PDA

View Full Version : Изпотяване...



nikipd
02-10-2010, 13:09
От година-две имам проблем с изпотяването. При каквото и да е натоварваме или загряване, или дори стресови ситуации, почвам да се изпотявам предимно по гърба, лицето и гърдите.
Например да ходя пеша до някъде, без значение от наклона, за 10 минути съм препотен. Също така като карам кола, или пък съм в някоя гореща стая.
Лицето(бузите) най-много, гърба и гърдите.
На 19 съм, висок 186 и тежа 90 кг.

На какво може да се дължи това?

Valento
02-10-2010, 14:11
От година-две имам проблем с изпотяването. При каквото и да е натоварваме или загряване, или дори стресови ситуации, почвам да се изпотявам предимно по гърба, лицето и гърдите.
Например да ходя пеша до някъде, без значение от наклона, за 10 минути съм препотен. Също така като карам кола, или пък съм в някоя гореща стая.
Лицето(бузите) най-много, гърба и гърдите.
Също така преди мисля 2 години с едни приятели се бяхме разбрали да вземаме L-карнитин (таблетки на Bayer, ако има значение), обаче аз ги вземах като бонбони, без да правя упражнения.. Знам, че е тъпо, и аз осъзнавам, че съм бил тъп :)
На 19 съм, висок 186 и тежа 90 кг.

На какво може да се дължи това?
Имаш много енергия за израходване ... защо не започнеш да ходиш на фитнес ... щом се потиш хем тяло ше си направиш хем ще изразходиш енергия !!

nikipd
02-10-2010, 14:40
Дали е от енергията?
На фитнес си ходя от Октомври, правя силова тренировка + дълго кардио :)

theteacher
02-10-2010, 23:07
Наднормерното тегло по принцип води до по-обилно изпотяване.

05763
02-11-2010, 03:40
Аааа и аз мн се потя дори като ям се потя :?
Лек -> няма !
Тия дет ги рекламират ролл-он-и мролл-он-и, нищо не ми помага :S

KadifWerewolf
02-11-2010, 16:47
Аааа и аз мн се потя дори като ям се потя :?
АХАХАХХААХХАХАХАХАХАХА
нимоа
ахахах

ImmortalSportFreak
02-11-2010, 18:16
Аааа и аз мн се потя дори като ям се потя :?
Лек -> няма !
Тия дет ги рекламират ролл-он-и мролл-он-и, нищо не ми помага :Sможе би имаш проблем
сериозно говоря.. отиди на лекар
прекомерното потене не е нормално... :?
или е много горещо във вас.. или си много пълен или имаш хормонален или някакъв проблем
може и да нямаш никакъв проблем ама не е нормално като ядеш да се потиш освен ако не набиваш адски много храна набързо..... :lol:

05763
02-12-2010, 12:04
Едно последно време мисля си натъркам мишниците със сол :shock:

rakiQ
02-13-2010, 08:32
одорекс
http://www.biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=2&id=5

djuki
02-13-2010, 08:44
е като гледам нямаш проблем с теглото , щом тренираш още по - добре . Но според мен имаш някакъв проблем със задържането на течности , което не е добре . Можеш да пробваш да ядеш повече солено , то задържа течностите или най - добре отиди да направиш една консултация с личната

BiGBaDWolF
02-17-2010, 12:24
Ходи на лекар ...