PDA

View Full Version : възможно ли е от това да се засили окосмяване?



astrologii
02-10-2010, 08:12
здравейте! иска ми се,ако няко е запознат с тези неща да си даде мнението... имам приятел от 3 месеца насам,който е активен спортист и взима тестостерон и още какви ли не неща...
наскоро забелязах,че започва да ми се образува по-силно окосмяване по лицето-бакенбардите и по шията... мислите ли ,че е възможно това да се е получило заради тези неща? ..смисъл като правим секс и се е случвало на няколко пъти да свърши в устата ми и съм го гълтала.... ако някой е запознат нека да пише/..

ospower
02-10-2010, 11:18
Разбира се, даже това е причината, особено ако се използва високо ниво на тестостерон.

SexyChild
02-10-2010, 14:19
здравейте! иска ми се,ако няко е запознат с тези неща да си даде мнението... имам приятел от 3 месеца насам,който е активен спортист и взима тестостерон и още какви ли не неща...
наскоро забелязах,че започва да ми се образува по-силно окосмяване по лицето-бакенбардите и по шията... мислите ли ,че е възможно това да се е получило заради тези неща? ..смисъл като правим секс и се е случвало на няколко пъти да свърши в устата ми и съм го гълтала.... ако някой е запознат нека да пише/..
Естествено, че е възможно..

ПП: За какво точно му е този тестостерон ?

ai07o
02-10-2010, 17:02
здравейте! иска ми се,ако няко е запознат с тези неща да си даде мнението... имам приятел от 3 месеца насам,който е активен спортист и взима тестостерон и още какви ли не неща...
наскоро забелязах,че започва да ми се образува по-силно окосмяване по лицето-бакенбардите и по шията... мислите ли ,че е възможно това да се е получило заради тези неща? ..смисъл като правим секс и се е случвало на няколко пъти да свърши в устата ми и съм го гълтала.... ако някой е запознат нека да пише/..
Естествено, че е възможно..

ПП: За какво точно му е този тестостерон ?
ами ако не разбра активен спортист е :shock: тестостерона помага за изграждането на мускулна маса и какво ли още не, основна химия е при бодибилдерите, галтат я като аспирин :D

astrologii
02-10-2010, 17:15
........................ това е ужасно!!! имах упасения,че цялата работа се дължи на този факт,но ми се искаше да се допитам и до странично мнение... чудя се дали да споделя с него...???

Abigoria
02-10-2010, 17:36
Спам.

kalpazanka

rauwkost
02-10-2010, 19:03
Спам.

kalpazanka

djuki
02-13-2010, 08:51
да от това е

H2O
02-13-2010, 14:47
Спам.

kalpazanka

KumchoValcho
02-20-2010, 13:09
Да, заради тестостерона е.

Konstantin0000
02-20-2010, 13:22
Аз също мисля, че е от това. Спри да гълташ.

SpeedRacer
02-20-2010, 18:21
Всяка химия си има странични ефекти . Той щом от сега е почнал , след години ше е като маймун космат ... :)

ImmortalSportFreak
02-20-2010, 20:42
Кажи на приятеля ти да спре да се тъпче с тестостерон.