PDA

View Full Version : Споделете нещо което сте сънували



Hopegiver
02-09-2010, 22:41
така не знам... дали тва е точното място за тази тема, все пак мисля че е забавно да надникнем в главите си когато разума ги е напуснал наполувина ;д е ако съня които ви е направил впечатление е прекалено личен или брутален .. да, може да не го споделяте

и се предполага, че трябва да почна първи ако има подобна тема сорка .. не съм гоогле :D

наи странното нещо което сънувах наскоро... беше някъв голям зелен еднорог :D тичащ из гората и ядеше моркови... само тва помня общо взето...
после ме беше страх да не сънувам розова мечка... :D

LP_GirL
02-10-2010, 00:11
най-странния сън, който сънувах, беше, че съм момче ...... и ебех всчки момичета наред и мисля, че подразбах от части как виждат мъжете секса :)

nyxu
02-10-2010, 11:36
Сънувах, че ме изяжда крокодил. :( :oops: :razz: :razz:

Disasterpiece
02-10-2010, 12:07
Сънувах че Том и Джери ме гонят в някакъв замък... и после ме хващат... и ме хвърлят на някъде :razz:

xxCutMEOpenWhileSobbingxx
02-10-2010, 13:27
сънуфах,че жив картон ме хапи насякъде :lol: :lol: :lol:

tWiLigHtgIrL
02-10-2010, 15:47
сънувах наскоро едни фр като вампири да ме гонят и изведнъж изкочи само силует на човек и им попречи пътя :lol:
също така и че някой ме бута от скала и падам и.. :? :(

nyxu
02-10-2010, 15:50
сънувах наскоро едни фр като вампири да ме гонят и изведнъж изкочи само силует на човек и им попречи пътя :lol:
също така и че някой ме бута от скала и падам и.. :? :(



и пльок :D

tWiLigHtgIrL
02-10-2010, 15:54
сънувах наскоро едни фр като вампири да ме гонят и изведнъж изкочи само силует на човек и им попречи пътя :lol:
също така и че някой ме бута от скала и падам и.. :? :(



и пльок :D
нее..падах в една бездънна яма..ама всичко беше много тъмно около мен и чух някой да ме вика и се събудих с писък в 04:00 :? :? :(

nyxu
02-10-2010, 15:58
сънувах наскоро едни фр като вампири да ме гонят и изведнъж изкочи само силует на човек и им попречи пътя :lol:
също така и че някой ме бута от скала и падам и.. :? :(



и пльок :D
нее..падах в една бездънна яма..ама всичко беше много тъмно около мен и чух някой да ме вика и се събудих с писък в 04:00 :? :? :(



Аа, споко.. аз сънувах, че ме яде най- добрата ми приятелка.. събуждам се, а тя до мен.. тъй като спахме двете. Представяш ли си какъв шок беше. :razz: :razz:

tWiLigHtgIrL
02-10-2010, 16:01
сънувах наскоро едни фр като вампири да ме гонят и изведнъж изкочи само силует на човек и им попречи пътя :lol:
също така и че някой ме бута от скала и падам и.. :? :(



и пльок :D
нее..падах в една бездънна яма..ама всичко беше много тъмно около мен и чух някой да ме вика и се събудих с писък в 04:00 :? :? :(



Аа, споко.. аз сънувах, че ме яде най- добрата ми приятелка.. събуждам се, а тя до мен.. тъй като спахме двете. Представяш ли си какъв шок беше. :razz: :razz:
ма и ти един сън си имала 8-) :lol:
само едно ми е чудно..кво ни казват глупавите сънища :-o :? ако си ги разтълкуваме сигурно тоолко неща може да разберем и за в бъдеще,минало.. :?

nyxu
02-10-2010, 16:05
сънувах наскоро едни фр като вампири да ме гонят и изведнъж изкочи само силует на човек и им попречи пътя :lol:
също така и че някой ме бута от скала и падам и.. :? :(



и пльок :D
нее..падах в една бездънна яма..ама всичко беше много тъмно около мен и чух някой да ме вика и се събудих с писък в 04:00 :? :? :(



Аа, споко.. аз сънувах, че ме яде най- добрата ми приятелка.. събуждам се, а тя до мен.. тъй като спахме двете. Представяш ли си какъв шок беше. :razz: :razz:
ма и ти един сън си имала 8-) :lol:
само едно ми е чудно..кво ни казват глупавите сънища :-o :? ако си ги разтълкуваме сигурно тоолко неща може да разберем и за в бъдеще,минало.. :?


:-|

demoto
02-10-2010, 16:23
Отдавна съм санувал че се качвам на някаф кораб и после скачам от него :lol:

KpucmuHa
02-10-2010, 16:25
ъъ мисля, че най - странното нещо което съм сънувала е било поредица от сънища....в смисъл навързани, но ги сънувам в огромен период от време... :-o

sWeeX
02-10-2010, 17:01
Че стара планина пада :( :lol:
Чее нели и Враца е точно под нея иии така...

MrUnnamed
02-19-2010, 21:53
Това което ще споделя то е и до ден днешен.Примерно на 2 седмици по 1 път сънувам моята бивша приятелка с която имах дълга връзка и много лошо се разделихме накрая ... та постоянно я санувам и винаги тя се връща при мен и всичко става в някакво морско селце в България и винаги свършва със една голяма прегръдка.Можете ли да ми обясните защо така става ?

Petrow
02-20-2010, 07:40
винаги сънувам някви безсмислици... карам кола в следващия момент се бия нещо... пълни тъпотий :?

ByK
02-20-2010, 08:34
че е хелуин и некво момче ми е откраднало бонбоните :lol: :lol: :lol: :lol:

Lorenzo
02-20-2010, 08:37
че е хелуин и некво момче ми е откраднало бонбоните :lol: :lol: :lol: :lol:Нещо друго не ти ли отне :oops:

По темата: глупости.

lovey0u
02-20-2010, 11:30
сънувах, че щеше да ме блъсне кола и брат ми ме спаси :lol:

xPafx
02-20-2010, 11:32
сънувах...няква горяма къща...първо отидах..и същата кат наща отвътре...после пак бях отишла и сямо няква пълна с кости и някъв глас каза "и твоя череп ще бъде тук" и аз избягах крещейки :lol:
даже кат се събудих погледнах в задния двор дали тая къща не е там наистина... :lol: :lol: :lol:

Hopegiver
02-20-2010, 15:45
сънувах...няква горяма къща...първо отидах..и същата кат наща отвътре...после пак бях отишла и сямо няква пълна с кости и някъв глас каза "и твоя череп ще бъде тук" и аз избягах крещейки :lol:
даже кат се събудих погледнах в задния двор дали тая къща не е там наистина... :lol: :lol: :lol:

ако имаш повечко такива сънища очакваме да напишеш сценария на някоий хитов хоррор :D

по темата - сънувах тея дни че летя... полета ми продължи 10-тина сек и после се чу плйок :D

xPafx
02-20-2010, 15:48
сънувах...няква горяма къща...първо отидах..и същата кат наща отвътре...после пак бях отишла и сямо няква пълна с кости и някъв глас каза "и твоя череп ще бъде тук" и аз избягах крещейки :lol:
даже кат се събудих погледнах в задния двор дали тая къща не е там наистина... :lol: :lol: :lol:

ако имаш повечко такива сънища очакваме да напишеш сценария на някоий хитов хоррор :D

по темата - сънувах тея дни че летя... полета ми продължи 10-тина сек и после се чу плйок :D
мдаа,може би имам шанс в този бизнес :lol:

ByK
02-20-2010, 16:48
че замерам неква кокошка с кренвирши :lol: :lol:

Petrow
02-20-2010, 16:51
нззззззз :?

MaLty
02-20-2010, 16:53
че умирам..
абе много неща съм сънувала 8-)

armanilove
02-20-2010, 17:04
Ами аз понякога имам много гадни кошмари, които от мнооого години не съм забравила. Може би ще ви се стори смешно, ама за последно се сънувах в леглото си. Баба ми и майка ми излязоха от стаята ми. Беше през нощта, когато всички спят. И както си лежах, някакви гласове започнаха да пеят песен. Пееше се, че ще умра, ще дойде някаква жена и ще ме убие и леглото под мен ще гори. И наистина леглото ми се нагорещи и започна да гори, но не с пламъци. Предметите вкъщи започнаха да падат, да се хвърлят насам-натам, а аз дори не се опитах да викам или да се спася някак. Просто стоях гледах ококорено и това беше... Както винаги, след като се събудих от кошмара, дишах много тежко. И така... разказвала съм го и на други, но едно момиче започна да се смее... а аз се чувствах много зле.

lilincituuuu
02-20-2010, 17:08
Наскоро сънувах, че танцувам с един огромен банан :lol: :lol:

doomkillerr
02-20-2010, 22:53
Ами в скоро време не ми се е случвало да сънувам, но последния сън беше, за това как си живея без проблеми на главата... :oops:

iveetyy
02-22-2010, 09:41
2012 :lol: Някви гръмотевици разцепваха земята , некви метеори хвърчаха ;х А аз и някви се бяхме събрали в мазе и мислехме как да спасим света 8-) Накрая бяхме измислислили нещо , но се събудих :lol:

Hopegiver
02-22-2010, 11:22
2012 :lol: Някви гръмотевици разцепваха земята , некви метеори хвърчаха ;х А аз и някви се бяхме събрали в мазе и мислехме как да спасим света 8-) Накрая бяхме измислислили нещо , но се събудих :lol:

значи света може да се спаси кат си навиеш алармата на часовника :D

аз 2pac i Eminem - как пеят заедно и записват хит през 2010 xd

dagituuu
02-22-2010, 12:07
Аз сънувах Апокалипсис!Така ходя си с наще :? и изведнъж земята се разпуква,после два дена е спокойно и всички са в паника,но ние мислим,че трябва да си отворим сергия и отворихме и някви крадяха от нея и аз ги набих и праихме ревизия,след която много се обеснявах на баща ми,че съм спасила 2 чанти :D След това земята започна още повече да се разпуква и 2ма мъже викаха хората да се качим на един кораб,за да се спасим,тъпо-но факт (в съня ми) :D :? :D И така пътувахме с кораба през едни грамадни вълни.Слезнахме в Африка но там имаше една голяма вълна,която е дълга 5 км.(знам,защото едно джудже с гащички на сърчица спря времето и я премери после ни каза :razz: ) Пусна времето отново,тъкмо вълната да падне в/у нас и един самолет взе всички хора :? и ни качи на друг кора и така пътувахме непрекъснато...после не знам какво е станало,защото се събудих :razz: УНИКАЛЕН СЪН!!




Сънувала съм,че съм се обяснявала в любов на баща ми!! :razz:




Сънувала съм Властелина на пръстените :D




Имам много сънища,но са мн дълги за писане!! :-D

peachY
03-07-2010, 17:05
Таа.. излизам си аз от вкъщи (посред нощ) и гледам как нещо горящо прелита в небето над мен и се разбива насред на града, обаче никой не обърна внимание и всеки продължи да си върши своето. Аз бях със някакви слънчеви очила и когато извънземно (в човешки образ) минеше покрай мен виждах как се размазва образа му за секунда (като на холограма). Аз пък се правех на ударен и не им обръщах внимание, за да не разберат, че знам за тях.
Минах покрай магазина до нас и видях вътре някакво момиче ( доста ясно видях лицето й и беше много красива :oops: ). Стори ми се че и нейния силует премигна и реших че и тя е извънземно (това доста ме разтрои), но не бях сигурен :? Изплезих й се като ме погледна (защото мислех че е извънземно) (доста детинско и тъпо от моя страна беше да й се плезя ;д) иии тя се приближи леко към мен със заплашително изражение, а аз се стреснах и се отдъпнах назад :D
После отидох в двора на училището и имаше огромен кратер, а вътре двама играеха на ръгби (и те бяха извънземни). А около кратера, който никой не забелязваше, имаше огромни борове. :D Вървяхме с един приятел към оградата и той каза нещо (вече не помня какво) и разбрах че и той е заменен от извънземно.
След като разбраха че съм ги надушил (извънземните) започнаха да ме приближават (вече всички бяха извънземни) със безизразни изражения. Казаха ми да не се плаша. ии после се събудих :(
Как може така на най-интереното (като иключим случката в магазина) да се събудя ;х :?

П.П. Иска ми се пак да сънувам момичето :oops: :D

ByK
03-07-2010, 22:50
снощи сънувах ,че тичам над черна ,дълбока яма :lol:

aciko
03-07-2010, 22:52
Еми последния беше фетишистки,не е за разказване :lol:

Предпоследния беше много странен.
Някакво момиче ми праща ММС с нейна снимка и ме пита дали е красива,а аз я питам дали си е пила сутрешното кафе и така излезнахме на кафе и свърши съня :lol:

DaemonBoy
03-07-2010, 22:52
Ами доста така еротичен сън беше..... :lol: 4-ка с Хена, Малти, Габи и Лили :lol: :lol:

CryToDie
04-06-2010, 12:09
Сънувах, че гризачи нападат стаята ми :lol:

girlche
04-06-2010, 12:12
Не казвам :oops:

yanev4
04-06-2010, 23:46
Ами тичах и падах..

Sisi7u
04-09-2010, 09:14
аз мн0г0 често когато бях малка сънувах как се опитвам да бягам от една вещица и все не успявах... :D колкото и да се опитвах неставаше... 8-) :D 8-)

PlamitOo
04-09-2010, 21:25
Аз веднъж сънувах, че лежа на едно голямо легло цялото в разни гадни паяци и тарантули, които лазеха по мен. :?

unwritten13
04-10-2010, 11:11
За жалост беше кошмар :(
... Сънувах мъчителен час по история...

Petrow
04-10-2010, 12:01
Сънувах че ме изпитват по химия... събуждамм се и почвам да си мисля какви оценки имам по химия.. след 2-3 минути мислене се сетих че не уча химия от 2 години... :?

DaNi2
04-10-2010, 12:10
Един път сънувах че ме гони Bloody Mary :smt022 :)

SilverRain
04-10-2010, 12:15
как падам от едно голямо дърво .. и преди да падна се събудих

___________
pamii :-P :-)

evalongoriq
04-10-2010, 14:11
Ами доста така еротичен сън беше..... :lol: 4-ка с Хена, Малти, Габи и Лили :lol: :lol:
Яворее бее :lol: :lol:

mrtn
04-10-2010, 14:14
Сънувах класа си.. :)

MonnaStar
07-31-2011, 14:14
Сънувах, че тиранозавър рекс ме гони из старото ми училище, а по едно време изяде учителката ми :D За да спре трябваше да стигна до двора и да дигна знамето на България :razz: :lol: :lol:

Thrombocyte
07-31-2011, 14:16
Стрелях по котки с въздушна пушка и накрая някакъв ме изнерви и му прелях киселина във вените. Май умря.

Torn
07-31-2011, 14:31
ИЗВЕРЗИИИИИИИИИ

07-31-2011, 15:45
Сънищата си не разказвам.