PDA

View Full Version : Момчетоо



kami1997
02-10-2010, 15:09
Вижте, има едно момче, което аз харесвам ТОЛКОВА МНОГО !! Харесвам го от близо 1 година и някой път ми се струва, че и той ме харесва, но си нямам и на представа какво да правя .. С него преди бяхме приятели, но се скарахме няколко пъти и все пак той ми прости - е незнам дали още ми се сърди поне малко. Сега сме в добри отношения, а аз съм лудо-влюбена в него. Моля ви, кажете ми какво да правя. Благодаря предварително!!

filmimilmi
02-10-2010, 16:20
Ако не си хубава ще си остане безразличен към теб завинаги. Разкраси се, промени външността си, така че да му се харесаш, отиди до него и заголи бедро... С друго не можеш да привлечеш вниманието на 13 годишен... (на колкото предполагам сте)

britzy
02-10-2010, 16:31
Разголи бедро?!!! ти добре ли си ,после що отт малки били уличници,ем от такива като ттебе..много тъп комент.
А пт-ами не знам,прекарвай повече време с него,усмихвай му се,закачай се,нещо ей такова,охх не знам-то ти идва отвътре просто :lol:

filmimilmi
02-10-2010, 16:46
Ти също я подтикваш да се закача. :) В какво според теб ще се изразява закачка с крайна цел свир... свалка. Не съм казвал да бъде уличница, ти така си интерпретираш нещата. А и пък е достатъчно малко, за да не мисли още за гаджета. Въпреки крехката й възраст, с която си наясно "от малки стават уличници", ти не и даде съвет, клонящ по същество към друга противоположност на това от малка да почне. Също я насърчаваш да се хареса, макар мнението ти да не е така директно. :)

sunshinee1936
02-25-2010, 21:01
според мен недей се променяай ако те хареса такава каквато си добре .. ако не - не те заслужава : )

.....относно тва да разголи бедро съсипвам са :razz:

reini334422
02-26-2010, 18:32
[quote="kami1997"]Вижте, има едно момче, което аз харесвам ТОЛКОВА МНОГО !! Харесвам го от близо 1 година и някой път ми се струва, че и той ме харесва, но си нямам и на представа какво да правя .. С него преди бяхме приятели, но се скарахме няколко пъти и все пак той ми прости - е незнам дали още ми се сърди поне малко. Сега сме в добри отношения, а аз съм лудо-влюбена в него. Моля ви, кажете ми какво да правя. Благодаря предварително!![/q

Е, поне се познавате :cry:

nyxu
02-26-2010, 21:47
Ако не си хубава ще си остане безразличен към теб завинаги. Разкраси се, промени външността си, така че да му се харесаш, отиди до него и заголи бедро... С друго не можеш да привлечеш вниманието на 13 годишен... (на колкото предполагам сте)

Глупости! Най- добре е да е себе си. Каква промяна ? Или я харесва такава каквато е, или да не се занимава с него.

xExplosioNx
02-27-2010, 09:31
Според мен ..
Му го кажи :o

sashit0
02-27-2010, 21:41
Аз също съм лудо влюбена в едно момче което не познавам лично нито то мен. Той е по - голям от мен, но когато не е в компания тои се спира и ми се усмихва даже веднъж се спря на стълбите пред даскало и ме загледа, но ме беше срам да му кажа нещо и се ядосвам че съм си изгубила шанса... Помогнете искам да станем нещо повече от приятели, но ако не стане да сум до него ще ми стигне :smt007 Лошото е че и една приятелка го харесва и иска да ми го отнеме :cry: Тя истинска приятелка ли ми е ?? А той харесва ли ме ? 8-[ :smt008