PDA

View Full Version : Съвет за подараък за Свети Валентин



cesekar4eto92
02-09-2010, 21:23
Ами при мен нещата стоят по малко по-различен начин, аз съм в Стара Загора а приятелката ми е в София и няма да мога да се прибера поради ред причини..и искам да и подаря нещо, но немога да реша какво. Моля ви дайте ми някакви идей за подарък.. Благодаря предварително

XTREMEFREERIDE
02-09-2010, 21:25
Може да ти се стори прекалено простичко,но,защо не й изпратиш картичка по пощата?Нереално мило е.Аз бих се зарадвала много.И много искрено при това.Само не пиши банално послание вътре. :?

uBuTo
02-10-2010, 15:07
Може да ти се стори прекалено простичко,но,защо не й изпратиш картичка по пощата?
подкрепям :) :)

h0usel0ve3r
02-10-2010, 15:35
Може да ти се стори прекалено простичко,но,защо не й изпратиш картичка по пощата?Нереално мило е.Аз бих се зарадвала много.И много искрено при това.Само не пиши банално послание вътре. :?
1+

brutaLxxbunny
02-10-2010, 16:08
Може да ти се стори прекалено простичко,но,защо не й изпратиш картичка по пощата?Нереално мило е.Аз бих се зарадвала много.И много искрено при това.Само не пиши банално послание вътре. :?

;-)

Molzinka
02-10-2010, 16:10
Може да ти се стори прекалено простичко,но,защо не й изпратиш картичка по пощата?Нереално мило е.Аз бих се зарадвала много.И много искрено при това.Само не пиши банално послание вътре. :?

;-)

+ :)

graphicflower
02-10-2010, 18:23
Може да ти се стори прекалено простичко,но,защо не й изпратиш картичка по пощата?Нереално мило е.Аз бих се зарадвала много.И много искрено при това.Само не пиши банално послание вътре. :?
Аз 1 път пратих 1 картичка на татко от морето като пристигнах там. Стоях 2 седмици на морето и се прибрах в София. Картичката престигна 2 седмици след мен. :D
Прати и плюшена играчка, че да си я гушка и да си мисли за теб докато те няма, че да не нагушка някой друг. :D (тва последното в кръга на шегата не ми се вярва да го направи). Аз много обичам плюшени играчки и въпреки, че бая одъртях пак си мъкна любимата плюшенка от гаджето ми с мен на училище. :D Просто ми е адски скъпа и обичам да е с мен. Няма момиче, което най-малко подсъзнателно да не обича плюшени играчки. Аз може и да съм метълка, но пак се размотавам с тях като 5 годишна розова барелинка. :D
Друга идея е да и поръчаш цветя от някой магазин,който прави доставки и да и оставиш послание на картичката с цветята.

soul1199
02-10-2010, 19:36
Може да ти се стори прекалено простичко,но,защо не й изпратиш картичка по пощата?Нереално мило е.Аз бих се зарадвала много.И много искрено при това.Само не пиши банално послание вътре. :? :)