ден вечерта и ако разберат,че се разболявам няма да ме пуснат да отида и искам да се излекувам сама с някакви бабини рецепти,а и неискам да се тъпча с антибиотик,защото преди месец пак боледувах тежко и пак бях на антибиотик и много ще си разбия организма.Ако някой е бил в същото положение и знае някакви компреси или някакви билки да пия,ще съм ви много благодарна

amk933
02-09-2010, 22:12
Компреси с ракия на врата много помагат....
Мажи се с йодасепт....
Прави гарагари със Сандрин...
Купи си нещо от сорта на Тантум Верде/Орофар
Не пий студено, газирано, етц и не яж ядки, чипс, и подобни...
Това се сещам на първо време. Ако се сетя още нещо ще добавя... :)

lovemirkoo
02-10-2010, 19:06
Компреси с ракия на врата много помагат....
Мажи се с йодасепт....
Прави гарагари със Сандрин...
Купи си нещо от сорта на Тантум Верде/Орофар
Не пий студено, газирано, етц и не яж ядки, чипс, и подобни...
Това се сещам на първо време. Ако се сетя още нещо ще добавя... :)


благодаря ти много :-)

theteacher
02-10-2010, 23:01
Само да припомня - това което правиж е потенциално опасно, особено ако има гной по сливицата - възможно е да стане сепсис и тогава вече е лошо. Иди на лекар.

djuki
02-13-2010, 08:52
от студеното и моите често се надуват , вземи си нещо за смучене за гърлото и ракия компрес на врата или два тампона в ушите